logo Henkel Polska Sp. z o.o.

Henkel Polska Sp. z o.o.

Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o.

Counter 2016-07-13 23:04
Jeżeli chcesz pracować po godzinach to śmiało :) podobno tam jest teraz masakra ludzie się zwalniają. Pracuje się po godzinach do nocy . 10 godzin w terenie pózniej komputer a i tak pokażą Ci gdzie jesteś .
kk 2016-07-14 12:53
staże w biurze w Warszawie są płatne, podobno 4000 brutto, warto spróbować.
Daro 2016-07-19 17:58
Daro 2016-07-21 20:05
Witam. Może ktoś z forum mi pomoże. Mam pytanie dlaczego tak trudno dostać się do pracy w Zakładzie Henkel w Stobnie? Woj Wielkopolskie. Prosze o odp
Wiem lepiej od 13 lat 2016-07-24 22:14
Bierz prace i haruj 18 godzin
kk 2016-07-25 11:57
skoro jest tak źle, to dlaczego pracujesz 13 lat???
Idzi 2016-08-02 17:23
To prawda że w zakłdzie w Stobnie potrzebują elektryków?
Idzi 2016-08-03 16:23
To prawda że w zakłdzie w Stobnie potrzebują elektryków?
pan czlowiek 2016-08-08 14:30
Czesc koledzy,
Ph ds kluczowych klientów obiektowych w dziale adhesive.
Ktoś cos może podpowiedzieć (warunki, jaki produkt - jak wypada na tle konkurencji, co to za kluczowi klienci, kasa, auto) bede dozgonnie wdzięczny za jakiekolwiek info bo w necie cicho.
pan człowiek 2016-08-08 17:38
Cześć koledzy,
Mam pytanie odnośnie stanowiska PH ds. kluczowych klientów obiektowych w dziale Adhesive(?).
Jakie warunki są w tym dziale (kasa, auto), kim są ci kluczowi klienci obiektowi, jakie produkty się sprzedaje i jakiej są jakości (lub jak sa postrzegane).
Z góry dziekuje za odpowiedzi
Szczęśliwy 2016-08-25 21:59
Swoją przygodę z Henkel dział Beauty Care (schwarzkopf) PH kanał nowoczesny wspominam niemile. Na początku były obietnice, że co roku ocena i podwyżka, że budżet duży do działania, że możliwość rozwoju itp. Na obietnicach się skończyło. Starałem się jak mogłem przez rok. Przez ten okres co chwila wychodziły na jaw mijające się z obietnicami sprawy. Żadnych podwyżek, żadnego szkolenia przez kilka lat a rozwijałem tylko czekoladę ze sreberka zamiast siebie. Niestety wszystko co tutaj piszą negatywnego to prawda. Traktowanie ludzi poniżej godności. Wmawianie im rzeczy niemożliwych do wykonania i wymuszanie ich realizacji czasami nawet krzykiem i groźbą. Szkoda nerwów i zdrowia. Nawet pieniądze mizerne. Ktoś chce iść ja nie zabraniam. Wiem, że dla mnie to zmarnowany czas. Nie chcę bo to fałszywe wchodzić głęboko w d.... Piotrusiowi dosłownie i w przenośni jak Pani KAM, a bez tego ani rusz...
Znawca 2016-08-28 19:08
Trzeba zapytać pracownikow dostaniesz poniżej trzech patysiaka
Wuj 2016-09-09 20:36
Ok 1,6-1,7 na rękę.Na początku umowa zlecenie ok 1.3 na rękę.Potem 3mies okres próbny 1.6 -1.8 na rękę.Następnie 3 lata i kasa bez zmian.Acha premia dopiero po 2 mięs.Czyli przez 2 mięs ok 1.3 na rękę.
Henkel jest OK 2016-09-21 09:53
Henkel jest wielką firmą i wiele zależy od działu w którym się pracuje. Pracowałem tam 8 lat, odszedłem z własnej woli wiele lat temu. W dziale klejów przemysłowych moja pensja podstawowa wynosiła 8.300zł (oczywiście brutto), pensji było 13 , do tego bonus roczny, samochód służbowy do użytku prywatnego bez ograniczeń odnośnie często bezpłatne kosmetyki i środki czystości. Dobra atmosfera. Jak to w każdej wielkiej firmie, również w Henklu byli różni Misiewicze . Wiele z moich ówczesnych koleżanek i kolegów dalej pracuje w Henklu.
Powtórzę jeszcze raz, wiele zależy od tego w którym dziale się pracuje. Wiem że w kosmetykach i środkach czystości nie jest tak dobrze. Jak myślicie, że w Henklu jest żle a gdzie indziej to dobrze, to możecie się rozczarować :--(
KracZek 2016-10-08 20:32
Dokładnie tak jest jak piszesz !
Gosc 2016-10-18 16:19
Czy orientuje sie ktoś czy bedą podwyżki?
Od 2017 minimalna wzrasta, wiec chyba dadzą?
Piotrek 2016-10-18 16:22
@gosc no więc w takim razie te osoby, które był zatrudnione właśnie za najniższą krajową na pewno będą musiały mieć podniesioną płace. A może jest szansa, żeby pracodawca podniósł taką płacę jeszcze nieco wyżej, niż ta najniższa krajowa będzie wynosiła?
ciekawy 2016-10-27 13:28
To może wymień te firmy.
Bodzio 2016-11-03 17:04
To były chyba bardzo dawne czasy...też pamiętam. Niestety dzisiaj rzeczywistość jest inna.Nawet o połowie pensji brutto o której piszesz można tylko pomarzyć. Szkoda, zostalo zwykłe korpo, nerwy, pośpiech itd.
Henkel jest OK 2016-11-07 15:07
Henkel jest OK
Nie pracuję tam od 9 lat. I jak pisałem wiele zależy od działu. Ja pracowałem w dziale klejów przemysłowych i do dzisiaj większość z moich ówczesnych koleżanek i kolegów tam pracuje. I na pewno nie zarabiają mniej niż ja kiedyś.
KAM 2016-11-18 21:24
Pracowałem tam 5lat(kosmetyki) Sprawy załatwia tam się krzykiem i grożą przynajmniej we Wrocławiu. Groźby typu "wypie.... Cie z roboty" są na porzadku dziennym. Żadnego wsparcia, żadnego szkolenia,żadnego dobrego słowa ani pochwały nie ma. Kasa ok 1,8 z premią. Pierwsza firmą która zaproponowała mi pracę płaci 1,7tys więcej +premia, która jest osiągalna. W Henkel premia jest tylko na papierze. Nie polecam. No chyba ze wrogowi. Gosia Robi Piotrusiowi (szef terenu) dobrze i nim trzęsie a on za to załatwia jej najlepsze sieci i robi co mu każe. Śmieszny układ i śmieszna firma. Ciekawe czy zarząd w Wiedniu o tym wszystkim wie.
Henkel jest OK 2016-11-24 11:53
Piszesz że pracowałeś w Henklu 5 lat, przedstawiając firmę jako siedlisko samego zła. a zaraz potem ze "pierwsza firma" (co to znaczy?) zaproponowała Ci ponad dwukrotnie wyższą pensje.
To się kupy nie trzyma. Jak tak łatwo znaleźć pracę, to po co siedziałeś w Henklu tyle lat?
KAM 2016-12-07 21:53
Popracuj tam chwilę to zrozumiesz.Ja już nie muszę . U mnie zera 1go każdego miesiąca się zgadzają i w dniu przelewu premii również. Jeśli chcesz dam Ci nr do kadr i masz te super robotę dla Henkel w kieszeni.
Henkel jest OK 2016-12-09 13:07
Pracowałem w Henkel ponad 8 lat.
Jogny 2016-12-23 17:12
Zgadzam się !
Roman 2016-12-31 13:41
Nasuwa się pytanie. Skoro zarabiałeś 8 tys to dlaczego już nie pracujesz? Jednak nie było super.
Henkel jest OK 2017-01-04 09:24
Zarabiałem więcej niż 8.000zł, to była stawka podstawowa. Po zmianie pracy moja pensja podstawowa był o kilkadziesiąt procent wyższa., do tego dochodziły rozmaite dodatki. Ważne jest aby nie pracować w jednym miejscu za długo. Tak dla higieny psychicznej.
oczy_aniola 2017-01-11 10:14
Czesc
Mam pytanie odnosnie ISCM. Jutro jade na rozmowe i chcialbym sie dowiedziec o realnych warunkach placowych jakie tam sa w przypadku henkla. Nie wiem czy będą to detergenty czy kosmetyki. Stargard ISCM jest tak zle??? Czy prawda jest po srodku?:)
Mikoś 2017-01-12 14:42
Chyba raczysz żartować z innych. Może straciłeś prace w Henklu i masz straszną złość do szefostwa. Wyobrażam sobie co czujesz po stracie posady za taka kasę! Niestety jak się ma taką fuchę trzeba się trzymać mocna i pracować z pełnym zaangażowaniem.
Henkel jest OK 2017-01-13 14:10
Z Henkla sam odszedłem. W zgodzie. Do firmy, gdzie na starcie otrzymałem pensje wyzszą o kilkadziesiąt procent. Nie rozumiem Twojej uwagi o stracie pracy (nie straciłem, sam odszedłem) i mitycznej "złości" do kierownictwa. naprawdę, nie wiem co masz na myśli.
Henkel jest OK 2017-01-13 14:11
Yogi 2017-01-15 08:14
Beznadziejna firma zatrudnienie przez agencję ,działalność gospodarcza,system prowizyjny chyba wymyślili po to aby jeszcze więcej wywieźć za Odrę ale na pewno aby nie dać ludziom zarobić.Schwarzkopf już od dawna jest do bani teraz do tego dołączyły Detergenty.Uwierzcie wiem co mówię.Jak macie szukać pracy w tych dwóch działach to bardzo odradzam.Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na 2017r.
oczy_aniola 2017-01-16 09:09
Yogi mozesz uscislic nacym ta beznadziejnosc polega???
Bo system prowizyjny jest chyba wszedzie w handlu mi zaproponowali umowe o prace wiec dzialalnosc odpada.
Co jestw schwarzkopf do bani??? Znam bardzo dobrze produktu wiadomo ze czesc lepiej rotuje czesc nie ale nierozumiem tego ,, do bani,, daj cos wiecej!
Kolo 2017-01-16 11:54
Henkel to firma dla ludzi chcących pracować!! Nieudaczników nie potrzeba ponieważ tylko psują atmosferę. Wszędzie do pracy potrzebne jest zaangażowanie. Ja tu pracuję i jestem bardzo zadowolona. System prowizyjny jest ok dla ludzi pracujących i to jest ok.
Henkel jest OK 2017-01-18 13:41
Zaangażowanie? Cudne. W polskich warunkach oznacza to bezsensowną, nieefektywna, wielogodzinną orkę.
W pracy potrzebna jest efektywność, zdrowy dystans, nieangażowanie się emocjonalne które zawsze prowadzi do szybkiego wypalenia zawodowego, wypełnianie obowiązków zgodnie ze zdrowym rozsądkiem. I efekty szybko przychodzą.
Czego i Tobie życzę.
Kolo 2017-01-19 12:37
Zupełnie niepotrzebnie się denerwujesz. Zawsze możną zmienić firmę!. Może tam będą mniej wymagali?
Henkel jest OK 2017-01-21 15:16
Kiedyś zrozumiesz różnicę między efektywności i wydajnością. Im prędzej tym lepiej dla Ciebie. A zaangażowanie to pojęcie pustak. Znaczy wszystko i nic.
Pozdrawiam
Kuba 2017-01-22 21:36
Hahaha ze tak powiem.1800 jest dla Ciebie ok?? Widać ze nie masz żadnych ambicji. Siedź tam i sobie układa w półkach, wycierać je z kurzu, stawiaj standy i słuchaj bzdur swojego szefa. HENKEL NIE SZANUJE LUDZI ZATRUDNIONYCH PRZEZ FIRMĘ ISCM sp z o.o.Ma ich za nic a traktowanie jest poniżej godności. Teraz Lidl płaci więcej niż Henkel. Widzę różnice gdy kilka miesięcy temu zmieniłem prace. Teraz wiem za co pracuje, a szef wymaga i szanuje swoich ludzi. Organizuje wyjazdy na narty, spotkania i szkolenia. Pierwsza pensja jaka dostałem była wyższa o 2,6tys wyższa od pensji w Henkel. Nie przesadzam. Życzę wszystkim aby trzymali się z daleka od pracy dla firmy Henkel w dziale Schwarzkopf. Pracy w Polsce jest dużo za lepsze pieniądze i w lepszej atmosferze.
Bono 2017-01-25 09:55
Komentarz chyba napisany przez kogoś z kierownictwa niewolnictwa :)
Skośnooki 2017-01-29 17:28
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każdy musi pilnować swojej pracy i nie wzorować się na nieszczęśliwych osobach.
Robo 2017-02-02 20:58
W Henkel nie warto pilnować pracy
Miki 2017-02-03 22:19
Czym kierują się osoby ciągle narzekające? Może są inspirowane do wykonywania tych wpisów? Henkel to jest Firma.
Zalamany 2017-02-04 16:48
Hej.
Pojawiło się ogłoszenie na managera w kanale mt (nowoczesny dla mniej wtajemniczonych) na lubelskie i mazowieckie. Pomyślałem ze super fajnie złożyłem dokumenty po paru dniach telefon- dzwoni pani miła uśmiechnięta ze firma Henkel jest zainteresowana moja osoba wypytała mnie o wszystko wysłała mi materiały case study- dala dwa dni do wypełnienia i odesłania i zaprosiła na 2 etap rekrutacji.
Ucieszyłem się ze jest szansa na rozwiniecie swojej kariery zawodowej. Oczywiście musiałem wziąć urlop jednodniowy ( jestem ciągle aktywny) ale jak jest szansa to czemu jej nie wykorzystać. Wsiadłem w auto i jadę -tylko 230km w jedna stronę. Ale co tam-może będzie warto. Oczywiście dotarłem na umówioną godzinę. Wszedłem do pokoju zapoznałem się z rekruterami a pan M. mówi mi ze zaistniała mała pomyłka w ogłoszeniu i oni szukają na kanał tradycyjny i czy jestem nadal zainteresowany?
Ręce opadają -jak by nie można było napisać maila zadzwonić wysłać gołębia ku...wa. Jak tak podchodzą do rekrutacji to jak oni później funkcjonują z ph.?Podziękowałem i wróciłem wkur....ny do domu. Miałem czas pomyśleć o firmie henkel bo miałem do domu tylko 230km.
Pozdrawiam.
AP 2017-02-06 20:39
Pracowałem w Henklu przez 5lat i od momentu w którym podjąłem prace czyli w roku 2010 do 2015 kiedy się zwolniłem( sam odszedłem ) firma w której chciało się pracować zmieniła się w dobrowolny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Firma potrzebuje niewolników a nie ludzi myślących. .. Pomijam formę zatrudnienia czyli działalność gospodarcza. Wymagania w obec pracowników wzrosły dwukrotnie a pensja bez zmian. Praca PH w home and laundry to min 8h w terenie i 2h w domu przed komputerem czyli tabelki i 100 zdjęć z ekspozycji miesięcznie. Z całego serca odradzam! !!
Zenon 2017-02-06 23:00
Wyzysk i nie ludzkie traktowanie! !!
Obrona 2017-02-07 19:09
Czy Ty człowieku pracowałeś w tej firmie? Pracować trzeba wszędzie a tu jest jeszcze większa perspektywa pracy na lata.
Zenon 2017-02-08 12:15
Tak się składa że pracowałem i w pełni podtrzymuje moja wypowiedź. Ciekawy jestem czy Ty tam pracowałeś że bronisz firmy która traktuje pracownika (człowieka ) jak niewolnika. .. Perspektywy w Henklu. .... to się uśmiałem. Jedyne co możesz oczekiwać od tej korporacji to wyzysk za marne grosze... Jeżeli masz zaburzone poczucie swojej wartości i czujesz że nie stać cię na nic lepszego -wysyłaj Cv
Zenon 2017-02-08 12:15
CHWD Henkel 2017-02-08 23:29
Firma z zasadą kolesiostwa. Jesteś kolesiem kogoś z "gory" dostaniesz fajniutki fotelik z masażem. Jesteś ambitnym i dobrym pracownikiem a znajomości nie masz - układasz w półkach. No chyba ze jak Pani Małgorzata szantażystka - dupeczką do celu. Jak kto lubi.
Mikołajek 2017-02-19 14:51
Nie mogę się zgodzić z wpisami bo to nie jest prawda. Pracuje tu od dawna, mam już wypracowana swoja pozycje w firmie i wiem, jak ktoś udaje pracę to ma problemy. Zwalanie na innych i szukanie dziury w całym!!
Zostaw swoją opinię o Henkel Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Henkel Polska Sp. z o.o.