Opinie o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne w Bydgoszcz

Monia

Rozumiem że jest covid sama pracuję w szpitalu ale skoro przychodzę na pobranie krwi mam maskę pani pobierająca ma maskę a tu nagle tekst że mam głowę odwrócić może oddychać też mam przestać niech sobie dodatkowo przyłbicę zakupi . Człowiek płaci za obsługę a jest wrogiem. Chyba zawód trzeba zmienić.

Zastanawia się jakie wynagrodzenie maja pielęgniarki?

Pacjentka

Dzwoniłam ostatnio zapytać jak działa placówka w związku z koronawirusem czy trzeba przyjść wcześniej, czy umówić się na wyznaczoną godzinę, otrzymałam informację, że wszystko funkcjonuje normalnie jak do tej pory z ulicy można przyjść. (Informacje udzielone mi telefonicznie nie były prawidłowe). Po przyjściu pocałowałam klamkę, bo 8:00 jest otwarte Vitalabo w Bydgoszczy Marii Curie Skłodowskiej 26,wiec punkt 8:00 można wejść, skoro o 8:00 jest otwarty punkt to lekarze, recepcjonistka wszyscy powinn być już gotowi do pracy i przyjmować , przynajmniej tak mają ludzie, którzy pracują poza szanownym Vitalabo. Recepcjonistka się spóźniła, lekarka wpadła 8:00,rozumiem trudną sytuację na drodze, bo zawsze wszystkich zaskakuje zima. Ale to trzeba wyjść wcześniej z domu skoro jest taka sytuacja na drodze. Inni ludzie potrafią jakoś wyjść z domu wcześniej i dojechać na badanie, żeby później też móc iść do swojej pracy. Wszystko jest opóźnione dopiero 8:16 osoby zostały wpuszczone do punktu szczepień.(Przede mną jest Pani za skargą-także widać, że coś jest nie tak i to nie pierwszy raz. Dałam kartę stałego klienta, to recepcjonistka spojrzała tylko, że to potrzebne jest wyłącznie do logowania w internecie. A na karcie jest zniżka 5%na każde badania więc widać brak kompetencji.) Dla lekarki na styk i spóźnionej recepcjonistki to może nic te 16 minut, dla innych to dużo, bo czekają w kolekcje, w której jest na korytarzu sporo osób, przez osoby trzecie spóźnią się do swojej pracy. A chciałam powiedzieć, że praca LEKAREK, PIELEGNIAREK nie jest najważniejsza, to praca jak każda inna, nikt ich do tego nie zmuszał, to był ich wybór dlatego SZANUJMY SIEBIE I SWÓJ CZAS!!!

dr13
@Pacjentka

Sytuacja ze spóźnieniem jest ciężka dla klientów, rozumiem. Jednak wyjaśnię dlaczego do tego dochodzi. Wszyscy rządzący doprowadzili do sytuacji, iż w Polsce nie ma pielęgniarek. Pielegniarki pracujące w punktach pobrań zazwyczaj schodzą z dyżuru nocnego i gnają do jakiejś przychodni, jednak kończąc pracę w jednym miejscu o 7 ciężko zdążyć do innego na 8, a podrodze się dwa razy przebrać. Dla lekarza nie mam wytłumaczenia, oni po prostu lekceważą innych ludzi.

Nieważne

Totalna porażka. Żeby zrobić test na Covid-19 trzeba czekac w godzinnej kolejce na zewnątrz budynku gdzie na dworze jest -11 stopni.. Plus niekompetetna pacownica na rejestracji która ledwo pisała dane na komputerze robiąc przy tym podstawowe błędy (cóz jak ktoś ma długie pazury jak pies i wyglada jak lalunia to nic dziwnego) nawet pieniedzy nie umiała wydać bo stwierdziła, że "nie ma jak wydać" gdzie to powinno być jej zas*anym obowiązkiem. Nastepnym razem zatrudniajcie ludzi co mają troche oleju w glowie a nie wygląd ;)

dr13
@Nieważne

Zgodnie z prawem to klient ma obowiązek posiadania odliczonych pieniędzy. To tak odnośnie(usunięte przez administratora) obowiązku. Widać kto ten olej w głowie posiada. Pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Beata

Bardzo dobre laboratorium (Bydgoszcz),oprócz wyników, zadzwoniła Pani powiadamiajac mnie bym jak najszybciej zgłosiła się do lekarza.Po wizycie,znalazłam się w szpitalu. Tylko i wyłącznie Vitalabo.

Czy laboratorium zapewnia odzież ochronną dla pracowników? Jakies okulary, kombinezony, rękawice?

