Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o.

Oceniono 12 razy
stwórz własny profil firmy
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o.
Słowicza 16
02-170 Warszawa
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
idan - 2013-11-05 22:35:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, chciałbym zapytać, czy ktoś z was miał do czynienia z tą agencją pracy? Ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i może będę wyjeżdżała do Niemiec, chciałabym się dowiedzieć jakie macie doświadczenia związane z tą firmą.
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-06-17 18:47:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) ? jakoś odstają od innych agencji pod względem stawek, warunkow umowy? prosze o opinie bo mam u nich rozmowe :) (usunięte przez administratora)
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: To była łapanka a nie spotkanie rekrutacyjne. W sferze słownej wiele obietnic, które nie znalazły pokrycia w faktach. Panie z firmy na etapie rekrutacji są w stanie obiecac gwiazdkę z nieba i zrobia to tak, ze człowiek w to uwierzy, Duże brawa za zdolności manipulacyjne.
Pytania: Jak szybko mogę wyjechać:-)))
zdjecie uzytkownika
kusza - 2014-12-18 17:47:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ja współpracowałem z tą firmą i jestem mega zadowolony. Warunki zgodne z wcześniejszymi ustaleniami, pieniądze na czas. Z czystym sercem mogę polecić.
zdjecie uzytkownika
izka227 - 2014-12-18 21:10:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nie mam zarzutow polecam
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x