Polski HR International Sp. z o.o.

Opinie o Polski HR International Sp. z o.o.

Ewa 2017-06-01 18:20
Jedzie ktoś na inwentaryzacje do Niemiec od 12.06.2017r. Jadę pierwszy raz i szukam kontaktu ktoś coś.
UlaPola 2017-06-04 20:53
Witam wszystkich czy ktos mi moze powiedziec w jakich miejscach czy tez w jakich sklepach przewaznie robia te inwentryzacje ja bylam 3razy z inwentem na rossmanach. No i chce wiedziec czy to wyglada tak samo - jaka kasa ile godzin trwa jak wyglada nocleg i gdzie trzeba dojechac zeby jechac do tych niemiec. Co i jak - jak to wyglada?
Zdzisław 2017-06-12 09:59
Polski HR International zaszalał i mam bardzo pokaźna ofertę pracy. Czy ktoś był już na montażu mebli? Ile tam można zarobić? Co z językiem niemieckim czy trzeba znać?
Zoja 2017-06-24 21:56
Czyżby wszyscy byli tak zapracowani ,że nie maja czasu pisać?
Zoja 2017-07-14 21:46
Widzę, że agencja ma bardzo dużo ofert pracy. Sądzę, że można sobie coś wybrać ale po lekturze opinii można się zastanawiać.
Lola 2017-07-16 00:39
Tak tak jedz ja pojechalam na 2,5 miesiaca a wrocilam po dwoch tygodniach Bo nagle sie okazalo ze pracy nie ma. Codzienne zmiany noclegow codziennie pakoj i codziennie wypakowywuj i codziennie jezdzij po 200-400 km do pracy i pracuj 4-5godz bo wiecej nie mozna. (usunięte przez administratora)
Magda 2017-07-22 20:15
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak wyglada praca przy inwentaryzacji dla agencji? Interesuję się ponieważ chcę wyjechać
elka 2017-07-26 12:26
zależy gdzie, ja u nich pracuje juz jakis czas, byłem na Ivalisie i Rgisie.
Ivalis - jeździsz po całych niemczech, inwentaryzacje w roznych sklepach, nie zawsze sa szkolenia przed wyjazdem, wiec trzeba ogarniać szybko na miejscu.
Rgis - siedzi sie na miejscu,wiec jest wygodniej, jezdzi sie po okolicznych miejscowosciach. jest ok. mieszkania dobre.
co jeszcze chcesz wiedziec?
Lidia 2017-08-02 12:38
@elka dla wyjeżdżających na pewno liczą się też informacje dotyczące rodzaju umowy, stawek, urlopów, znajomości języka, płatności za zakwaterowanie, dojazd. Jeśli możesz się podzielić takimi informacjami na pewno te osoby będą wdzięczne.
wawrzyn 75 2017-08-02 13:39
Witam czy pracował ktoś albo pracuje w fabryce czekolady? Proszę o informacje
beko 2017-08-09 16:40
ja bylem, dobra praca i wszyscy chca tam wracac, wiec nie wiem czy sa jeszcze jakies miejsca
dana 2017-08-09 18:00
czy coś się dowiedziałaś o tych ciastkach
Antek 2017-08-11 13:12
Bardzo podoba mi się aktualna oferta pracy agencji. Jest z czego wybierać i to przecież chodzi.! Korzystałem już z ich pośrednictwa i pracowałem w Niemczech. Nie narzekałem , przeciwnie było dobrze pod każdym względem. Czy ktoś pracował jako stolarz w Stuttgarcie?
wawrzyn 75 2017-08-11 21:29
Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy i mieszkań?
wawrzyn 75 2017-08-12 13:16
Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy i mieszkań? I jaka to miejscowość.?
Norbert 2017-08-14 13:40
Na nich można liczyć, mają full listę ofert. Dla ludzi, którzy chcą jechać i dobrze zarobić jest w czym wybierać. Tylko radzę zastanowić się dobrze przed wyjazdem, tam jest ciężko!
