Opinie o E.G.O POLSKA SP Z.O.O w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E.G.O POLSKA SP Z.O.O. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E.G.O POLSKA SP Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.G.O POLSKA SP Z.O.O w Łódź

zuzu

wiecie co ja tam pracowalam nie za dlugo ale generalnie mam dobra opinie na temat tej firmy w sensie atmosfery nie spotkalam sie tam z jakims ponizaniem albo krzykami na pracownika fakt faktem dziewczyny ktore zatrudnione sa przez ego w wiekszosci maja cie w (usunięte przez administratora) ie nie zwracaja uwagi wiec nie ma co sobie tam kolezanek szukac ale oczywiscie nie wszystkie bo sa takie ktore pomagaja jak czegos nie wiesz to powiedza. najbardziej irytujaca osoba moim zdaniem jest ustawiacz ze zmiany B masakra. pewne jest to ze wiele ludzi ktorzy maja tam wyrzsze stanowisko nie maja kompetencji zeby je zajmowac mowie tu np o cipku. ale ogolnie jest tam dobrze przez agencje zarabia sie kolo 1200zl a przz ego kolo 1600 do tego kasa na swieta itp szalu nie ma. podobno zeby miec tam fajnie dobrze jest miec ciemne wlosy :) pozdrawiam

x

Tak narzekacie na tą firmę,kierowników, ustawiaczy, warunki i zarobki. Tak jest wszędzie. Ale nikt z was nie myśli o tym, że umowa z BSH się kończy. Nikt wam oficjalnie tego nie powie, ale BSH nie zamierza przedłużyc umowy z EGO. Przenoszą się dużo dalej, a nasza konkurencja już tam czeka. Będą was czarować, że są nowe projekty, ale to tylko dla jakiejś grupki ludzi. I kogo wtedy obgadacie? No może tylko tą grupkę ulubienców. A Niemcy mają wiele takich firm i nie będą płakać nad zamknięciem EGO w Łodzi.

INNA

Ja uważam że nie jest źle w ego. Pracuję tam od jakiegoś czasu i na pewno kierownik do wymiany. Facet kompletnie nie ma szacunku do kobiet, tak jak większość panów :) ale ten przechodzi samego siebie. Więc \\\" PANIE KIEROWNIKU \\\" rozumiemy..... człowiek uczy się całe życie, ale może zadzwoń do kolegi (usunięte przez administratora) i niech da CI odrobinkę wskazówek jak być kierownikiem na poziomie :)))) z góry dzięki :) trzymamy kciuki :)

Gratulacje dla Mariusza z okazji awansu na kierownika druku po ogłoszeniu zmian i awansów to awans Mariusza cieszył nas najbardziej !!!!Mariusz spoko mamy nadzieję tylko ze to stanowisko Cie nie zmieni pozdrawiam!!!!!!!

Firma E.G.O POLSKA SP Z.O.O w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Technik / Inżynier / Serwisant Elektronik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Nick*

Starałem się przeczytać ze zrozumieniem ;D i piszę co uważam za stosowne bądźcie dobrej myśli ludzie z (naszym waszym) wykształceniem pracę znajdziemy zawsze , problem mają tylko prezesi bo w ekspresie, w dzienniku i w biurach pośrednictwa pracy nie nie znajdą POSZUKIWANY PREZES OD ZARAZ ha ha ha. Problem jest z kadrą kierowniczą typu sadysta bo taki CIUL z reguły jest poszukiwany , i to jest smutne ;(

anonimmmmm

Latwo jest powiedziec, jak sie nie podoba to mozna zmienic. Jakbym miala oferte lepszej pracy i miala jakas gwarancje ze dostane w niej umowe na stale a nie tylko na jakis krotki czas to bym ja zmienila, a tak to musze sie meczyc w ego bo nic lepszego w zanadrzut nie mam a ra (usunięte przez administratora) nki same sie nie zaplaca, a na bezrobociu siedziec nie bede i sie zadluzac i zapozyczac bo wyplaty brak !!! I dla jasnosci, jak mozna mylic wyrzucenie z pracy z nie przedluzeniem umowy. wiekszosc pan narzeka ze sa zatrudniane tylko na kilka miesiecy a potem koniec, gdy umowa sie konczy i nie dostaje sie nowej to jest tylko i wylacznie koniec zatrudnienia poprzez wygasniecie zawartej umowy a wyrzucenie z pracy jest w tedy gdy pracownik otrzyma wypowiedzenie podczas trwania umowy czyli przed jej zakonczeniem !!! A tak poza tym to biura posrednictwa pracy zatrudniaja pracownikow na czas okreslony i daja tylko mozliwosc zatrudnienia przez zaklad , a jeszcze nigdy nie slyszalam zeby jakiekolwiek biuro dawalo gwarancje na stale zatrudnienie pracownika.

Dziewczyny, przecież my parcujące na produkcji nie jesteśmy kobietami...w brudnych od farb fartuchach i w podartych bluzkach... o szkoda, że wczoraj nikt tego nie docenił, bo gdyby nie My nie mieliby pracy! To my odwalamy całą brudną robotę i to my dostajemy za ich brak kompetencji po głowie... Dziewczyny moje drogie, ale czy oni zasługują na miano prawdziwych mężczyzn? :) na pewno nie, dali popis i dają go każdego dnia...

reksiu

co wy ludzie piszecie na tym forum ja pracuje zupelnie w innej firmie co prawda duzo slyszalem o Waszym ego. Wydaje mi sie ze w tej firmie trzeba najpierw popracowac troche zeby zobaczyc co sie tam dzieje. Slyszalem jaki macie tam (usunięte przez administratora) jak was traktuja,bo moja zona mi sie zali. Tak jest jak firme a dokladniej zarzadzanie firma przejmuja polacy. Polak polaka traktuje jak smiecia zawsze okradnie ze wszystkiego co tylko moze. Szczescie ze moja firma zarzadzaja Niemcy i jest bardzo dobrze w mojej firmie. Pozdrawiam

jakaśtaka

Wspaniale postarała się nasza firma na Dzień Kobiet w tym roku, prawda? ;)

kunegunda

Witam. Do anonima...polecam przeczytać ponownie mój wpis, ale ze zrozumieniem. Wtedy będziesz wiedziała o których magazynierach mowa. Chyba nie będę się wypowiadać na temat druku skoro pracuje na montażu. Proste i logiczne. Z poważaniem Kunegunda

kunegunda - 2012-03-04 21:28:47 witam wszystkich....pragnę podzielić się własną opinią na temat tej firmy.... zacznijmy od plusów bo jeden jest...a taaaaak jest... a mowa tu o wypłatach. Jak się dowiadywałam od znajomych to szczerze odpowiadają, że jest to firma o nawet dobrej płacy i bardzo dobrym socjalu( z tym drugim zgodzę się) a teraz minusiki... tych jest o wiele więcej. Pragnę poinformować, że pracuje na montażu. Co do ustawiaczy.... wołasz wołasz wołasz i tak bez skutku aż samemu trzeba sobie nałożyć ciężkie pudło z elektroniką. A potem dziwią się, że mała ilość. W dodatku specjalnie zagadują na jakiś temat, żeby potem pobiegnąć do, na szczęście już nie pracującego kierownika(usunięte przez administratora) i zdać \"raport\" :) Co do magazynierów. Ich praca też daje wiele do myślenia. (usunięte przez administratora) owszem w niektórych sprawach jest on nawet pomocny ale dowiedziałam się od koleżanek, że siedząc na palarni opowiada o prywatnym życiu innych pracowników osobom trzecim. Ciekawe skąd w ogóle ma takie informacje bo na pewno nie od zainteresowanych. Poucza wszystkich. Co do koordynatora (usunięte przez administratora) Jak coś ma załatwić to jak struś chowa głowę w piasek, jak podchodzi do maszyny to udaje że się zna, a i tak wózki wyjeżdżają hahaha a dwulicowy bo tu ci słodzi przyznaje racje a idzie do kierownika i zupełnie inaczej to przedstawia. Ogólnie to każdy z wyższy stopniem pracownik kryje drugiemu (usunięte przez administratora) sko.. więc jedno wielkie kłamstwo nawet prezes nie wie wiele rzeczy. hmm co tu jeszcze napisać BAŁAGAN BAŁAGAN I JESZCZE RAZ BAŁAGAN. Co do tych którzy twierdzą, że nie ma sensu się wyżalać tylko jak nie pasuje to po prostu zmienić prace.... sądzę, że oni też narzekają tylko nie przyznają się. Faktem jest,że dużo ludzi narzeka na prace w E.G.O tylko, że gdybyśmy większością poszły z tym do prezesa lub wręczyły wypowiedzenia a nie między sobą żaliły to byśmy więcej zdziałały. Panie Prezesie.... proszę aby Pan częściej schodził niezapowiedziany na hale i obserwował zachowania ustawiaczy(usunięte przez administratora) A najlepiej zmiana tych Panów poprawiłaby naszą prace. P.S Pan M z CIPA mógłby się uspokoić z wymyślaniem tych bezsensownych ulepszeń bo one nie pomagają a wręcz utrudniają prace. Z poważaniem kunegunda :)Ja jedynie chciałam bym tylko sprostować na temat magyzynierów. Droga kunegundo jeśli piszesz coś na temat magazynierów to napisz dokładnie o których ci chodzi bo ja nie zgadzam się z tą opinią jeśli chodzi o magazynierów ze zmiany A z druku, chłopaki naprwdę mają tyrke zawsze wszystko jest na czas przywiezione i pracują super nie mam pojęcia o zmianie B z druku ale nie słyszałam złych opini na ich temat więc chyba też jest OK. Więc bardzo cie proszę kunegundo opisuj dokładnie o kogo chodzi bo naprawdę można urazić kogoś kto naprawdę dobrze pracuje pozdrawiam.

kunegunda

witam wszystkich....pragnę podzielić się własną opinią na temat tej firmy.... zacznijmy od plusów bo jeden jest...a taaaaak jest... a mowa tu o wypłatach. Jak się dowiadywałam od znajomych to szczerze odpowiadają, że jest to firma o nawet dobrej płacy i bardzo dobrym socjalu( z tym drugim zgodzę się) a teraz minusiki... tych jest o wiele więcej. Pragnę poinformować, że pracuje na montażu. Co do ustawiaczy.... wołasz wołasz wołasz i tak bez skutku aż samemu trzeba sobie nałożyć ciężkie pudło z elektroniką. A potem dziwią się, że mała ilość. W dodatku specjalnie zagadują na jakiś temat, żeby potem pobiegnąć do, na szczęście już nie pracującego kierownika (usunięte przez administratora) i zdać \"raport\" :) Co do magazynierów. Ich praca też daje wiele do myślenia.(usunięte przez administratora) hmm co tu jeszcze napisać BAŁAGAN BAŁAGAN I JESZCZE RAZ BAŁAGAN. Co do tych którzy twierdzą, że nie ma sensu się wyżalać tylko jak nie pasuje to po prostu zmienić prace.... sądzę, że oni też narzekają tylko nie przyznają się. Faktem jest,że dużo ludzi narzeka na prace w E.G.O tylko, że gdybyśmy większością poszły z tym do prezesa lub wręczyły wypowiedzenia a nie między sobą żaliły to byśmy więcej zdziałały. Panie Prezesie.... proszę aby Pan częściej schodził niezapowiedziany na hale i obserwował zachowania ustawiaczy i uznającego się za nie wiem kogo Pana(usunięte przez administratora) A najlepiej zmiana tych Panów poprawiłaby naszą prace. P.S Pan M z CIPA mógłby się uspokoić z wymyślaniem tych bezsensownych ulepszeń bo one nie pomagają a wręcz utrudniają prace. Z poważaniem kunegunda :)

Czytam to co tu wypisujecie i nie wiem czy się śmiać czy płakać!Ludzie to jest praca a nie przedszkole czy piaskownica!Koleżanka która taka zapracowana była i którą jak śmiecia potraktowano oczywiście pracowała kiedy w pracy była ale że często jej nie było ...to nie wspomniała-piątki to już obowiązkowo miała wolne!Wszyscy mają 4 dni na żądanie-ona miała ich dużo..Jeśli jest się wszędzie to tak naprawdę nie jest się nigdzie więc jeśli nigdy się nie stoi tylko wyszukuje różnych prac nie można niczego zrobić dokładnie i dobrze ale to może zbyt skomplikowane żeby zrozumieć...Praca jak praca -jeśli się pracuje i dobrze wykonuje swoje obowiązki to nikt jak śmiecia nikogo nie potraktuje-taka jest prawda..

zorro

trzeba było mniej rozmawiać przez telefon i wchodzić koordynatorowi w (usunięte przez administratora) ę- czopki zawsze źle kończą wcześniej , czy później się rozpuszczą.A teraz pretensję do siebie , a nie do całego e.g.o.

niunia

Drogie Panie i Panowie Wcale nie trzeba sie obijac by stracic ta prace. Ja ciezko pracowalam na nadgodzinach bylam zawsze niegdy nie stalam w miejscu zawsze szukalam czegos do roboty jak nie bylo co robic. Bylam juz nawet przejeta przez ponad rok przez zaklad i co z powodu byle pretekstu wywalili mnie jak zwyklego smiecia. ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE a jesli juz ktos sie podejmie pracy na montazu na zmianie A to uwaga na koordynatora (usunięte przez administratora). Przekonalam sie o tym na wlasnej skorze. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

obecna

TYLKO DO TELEWIZJI TRWAM ZAUFANIE MAM ! P.S.Dla rozładowania emocji ; )

Czasami jednak g... nie spada na dół, tylko pnie się do góry...

w E.G.O jest super mi się podoba wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . W każdej firmie znajdzie się coś co się nie będzie komuś podobało . A jeśli męczy kogoś praca w E.G.O to przecież droga wolna nie ma ludzi nie zastąpionych więc po co żale na forum i się denerwować okres wypowiedzenia nie jest długi więc jak ktoś chce sobie polepszyć to proszę bardzo.

A............

pozdrowionka Kinga dla Ciebie od wszystkich!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o E.G.O POLSKA SP Z.O.O - Łódź

• Jak się pracuje w E.G.O POLSKA SP Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy E.G.O POLSKA SP Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.G.O POLSKA SP Z.O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E.G.O POLSKA SP Z.O.O
2.6/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Manewrowa 6/10
    92-517 Łódź