VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne

Bydgoszcz

Opinie o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne

janina 2014-06-17 14:30:10
109.196.61.11 Podają nieprawdziwe informacje o Vitalabo.
Próby wożone godzinami.
Marcos 2014-12-07 10:27:19
Trzeba kilka razy jeździć do ich laboratorium po wyniki . Bałagan tam mają .Nie polecam.
Kasia 2015-01-06 20:21:43
Żenująca obsługa - nie opłaca się być pacjentem prywatnym, gdyż w czasie gdy kupujesz badanie, w kolejkę wchodzą ludzie ze skierowaniem na NFZ, co powoduje, że można przyjść przed czasem otwarcia punktu i zostać obsłużonym ..po godzinie. Mało tego - w zły sposób pobrano mi krew na badanie (krew uległa hemolizie, DWUKROTNIE), na moja delikatną sugestię zareagowano szyderstwem i nazwano mnie "wszechwiedzącą lalką". ŻENADA ! Nie polecam!!!!
Ewa 2015-07-22 08:25:07
Standard - same opinie niezadowolonych pacjentów, brak opinii pracowników.
Onomatopeja 2015-12-02 22:23:30
Praca jest ok, chociaż nie zmusza się pracowników do myślenia (od tego są inni, ty masz tylko zrobić badania, a to, że nie masz o nich pojęcia to inna sprawa). Atmosfera w pracy - genialna, wręcz domowa, rodzinna, ekipa zgrana. To co interesuje wszystkich - zarobki, umowy itp. - masakra. Nowi pracownicy zatrudniani na podstawie umowy zlecenia, niekończącej się oczywiście (no dobra, po roku, albo dwoch, moze trzech ....).
Rejestratorka 2016-08-10 21:29:12
Co z pracą na rekestracji w takim punkcie? Jakie wynagrodzenie oferują? Pozdrawiam! ;)
asf 2016-08-19 20:16:44
Spoko praca, swietne dziewczyny z rejestracji!!!
adamus 2016-10-16 15:55:31
nie wiem czy kolego kierować się przy wyborze pracodawcy na lata należy dziewczynami z recepcji... to nie jest jakiś istotny aspekt rozwoju kariery i życia zawodowego - a poza tym czy waszym zdaniem jak chciałbym w firmie mieć zatrudnienie to lepiej cv wysyłać mailem czy przyjść na hallera osobiście?
Tasia 2016-11-21 12:51:38
Rewelacja. Polecam w 100%! szybko dostępne wyniki, ceny dużo tańsze od konkurencji
Zostaw swoją opinię o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne