Opinie o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne w Bydgoszcz

labolabo

w żadnym labie nie jest idealnie, ale tutaj jest wyzysk. Atmosfera nawet ujdzie. Gorzej z płacą, non stop przepychanki o podwyżki ustawowe. Rozliczenia nie jasne. Szkoleń brak... Najlepiej, żeby całe labo ogarniały dwie osoby za (usunięte przez administratora)

@Paulina

Była na początku informacja, że później będzie podwyżka, że za efektywność pracy premie a tu ani widu ani słychu. Jest socjal. Na święta dają, nie można powiedzieć, że nie. Ale na pytanie o dodatek przy urlopie również odpowiedź nie jasna, że może coś będzie a może nie. Jeśli chodzi o słabszą pracę to są reprymendy, telefony po godzinach pracy.

Sylwia

Dzień dobry. Mam pytanie do osób , które pracują jako rejestratorki medyczne. Jaka jest umowa? Czy w ogóle jest szansa na umowę o pracę jeśli tak po jakim czasie. Dziękuję za odpowiedź ????

Rejestratorki
@Odpowiedz

Witam ,ile zarabiają rejestratorki medyczne?

Cześć. Czytałam tutaj w opiniach, że rejestratorki pracują na umowie zleceniu po kilka lat. Czy teraz po nowym roku zaszły może jakieś zmiany? Dlaczego umowa o pracę na tym stanowisku jest nie do osiągnięcia? Nie ma ani jednej rejestratorki zatrudnionej na umowie o pracę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne?

Danuta

Dzień dobry. Nikomu nie polecam robienia badań przez firmę vitalabo, gdzie próbki sa opbierane rano a badania wykonywanie nie wiadomo kiedy. Mocz na posiew, pacjent nowotworowy. Badanie zrobione przez vitalabo wynik ujemny. Ten sam mocz badany przez laboratorium szpitalne w Złotowie w tym samym czasie wyhodowano bardzo grozną bakterię. Tylko dwa antybiotyki nie sa odporne bakterię. Gdzie w tym wszystkim jest pacjent. Drugi przyklad. Vitalabo bada kreatyninę, wynik znacznie ponad normę czyli należy wdrożyć leczenie. Na drugi dzień badanie w laboratoium szpitalnym w Złotowie wynik poniżej górnej granicy. Pytam ponownie gdzie w tym wszystkim jest pacjent. Takich przykładów mogę podać więcej. .

Tc Nowy wpis
@Danuta

Mialam podobną sytuację we wrześniu ub.r. wynik TSH wskazał przejście w niedoczynność tarczycy, powtórne badanie potwierdziło ten wynik, jak to możliwe, że 2 m- ce wcześniej będąc na kontroli u endokrynologa w Poliklinice Wojskowej miałam wynik w normie. Postanowiłam upewnić się czy podwyższone wyniki powtórzą się w laboratorium Alab przy szpitalu wojskowym, okazało się, że w Alabie wynik wskazał normę TSH . Zadałam pytanie, które wyniki są prawdziwe, usłyszałam od endokrynologa odpowiedź, że Vitalabo ma tendencję zawyżania. Nie rozumiem, dwa laboratoria i dwa różne wyniki... Zamiast jednego pobrania, miałam 3 razy pobieraną krew! To jest niedopuszczalne!

Oluś Nowy wpis

Witam, podobnie jak poprzednia Pani interesuje się zarobkami lecz diagnosty laboratoryjnego. Kiedyś taka oferta widniała w internecie, lecz nie zostało to uszczegółowione. Dodatkowo czy polecają Państwo prace?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
HSS Work Sp. z o.o.
Sylwia

Odpowiedź
@Sylwia

Niestety większość ma zlecenia i obietnicę umowy o pracę. Czasami po 2 lata na zleceniu. Smutne bo rejestratorka to ważna osoba w strukturze, wizytówka zakładu, od niej między innymi zależą zarobki punktu.

@Odpowiedź

Dwa lata to mało powiedziane... Rejestratorki po 5/6 lat pracują i ciągle na zleceniu. W tej firmie nie ma szans na UOP no chyba że jesteś z rodziny..

@Odpowiedz

To czekaj, jakie warunki są teraz na tej rejestracji? I w sumie jakie są od tych 5-6 lat, że mimo wszystko warto na takiej umowie być? I tak w sumie ktoś pytał wprost o taką formę umowy przy przedłużaniu? Jaki pada argument?

Rejestratorki
@Odpowiedz

Witam ,ile zarabiają rejestratorki medyczne?

