Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków

XXX

Czy ktoś pracował/pracuje jako tapicer w 33442 Herzebrock? Jakie warunki? Zakwaterowanie? Trzeba znać język?

Pracownik1
@XXX

Bez języka, praca fajna, Koordynator również, super mieszkanie

Wiktoria
@Pracownik1

bez języka? A co z umową, w jakim jest języku?

Przyszły pracownik
@Pracownik1

Jak wyglada ze stawka godzinowa? Agencja zabiera jakaś część czy jest to nie prawda ? Jak wyglada sprawa z mieszkaniem?

Niezadowolony

Ogólnie płacą jest ok,ale umowę jaką dają to śmieciowa umowa na zlecenie.Jezeli chcesz zjechać do domu to dopiero to trzech miesiącach bo dopiero wtedy uzbierasz urlop na tydzień.Kontakt z koordynatorka to tylko do piątku bo na weekend to tylko sms.O karcie EKUZ to zapomnij nie doczekasz się,nawet aby pójść do lekarza to niema nikogo na miejscu aby ci pomógł.Pierwszy raz spotykam się z taką pseudo agencją, pracowałem w różnych agencjach i zawsze była osobą która wrazie czego pomogła.Co to za koordynator na telefon kpina totalna.

Były pracownik PRODUKCJA
@Niezadowolony

Gościu a jak idziesz w Polsce do pracy to chodzisz na urlop co tydzien?? Są pewne zasady kodeksu cywilnego jak jestes baran to sie doucz a potem cisnij innym baranom w necie bzudry. Pracowałem z hr na wózkach i nie ma zadnych problemow z pojsciem do lekarza tylko trzeba byc troche ogarnietym a jak widze po twojej wypowiedzi to pewnie zmieniasz prace co dwa dni bo wielki janusz z polski i zero poradnosci. pzdr

Nicona
@Były pracownik PRODUKCJA

To super, że Jesteś samodzielny i radzisz sobie w innym kraju. Nie mniej jednak, agencja zobowiązuje się do pewnych rzeczy w umowie dla wszystkich! Baranów i tych ogarniętych... Karta EKUZ nigdy nie trafia do pracowników, powód choć oczywisty, to nie oficjalnie wiadomy i wypłaty po czasie, podważają wiarygodność agencji . Wypłata zawsze powinna się zgadzać i być na czas!!!

Pracuś

Czy ktoś orientuje się jakie są zarobki na polskiej umowie zlecenie w Konigsbrunn na produkcji opakowań kartonowych?Czytam o rzekomych karach i przecieram oczy ze zdumienia.Jestem pracowity i uczciwy więc tak samo chciałbym być potraktowany.

Iza

Hej czy pracował ktoś w 23611 Bad Schwartau na batonikach owocowych? Wybieram się tam i potrzebuje opinii. Z góry dziękuje

Alan
@Iza

Cześć, również się tam wybieram. Mam do Ciebie kilka pytań. Jeśli chcesz to napisz: ag2001.wp.pl@wp.pl

Aga
@Alan

Hej, pracujecie już przy batonikach owocowych? Jakie są warunki?

Laura
@Iza

Hej, dowiedziałabym się czegoś o tej pracy, bo zamierzam wyjechać z partnerem. Mój e-mail: laurakociuba@wp.pl

Natalia
@Iza

Hej Dziewczyny, również mam zamiar się tam wybrać, czy mogłabym prosić o kilka informacji jak tam jest? Nataliaj886@gmail.com ????

@Iza

Hej, i jak jest już ktoś w stanie coś powiedzieć o tej pracy? Zakwaterowaniu lub agencji?

Tapicer

Rozmowa chwilkę się przeciągnęła, jednak z tego względu, że Panie były lekko zalatane, strasznie dużo ludzi przyszło na rozmowy. Sama rozmowa bez zastrzeżeń, standardowo jak każda w takiej agencji, profesjonalnie, poważnie, z szacunkiem dla kandydata. Nie mam zastrzeżeń.

Nie było żadnych niespodziewanych pytań. Żadnych dziwnych pytań, profesjonalnie i rzetelnie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
noname

Witam czy pracował ktoś w budowlance/remontach za pomocą HR INTERNATIONAL? Nawet jesli w innej branży to z chęcią przeczytam każdą opinię o agencji. To będzie moja pierwsza praca w Niemczech co uważacie? Pozdrawiam

Kathrin

Mak pytanie A czy ktoś był z tej firmy na produkcji i pakowaniu wedlin itp???? Proszę i kontakt będę wdzięczna za każde info

Ann
@Kathrin

Hej. Sama też z chęcią się dowiem, bo ofertę mają nawet całkiem do przyjęcia.

Irena
@Ann

Znaczy co? Bo nie widzę nigdzie i nie wiem o czym mowa :( co oferują?

Kathrin
@Ann

Hej i co pojechalas??

Aktualność
Dzień dobry!

Dziękujemy, że odwiedzacie nasz profil by wyrazić lub poznać opinie na temat naszej firmy. Zależy nam, aby to forum było miejscem do dzielenia się doświadczeniami i opiniami na nasz temat.
Cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski.

Pamiętajcie jednak, że wolność wypowiedzi ma swoje ograniczenia. Polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz te, które naruszają zasady regulaminu serwisu, będą archiwizowane przez Administratora.

Za wszystkie konstruktywne uwagi dziękujemy.

Pozdrawiamy,
Zespół HR International
Misia

Szukam osób które wyjeżdżają około 16 sierpnia do piekarnika w 47475 Kamp-Lintfort , razem raźniej oraz bezpieczniej ???? Pozdrawiam

Misia
@Misia

Do piekarni ????????????

Tomy
@Misia

Możesz opowiedzieć więcej o tej pracy?

Faraon

Czy ktoś pracował,pracuje przy tworzywach sztucznych koło Poczdamu. Będę wdzięczny za informację. Zarobki zakwaterowanie itp

Czarna Mamba

Witam. Wybiera się ktoś na projekt koło Poczdamu w przyszłym tygodniu na recykling towarów sztucznych

Mitarbeiter

Praca na magazynie Simba Dickie jest bardzo dobra jak rowniez kadra pracownikow z Polski i Niemiec oraz zakwaterowanie u wlasciciela sieci hoteli. Byla to firma, w ktorej zarabialem najlepiej w Niemczech. Za 186 godzin niespelna 8.000 zl na reke. To bardzo dobre pieniadze. Zrezygnowalem z powodow prywatnych I zdrowotnych bo musialem nad czy bardzo ubolewam. Polecam ten projekt.

Tom
@Mitarbeiter

Daj namiar będę wdzięczny migota42@wp.pl mój meil

JKL

A może było tak, że w wolnym czasie chlaliście do upadłego i robiliście chamskie burdy. Takich ludzi w pierwszej kolejności wypieprzają.

slawomir.feret@onet.pl
@JKL

Tak zazwyczaj jest,że świnie pijackie, których firma wyrzuciła mają najwięcej do powiedzenia.Do pracy nie chodzą a mają wygórowane wymagania.Firma w porządku.Kto chce to zarobi

Polecam wyjazd na sezon do sortowanie owoców, jadę z nimi 2 raz i wszystko było ok, praca nie jest najlżejsza ale można zarobić a nic nie wymagają nie musiałam znać języka. Kasa na czas, nowi znajomi z którymi mam kontakt do dziś i razem tez znów jedziemy.

Hanna
@Ania

Od kiedy do kiedy taki sezon trwa?

@Hanna

Czerwiec- wrzesień

Użytkownik

Praca na pralni w Aschheim to porażka a hotel w PUTZBRUNN nie ma żadnego wyposażenia (usunięte przez administratora)

Robert

GORZEJ CHYBA NIE MOŻNA TRAFIĆ. (usunięte przez administratora) FIRMA NIE PŁACI PIENIĘDZY NA CZAS (usunięte przez administratora) HOTEL BEZ PRALKI, KUCHENKI, ZLEWU NAWET CZAJNIKA NIE MA. ŁAZIENKI NIE SPRZĄTANE, POŚCIEL NIE WYMIENIANA. LOKALIZACJA W PUTZBRUNN TO PORAŻKA. PRACA NA PRALNI W ASCHHEIM TO ARMAGEDON (usunięte przez administratora)BRAK KORDYNATORA NA MIEJSCU. JEDZIESZ NA PASTWĘ LOSU, ŻADNEGO KONTAKTU Z FIRMĄ. PORAŻKA

Ewelina

a co się dokładnie stało w Twoim przypadku??

xxlllla
@Ewelina

Pochwalił się stawką do obcych gości na projekcie przed wyjazdem i zerwał umowę hehe więcej rozumu

Leszek

Współpracowałem z Agencją wiele lat, w tym momencie awansowałem na wyższe stanowisko. Na zarobki nie mogę narzekać, bo są bardzo wysokie i nigdy nie sądziłem, że przez Agencję można tyle zarobić. Mam znajomych na niemieckich umowach i żałują, że nie zatrudnili się tutaj ze mną wcześniej. Koordynatorzy na projektach są bardzo wyrozumiali i zawsze znajdą rozwiązanie problemu. Nigdy nie było kłopotów z urlopem czy mieszkaniami. Wypłatę zawsze miałem na czas, więc to co (usunięte przez administratora), że agencja nie wypłaca to śmiech na sali. Pzdr z Monachium

Simba dickie toys

Wciąż nie mamy pieniędzy również (usunięte przez administratora) nas i dalej kiwają się z wypłaceniem reszty.nie polecam nikomu

Były pracownik PRODUKCJA

Dziwne zawsze u nich były wypłaty na czas. Ja bardzo dobrze wspomina współprace z HR. Ci którzy wyjerzdżają wiele lat z HR wiedzą, że to jedna z uczciwych agencji, może noga się podwineła raz, kazdej firmie sie zdarza hehe pozdrowienia

Aleksandra
@Były pracownik PRODUKCJA

Podwinęła raz? Kiedy i w jaki sposób?

Czy w HR International Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

(usunięte przez administratora) koordynatorzy nagle poszli na urlopy wysyłają ludzi do pracy obiecują kokosy a na miejscu okazuje się inna rzeczywistość także uważajcie na tą pożal się Boże firemkę z Krakowa

Paulina

nie myśleliście o tym, zeby gdzieś to zgłosić?

Pracownik.

Wielkie opóźnienia z wypłatą. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 52 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.