Take cudowne labolatorium w ktòrym nie można uzyskać faktury za badania bo nie wszystkie punkty posiadają do tego sprzęt. Faktury na nip nie uzyskasz. Chore jest to że w rejestracji nikt nie informuje że możesz udać się do innego punktu pobrań gdzie mogą wystawić taką fakturę.

emeryt

zgineły wyniki bałagan

Regina

Witam, byłam na rozmowie w sprawie pracy - rejestratora. Rozmowa ok, pan miły, zadzwonię do pani jaka jest decyzja tak się pożegnaliśmy. Ani telefonu, ani SMS, trochę siara jak na taką firmę.

zb.r.

najgorszy system pobrań wyników badań laboratoryjnych przez internet nie można dokonać pobrań w prosty sposób

Nickson

Painful, face palm all the way. The testing lab is great but their service is terrible. They made me go three times made a pointless meeting and charge me 200 PLN each time

Jerzy

@Stella, VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne na swojej stronie internetowej w ostatnim czasie nie ogłosiło żadnych nowych rekrutacji. Czy Tobie udało się zdobyć jakieś informacje w tym temacie? Jeżeli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się nimi. Na jakie stanowiska poszukiwani są pracownicy i jakie są wymagania? Czy jesteś zainteresowana rekrutacją do firmy?

Stella

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie pacjenci. Może ktoś podpowie czy laboratorium potrzebuje aktualnie pracowników?

anna

Niestety nie skorzystam już z usług laboratorium VITALABO dokładnie w Brodnicy . Przy odbiorze wyników okazało ,że się nie wydrukowały. Proszę miłych Pań z obsługi, wyniki się same nie drukują należy je wydrukować. Jadę więc do drugiego punktu poboru na Alei Leśnej i odbieram wyniki. Zadowolona wracam do pracy 15 km ( z której się urwałam , aby odebrać wyniki ). Ku mojemu zdziwieniu wyniki nie są kompletne brakuje badania , za które zapłaciłam 55,00 zł. Dzwonię , okazuję się , nie wydrukowane i mam przyjechać jeszcze raz . Jeżeli chodzi o profesjonalizm - szkoda słów. Idąc prywatnie na badania i płacąc z resztą nie małe pieniądz za ta usługę chciałabym dostać chociaż to za co zapłaciłam . Niestety tak nie jest .

Jerzy

Czy ktoś z Was posiada informację czy VITALABO prowadzi rekrutację? Czy podzielicie się opinią dotyczącą pracy w danej firmie? Może ktoś był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i może pomóc innym osobom szukającym pracy w podjęciu decyzji odnosząc się do własnego doświadczenia?

Pacjent

Szczerze polecam Punkt w Gryficach,szczeg.Panią Basię.Zawsze uśmiechnięta,kompetentna,spokojna,nigdy nie powstał siniak czy krwiak po jej pobraniu.Podejście z wielkim szacunkiem do pacjenta/klienta aż onieśmiela.Pełna empatia i wielka cierpliwość.Wyczerpująca informacja.Ceny niższe niż u konkurencji.Korzystają moi znajomi i rodzina i opinie się potwierdzają.

Tasia

Rewelacja. Polecam w 100%! szybko dostępne wyniki, ceny dużo tańsze od konkurencji

adamus

nie wiem czy kolego kierować się przy wyborze pracodawcy na lata należy dziewczynami z recepcji... to nie jest jakiś istotny aspekt rozwoju kariery i życia zawodowego - a poza tym czy waszym zdaniem jak chciałbym w firmie mieć zatrudnienie to lepiej cv wysyłać mailem czy przyjść na hallera osobiście?

Rejestratorka

Co z pracą na rekestracji w takim punkcie? Jakie wynagrodzenie oferują? Pozdrawiam! ;)

asf
@Rejestratorka

Spoko praca, swietne dziewczyny z rejestracji!!!

Onomatopeja

Praca jest ok, chociaż nie zmusza się pracowników do myślenia (od tego są inni, ty masz tylko zrobić badania, a to, że nie masz o nich pojęcia to inna sprawa). Atmosfera w pracy - genialna, wręcz domowa, rodzinna, ekipa zgrana. To co interesuje wszystkich - zarobki, umowy itp. - masakra. Nowi pracownicy zatrudniani na podstawie umowy zlecenia, niekończącej się oczywiście (no dobra, po roku, albo dwoch, moze trzech ....).

Zostaw merytoryczną opinię o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne?

Zobacz opinie na temat firmy VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne?

VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne
2.5/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Hallera 2E
    85-795 Bydgoszcz