Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Andzia

Bremerhaven przetwórnia ryb, potrzebuje więcej info, pilne! Ktoś, coś????

Andzia

Potrzebuję informacji na temat pracy w przetwórni ryb, cxy ktoś z Was pracował i może coś więcej napisać?

xxx

jakie problemy miales przemo

Niezadowolona

(usunięte przez administratora) Kontakt z kordynatorka bardzo utrudniony zarówno podczas trwania kontraktu jak i po jego zakończeniu. Brak weryfikacji kandydatów(usunięte przez administratora)

Tapicer

Rozmowa chwilkę się przeciągnęła, jednak z tego względu, że Panie były lekko zalatane, strasznie dużo ludzi przyszło na rozmowy. Sama rozmowa bez zastrzeżeń, standardowo jak każda w takiej agencji, profesjonalnie, poważnie, z szacunkiem dla kandydata. Nie mam zastrzeżeń.

Nie było żadnych niespodziewanych pytań. Żadnych dziwnych pytań, profesjonalnie i rzetelnie.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jasio

Ja pracuję przez tą firmę na razie miesiąc.Pelna wypłatę wezmę w grudniu i wtedy zobaczymy jak to wygląda w rzeczywistości naprawdę.Kontakt z koordynatorką projektu jak najbardziej na plus aby tak dalej.Do dnia dzisiejszego narazie niemam zaszczerzen co do współpracy z agencją.Gdyby coś się zmieniło na pewno nie zostawię to bez komentarza.

@Jasio

Jak na razie to jestem zadowolony kasa jest ok.

Ewelina
@Jasio

a jak długo firma szukała dla Ciebie pracy?

@Ewelina

Jak pamiętam bardzo szybko.Poprzednia pracę skończyłem 19,a 25 zacząłem już prace przez HR.

radzio

omijacie tę firmę z daleka brak kontaktu z koordynatorem nie odbierają telefonów a gdy ktoś odbierze to jest odpowiedz proszę nie wydzwaniać bo jestem ciężko chora tylko piszcie smsy to ja odzwonię lub odpiszę ale jeżeli odzwoni lub odpisze to z wielką łaską pensje nie są wypłacane na czas

Ewelina
@radzio

ile czekałeś na wypłacenie pensji? to była jednorazowa sytuacja czy częściej były problemy z wypłatami?

@radzio

Pracowałem u nich z 6 miesięcy i nigdy nie było takich sytuacji,było kilka spornych konfliktowych sytuacji i zawsze starali się zrobić tak żeby wszystko było ok

@Ewelina

Problemów z wypłatami też nigdy nie było tylko sami ludzie je tworzyli . W tej agencji akurat płacą między 20 a 30 dniem a nie do 15 czy 20 . Przed podjęciem pracy jest o tym informacja w dokumentach i każdy to podpisuje przed podjęciem pracy

Majorka

Hej, czy pracował ktoś na produkcji w Gebesse w Niemczech na produkcji ? ( pakowanie mrożonek) Praca przez HR INTERNATIONAL.

Hania
@Majorka

Dołączam się do pytania. Jak warunki mieszkaniowe, pensja?

Łukasz
@Majorka

Hej, zastanawiam się nad wyjazdem właściwości tam do mrożonek? Napisz coś więcej jak już tam jesteś?

Bronia
@Majorka

Hej, mogę się z tobą skontaktować ? Też ubiegam się o pracę w Gebesee !

Bronia
@Bronia

Nie udało się wyjechać. Miałyśmy wyjechać w zeszłą sobotę, dostałyśmy telefon że wyjazd jest przesunięty na następną sobotę. Wczoraj Pani koordynator Nas poinformowała, że zlecenie zostało zerwane i wyjazdu nie będzie.

Łukasz
@Łukasz

Wyjazd został odwołany. Powód nieznany.

@Majorka

Tak już wiem, też dostałam taka wiadomość .Mam propozycje na inny projekt! Praca od 16 chyba się zdecyduje !!

