Cheque Dejeuner

Opinie o Cheque Dejeuner

Johny 2013-01-28 10:40:06
[usunięte przez moderatora] myślą,że przyjechali w krzaki i będą robili pieniądze na głupich Polakach.Totalnie nieuczciwi i podstępni.Ostrzegam
vanessa 2013-04-10 14:32:57
Nie zgadzam się z przedmówcą. Bardzo uczciwi (w przeciwieństwie do konkurencji). Polecam!!!!
memo 2013-06-04 13:12:27
[usunięte przez moderatora]- to chyba mowa o konkurencji cheque dejeuner:) cheque dejeuner godna polecenia! przyjemna atmosfera, mili ludzie
Alik 2013-06-08 11:15:55
Dajcie spokój porażka, firma jest niewypłacalna (centrala z Francji tnie im budżet), Jako handlowiec mogę powiedzieć że firma Cheque- Dejeuner nie chce płacić za swoje bony które sklepy im dostarczają. W umowie ze sklepem zapisali że płatność 14 dni ( może i tak płacą ale tylko marketom i innym wielkim firmom które mogłyby ich zniszczyć odchodząc z sieci). Małe sklepy są skazane na niełaskę i przeciąganie terminów wpłat. Tłumaczą się że za wpłaty odpowiada system, ale to ściema. Za wpłaty odpowiada biuro w Puławach i wpłaca tym którzy grożą odejściem bo mają nóż na gardle. Praca nie trudna bo podpisywanie umów na realizację, ale to czego się można nasłuchać o firmie od niektórych właścicieli firm to wstyd... Firma ma dwie siedziby biuro warszawa w razie braku wpłaty zwala wszystko na biuro Puławy i koniec tematu. Pieniądze nie warte obciachu, pracując dla grupona przynajmniej nie ma strachu że cie ktoś ze sklepu wywali, a tu :/
anonim 2 2013-07-18 10:06:06
wypłaty są zawsze na czas, ba, nawet przed czasem:)
Blabla 2013-07-25 16:29:00
Nie jest tak zle.
bzyk 2014-02-08 12:21:30
tak sobie, skrzydeł tam się nie rozwinie, dla mniej ambitnych
taki tam 2014-03-12 15:03:50
Widzą ze żar goryczy leje się strumieniem, ale ci co tak piszecie to przyznajcie rację ze sami sobie jesteście winni. Nie umiecie się odnaleźć w firmie która też nie należy do poukładanych, ale nie jest najgorsza. Każdy by chciał leżeć i nic nie robić i dostawać kasę. Zdecydowanie już nie ma takich firm. Trzeba się nauczyć pracować i być uczciwy wobec siebie i firmy. Jako firma i tak robi więcej niż inne firmy. Może na spotkaniach wódka się nie leje strumieniem i nie jest to hotel 5 gwiazdkowy ale naprawdę atmosfera pracy jest całkiem niezła.Uważam ze warto ale trzeba być w tych czasach trochę bardziej elastycznym bo zawsze możesz trafić do gorszej (usunięte przez administratora) jak podskoczysz to na twoje miejsce jest 100 chętnych pamiętaj o tym pozdrawiam wszystkich tych oburzonych i pozostałych.
jestem 2014-07-21 16:18:53
nie polecam, atmosfera zła, doceniani są tylko włazi..pki
ptak 2014-08-07 13:43:04
potwierdzam powyższe, nie docenia się tam pracownika, atmosfera staje się coraz gorsza, brak perspektyw na poprawę, niestety moim zdaniem firma długo nie pociągnie, szkoda zmarnowanego potencjału.. ze 2-3 lata temu było w porządku, od jakiegoś czasu tylko równia pochyła.. zmiana "władz" miała dać lepsze a jest coraz gorzej..
ptak 2014-08-07 13:48:01
taki tam - grzesiu - żalu nie wylewają tylko ci którzy dostają dużo hajsu a niewiele robią, którzy szczycą się połączeniem firm i opowiadają farmazony o tym jak wspaniale nam będzie - tylko jaka jest prawda?
chmurka aneczka 87 2015-02-05 16:37:25
jestem mistrzynią w motywacji siebie i innych dlatego zainteresowana jestem etatem w Cheque Dejeuner bo przecież oni zajmują się rozwiązaniami motywacyjnymi dla pracowników. poza tym mam wykształcenie marketingowo - haerowe i była też trenerką osobistą na siłce.dałabnym radę. tylko czy mnie przyjmą?
oli 2015-06-12 06:01:57
1. Rozwoj : hipokryzji i klamstwa : w/g pani prezes. 2. Praca : mistrzowstwo swiata w symulacji oraz snucia sie po korytarzu. 3. zarobki : jedna regula : nie ma reguly... robisz mniej zarabiasz wiecej. 4. Stabilnosc : straty finansowe od dawna, za wszystko placi siedziba z Francji ktora zrobila sobie z polskiego oddzialu pocztowke przed akcjonariuszami. 4. Fajni ludzie (niektorzy) ale pod kontrola pani prezes ktora korzysta na maksa z przywilejow (zaczyna w poniedzialek po poludniu konczy w piatek w poludnie i w miedzy-czasie jest tak zajeta ze nie znika z jej twarzy usmiech grzechotnika. Czyli : jezeli nie masz wyjscia i zelazne nerwy oraz zero ambicji personalnych cos dla Ciebie. Ps : Wysokie umiejetnosci lizania d...py bardzo mile widziane
Oli 2015-07-20 08:38:34
Sui chyba sie znamy... Nic nie bedzie rozwiazane bo Francuzi nie lubia otrzymywac zlych informacji (realnych) w zwiazku z czym bedzie tak do moment az ktos sie obudzi i wtedy likwidacja nastapi bardzo szybko (temat jus byl raz przerabiany)... Zycze wytrwalosci i szybkiego znalezienia nowej posady.
Franciszek I 2016-07-05 10:20:09
Pionierami to oni sa w opowiadaniu farmazonow otym jak ma byc (a konkretnie jak nigd nie bedzie*)

* - Jezeli uwazasz ze to co pokazuje ci pani prezes na codzien i to o czym mowi to prawda.... to lepiej zajmij sie szukaniem pracy w normalnej firmie (chyba za masz prawo do przywilejow za to ze pod... lasz kolegow lub pijesz kawe w momencie kiedy p. prezes tez pije...- osoby z ...ostatniego pokoju na przyklad, zapomnialem : tendencje : kobieta lubi.. kobiete tez moga pomoc)
aha 2016-07-06 21:32:39
A mają już teraz jakieś ogłoszenie pracy? Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Cheque Dejeuner - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cheque Dejeuner