Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Lidia

Macie informację czy HR International obecnie prowadzi rekrutację? Nie znalazłam nic na stronie internetowej. Ktoś może aktualnie pracuje w Firmie i udzieli kilku porad odnoście rekrutacji oraz atmosfery w pracy jaka panuje? Czy możecie podzielić się swoja opinią o tej firmie?

Dawid

Jak się komuś wynagrodzenie nie należy to go nie dostanie!!

@Dawid

A jak się należy i go nie dostał to co wtedy????

Dzień Dobry, czy pracował ktoś za pośrednictwem tej firmy na stanowisku obsługa maszyny-produkcja świec w mieście Aschaffenburg i może podzielić się opinią na temat tej pracy ? Z góry dziękuję pozdrawiam.

Tapicer

Rozmowa chwilkę się przeciągnęła, jednak z tego względu, że Panie były lekko zalatane, strasznie dużo ludzi przyszło na rozmowy. Sama rozmowa bez zastrzeżeń, standardowo jak każda w takiej agencji, profesjonalnie, poważnie, z szacunkiem dla kandydata. Nie mam zastrzeżeń.

Nie było żadnych niespodziewanych pytań. Żadnych dziwnych pytań, profesjonalnie i rzetelnie.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lidia

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Polski HR International. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? @Alik, jak długo trwa okres próbny w firmie?

Miron

Podpowiecie jak sie pracuje z firmą?

prac

Jeśli chodzi o inwentaryzacje to płacona jest za dniówkę stała kwota czy konkretnie za ilość godzin spędzonych na inwentaryzacji? Wypłata jest w € czy w złotówkach? Dojazdy do i z pracy są płatne? Jak wygląda sprawa z wyżywieniem?

Jestem na inwenteryzacji w niemczech i polecam ta firme. Ludzie pisza glupoty i to chyba ci ktorzy przyjechali odpoczywac a, nie pracowac. Kasa jest na czas, nie oszukuja staly kontakt z kordynatorem nawet w dni wolne nie ma problemu. Po przeczytaniu komentarzy maialam obawy, aby wyjechac. Sprobowalam i nie zaluje.

Patrycja

Witam,a ktorego sa wyplaty ?

Widzę właśnie jak kasa jest na czas miałobyć 20 a tu nic.

misiu
@Patrycja

wypłaty miedzy 20 a 30 dniem nastepnego miesiaca ale raczej bardziej blizej 30

greg

ile srednio trwa projekt na inwentaryzacji?

greg

mam pytanie odnosnie inwentaryzacji bo mam zamiar jechac. ile srednio trwa taki projekt? czy oplaca sie jechac ?

Pola

Czy ta firma wysyla pity za rok ubiegly? Jesli tak to kiedy?

Pola

Czy oni beda wysylac pity za ubiegly rokw?

ZOla

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby przejść pozytywnie rekrutację do pracy przy inwentaryzacji?Podpowiedzcie

Dziki
@ZOla

nie ma żadnych warunków które trzeba spełnić aby się dostać firma bierze każdego bo nie maja ludzi więcej pracowników odchodzi ze względu na warunki i atmosferę jaka panuje na wyjeździe niż jest chętnych do podjęcia pracy. (usunięte przez administratora) osoby szanujące się o wysokiej kulturze osobistej nie maja czego tu szukać.

BYŁY CHETNY

wachałem się czy się zgłosić i jechać ale jusz nato się niepisze ponieważ ocena 3/6 z 80 ocen mówi swoje że kiepska firma a wiadomo ze koordynatorzy z smartwonów+tabletów,Koomputerów dali maxa , ODRADZAM

Paula

Witam, a czy ktoś może coś napisać o zarobkach?? i co najważniejsze jak wygląda zakwaterowanie??

Pat
@Paula

Zakwaterowania darmowe, i to jest najwazniejsze. Mozna cos odlozyc. Poza tym agencja dba o to by zyc w calkiem uczciwych warunkach.

BZM

Witam. Pracowalam z chlopakiem na produkcji czekoladek. Serdecznie polecam agencje. Staly kontakt z koordynatorem, mieszkanie w porzadku i darmowe, praca super. Bywalo ciezko ale idzie przywyknac. W sezonie swiatecznym idzie wyciagnac 1700netto:)

Stefan

Jak wam jest tak bardzo źle to przecież można zmienić firmę. Chyba , że to konkurencja tak pisze????

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 52 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.