Lidia 2017-08-17 07:16
@Norbert a gdzie dokładnie pracowałeś dzięki współpracy z Polski HR International? Jak przebiegała Twoja współpraca z firmą? Wszelkie praktyczne informacje będą pomocne dla osób, które myślą o pracy za granicą pierwszy raz.
Kaska 2017-08-21 11:24
Ja pracuje teraz u nich na produkcji. Mieszkania są u nas ok, ale na wcześniejszym projekcie były gorsze, dużo zalezy od miasta do jakiego pojedziesz. Praca w porzadku. nie ma na co narzekać ogólnie, koordynatorka do dogadania, załatwia co trzeba. Ja jestem zadowolona, pojechalam drugi raz od nich i pewnie dalej bede jezdzic.
lolo 2017-08-21 11:26
jade w poniedzialek do niemiec
dam znac czy wszystko ok.
Narazie jest dobrze.
Zoja 2017-08-21 11:31
Czy praca przez Polski HR przy czekoladzie jest taka dobra?
zaintersowany 2017-08-27 13:42
lolo i jak tam w pracy mieszkanie językwymagany itd?? do czego i gdzie wyjechałeś?
Monika 2017-08-28 10:21
Hej Chce wyjechać w pazdzierniku na inwentaryzacje RGIS czy ktoś mi moze napisac czy warto ???? ile wychodzi miesięcznie wypłaty ? i jak mieszkania wyglądają???
Lidia 2017-08-28 12:40
@Kaska, a jak z umową, czy porywa się ona z tym co wcześniej w Polski HR International Ci obiecywali? Często wiele osób, które wyjeżdżają za granicę narzekają na takie rozbieżności. Czy tutaj też można się z tym spotkać? Jeśli możesz dać znać innym na ten temat, to na pewno ułatwi im wyjazd.
ona25 2017-08-28 14:56
czy na tych inwenteryzacjach sa nocki czy praca w dzien?????????????
Kinia 2017-08-29 08:33
czy na iwentaryzacjach w obi są nocki ???????? jak to jest z tą pracą??
Aśka 2017-08-31 14:52
ja jezdze już od dłuższego czasu na inwentaryzacje do Ivalisa, nocki są bardzo rzadko, raczej dniówki.
Olooo 2017-08-31 14:54
u mnie wszystko normalnie, tak jak w umowie. Nic innego.
stawki sie zgadzaja i inne warunki też.
MMCCXX 2017-08-31 14:57
RGIS to jest jedna z najlepszych ofert PHR. Sporo godzin, mieszkania dobre, warto jechac. Kasa różnie, zależy od miesiaca, ale na swoje wyjdziesz na pewno.
Hanka 2017-08-31 21:46
Polski HR International ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca a to jest wynik ich dobrej pracy i dbania o ludzi.
Monika 2017-09-01 16:50
Dzięki za odpowiedź ;) a jak wygląda sprawa z wyjazdem to jest jakoś organizowany wyjazd z jednego miasta czy każdy sam dojeżdża na miejsce?????????
92x 2017-09-01 16:59
Witam, a czy ktoś jedzie 8 października na inwentaryzacje z kujawsko pomorskiego?
Olek 2017-09-02 12:46
ja wyglądają zakwaterowania w pracach przy inwentaryzacjach ?????? ;]
Lidia 2017-09-04 07:45
@Olek a pytasz, bo znalazłeś jakieś odpowiednie rekrutacje? Obecnie przeszukując sieć, bardzo trudno jest znaleźć altualne rekrutacje - czy są one umięśnione w jakimś konkretnym miejscu? Wskazówki pomogą innym osobom zainteresowanym.
ala 2017-09-04 10:17
zalezy gdzie. oni mają albo taka prace na miejscu, że siedzisz w jednym miejscu i tam robisz inwentaryzacje w mieście w różnych sklepach. Albo tak, że jeździsz po całych Niemczech i zmieniasz kwatery.

