Opinie o Noble Finance Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Noble Finance Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Noble Finance Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Finance Service Sp. z o.o. w Warszawa

vinci

PS: Jak odpalicie link który wstawiłem w poście wyżej, proszę o klikniecie na słowo REKRUTER i pojawią się wszystkie oferty z różnych miast.

sasia - 2013-02-28 15:44:31 bartek-zg a skąd jesteś? Zielona Góra

sasia

bartek-zg a skąd jesteś?

bartek-zg

sasia - 2013-02-28 15:18:13 bartek-zg Powiedz proszę: Gdzie są te szkolenia? Czego dotyczą? Kto je prowadzi? Gdzie się odbywają? Bo nie długo wybieram się aby podpisać umowę jako rekruter. 2 dniowe szkolenie Szkolenie produktowe w siedzibie metlife aplico i reiffeisen Kadra w.w. firmy Warszawa

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
sasia

bartek-zg

Jutro jade na szkolenie jako rekruter, oraz podpisanie umowy. Cały schemat niczym nie odbiega od tych jakie miałem w poprzednich pracach. Wszystko rzetelnie opisane co gdzie o której godzinie i jakie szkolenia się odbędą, firma pokrywa całkowicie koszt dojazdu plus zakwaterowanie. Na razie z tego co widzę to ludzie wypowiadajacy sie negatywnie na tym forum nie mają zielonego pojęcia o tej firmie, lub źle zrozumieli coś na rozmowie. Albo żeby było ciekawiej - Czyżby konkurencja która trzęsie nogawkami tylko się tutaj wypowiadała ?

i gdzie leży prawda

I gdzie leży prawda .....

hymn

Bartek co Ty tutaj robisz? Sądziłem, że jesteś w szpitalu =P

bartek-zg

Ciesze się że ktoś podziela taką opinie. Możesz coś więcej powiedzieć o pracy ? Z jakimi bankami jest zawiązana współpraca jeżeli chodzi o pośrednictwo kredytowe ? Na jakim stanowisku pracujesz? Im więcej tym lepiej :) Pytam z czystej ciekawości bo ma się to ni jak do stanowiska które ewentualnie miałbym obejmować.

do bartka

I dobrze zrobiłeś. Weź się w ogóle nie przejmuj tym zrzędzeniem na forach. To konkurencja. Firma jest fajna, ja w niej pracuję i nie narzekam ;) A najlepiej, żeby każdy zanim przeczyta stek bzdur na forach, sam sobie wyrobił opinię idąc na spotkanie i używając własnego mózgu a nie podszeptów konkurencji ;)

Sprostowanie

A widziałaś te umowę? Bo ja widziałem. I jak byk 1600 brutto..!!!

aleona

nieprawda. Na umowie o pracę jest 1600 ale NETTO. Po co wprowadzasz w błąd? :/

sprostowanie

Na umowie o prace jest wynagrodzenie 1600 brutto i prowizja dopiero po zrekrutowaniu 3 osob. Jesli zrekrutujesz 2 to masz tylko 1600 brutto a wiec pensje minimalna :D

rekruter

pierwszy miesiąc faktycznie zlecenie. Ale kolejny rok umowa o pracę. Na takich warunkach, jak wyżej.

ona

widzę, że warunki się zmieniły, mi miesiąc temu proponowano 1 700 (wypłacone jeśli zrekrutuję kilku doradców / nie pamiętam ilu/ + umowa zlecenie /która w przyszłości miała być umową o pracę, ale nie na początek/ + premia /za każdą pozyskaną osobę powyżej ustalonego progu/ + telefon /nie zagłębiałam się w kwestie warunków, tj.limitów itp./

rekruter

rekruter ma wynagrodzenie podstawowe ok. 1700 na reke + prowizja + umowa o pracę + telefon komórkowy. Jak z menagerem zespołu - nie wiem.

Rekruter/Manager Zespołu

Jak wygląda praca na stanowisku Manager Zespołu , a jak na stanowisku Rekruter ? Jakie narzędzia pracy ? Jaka podstawa ?

D.F.

Podsumowując fakty: -NFS nie urzęduje już na Prostej tylko Domaniewskiej (znaleźli następnego "sponsora") -Vimar to firma pośrednicząca w wynajmie 13p. w "Prosta Tower" i faktem jest dług NFS ( równowartość 3miesięcy najmu), choć obecnie ściągnięciem wierzytelności zajął się właściciel budynku:):) -umowę trzeba czytać ze zrozumieniem jeśli podpisem stwierdzisz że zgadzasz się na warunki nawet te bzdurne i niekorzystne dla Ciebie jesteś sam sobie winien. W telewizji jest teraz kampania "Nie rozumiesz nie podpisuj". -widziałem umowę bo byłem na rozmowie... Hmm jak dla mnie sprawa jest jasna "damy Ci pracę jak kupisz u nas fundusz inwestycyjny" czyli taki wewnętrzny obrót do tego gwarantujesz ciągłość opłaty kolejnych składek:) -co do prowizji z polis rzeczywiście możesz wyciągnąć niezłą kasę, małe ALE musisz mieć pewność że klient będzie opłacał ją przez minimum 2LATA! jak spadnie ODDAJESZ kaskę:) Pracuję już trochę w finansach i potrafię rozpoznać totalnego laika. Osoba z którą rozmawiałem była kompetentna i po wizytówce którą otrzymałem wnioskuję że nie był to[usunięte przez moderatora] ani któryś z rekruterów potrafił liczyć i zagadnienia finansowe nie były mu obce, więc mają przynajmniej jednego fachowca.

Jan Nowak

Szanowny Panie Janie Kowalski, jest Pan idiotą i nie ma Pan pojęcia o wypłatach w Noble (które tak na marginesie - SĄ!). Proszę nie podkopywać wiarygodności firmy i nie działać na jej szkodę. Warto się zająć czymś bardziej godnym człowieka na Pańskim poziomie i martwić własną pracą zarobkową.

jan kowalski

Oczywiście, że to normalne - jeśli pracujesz to zarabiasz. Ale nie w Noble. Tu nic nie jest normalne. Pracujesz a kasy nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Finance Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Noble Finance Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Noble Finance Service Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Noble Finance Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 235 ocen.

Noble Finance Service Sp. z o.o.