Alex
@Bronia

Agencje często tak robią, przekładają terminy wyjazdów, potem odwołują całkowicie.Nie tylko w to miejsce pracy,ale wiele innych.Miałam taką sytuację miesiąc temu

Nowa

Witam czy ktoś pracuje na produkcji zabawek w Kitzingen, okolice Norymberga?

annik

pracowalam kilka miesiecy temu,,,wyplata srednia chyba trzeba pracowac z rok zeby dob rze zarobic. bylo mieszkanie zmieniane srednie warunki kuchnia na kilka osob. Pani koordynator nie odbiera telefonow non stop nie polecam

Izabela

Wybiera się ktoś może do fryburga przez tą firme? od 15.11

Małgorzata
@Izabela

Ja jadę z kuzynka

Niestety . Po wypełnieniu wszystkich danych kwestionariusza itd... Czekałam cierpliwie na umowę z firmą .po kilku dniach dowiedziałam się że .narazie pracy nie ma ale będzie za 2 tygodnie . (usunięte przez administratora) Nie rozumiem jaki jest sens werbowania ludzi do pracy której nie ma . !!!! Skąd za co macie płacone ...za siedzenie i wynajdywanie ludziom rzekomego zajęcia ?Ja już byłam w Niemczech .Wróciłam do pl i wtedy znów z tej firmy otrzymałam ofertę haha dziękuję za pamięć . Szkoda słów . Jesteście firma pośrednicząca czy akwizytorami ??.

robert

Umowa zlecenie , jaką dostałem od firmy , podpisałem i odesłałem ale jak ktoś mi na końcu mówi , że mam zrobić jeszcze test na koronaświrusa za własną kasę za 320 zł ,zresztą ja jestem całkowicie zaszczepiony , więc dlaczego mam robić niepotrzebny test to odmówiłem , nie będę robił testu za takie pieniądze do pracy też nie pojechałem dzwoniła jakaś baba z agencji , powiedziałem , że rezygnuję to mi powiedziała że dostanę wezwanie do zapłaty w kwocie 2000 zł (usunięte przez administratora)

@robert

Ta agencja powinna być już dawno sprawdzoną przez urząd skarbowy I zamknięta

@robert

Zapomniałem dopisać jak koordynatorzy za ludzkie skradzione pieniądze się bawią na zagranicznych wycieczkach i szpan na portalach brak wstydu

Damian
@Karol

to badz koordynatorem i tez sie baw za hajs a nie gadasz w internecie glupoty

@Damian

I tu mamy wypowiedź koordynatora

Rambo
@robert

Tam pracuja w tej firmie ludzie z grupa po podstawowce takze nie ryzykujcie z nimi praxy lepiej sie 100 razy zastanowic niz pozniej spac w ruinie i robic za free albo jakies kary pieniezne wyssane z (usunięte przez administratora)

maggie
@robert

ja jade teraz jako tl i test mam zapłacony przez firme

Zainteresowany 999

Ktoś mozs powiedzieć czy sie opłaca jechac?? 11 euro to troche malo bo co z tego zostanie na koniec miesiąca ?ja pracowałem za 12 netto to było zarobic... ?

Pracuje ktoś na pralni przez tą agencje?

ola12033

Czy polecacie prace pokojówki w Niemczech? Znalazłam ofertę za 11 euro brutto, jestem studentem chcę dorobić na wakacje, jeszcze nie zdecydowałam się na pracę a Pani z agencji wysłała mi druki do wypełnienia i jeden ma 17 stron, a drugi 24! Skoro jeszcze nie zdecydowałam się na pracę to po co mam podawać informacje o moim koncie, ubezpieczeniu, zgody na potrącenie składki itd

Lara
@ola12033

Witam i pojechała pani do tej pracy ?

Marzena
@ola12033

Witaj , pojechałaś na tą ofertę ? Jak warunki ? Sama się zastanawiam ,ale opinie są różne ,a więc wątpliwości są. Pozdrawiam

AV sbfs

kto idzie do pracy za 11eur brutto jak pełno pracy lepiej płatnej

jasiek

kto moze sie wypowiedziec? jak sie pracuje i czy placa na czsas? mieszkanie nie place ale czy warunki sa ok??

Czy pracował ktoś z HR na felbach w Niemczech

Rafał

Ja pracowalem jako kierowca C, przez Polski hr International Kraków. I polecam z całego serca, kasa na czas, zakwaterowanie elegancki pokoj jednoosobowy na wsi plus WiFi cisza spokój. Do pracy jeździłem swoim autem 18km, płacili mi kasę za paliwo. Polecam wszystkim

@Rafał

Hej. Możesz powiedzieć coś więcej? Jak przebiegła rozmowa w firmie? Czy kordynayorzy byli pomocni? Wytłumaczyli wszystko na miejscu? Jak było z mieszkaniem? Darmowe czy potrącali? Co z ubezpieczeniem itd.

