Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
idan - 2013-11-05 22:35:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, chciałbym zapytać, czy ktoś z was miał do czynienia z tą agencją pracy? Ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i może będę wyjeżdżała do Niemiec, chciałabym się dowiedzieć jakie macie doświadczenia związane z tą firmą.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-25
Żródło: startpraca.pl
Niemcy
(zagranica)
POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SP Z O. O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, firmy Bosch, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SPAWACZObowiązki: •          spawa
zdjecie uzytkownika
maxo - 2014-02-23 00:07:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Omijać firmę szerokim łukiem, wyzysk człowieka, nastawieni na gr.inwalidzkie jakby mogli to z każdego by inwalidę zrobili żeby tylko mieć dofinansowanie.
Szefostwo w pierwszej kolejności takie grupy powinno mieć, z pewnością na głowę by dostali.Jak nie chcesz mieć psychiki zniszczonej to trzymaj się z daleka od tej firmy, bo bardziej ci zaszkodzą niż pomogą.Oszuści.
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-06-17 18:47:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale napiszcie coś konkretniej.. dlaczego psychiczni, co takiego robią? jakoś odstają od innych agencji pod względem stawek, warunkow umowy? prosze o opinie bo mam u nich rozmowe :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: