Opinie o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Katowice

Globetek Sp. z o.o. to międzynarodowa firma rekrutacyjna (wpis do rejestru agencji nr: 7620) specjalizująca się w rekrutacji specjalistów i menedżerów dla firm z branży energetycznej, petrochemicznej i budowlanej na terenie całej Polski i za granicą.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Katowice

kontraktor

to forum służy jedynie do przedstawiania stronniczych uwag pod adresem wielu firm w polsce bo tylko do tego sluzy. z mojego kontraktu w uk tez tu wypisywali perdolenie jak to bylo źle ale zapomnieli dodac ze wlasciciel rafineri ich wywalil za niezdane testy na alkohol i narkotyki - nie globetek. i teraz mają zal do całego świata i największy problem bo im globetek cos zawinił a swojej winy nie podali albo jak mieli swoje samochody tankowac to wielki problem ale jak dostali auto od firmy to ze musza za nie placic pare funtow na tydzien. podobny problem z lotami bo im globetek kupil bilety a wylecieli za picie i teraz oczekiwania ze za przelot muszą oddawać - w jakim kraju my zyjemy ze cie z pracy wywalą z twojej winy i jeszcze maja ci za frajer bilet sponsorowac. Ludzie ogarnijcie sie najpierw i nie proscie nikogo o pomoc na miejscu tylko sami sobie organizujcie to wtedy zobaczycie ile co kosztuje i jak was wtedy ruchaja na wszystko - mowie z doswiadczenia. jak ktoś nie wie jak jest na kontraktach i ze wszystko kosztuje to niech siedzi w domu i marudzi jak mu zle

coco

Nikt bez powodu nie chce tu tracić czasu i wypisywać negatywy , wręcz liczę na to że i pozytywy będę mógł wpisać. Zawsze jest szansa na rehabilitację. Na tym chyba polega to forum.

coco

Witam, wszystkich nie zadowolonych i zadowolonego czopka Waldka , który próbuje wpisać pozytyw w imieniu wszystkich kolegów. (nawiasem w jaki sposób wpadł na to żeby znaleźć się na tym forum , skoro jest tak zadowolony) Prawda jest taka że Globetek jeśli by mógł ogolił by Cie z kasy do zera. Ja byłem kilka razy na kontrakcie z tej agencji i za każdym razem miałem nadzieję że mi zwrócą zaległości. Dałem sobie spokój z tą firmą by nie pogrążać ich w długu. Potrafią oskrobać Cię nawet z drobnych , potrafią " zarobić " na Tobie nawet jak jesteś na Bluebook -u. Zarabiając na dojazdach na lotnisko lub na pożal się Boże hotelach. Jeśli się chcesz coś dowiedzieć kiedy dostaniesz zaległości , przedstawiciel Ci odpowiada że się dowie u szefa , ..... i tak leci sobie czas. Jak już nie ma argumentów to pada hasło "wie Pan/Pani Globetek miał problemy finansowe i ciężko teraz " A CO TO KOGOŚ OBCHODZI !! Nikt nie próbuje upominać się o czyjeś pieniądze , tylko o swoje. A nie tak na rumuńską Pandę - Pan da , Pan da. TO JEST JEDYNA PRAWDA O TEJ FIRMIE. Szanujmy się sami , bo nikt nas nie będzie szanował. Uf , pozdrawiam.

d

dziwie sie że sa jeszcze jacys ludzie ktorzy chca z tej firmy wyjechac po tylu negatywnych wpisach na internecie, chyba daje to do myslenia jak az tak zle pisza o tej firmie

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik ds. Automatyki i Elektryki (Ciepłownictwo)?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
abcd

wyjazdu raczej nie bedzie takie moje zdanie, bo jakby mial byc to by juz byl,posypalo im sie troche pracownikow w angli bo zaczeli za bardzo kombinowac, zarobisz maksymalnie do 300 funtow tygondiowo z czego musisz zyc i oplacic mieszkanie, mowia ze bez karty mozesz pracowac a na miejscu okazuje sie ze nie ma takiej opcji, ogolem firma kukulka a nie agencja na kazdy kroku uwalaja kase

agl

czesc czy jest ktos kto czeka na wyjazd do anglii bylem na tych testach w gliwicach i juz trzy tygodnie a wyjazdu nie ma a mial byc juz dwa tygodnie temu w biurze mowią ze to sprawy organizacyjne [dogadują sie z angolami]czy wierzyc w to ich gadanie.jakby ktos cos wiedział niech wpisze opinie.czy tam w angli na budowie pracują jacys Polacy i czy to jakoś sie opłaca tam pracować tzn. ile na wypłate ile zostaje po odliczeniu za dojazdy,hotel itp.prosze o odpowiedź Jurek

piter

mieszkasz w pensjonacie 4 osoby w pokoju 2 osobowym,bez kuchni, ale w polsce zapewniaja ze bedziesz mial mieszkanie, samochod jest wypozyczony ale na paliwo musisz dawac kase, umowy nie ma , wysla ci po angielku ale jest to taka sama umowa jak umowa o dzielo w polsce , jesli nie umiesz angielskiego to jakos dasz rade chociaz jak ci pwoiedzia z dnia na dzien ze wylatujesz to masz problem bo musisz sie dotransportowac do polski jakos , wplaty co tydzien ale za kazdy tydzien inna kasa a skad jak i gdzie to sie nigdy nie dowiesz upieprzaja na kazdym kroku z kazdej tygodniowki ,

www

jakie sąwarunki mieszkalne ile opłaty za mieszkanie,jak z transportem na budowe koszty,gdzie jest praca czy jest umowa podpisana w Polsce?jaka atmosfera w pracy czy angielski wymagany,jak czesto wypłaty czy dużo murarzy wylatyje z pracy prosze o odpowiedź bo nie wiem czy starać sie o prace murarza w anglii

pit

ile wychodzą dniówki?ile cegieł lub pustaków trzeba wymurować?proszę o odpowiedź.

