Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Henkel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Henkel Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Miki

Czym kierują się osoby ciągle narzekające? Może są inspirowane do wykonywania tych wpisów? Henkel to jest Firma.

PSZ
@Miki

A zauważyłeś/zauważyłaś, że te wg Ciebie narzekajace osoby same się zwolniły i mają dużo lepsze warunki pracy niż w Henkel? Co świadczy o Henkel jako złym pracodawcy.

Skośnooki

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każdy musi pilnować swojej pracy i nie wzorować się na nieszczęśliwych osobach.

Robo
@Skośnooki

W Henkel nie warto pilnować pracy

Kolo

Henkel to firma dla ludzi chcących pracować!! Nieudaczników nie potrzeba ponieważ tylko psują atmosferę. Wszędzie do pracy potrzebne jest zaangażowanie. Ja tu pracuję i jestem bardzo zadowolona. System prowizyjny jest ok dla ludzi pracujących i to jest ok.

@Kolo

Zaangażowanie? Cudne. W polskich warunkach oznacza to bezsensowną, nieefektywna, wielogodzinną orkę. W pracy potrzebna jest efektywność, zdrowy dystans, nieangażowanie się emocjonalne które zawsze prowadzi do szybkiego wypalenia zawodowego, wypełnianie obowiązków zgodnie ze zdrowym rozsądkiem. I efekty szybko przychodzą. Czego i Tobie życzę.

Kolo
@Henkel jest OK

Zupełnie niepotrzebnie się denerwujesz. Zawsze możną zmienić firmę!. Może tam będą mniej wymagali?

@Kolo

Kiedyś zrozumiesz różnicę między efektywności i wydajnością. Im prędzej tym lepiej dla Ciebie. A zaangażowanie to pojęcie pustak. Znaczy wszystko i nic. Pozdrawiam

oczy_aniola

Yogi mozesz uscislic nacym ta beznadziejnosc polega??? Bo system prowizyjny jest chyba wszedzie w handlu mi zaproponowali umowe o prace wiec dzialalnosc odpada. Co jestw schwarzkopf do bani??? Znam bardzo dobrze produktu wiadomo ze czesc lepiej rotuje czesc nie ale nierozumiem tego ,, do bani,, daj cos wiecej!

Kierownik Sprzedaży

Na spotkaniu było dwie osoby: dyrektor oraz pani z hr. Tak nie profesjonalnej rozmowy o prace jeszcze nigdy nie miałem. Od samego początku rozmowa o niczym, zero zainteresowania doświadczeniami, historią zatrudnienia itp. Lekceważące podejście do kandydata. Jeżeli mieli już kogoś na to miejsce wypadało nie ciągnąć ludzi przez pół Polski na spotkanie, a jeśli już to powinni zadać sobie odrobine trudu do przeprowadzenia profesjonalnej rozmowy. słabo, bardzo słabo, amatorzy.

Równie dobrze mogli pytać czy ładna dziś pogoda...

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Uciekajcie

To ja napiszę jak praca w tej firmie wygląda od strony biura na Domaniewskiej. Totalny brak orientacji na pracownika, praca po godzinach, ale nie nad zadaniami mającymi realny wpływ na polepszenie biznesu, ale pierdołami. (usunięte przez administratora) Pracownicy z zagranicy również cieżko mi powiedzieć jak mogli znaleźć się w mimo wszystko JESZCZE raczej szanowanej firmie. Niestety praca w Henklu to w tym momencie jakaś masakra - sztuczne i wymuszone zachowania, brak ducha zespołu, każdy patrzy na siebie, brak mozliwości rozwoju i awansu.

oczy_aniola

Czesc Mam pytanie odnosnie ISCM. Jutro jade na rozmowe i chcialbym sie dowiedziec o realnych warunkach placowych jakie tam sa w przypadku henkla. Nie wiem czy będą to detergenty czy kosmetyki. Stargard ISCM jest tak zle??? Czy prawda jest po srodku?:)

Henkel jest OK

Piszesz że pracowałeś w Henklu 5 lat, przedstawiając firmę jako siedlisko samego zła. a zaraz potem ze "pierwsza firma" (co to znaczy?) zaproponowała Ci ponad dwukrotnie wyższą pensje. To się kupy nie trzyma. Jak tak łatwo znaleźć pracę, to po co siedziałeś w Henklu tyle lat?

KAM
@Henkel jest OK

Popracuj tam chwilę to zrozumiesz.Ja już nie muszę . U mnie zera 1go każdego miesiąca się zgadzają i w dniu przelewu premii również. Jeśli chcesz dam Ci nr do kadr i masz te super robotę dla Henkel w kieszeni.

@KAM

Pracowałem w Henkel ponad 8 lat.

Jogny

Zgadzam się !

Roman
@Henkel jest OK

Nasuwa się pytanie. Skoro zarabiałeś 8 tys to dlaczego już nie pracujesz? Jednak nie było super.

@Roman

Zarabiałem więcej niż 8.000zł, to była stawka podstawowa. Po zmianie pracy moja pensja podstawowa był o kilkadziesiąt procent wyższa., do tego dochodziły rozmaite dodatki. Ważne jest aby nie pracować w jednym miejscu za długo. Tak dla higieny psychicznej.

Mikoś
@Henkel jest OK

Chyba raczysz żartować z innych. Może straciłeś prace w Henklu i masz straszną złość do szefostwa. Wyobrażam sobie co czujesz po stracie posady za taka kasę! Niestety jak się ma taką fuchę trzeba się trzymać mocna i pracować z pełnym zaangażowaniem.

@Mikoś

Z Henkla sam odszedłem. W zgodzie. Do firmy, gdzie na starcie otrzymałem pensje wyzszą o kilkadziesiąt procent. Nie rozumiem Twojej uwagi o stracie pracy (nie straciłem, sam odszedłem) i mitycznej "złości" do kierownictwa. naprawdę, nie wiem co masz na myśli.

Brązowy nosek
@Mikoś

to kim byłeś? Może jednak lepiej wróć do tabletek, bo gadasz głupoty.... ATM ma 8 tysi. głupoty piszesz

Piotrek

@gosc no więc w takim razie te osoby, które był zatrudnione właśnie za najniższą krajową na pewno będą musiały mieć podniesioną płace. A może jest szansa, żeby pracodawca podniósł taką płacę jeszcze nieco wyżej, niż ta najniższa krajowa będzie wynosiła?

Gosc

Czy orientuje sie ktoś czy bedą podwyżki? Od 2017 minimalna wzrasta, wiec chyba dadzą?

Henkel jest OK

Henkel jest wielką firmą i wiele zależy od działu w którym się pracuje. Pracowałem tam 8 lat, odszedłem z własnej woli wiele lat temu. W dziale klejów przemysłowych moja pensja podstawowa wynosiła 8.300zł (oczywiście brutto), pensji było 13 , do tego bonus roczny, samochód służbowy do użytku prywatnego bez ograniczeń odnośnie często bezpłatne kosmetyki i środki czystości. Dobra atmosfera. Jak to w każdej wielkiej firmie, również w Henklu byli różni Misiewicze . Wiele z moich ówczesnych koleżanek i kolegów dalej pracuje w Henklu. Powtórzę jeszcze raz, wiele zależy od tego w którym dziale się pracuje. Wiem że w kosmetykach i środkach czystości nie jest tak dobrze. Jak myślicie, że w Henklu jest żle a gdzie indziej to dobrze, to możecie się rozczarować :--(

Bodzio
@Henkel jest OK

To były chyba bardzo dawne czasy...też pamiętam. Niestety dzisiaj rzeczywistość jest inna.Nawet o połowie pensji brutto o której piszesz można tylko pomarzyć. Szkoda, zostalo zwykłe korpo, nerwy, pośpiech itd.

@Bodzio

Henkel jest OK Nie pracuję tam od 9 lat. I jak pisałem wiele zależy od działu. Ja pracowałem w dziale klejów przemysłowych i do dzisiaj większość z moich ówczesnych koleżanek i kolegów tam pracuje. I na pewno nie zarabiają mniej niż ja kiedyś.

Szczęśliwy

Swoją przygodę z Henkel dział Beauty Care (schwarzkopf) PH kanał nowoczesny wspominam niemile. Na początku były obietnice, że co roku ocena i podwyżka, że budżet duży do działania, że możliwość rozwoju itp. Na obietnicach się skończyło. Starałem się jak mogłem przez rok. Przez ten okres co chwila wychodziły na jaw mijające się z obietnicami sprawy. Żadnych podwyżek, żadnego szkolenia przez kilka lat a rozwijałem tylko czekoladę ze sreberka zamiast siebie. Niestety wszystko co tutaj piszą negatywnego to prawda. (usunięte przez administratora) Szkoda nerwów i zdrowia. Nawet pieniądze mizerne. Ktoś chce iść ja nie zabraniam. (usunięte przez administratora)

KracZek
@Szczęśliwy

Dokładnie tak jest jak piszesz !

pan człowiek

Cześć koledzy, Mam pytanie odnośnie stanowiska PH ds. kluczowych klientów obiektowych w dziale Adhesive(?). Jakie warunki są w tym dziale (kasa, auto), kim są ci kluczowi klienci obiektowi, jakie produkty się sprzedaje i jakiej są jakości (lub jak sa postrzegane). Z góry dziekuje za odpowiedzi

pan czlowiek

Czesc koledzy, Ph ds kluczowych klientów obiektowych w dziale adhesive. Ktoś cos może podpowiedzieć (warunki, jaki produkt - jak wypada na tle konkurencji, co to za kluczowi klienci, kasa, auto) bede dozgonnie wdzięczny za jakiekolwiek info bo w necie cicho.

Idzi

To prawda że w zakłdzie w Stobnie potrzebują elektryków?

Idzi

To prawda że w zakłdzie w Stobnie potrzebują elektryków?

Daro

Witam. Może ktoś z forum mi pomoże. Mam pytanie dlaczego tak trudno dostać się do pracy w Zakładzie Henkel w Stobnie? Woj Wielkopolskie. Prosze o odp

Daro

Counter

Jeżeli chcesz pracować po godzinach to śmiało :) podobno tam jest teraz masakra ludzie się zwalniają. Pracuje się po godzinach do nocy . 10 godzin w terenie pózniej komputer a i tak pokażą Ci gdzie jesteś .

Alibaba

Osobiście pisałem o pracy na produkcji. to znaczy zwykły robol. ale mam na myśli zakład we Wrzącej powiat czarnkowsko-trzcianecki. Chodzi mi jaka atmosfera zarobki itp. Dziękuje z góry za odpowiedzi

Alibaba

Zostaw merytoryczną opinię o Henkel Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henkel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Henkel Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Henkel Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Henkel Polska Sp. z o.o.