Paula

Skoro Google nie wstawia negatywnych szczerych opinii na temat laboratorium, to wstawiam tutaj. Zostawiłam już w Vitalabo tysiące złotych, zarówno na badania własne, jak i męża. Wykonywaliśmy badania, które były potrzebne na dany dzień, na konkretną wizytę u lekarza i mogły być wykonywane tylko w tym konkretnym dniu, nie innym. Takie zalecenie lekarza. Badania zamawiamy przez sklep internetowy i skrupulatnie je sprawdzamy podczas zakupu i płatności online. Tymczasem jedno z nich zostało błędnie przepisane przez pracownika w okienku. Udałam się nieświadoma pomyłki z wynikiem na wizytę lekarską (prywatną przez co kosztowną) i okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Przez pomylone badanie wizyta nie mogła zostać przeprowadzona tak, jak należy. Naraziło to mnie na koszt kolejnej wizyty i konieczność wykonania badania gdzie indziej, stratę czasu i odroczenie procedury medycznej. W odpowiedzi na reklamację Vitalabo, owszem, zwróciło koszt badania i zaproponowało śmieszną zniżkę na kolejne. Czyli ok, nasz błąd, ale przyjdź do nas i w ramach rekompensaty zostaw więcej pieniędzy. Już pomijam, że nie miałam akurat potrzeby wykonywania już żadnych badań. Postanowiliśmy z mężem zasięgnąć opinii rzecznika konsumentów, który uznał, że ponieśliśmy szkodę na majątku, mówiąc w skrócie wynikającą z tego, że musieliśmy kolejny raz ponieść koszt wizyty lekarskiej. Tymczasem Vitalabo uznało, wbrew opinii rzecznika, że takiej szkody nie było. Działają według własnych zasad, bez żadnej odpowiedzialności względem pacjenta. Drogie Vitalabo, jesteście instytucją , której działanie wpływa bezpośrednio na procedury medyczne, zwłaszcza wasze błędy mają fatalne konsekwencje dla niewinnych pacjentów. Nie polecam z całego serca. Powinniście się wstydzić.

Jaka atmosfera jest między działami w VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne?

@labolabo

Brak szkoleń zaciekawił. Tu każdy jest na tyle kompetentny, że nie są wymagane? A z jakiego zakresu uważasz, że byłyby konieczne? Ktoś to zgłaszał? Do kogo idzie się w takich sprawach?

@labolabo

Niby premie są a tak wszystko na kwitku zrobione że z premią wychodzi jak wynagrodzenie podstawowe. Nie warto się starać

@Worker

Czyli z tego co piszesz jest zdefiniowana premia przy warunkach zatrudnienia czy tak tylko nazywasz te podwyżki ustawowe? Z drugiej strony skoro piszesz, że nie warto się starać to nikt nie zwraca uwagi na efektywność? Czy dochodzi do podziękowania za współpracę z powodu słabszej efektywności? Jest ona badana?

@Worker

tak - na kwitku się zgadza, a do rączki mniej. @Paulina nie pracuje tam długo, ale nie odbyło się z moim udziałem żadne szkolenie z aparaturą. Jak miałam upatrzone szkolenie zewnętrzne, to pracodawca nie chciał pokryć tego kosztu. Było za mało personelu, zeby praca przebiegala normalnie. Brak wysługi lat, brak "dyżurów medycznych" (więc mniejsze zarobki), jednoosobowa obsada w nocy (bo po co przestrzegać prawa, jak można (usunięte przez administratora) zatrudnić, który weźmie odpowiedzialność za serologię)... a to wszystko za minimalną ustawową :) jeszcze w dziwny sposób rozliczoną

Pacjent

Vitalabo Osielsko kujawsko pomorskie, prywatne badanie lab, bardzo niesympatyczna obsługa pani (usunięte przez administratora) przyjmujàca zlecenia badań, zła i bezczelna po zadaniu pytania o wytłumaczenie i informację o rodzaju badań. Na pewno była to ostatnia wizyta, jak również informacja o placówce będzie przekazanna innym.

Klienta Vitalabo Brzoza

9/08/2022 po godzinie 10 chcialam sobie zrobic badania krwi niestety Pani tam pracujaca (wysoka,brunetka,krotkie wlosy ,przy kosci ,w srednim wieku)I pobierajaca krew byla tak niemila,wrecz wredna ze niestety bylam zmuszona do tego zeby zrezygnowac z tego labolatorium . Pani z recepcji byla mila I zestresowana i bylo widac ze niechce sie narazac Pani pobierajacej krew . To nie pierwsza moja wizyta w tym labolatorium a to byla pierwsza osoba ktora byla niemila I powiedziala ze mnie nie obsluzy I to z bardzo podniesionym tonem chociaz mialam przy sobie zwolnienie z noszenia maski ze wzgledu na swoj Stan zdrowia.szkoda bo chcialam zrobic tam konkretne badania I firma stracila wlasnie klientke I 2 tysiace zlotych .

@Klienta Vitalabo Brzoza

I naprawdę masz tak, że przez 10 min maseczki nosić nie możesz, bo coś zaczyna się dziać? :( Bo czasem może dla świętego spokoju warto ustąpić, chyba że Ci nie zależy na tym miejscu?

Aleksandra
@Paulina

Dla czyjego tej Pani za moje pieniądze

Joanna
@Paulina

"Dla świętego spokoju" to zapewne za (usunięte przez administratora) Niemcy szli, co nie? "Bo rozkazy", pal licho innych. To ten sam tok myślenia, tylko że w skali mikro. Co innego, że o strona, żeby oceniać pracę w Vitalabo, a nie pracowników przez klientów.

