Opinie o Multi RTV AGD w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Multi RTV AGD. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multi RTV AGD o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi RTV AGD w Szczecin

e3p- Nowy wpis

no właśnie, to jest bardzom ciekawe czy oni nadal działają i funkcjonują, chociaż niby w krsie firma jest aktywna

pracownik centrali Nowy wpis

kierownikiem magazynu był artur b. marek razem z januszem byli przed nim i żaden nie był kierownikiem.swoją drogą pozdrawiam artura i reszte z magazynu.

izabela

Raatunku, potrzebuję jakiegoś kontaktu z centralą rtv multi agd, ponieważ zagubiłam świadectwo pracy!!!! Proszę o pomoc!!!!A może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał? Proszę, pomóżcie!!!!

izabela Nowy wpis
@izabela

Czy ktoś mi pomoże??? Co z tą centralą??? Nikt tam nie odbiera jak dzwonię na nr tel. podanego w Internecie :-(

Ryszard

To w takim razie zapytam co jest z ta atmosferą obecnie w multi RTV AGD? Jak tak czytam te wasze posty to sam już nie wiem, czy warto interesowac się tutaj pracą. Napiszcie proszę jak tu obecnie tez z warunkami finansowym, bo atmosfera jest owszem - bardzo ważna, ale żyć za coś przecież trzeba. Pozdrawiam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Multi RTV AGD? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
tomek

no jasne, że atmosfera w pracy jest bardzo ważna, na pewno się z tym zgodzę, bo jak nie ma odpowiedniej atmosfery to już w ogóle nie da się pracować, wiem coś o tym i naprawdę to nie jest tak, że ostatnio ma sie dużo pracy i tylko chodzi o zarobki, ale to z kim się pracuje i jak to też jest priorytetowa kwestia jakby nie patrzeć.

Longer

Robiłem tak krótko i tak jak przewidziałem sami się wykończyli.Pracowałem w sklepie w słupsku ludzi pamiętam to był jedyny plus tej pracy.Dobrze im tak :) Szkoda tych ludzi co przez to prace stracili.

hug

Janusz ty wiesz co

ddddddddd

siemka Marek

kierownik magazynu

Z multi mam fajne wspomnienia ale związane jedynie ze współpracownikami z magazynu,kierowcami,pracownikami sklepów oraz z kilkoma osobami w centrali.Nie bede wymieniał nazwisk bo jest ich bardzo dużo.Jedyny plus pracy w tym kołchozie to poznanie tych ludzi.Dziekuje,że Was poznałem.Gorzej jest jak pomyśle,że w tej chorej firmie straciłem sześc lat życia.Firma poszła na dno i ja w związku z tym czuje ogromną satysfakcje.Pozdrawiam serdecznie tych,ktorzy mnie znają(usunięte przez administratora)

szczecin

Witam Bardzo interesujaca byla wypowiedz bylego pracownika centrali cytuje "pracownicy kręcą lody kosztem centrali, szkoda, że nikt na tym forum nie przyzna się jakie korzyści wyciągną pracując w firmie " skoro to wiesz to sam tez kreciles bo bys tego nie wiedzial a franka teraz palisz ja to wiem i ty to wiesz .Poprostu firma placila psie pieniadze i na dodatek tylko szukala pretekstu aby jeszcze cos uciac z wyplacanych pieniedzy. Odnosnie zarzadu zgodze sie z panem bylym pracownikem centrali ktorego przytoczalem wczesniej. wieloletni pracownik multi

były rejonowy

użytkownik multi_aukcje Zostały tylko jakieś niedobitki, typu sklepowe telefony. Reszta na pniu zeszła!

kiero

Ma ktoś może namiar na aukcje mulit? Kiedyś miałem i się nieźle naśmiałem oglądając próby sprzedaży na allegro szrotu ze sklepów :)

wesołek

Firmy nie ma;) (usunięte przez administratora). Niby parają się jakąś sprzedażą internetową ale fakt - sklepów już nie ma. Dla wszystkich, którzy źle życzą tej "firmie" ( a raczej właścicielom :) nie mam dobrych wieści.... Finansowo mają się dobrze - w końcu mają sporo nieruchomości, które podnajmują i sprzedają ale czy tylko brak kasy oznaczałby ich porażkę. Chyba tak - życie ich już sporo doświadczyło a oni niczego się nie uczą i nadal traktują ludzi jak przygłupów.Więc może faktycznie dopiero czyszczenie rowów dałoby im nauczkę....

Matt

Dlaczego odradzasz kontakt z zarządem? Chcieli czegoś od Ciebie, podpuszczali czy tak poprostu odradzasz zadawanie się z tymi ludźmi?

multi to shit

Niech ta firma zawija się i umiera. Nikomu nigdy nie życzę źle ale jeśli chodzi o multi to mogę pokusić się o wyjątek. (usunięte przez administratora) Zresztą o tym, że padną było wiadomo od dawna. Tak to jest jak patyczaki zabierają się za prowadzenie firmy. A swoją drogą ciekawe czy x6 już sprzedana bo z jednym sklepem nawet na paliwo się nie zarobi. Tylko skończony ignorant mógł zabić firmę z tyloma sklepami... A wystarczyło tylko lepiej traktować pracowników. Jest to jedyne moje miejsce pracy po którym nie mam miłych wspomnień i w którym niczego się nie nauczyłem. Nie życzę powodzenia firmie multi i z przyjemnością patrzę jak idą na dno. Mam nadzieję, że państwo (usunięte przez administratora) utopią się we własnych długach i na starość będą rowy czyścić za takie pieniądze jakie ludziom wypłacali... A po tym czyszczeniu rowów spotka ich jeszcze taka sama inwentaryzacja. Pozdrawiam wszystkich pracowników i przestrzegam przed jakimkolwiek kontaktem z zarządem multi.

gyfrdrs

1-sklep i 1 osoba na centrali

izabela Nowy wpis
@gyfrdrs

Gyfrdrs wiesz coś czy istnieje jeszcze ta centrala??? Potrzebuję świadectwo pracy i normalnie jestem bezradna na kontakt z tą firmą... :-( :-( :-(

asia02085

a ta firma jeszcze istnieje ?

też tam pracowałem

Szkoda mi słów na to jak ta firma jest zarządzana. Pracowałem na sklepie w dość nieciekawej dzielnicy sporego miasta, a to że dzielnica nieciekawa wiem bo oprócz pracy również tam mieszkałem. Sklep całkowicie nie zabezpieczony, brak jakichkolwiek kamer, bramek czy czegokolwiek... że już nie wspomnę o drzwiach wejściowych do sklepu z zepsutym zamkiem którego nie dało się zamknąć! I co tu się dziwić że taki sklep był celem dla złodziei... Doliczyć do tego problemy kadrowe gdy pół ekipy na sklepie się rozchorowało. Oczywiście, pracodawca rączki umywa, bo każdy pracownik musi podpisać zgodę na obciążenie pensji za kradzieże. Po pół roku pracy tam dostałem po kieszeni na 1600 złotych. Oczywiście zwolniłem się, nie dam się tak wykorzystywać. Należności z firmą dla samego świętego spokoju uregulowałem, choć powiem szczerze że figę powinni dostać. Dziś siedząc za granicą i bardzo sobie chwaląc swoją sytuację obecną dostałem niespodziewanie w twarz! Moja matula, schorowana kobieta, dzwoni do mnie cała roztrzęsiona... BO PRZYSZEDŁ LIST OD KOMORNIKA SĄDOWEGO! W sprawie należności które już dawno spłaciłem i mam na to dowody wpłat! Mało tego, po 2 latach się przyczepili! Dziękuję pięknie za pracę u takiego badylarza. Teraz tej sprawy już tak nie zostawię, za te nerwy które teraz mi przysporzyli w sądzie będą się tłumaczyć.

młody

Czyli jakie sklepy jeszcze funkcjonują? Bo chciałbym się wybrać na zakupy ;)

gosc

I kolejny sklep padł,zaczęła się likwidacja Gryfina:P

Zostaw merytoryczną opinię o Multi RTV AGD - Szczecin

Multi RTV AGD
1.7/5 Na podstawie 215 ocen.
  • ul. Graniczna 18A
    33-170 Szczecin