Mieszkania są różne albo takie hotele dla pracowników albo u prywatnych wlascicieli. Zależy gdzie. Generalnie kwatery raczej ok, czasami lepsze, czasem bardzo dobre, czasem gorsze, ale masakry nie ma.
ala 2017-09-04 10:18
najlepiej do nich dzwonić, ja z pania magda świeca zalatwiam, telefon do niej: 883340228
ala 2017-09-04 10:20
wyjazdy tez sa rozne, ja juz na paru wyjazdach bylam, to raz jechaly busy z polski, a tak to wyjazdy sa na wlasna reke. Jak ktos jedzie autem to sie mozna z nim dogadac, a jak nie to sa takie busy, one sie nazywaja door to door, mozna sobie znaleźć tam gdzie sie mieszka. I one dojezdzaja pod adres jaki im podasz w DE. to jest najlepsza opcja.
Monika 2017-09-05 10:50
Ja jadę na wyjazd RGIS w październiku na początku i do końca listopada :) trochę się obawiam. . nigdy nie pracowałam na inwentaryzacjach.. i to sa pewnie rózne godziny zmian pracy tak?? przeważnie nocne?? czy jak to było w Twoim przypadku ?
Moniaa 2017-09-05 19:47
Pracuje ktos na inwenteryzacji? Ile tak mniej więcej dniowka wychodzi? Mozna cos zarobic zeby potem w polsce nie dziadowac ?
marek 2017-09-08 17:30
wyjezdzam pierwszy raz na inwentaryzacje jak wygladaja szkolenia w krakowie ??????
ZOla 2017-09-10 13:33
Jakie warunki trzeba spełniać, żeby przejść pozytywnie rekrutację do pracy przy inwentaryzacji?Podpowiedzcie
Lidia 2017-09-15 08:59
@olek dzięki za informacje. W sumie to i dobre i złe rozwiązanie. Z jednej strony z pierwszej ręki dowiadujesz się o możliwościach zatrudnienia, a z drugiej - przez telefon często dowiesz się mniej, niż z pełnego ogłoszenia.
Betti 2017-09-19 20:05
Ja też chce pojechać do tej samej firmy do pracy w październiku czy może Pani coś napisać o tej pracy ?? jak tam jest?? jakie warunki?? Pozdrawiam
Aska 2017-09-20 13:14
szkolenie trwa pare godzin, wszystko powiedzą, wiec jak jedziesz to umiesz obsługiwać skaner i juz jest bez stresu na miejscu. dobre to jest.
Rebeka 2017-09-25 18:59
szkolenie yhy juz tyle razy bylam i nigdy zadnego szkolenia nie mialam wchodzilo sie na sklep i cale tlumaczenie jak sie obsluguje skaner trwalo moze 5min a tak nie wiedzialo sie wielu rzeczy jak wejsc w liste Zeskanowanych produkow jak cos usunac no kosmos oczywiscie funkcja zmiany na jezyk polski byla ale baba powiedziala ze nie ma na to czasu bosko doslownie bosko
M&D 2017-09-26 21:33
witam, czy jedzie ktoś teraz w październiku do pracy na przeprowadzanie inwentaryzacji? proszę o info.
Jolka 2017-09-29 10:25
Ja jade, juz bylam pare razy, wiec nic nowego
Jolka 2017-09-29 10:27
no to dziwne, bo nowi ludzie w rgisie zawsze maja szkolenie. chyba, ze czasem, ale bardzo rzadko, ktos przyjezdza na wymiane za kogos innego.
ja bylam z PHRem tez w ivalisie i wtedy rzeczywiscie nie bylo szkolen bo ivalis tego nie wymaga. Ale w rgisie zawsze sa. A tak naprawde to praca nie jest trudna i nawet po 5 minutach mozna zalapac o co chodzi, wiec bez stresu.
Lidia 2017-10-02 09:42
@Jolka, może akurat jednostkowo zdarzyła się taka sytuacja, ale dobrze, że nie jest to na większą skalę z tego co piszesz. Wcześnie pisałam z użytkownikiem @olek i on twierdził, że wszystko przed wyjazdem można ustalić telefonicznie, więc zawsze warto dopytać też o kwestię szkoleń.
Kaja 2017-10-04 17:03
Jak wyglądają warunki mieszkalne?
Zoja 2017-10-11 20:21
Polski HR International Sp. z o.o. to bardzo dobra agencja.
Zostaw swoją opinię o Polski HR International Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski HR International Sp. z o.o.