Opinie o Grupa Inco S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Inco S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Inco S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Inco S.A. w Warszawa

Wyzwolona Nowy wpis

Dzień dobry Wszystkim;) Rzadko pisze opinię ale w tym konkretnym przypadku obiecałam sobie że kiedyś to opiszę . To co przeżyłam w tej konkretnej firmie. Na całe szczęście odeszłam z branży bo nie chciałabym nigdy już spotkać takich pseudo kierowników jak spotkałam właśnie tam. Konkretnie chodzi mi o człowieka który wywodzi się gdzieś z okolic Białego Stoku i pracuje w tej firmie bardzo długi. Zaczął jako pH potem był kierownikiem a teraz chyba dalej pracuje bo znając jego parcie na władze i niskie poczucie własnej wartości to pewnie zrobił wszystko żeby kogoś wygryźć żeby zostać w firmie. Całkowita porażka -zero podejścia i wiedzy dotyczącej zarządzania ludźmi. Nie wiem jak tacy ludzie mogą wogle pracować w ludźmi. Stosował w swojej pseudo pracy wszystkie techniki manipulacji. Myślę że Ci co mają wiedzieć to domyśla się o kim piszę.

@xyz Nowy wpis

Firma, ws,ystki spoko ale z perspektywy klienta Inco, którym jestem od lat. To czym teraz jeżdżą, samochód spoko, ale kolor i oklejenie go to jakby firma cofnęła się o jakieś 15 lat!! Nie wiem kto to wymyślił w firmie ale wydał sporo kasy na to żeby każdy się z was śmiał. Oczywiście mówię z perspektywy klienta. Osobiście czegoś takiego nie zrobiłbym swojej firmie!!

były pracownik Nowy wpis

Kierownik działu Administracji to porażka, brak szacunku do ludzi,zwłaszcza do osób na niższych stanowiskach, absolutnie obrzydliwe podejście do ludzi,potrafi wyrzucić pracownika bez uprzedzenia czy nawet rozmowy.Bo przyszła osoba „ze swoich”na to stanowisko.Absolutnie nie polecam pracę w tym dziale firmy bo tylko was wykorzystają i wyrzucą jak (usunięte przez administratora)

Jak szefostwo w Grupa Inco S.A. traktuje ludzi?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Grupa Inco S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Recepcjonistka / Recepcjonista?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Stefek

Jako pracownik tej formy oceniam ją pozytywnie. Nie mam dużego porównania z innymi firmami bo to moja druga praca i pierwsza tak na dłużej. Pensje na czas, typowe korporacyjne benefity, ludzie w porządku, managerowie bardzo profesjonalni, przyjemna atmosfera. Po prostu poprawna firma, nie mam się do czego przyczepić. Ja nie planuję zmiany jak narazie. Myślę że świeżo po studiach Inco to bardzo dobry wybór.

Mario13

Pensje zawsze wypłacane na czas. Zakres obowiązków jest bardzo klarowny i zawsze wiesz czym się musisz zająć. Co do współpracowników to wiadomo że zawsze zdarzą się jakieś zgrzyty ale zdecydowana większość jest naprawdę w porządku, można z nimi nawiązać bardzo dobre relacje. Pracuję tutaj 6 lat i muszę powiedzieć że nigdy nie słyszałem a(usunięte przez administratora)w firmie. Uważam że szefostwo jest naprawdę uczciwe i nigdy nie było niedomówień między nami.

Omo515

Grupia Inco jest miejscem gdzie można rozwinąć skrzydła. Starsi pracownicy pomagali mi bardzo na początki wdrożyć się w działanie firmy. Kiedy napotkałem problem nigdy nie zostałem sam. Ze względu na uczciwe warunki pracy i przyjazną atmosferę serdecznie polecam to miejsce zwłaszcza jako pierwszą pracę po studiach.

Marynarz

Pracuję w grupie inco od 3 lat i była to moja pierwsza praca po studiach. Nauczyłem się tutaj bardzo dużo. Ludzie tutaj są niezwykle pomocni. Atmosfera w firmie uważam że jest bardzo dobra. Pracujesz na uczciwych zasadach i zawsze masz konkretne zadania które musisz wykonać. Bardzo uczciwe podejście do pracownika. Kiedy z czymś miałem problem zawsze ktoś się znalazł kto mi pomógł. Na ten moment nie planuję zmieniać pracy, planuję zostać w tej firmie jak najdłużej.

