Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Henkel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Henkel Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

POD

Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Praca dla osób początkujących, nie mających własnego zdania i żadnego doświadczenia. Pieniądze marne i marne kierownictwo. Żadnych możliwości rozwoju.

xxx

Śmieszą mnie opinie które piszą że w Henkel (detergenty)jest ok kiedyś jak najbardziej tak . (usunięte przez administratora) premia jest nierealna z tego powodu ponieważ system motywacyjny jest taki że jak nie zrobisz zadań,wyznaczonego planu oraz priorytetów obrotowych na poziomie 90%(średnia) masz podstawę, natomiast jest się przekwalifikowany z ph na fotografa a to tylko wina zmian 3 osób (tak dla kumatych) zabłysnęli :)

Mikoś

Myślę, że Henkel Polska nie zasłużył na takie opinie. Jestem zażenowana poziomem dyskusji. Nie można zupełnie uzyskać informacji na temat firmy! Piszecie jakieś bzdury!

Joanna

@PHandlowiecProces rekrutacji jak rozumiem z Twojej wypowiedzi jest bardzo dokładny oraz długotrwały. Nadal nie otrzymałeś informacji zwrotnej? Informacje o nieprawidłowościach w procesie rekrutacji zawsze warto przesłać do firmy. Próbowałeś skontaktować się z Henkel Polska w inny niż telefoniczny sposób? Formularz kontaktowy znajdziesz na stronie firmy:http://www.henkel.pl/skontaktuj-sie-z-nami?pageID=440306

On
@Joanna

Henkel nie odbiera od Ciebie telefonów? To jest Twoja wina!! Doskonała odpowiedź Joanny pokazująca rzeczywistość w Henkel.

Kierownik Sprzedaży

Na spotkaniu było dwie osoby: dyrektor oraz pani z hr. Tak nie profesjonalnej rozmowy o prace jeszcze nigdy nie miałem. Od samego początku rozmowa o niczym, zero zainteresowania doświadczeniami, historią zatrudnienia itp. Lekceważące podejście do kandydata. Jeżeli mieli już kogoś na to miejsce wypadało nie ciągnąć ludzi przez pół Polski na spotkanie, a jeśli już to powinni zadać sobie odrobine trudu do przeprowadzenia profesjonalnej rozmowy. słabo, bardzo słabo, amatorzy.

Równie dobrze mogli pytać czy ładna dziś pogoda...

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
PHandlowiec

Witam, brałem udział w procesie rekrutacji na stanowisko: Przedstawiciel do spraw kluczowych klientów obiektowych / Doradca Techniczny Rekrutacja trwała prawie 3 miesiące - telefoniczna wywiadownia + 3 spotkania face2face z kierownikami, dyrektorami, HR i techniczne. Poświęcony czas na dojazdy łącznie ze spotkaniem w Warszawie, marne 3 godziny jazdy w jedną stronę. Po obietnicach otrzymania odpowiedzi TAK lub NIE, skończyło się na nie odbieraniu telefonu! Jak dla mnie porażka, szkoda czasu! Za poświęcony czas nawet nie mam do dzisiaj odpowiedzi jak się zakończył mój proces rekrutacji. (usunięte przez administratora) Z własnego doświadczenia nie polecam - zmarnowany tylko czas i pieniądze!!! No cóż, świadczy to beznadziejnie o firmie jak już na etapie rekrutacji nie mają odwagi porozmawiać i przedstawić sprawę jasno.

Piwko

@Piter Chcę przyłączyć się do tej wypowiedzi gdyż jest prawdziwa. Firmy międzynarodowe są wymagające ale tam się zarabia.

zainteresowany

Pojawiło się również ogłoszenie na PH dla Henkla przez OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. do sprzedaży takich marek jak: Pattex, Pritt i Metylan. Może ktoś z Was zna warunki zatrudnienia, jaka podstawa netto, ile wizyt dziennie, pod kogo pisany jest towar, czy 8h w terenie jest realne, jakie auto, gps, obkeljone, można prywatnie jeździć? Z góry dzięki

Joanna

@MKowalski kontakt do mnie znajdzie Pan po najechaniu na ikonkę mikrofonu obok mojego imienia. Jednak dobrze, gdyby informacje o których Pan wspomina były dostępne dla wszystkich użytkowników forum. Zachęcam więc do zostawienia swojego komentarza właśnie tutaj.

Lotto

Hej zaaplikowalem na stanowisko stazysty w kontrolingu w warszawie. Rekruterka wspomniala ze umowa jest od firmy henkel a nie od posrednikow. Chodzi o staz 2 letni. Orentuje sie ktos jakie moze byc wynagrodzenie??? Wspomniane zostaly takze 13 pensje i czasem 14. Who know's

Chester

Witam. Pojawiło się ogłoszenie ogłoszenie o pracę jako preseller ds systemów dociepleń, zatrudnienie przez otto work service. Czy ktoś wie jak wygląda praca presselera? Jakie auto, wynagrodzenie? Jak w praktyce wygląda zatrudnienie przez tę agencję? Za góry dziękuje za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam.