piter
@pit

dniówki wynosza grubo ponizej 100 funtów, ale nigdy nie wiesz ile zarobisz, tygondiowka nigdy nie przekroczyla 400 funtow a jeszcze z tego odejmuja ci mieszknaie i musisz za cos zyc, najlepiej to zebys murowal jak najwiecej za jak najmmniejsza kwote

lul

Dniówki nie przekraczaja 100 funtów albo i mniej, a miało byc ponad 100 funtów, warunki sa takie ze jestes defaklto bez umowy dostajesz jak oczyweiscie bedzie trul (usunięte przez administratora) pejslipy ale i tak baldego pojecia nie masz ile co kosztowalo ze masz tyle kasy poniewaz nie przedstawiaja zadnych rachunkow, firma anglielska to ta o ktorej pisal wczesniej murarz , ale nie warto szkoda czasu i zachodu

az
@lul

A gdzie sa godz nadliczbowe które objecali.Oszusty nawet z małej tygodniowego wynagrodzenia zapiepsza

BART
@az

Popieram oszusty co innego mówją na spotkaniu a co innego w realu.Z tego co wiem to jak się tam nie poprawi na lepsze to niedługo wszyscy murarze z tamtąd uciekną,Lepsze pieniądze można zarobi w Polsce na prywatkach niż tam NIE POLECAM TEJ FIRMY.

pit

ile wychodzą dniówki tygodniówki,jakie warunki w angli dla jakiej firmy angielskiej sie pracuje dzięki za inf.pozdrawiam

murarz

wyrarzam swoja opinie ofirmie glbetek ktura wynajmuje murarzy firmie pidzej firma pidzej zabjera dniuwki lub godziny zato ze rozbierajasciany po anglikah za bledy w wytyczaniu slupkuw ogrodzeniowyh iza inne bledy popelnione przez anglikuw a globetek umywa rece

...

Mozemy sie tylko domyślec kto moze usuwac te wpisy.... Szkoda mi tylko tych ludzi którzy uwierza na słowo tej agencji i pojada do pracy za granice zeby miec lepsza przyszłośc i natną się tak jak ci którzy juz mieli z nimi doczynienia...

kolo

Juz widze ze ktos kombinuje i zaczyna usuwac

murarz

Potwierdzam globetek to jedna wielka sciema , obiecuja ponad 500 funtow na tydzien a dostajesz o wiele wiele mniej, pobieraja kase bez jakichkolwiek porzedstwienia rachunkow , faktur itk., dziekuja za prace z godz na godzine wiec jak ma ktos na tyle kasy zeby trzymac na bilet powrotny to zapraszam do globeteku mozna sobie robic wycieczki po swiecie na miesiac lub mniej. ale owszem na testatch i rozmowach przez telefon sa wspaniale warunki wspolpracy niestety to taka sama agencja jak kazda inna w polsce.

kolo

z kazdej tygodniowki sa potracenia jak skoncza sie koszty to wymyslaja nastepnepolakow traktuja jak murzynow

Odradzający murarz

Witam owszem popieram wczesniejsze wpisy Panow murarzy którzy mieli przyjemnośc współracy z ta że agencja. Cóż obiecac to można wiele tak jak w przypadku tej agencji a jak przychodzi co do czego to realia sa calkiem inne, warunki mieszkaniowe- żenada, umowa o prace owszem jak sobie sam napiszesz i podpiszesz ze sobą to masz ja na 100%,brak komunikacji miedzy Polskimi pracownikami globeteku a angielskimi, ale najlepsze co im wychodzi to potrącenia. I moża miec wiele do zyczenia jesli chodzi o ich wspólprace z angielskimi pracodawcami, chyba ktoś uważa że Polacy to tania siłą robocza . Prosze Państwa jesli szukajaą Państwo pracy za granica za pół darmo prosze bardzo zycze państwo powodzenia, a jesli ktos szanuje siebie i swoj fach w reku to odradzam.

murarz z angli

panowje murarzewstrzegajcie sie firmy globetek nieslusznie zabjeraja dniuwki objecywali powyrzej 500 funtuw a zarabjalo sie polowe ta firma to wjelka sciema

zawjedziony murarz

to co pisza o globeteku to jest prawda globetek robi waly na kasie w angli

z flustrowany

pracowałem w globeteku jako murarz co innego obiecują w kraju a co innego jest na miejscu mieszka się w tanich hotelach i obiecują mieszkania a wcale ich nie szukają a jak znają to albo drogie albo jakąś norę odzież ochronną i buty mieli dać a robi się w dresach buty musisz kupić i rękawice umowa o prace to tylko można o niej pomarzyć nie wiadomo co z podatkiem czy jest odprowadzany czy jest ubezpieczenie za wszystko potrącają mieszkanie bilety lotnicze narzędzia a opieka koordynatora to też ma wiele do życzenia wypłata jest co tydzień ale potrącana jedynie z czego się dobrze wywiązują to potrącanie pieniędzy nie polecam tej agencji chyba że na przetrwanie

Zostaw merytoryczną opinię o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Katowice

• Jak się pracuje w Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce