Opinie o Cheque Dejeuner w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cheque Dejeuner. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cheque Dejeuner o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cheque Dejeuner w Warszawa

Ania Nowy wpis

Jakie studia są wymagane żeby dostać się do pracy?

Administrator Nowy wpis

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Cheque Dejeuner?

Tata Nowy wpis

Firma funkcjonuje i rozwija się. Pensje są wypłacane regularnie i nie ma żadnego zagrożenia że będzie inaczej. Pracodawcę, ktory nie placi na czas szybko zweryfikuje rynek.

Firma jest niewypłacalna. Pracownicy nie dostali pensji za grudzień

... Nowy wpis

Potwierdzam. Pieniędzy nie ma. Udają głupich. Nikt nic nie wie

Ewka

Słyszałam sporo dobrego o firmie Cheque Dejeuner. szkoda, że od dawna nikomu nie chce się pisać.

Piko
@Ewka

Brawo ty, brawo my... Jeżeli piszesz z polecenia to ok(taka widać praca...) ; jeśli nie : statek tonie tak ze uważaj....

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Cheque Dejeuner.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lidia

Czy zaszły jakieś zmiany w Cheque Dejeuner od tamtego roku? Ktoś aktualnie pracuje i mógłby pozostawić swoją opinię na temat pracodawcy? Wasze opinie są ważne dla osób, które będą chciały zatrudnić się w przyszłości w tej firmie.

aha

A mają już teraz jakieś ogłoszenie pracy? Pozdrawiam.

Franciszek I

Pionierami to oni sa w opowiadaniu farmazonow otym jak ma byc (a konkretnie jak nigd nie bedzie*) * - Jezeli uwazasz ze to co pokazuje ci pani prezes na codzien i to o czym mowi to prawda.... to lepiej zajmij sie szukaniem pracy w normalnej firmie (chyba za masz prawo do przywilejow za to ze pod... lasz kolegow lub pijesz kawe w momencie kiedy p. prezes tez pije...- osoby z ...ostatniego pokoju na przyklad, zapomnialem : tendencje : kobieta lubi.. kobiete tez moga pomoc)

Oli

Sui chyba sie znamy... Nic nie bedzie rozwiazane bo Francuzi nie lubia otrzymywac zlych informacji (realnych) w zwiazku z czym bedzie tak do moment az ktos sie obudzi i wtedy likwidacja nastapi bardzo szybko (temat jus byl raz przerabiany)... Zycze wytrwalosci i szybkiego znalezienia nowej posady.

oli

1. Rozwoj : hipokryzji i klamstwa : w/g pani prezes. 2. Praca : mistrzowstwo swiata w symulacji oraz snucia sie po korytarzu. 3. zarobki : jedna regula : nie ma reguly... robisz mniej zarabiasz wiecej. 4. Stabilnosc : straty finansowe od dawna, za wszystko placi siedziba z Francji ktora zrobila sobie z polskiego oddzialu pocztowke przed akcjonariuszami. 4. Fajni ludzie (niektorzy) ale pod kontrola pani prezes ktora korzysta na maksa z przywilejow (zaczyna w poniedzialek po poludniu konczy w piatek w poludnie i w miedzy-czasie jest tak zajeta ze nie znika z jej twarzy usmiech grzechotnika. Czyli : jezeli nie masz wyjscia i zelazne nerwy oraz zero ambicji personalnych cos dla Ciebie. Ps : Wysokie umiejetnosci lizania d...py bardzo mile widziane

chmurka aneczka 87

jestem mistrzynią w motywacji siebie i innych dlatego zainteresowana jestem etatem w Cheque Dejeuner bo przecież oni zajmują się rozwiązaniami motywacyjnymi dla pracowników. poza tym mam wykształcenie marketingowo - haerowe i była też trenerką osobistą na siłce.dałabnym radę. tylko czy mnie przyjmą?

ptak

taki tam - grzesiu - żalu nie wylewają tylko ci którzy dostają dużo hajsu a niewiele robią, którzy szczycą się połączeniem firm i opowiadają farmazony o tym jak wspaniale nam będzie - tylko jaka jest prawda?

ptak

potwierdzam powyższe, nie docenia się tam pracownika, atmosfera staje się coraz gorsza, brak perspektyw na poprawę, niestety moim zdaniem firma długo nie pociągnie, szkoda zmarnowanego potencjału.. ze 2-3 lata temu było w porządku, od jakiegoś czasu tylko równia pochyła.. zmiana "władz" miała dać lepsze a jest coraz gorzej..

jestem

nie polecam, atmosfera zła, doceniani są tylko włazi..pki

taki tam

Widzą ze żar goryczy leje się strumieniem, ale ci co tak piszecie to przyznajcie rację ze sami sobie jesteście winni. Nie umiecie się odnaleźć w firmie która też nie należy do poukładanych, ale nie jest najgorsza. Każdy by chciał leżeć i nic nie robić i dostawać kasę. Zdecydowanie już nie ma takich firm. Trzeba się nauczyć pracować i być uczciwy wobec siebie i firmy. Jako firma i tak robi więcej niż inne firmy. Może na spotkaniach wódka się nie leje strumieniem i nie jest to hotel 5 gwiazdkowy ale naprawdę atmosfera pracy jest całkiem niezła.Uważam ze warto ale trzeba być w tych czasach trochę bardziej elastycznym bo zawsze możesz trafić do gorszej (usunięte przez administratora) jak podskoczysz to na twoje miejsce jest 100 chętnych pamiętaj o tym pozdrawiam wszystkich tych oburzonych i pozostałych.

bzyk

tak sobie, skrzydeł tam się nie rozwinie, dla mniej ambitnych

Blabla

Nie jest tak zle.

anonim 2

wypłaty są zawsze na czas, ba, nawet przed czasem:)

Alik

Dajcie spokój porażka, firma jest niewypłacalna (centrala z Francji tnie im budżet), Jako handlowiec mogę powiedzieć że firma Cheque- Dejeuner nie chce płacić za swoje bony które sklepy im dostarczają. W umowie ze sklepem zapisali że płatność 14 dni ( może i tak płacą ale tylko marketom i innym wielkim firmom które mogłyby ich zniszczyć odchodząc z sieci). Małe sklepy są skazane na niełaskę i przeciąganie terminów wpłat. Tłumaczą się że za wpłaty odpowiada system, ale to ściema. Za wpłaty odpowiada biuro w Puławach i wpłaca tym którzy grożą odejściem bo mają nóż na gardle. Praca nie trudna bo podpisywanie umów na realizację, ale to czego się można nasłuchać o firmie od niektórych właścicieli firm to wstyd... Firma ma dwie siedziby biuro warszawa w razie braku wpłaty zwala wszystko na biuro Puławy i koniec tematu. Pieniądze nie warte obciachu, pracując dla grupona przynajmniej nie ma strachu że cie ktoś ze sklepu wywali, a tu :/

memo

[usunięte przez moderatora]- to chyba mowa o konkurencji cheque dejeuner:) cheque dejeuner godna polecenia! przyjemna atmosfera, mili ludzie

vanessa

Nie zgadzam się z przedmówcą. Bardzo uczciwi (w przeciwieństwie do konkurencji). Polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cheque Dejeuner - Warszawa

Cheque Dejeuner
2.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Górczewska 124
    01-460 Warszawa