@Joanna

A to akurat prawda więc zastanawiam się nad aktualnymi warunkami pracy jakie tutaj mają. ostatecznie odnośnie tych maseczek to sytuacja się uspokoiła? pojawiły się jeszcze jakieś problemy w podobnym zakresie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne?

W Vitalabo pracuje się bardzo dobrze. Super atmosfera i warunki pracy.

Wiktoria

Bardzo dobrze to znaczy jak? Bez szczegółów typu jak się zarabia i jak kwestia nadgodzin się przedstawia to ja raczej za wiele się nie dowiem z takiego wpisu. Możesz coś konkretnego bardziej?

Zaczekany na smierc

Mimo wcześniejszej rejestracji telefonicznej czas oczekiwania na badanie prywatnie kosztujące150zl to 45 minut. Powinno to chyba wyglądać nieco inaczej.

@Zaczekany na smierc

A w takiej sytuacji tak właściwie pada deklaracja, że zostanie się przyjętym od zaraz?

Gosc

Wasza firmę to tylko pod sąd ..faktury imienne co firma płaci ..a pracownik nic nie wie.to łamanie prawa o rodo..przykład unilever Bydgoszcz.. na Kraszewskiego 20..

Słaba opcja
@Gosc

Dokładnie utrudniają odbiorze badań nawet

Łukasz
@Słaba opcja

Niby w jaki sposób ci to utrudniali? Opowiedz coś więcej, szczegóły proszę

x
@Łukasz

Nie rozumiem pytania

@x

A ja o dziwo chyba tak, tam chyba miało być "w odbiorze badań"? Bo on chyba tak skumał i pyta, jak utrudniają w tym odbiorze. Tylko pytanie, kto utrudnia?xd

Xxx

Praca w punkcie pobrań to prażka. Jak już wypowiedzą umowę to nawet na konkretne uzasadnienie ich nie stać. Porażka i żenada. Nie polecam

Gabriela
@Xxx

Ale dlaczego uważasz że praca w tym punkcie pobrań to porażka ? Jak ta praca wyglądała że stwierdzasz takie fakty ? Czy chodzi o to wypowiedzenie umowy ?

Kinga

Bylam w laboratorium na ul.Nakielskiej w Stadmedica i szczerze powiem ze jestem nie zadowolona.Musialam dwa razy mieć pobierana krew (piątek i poniedzialek) gdyż dostalam telefon że za mało próbek mi pobrano i nie można było zrobić wszystkich badań.

Pacjentka

Czy można prosić o zmianę Pani pracującej w Brzozie? Pani jest niezwykle niemiła, wręcz arogancka, przy obsłudze pacjenta i przy pobieraniu krwi. To nie moja pierwsza wizyta i za każdym razem Pani ta jest odpychająca, osobiście wolę się nie odzywać aby nie narazić się na źle potraktowanie. Strach tam wchodzić.

Łukasz
@Pacjentka

Może takie uwagi lepiej zgłosić bezpośrednio w placówce? To być może przyniesie jakieś rezultaty. Jednocześnie zachęcam wszystkich pracowników VITALABO do dzielenia się swoimi opiniami na temat pracy w firmie, każdy szczery wpis wiele wnosi.

Mama707
@Łukasz

Ale gdzie zgłosić? Ja też bym chciała zgłosić skargę na obsługę punktu przy ul Dworcowej 63 w Bydgoszczy, ale nie wiem gdzie, tak jak tam zostałam potraktowana to jest jakieś kuriozum! Ta baba powinna zostać wywalona na zbity pysk,

Mia
@Pacjentka

Zgadzam się z opinią. Również jestem za zmianą tej Pani. Bardzo niemiła, aż człowieka odpycha :(

Dominika
@Mia

A jak w stosunku do Ciebie się zachowała konkretnie, że stwierdzasz, że niemiła?

Gosc

Jak można udostępniać na fakturze dane osobowe pracownika ..ciekawe co NATO ..urząd danych osobowych.....

Nikita

Haha słyszałam o dyskryminacji ludzi tam w unilever pan dyrektor sobie zrobił nagonkę bezprawna łamiąca prawo pracownika zrobił sobie obowiązkowe testy a wasza firma udostępnia pracodawcy niby faktury imienne ..w Bydgoszczy jesteście 0 to zero.,..

K.K

Nie polecam vitalabo na Nakielskiej (stadmedica) Miałam do zrobienia krzywą cukrowa i Pani powiedziala ze w dwie godziny nie zdarzy mi zrobic bo musi wpisać mnie do systemu !

Niezadowolona

Byłam dziś pierwszy i zarazem ostatni raz w laboratorium vitalabo na ul.Czerkawskiej .Nie dość że człowiek robi badania prywatnie, to panie tam pracujące zachowują się jak by były za kare. Jedną pije kawkę, druga rozmawia przez telefon a człowiek czeka i czeka. Nie polecam tego laboratorium bo to jest kpina co tam się dzieje .

Zostaw merytoryczną opinię o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne?

Zobacz opinie na temat firmy VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne?

VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne
2.5/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Hallera 2E
    85-795 Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042