Joanna

@MKowalskirozumiem, że pracownikom ciężko zdobyć możliwą premię. Czy taka sytuacja dotyczy pracowników zatrudnionych przez agencję, czy również bezpośrednio przez firmę?

MKowalski 2
@Joanna

@Joanna - Moze by sie Pani wczytała w cały kontekst wypowiedzi !!!

Piter

Pracowałem w henklu kilka ciężkich lat i miałem okazje współpracować z gościem. Ogromna wiedza i duże wsparcie dla tych którzy chcą pracować. Z tego co piszesz wnioskuję, że jesteś leniem i lewusem dlatego nie podoba Ci się że ktoś może wymagać czegoś więcej niż wypicia kawy rano :))) Mniej kawy, więcej pracy a i z sercem nie będzie problemu. Firma jak typowy koncern - dają dobre narzędzia ale sporo wymagają. Ludzie to cyfra w tabeli a praca do późna, ciągły monitoring ale zdobyte doświadczenie umożliwiło mi awans. Chociaż łatwo nie było polecam dla ludzi którzy chcą zarabiać i się rozwijać. Pozdro dla ekipy z Warszawy !

Joanna

@Nieznajomadawno pracowałaś w firmie? Chętnie dowiemy się jakie są plusy pracy w Henkel Polska, a co warto by poprawić.

Joanna

A jakie możecie podać plusy pracy w firmie Henkel Polska? Chętnie też usłyszymy co myślicie o świadczeniach dla pracowników, które oferuje firma. Więcej o nich przeczytacie na oficjalnej stronie internetowej. http://www.henkel.pl/kariera/dlaczego-henkel/co-oferujemy

Joanna

@xxxjak długo jesteś związany z Henkel Polska Sp. z o.o.? Mógłbyś więcej powiedzieć na temat benefitów i systemów motywacyjnych stosowanych w firmie?

xxx

Praca w henkel kiedyś była super niestety zmiana systemu motywacyjnego (nowi szefowie) jeżeli jednego parametru nie zrobisz podstawa 1800 (usunięte przez administratora) za dużo wymagań na raz odradzam prace

Joanna

@Mikołajek jak długo pracujesz już w firmie? Mógłbyś opowiedzieć jak Ty odbierasz Henkel Polska Sp. z o.o. jako pracodawcę? Jakie są dobre strony pracy w firmie?

Mikołajek

Nie mogę się zgodzić z wpisami bo to nie jest prawda. Pracuje tu od dawna, mam już wypracowana swoja pozycje w firmie i wiem, jak ktoś udaje pracę to ma problemy. Zwalanie na innych i szukanie dziury w całym!!

Obrona

Czy Ty człowieku pracowałeś w tej firmie? Pracować trzeba wszędzie a tu jest jeszcze większa perspektywa pracy na lata.

Zenon
@Obrona

Tak się składa że pracowałem i w pełni podtrzymuje moja wypowiedź. Ciekawy jestem czy Ty tam pracowałeś że bronisz firmy która traktuje pracownika (człowieka ) jak niewolnika. .. Perspektywy w Henklu. .... to się uśmiałem. Jedyne co możesz oczekiwać od tej korporacji to wyzysk za marne grosze... Jeżeli masz zaburzone poczucie swojej wartości i czujesz że nie stać cię na nic lepszego -wysyłaj Cv

Zalamany

Hej. Pojawiło się ogłoszenie na managera w kanale mt (nowoczesny dla mniej wtajemniczonych) na lubelskie i mazowieckie. Pomyślałem ze super fajnie złożyłem dokumenty po paru dniach telefon- dzwoni pani miła uśmiechnięta ze firma Henkel jest zainteresowana moja osoba wypytała mnie o wszystko wysłała mi materiały case study- dala dwa dni do wypełnienia i odesłania i zaprosiła na 2 etap rekrutacji. Ucieszyłem się ze jest szansa na rozwiniecie swojej kariery zawodowej. Oczywiście musiałem wziąć urlop jednodniowy ( jestem ciągle aktywny) ale jak jest szansa to czemu jej nie wykorzystać. Wsiadłem w auto i jadę -tylko 230km w jedna stronę. Ale co tam-może będzie warto. Oczywiście dotarłem na umówioną godzinę. Wszedłem do pokoju zapoznałem się z rekruterami (usunięte przez administratora) mówi mi ze zaistniała mała pomyłka w ogłoszeniu i oni szukają na kanał tradycyjny i czy jestem nadal zainteresowany? Ręce opadają -jak by nie można było napisać maila zadzwonić wysłać gołębia (usunięte przez administratora) Miałem czas pomyśleć o firmie henkel bo miałem do domu tylko 230km. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Henkel Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henkel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Henkel Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Henkel Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Henkel Polska Sp. z o.o.