Ona 7
@Ewa

Jak nie miałeś styczności że skanerem to nawet się nie WYBIERAJ zero pomocy że strony koordynatora i pewne jest że zjedziesz szybciej do Polski a nikt ci nie wróci za koszty przejazdu. Do dzisiaj czekam na resztę wypłaty Ta firma to porażka

Mario
@Rafał

Była by tam praca na C Możesz napisać na priv 60698023

Robert

(usunięte przez administratora)Kiedyś znajomy pracował przez nich w firmie nawozowej i złożył wniosek o zmianę konta. Oczywiście zapomnieli to zmienić i pensji nie dostał. Druga sprawa jak wysyłają kogoś za granicę to za 300-500 euro dostajesz (usunięte przez administratora)pokój(usunięte przez administratora) gdzie za tą cenę mieszkanie dostaniesz. (usunięte przez administratora)

ania
@Robert

hej wybieram sie to tej firmy na sortowanie warzyw i jak czytam te opinie to stwierdzam ze boje się jechać a mam podpisaną umowę co mam robić

Stefan
@ania

Kary jest 2000 za zerwanie umowy oni na tym żerują

ABC
@Robert

Jest to firma która zatrudnia ludzi. Ci ludzie są odpowiedzialni za zadowolenie klientów i ludzi których Ci (zatrudnieni)ludzie zatrudniają. Czyli nas. Teraz już w prost. Chodzi o to ze za grupę ludzi którzy jadą na jakieś zlecenie odpowiada tzw koordynator. Za zakwaterowanie w okolicach zlecenia odpowiada ktoś inny. Według mnie polityka firmy wyglada tak: Boss płaci koordynatorem za dopieszczanie i rozwiewanie naszych wątpliwości i pomoc jeśli będzie potrzebna, a druga ich rola to kontrola i dobry kontakt z klientem u którego pracujemy. Szukającym kwater płaci za to byśmy byli jak najbardziej zadowoleni w jakimś tam buzdzecie. (usunięte przez administratora) Poprostu nie każdy pracownik się nadaje do takich rzeczy. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć ze było naprawdę git. Pojechałem sam i trafiłem na lokatora który miał pretensje ze chrapie… Ok. Ja to rozumie. Naprawdę. Zgłosił to do koordynatora. Do mnie nie wiem… Chyba się wstydził. Reakcja opiekuna była wyraźna i empatyczna. W skrócie martwiła się o dobry wypoczynek między praca, a chrapanie.. Wiadomo. Zaproponowano mi pokój a właściwi mieszkanie 1 osobowe. Lokal typu studio. Aneks kuchenny i toaleta z prysznicem tylko do mojego użytku i pani ktora sprzątała mieszkanie 1 raz w tygodniu i to bez żadnej dopłaty. Zdarzył mi soe tez problem zdrowotny i tu tez Pani koordynator była naprawdę pomocna w ogarnięciu sie w obcym kraju. Tak sobie myśle ze jak bym tak był sam na siebie zdany to aż przeraża człowieka. Na zleceniu pracowałem ok 8 miesięcy. Jeden minus to jednorazowa sytuacja z brakiem wypłaty i jakimś konkretnym wyjaśnieniem kiedy co i jak (usprawiedliwić to może początki pandemii), ale wszystko wyrównano i później już git. Kasa naprawdę w porządku, koordynator plus kwatera tez mega plus. Jadąc na taki wyjazd najbardziej trzeba obawiać sie ludzi ktorzy tez jadą na zlecenie. W moim przypadku to są naprawdę niemile doświadczenia. A to ze chodzi o to żeby hr nachapał sie na nas kasy to chyba jasne i zrozumiałe. Ty tez sie nachapiesz i ten u którego robisz na zleceniu tez sie nachapie. Chyba tak to powinno działać. Wierze ze niektórzy mieli pecha trafić na gorsze zlecenia i słabych koordynatorów. Tak to już jest. Każdy ma lepszych o gorszych pracowników

Xxxx
@ABC

Jak masz problem z chrapaniem to siedz w domu ludzie po pracy chcą wypocząć A nie twoich charczeń słuchać całą noc człowieku z tąbą nie można wytrzymać w nocy idź do lekarza

ABC
@Xxxx

Raczej chodziło mi o opis firmy z mojego punktu widzenia, a jak ktoś zapyta o to na kogo można trafić to z chęcią rozwinę temat :-) Napewno jesteś w szufladce „ za granica najbardziej obawiaj się Polaka” Pozdrawiam

Gg

Czy pracował ktoś na komisjonowaniu odzieży w Rastede 26180? Proszę o opinie na temat pracy tam

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 52 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.