Czy w firmie Grupa Inco S.A. można pracować zdalnie?

kiz

Grupa inco i warszawskie biuro... nie polecam. Ludzie pracują tam za najniższe pensje. Kumoterstwo to małe słowo w porównaniu do tego co tam się dzieje. Zakres obowiązków jaki się dostaje, niestety odbiega od rzeczywistości. Młodzi ludzie tylko się tam marnują i nabierają fatalnych staroświeckich nawyków. Proponuję 3 razy się zastanowić zanim podejmie się tam pracę.

321Ideals

Dramatyczna praca, atmosfera jeszcze gorsza. Płaca minimalna, ludzie uważają się za Bóg wie kogo. Nikomu nie polecam. Mobbing stosowany przez pracowników, sytuacja zgłaszana do kierownika, bez żadnej reakcji. To jedno wielkie (usunięte przez administratora) życzę im szybkiego upadku.

Hanna
@321Ideals

Pisząc o minimalnej masz na myśli krajową 3.010 zł brutto? Chodzi o produkcję? Bo wydaje mi się niemożliwe, żeby np. tyle zarabiało się w marketingu, czy jako przedstawiciel handlowy... Odpisz proszę, nie wiem, jak się nastawiać, a chciałam wysłać CV na biurowe stanowisko.

321Ideals
@Hanna

Niestety nie Chodzi o produkcję. Nie doceniają pracowników a jak już przychodzi co do czego to oferują marne grosze podwyżki żeby tylko nie odejść. Naprawdę jest dużo więcej ciekawych miejsc do pracy. stanowczo nie Inco.

Bóg wie kto
@321Ideals

Drogi Cezary. Pozdrawiamy Cię serdecznie. Pracownicy magazynu Grupa Inco ????♥️❤️♥️

Ideals321
@Bóg wie kto

Całe szczęście to nie Cezary, ale skoro odszedł to w końcu dobry wybór

Sławek

Jaka flotę posiada firma? GPS jest?

Zero szacunku do pracownika,wymagania duże, a płaca minimalna.Prava na niektórych działach fizyczna ciężka nieadekwatna do zarobków.Podwyżki jeśli są to niewielkie i nie dla wszystkich ,zawsze znajdzie się powód by jej nie dać lub dać jak najmniej.Strach się odezwać i walczyć o swoje bo potem jesteś na ,,czarnej liście,, Obiecują ,słowa niedotrzymują Niesprawiedliwe traktowanie,kumoterstwo ...zero szansy rozwoju.Co tam jeszcze?? Hmm ..pracownicy spoko ,wiadomo ile ludzi tyle opinii ale ludzie na plus.A i na umowę o pracę trzeba czekać ,rzadko dają od razu.. wolą na zlecenie lub na zastępstwo...

Zero szacunku do pracownika i kiepska płaca. Zaklad w Gorze Kalwarii nie ma kompetentnych ludzi na stanowiskach kierowniczych jedno mówią robią drugie i praca ponad siły dużo rzeczy trzeba ręcznie wykonywać za najniższą krajową.

Lidia

Jak przedstawia się obecna sytuacja w Grupa Inco? Macie informacje o aktualnych rekrutacjach? Czy według was ta firma jest godnym polecenia pracodawcą? Jakie warunki płacowe oferuje? Czy atmosfera w pracy jest przyjazna?

Lidia

Właśnie ruszyła rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Aplikacji Informatycznych. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Chętnie dowiemy się więcej o tym czego mogą spodziewać się aplikujący i na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć. Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojej aplikacji.

romek

nawet jeśli właściciel "siedzi", bo tak rozumiem Twój wpis @xcvbnm, to chyba nie nasza sprawa. Nie znam właścicieli, ale szukam lojalnej i rzetelnej firmy budowlanej. A ta chyba taka jest, przynajmniej z tego co czytam

Darek

Witam, pytanie PH ds.detalu małopolska, ktoś zorientowany w temacie -klienci?(bezpośrednio czy przez hurty, ilu dziennie),-zespół?(ludzie vs przełożony/a),-warunki?(realna kasa, narzędzia, budżet). Z góry dziękuje.

alwaysthebest
@Darek

Darku, z tego co wiem-sprzedaż przez bezpośrednich odbiorców firmy-Dystrybutorów (np.PGD,Delko itp).Klienci-sklepy detal.(tradycja) w przydzielonym rejonie. Wizyty ok 20 dziennie (70% aktywne).Narzędzia (auto z GPS,telefon,tablet) Budżet-bagażnik + opcja kasy na paletówki, wystawki itp. Realna kasa - zależy od realizacji targetów (ok. 2-3 tys. netto ) Pozdr.

Darek
@alwaysthebest

Thx

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Inco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Inco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Inco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Inco S.A.?

Grupa Inco S.A.