Opinie o Noble Finance Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Noble Finance Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Noble Finance Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Finance Service Sp. z o.o. w Warszawa

mika

Niestety telefony milczą, nikt nic nie wie a już minął tydzień od deklaracji przelewów. Co robimy ?

tom

Ja sie zwolnilem w lutym pracowalem miesiac na stanowisku rekrutera i juz wtedy wyczulem co to (usunięte przez administratora). Nie chcialem robic ludzi w balona...

a

zmienił się prezes?

Czemu usuneliście mój post ???? Ludzie uwarzajcie -TO WSZYTSKO O CZYMŚ ŚWIADCZY POSTY SĄ USUWANE

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
zośka

gratuluje uporu z jakim usuwane są wszystkie negatywne opinie. ja też jestem uparta i przestrzegam wszystkich przed tą firmą, ,(usunięte przez administratora)

janina

mi się podoba! pracuje drugi miesiąc, kasa z opoznieniem ale jest. Nie mam zamiaru tutaj narzekać, bo jak ktoś umie sprzedawać, to zarobi pieniądze. Pozdrawiam.

glory

fajna firma, spoko ludzie :) jasna, czytelna umowa (nawet dla niedowidzących napisana dużą czcionką i z interlinią ;) ). Warunki jasne. Wynagrodzenie podstawa + prowizja = satysfakcjonujące. Jedyne na co mogę narzekać, to praca w terenie, co trochę wpływa negatywnie na prestiż firmy.

Gabi

Witam, widziałam wiele negatywnych opinii. Więc dla jasności jeśli chodzi o warunki pracy w Noble Finance Service: Firma proponuje umowę o pracę i dobrą podstawę. Lojalek żadnych nie ma. Firma oferuje bardzo dobre szkolenia przed rozpoczęciem pracy. Dlatego, jeśli ktokolwiek zastanawia się czy warto przyjść na rozmowę kwalifikacyjną- WARTO. To jest pół godziny a można na miejscu przeczytać umowę i wszystko jest jasne. Nikt nie gryzie i do niczego nie zmusza. Wszyscy narzekają na brak pracy, ale jak proponuje się coś naprawdę dobrego to wtedy jest szereg uprzedzeń i przeglądanie internetu w poszukiwaniu bezsensownych wpisów. A może tak zamiast czytać nonsensowne, stare opinie, można by przejść się na spotkanie i dowiedzieć się jak jest w rzeczywistości? Pozdrawiam serdecznie, X

Ada

Witaj :)) udało się :)) zostałam zaproszona na II etap rekrutacji i przyjęta do zespołu rekrutantów :)) również wiążę swoją przyszłość w branży HR :) posiadam specjalizację jako Doradca personalny i Public relations, oraz zarządzanie i menadżerstwo :) pozostaje mi czekać , aż będę mogła samodzielnie pracować :) a ty w jakim mieście pracujesz jako rekruter???

rekruter

To ja Ci odpowiem, bo pracuje właśnie jako rekruter. Postaram się bez zachwytów bo zaraz mnie tutaj zlinczują przeciwnicy NFS ;) Przedstawię fakty: - pracujesz najpierw na okres próbny na umowe zlecenie - Jeśli sprawdzisz się w okresie próbnym - dostajesz umowę o pracę. - Praca polega na publikowaniu ogłoszeń o pracę, selekcji napływających aplikacji i umawianiu się na spotkania z kandydatami. Następnie prowadzisz rozmowy i rekomendujesz odpowiednich kandydatów. - zarobki - ok. 2000 tysięcy na umowie o pracę Ogólnie powiem, zależy czy rekrutacja jest dla Ciebie. Mi osobiście się podoba, bo z HH wiążę swoją przyszłość i moje wykształcenie też jest tutaj nie bez znaczenia. Praca nie jest jakaś szczególnie ciężka, ale trochę pod presją. Mam nadzieje, ze pomogłm, w razie pytań - śmiało pisz :) no i powodzenia na rozmowie!

ula

ja ci nie polecam, jeśli masz pracę to nie rezygnuj z niej dla NFS-u, jak popracujesz dla nich trochę będziesz wiedziała o czym mówię ale to oczywiście twoja decyzja, ja ci odradzam

Ada

Hej :) Ja dziś się wybieram na rozmowę na stanowisko rekrutera. Mam pewne obawy nie samej rozmowy lecz pracy, tyle tych negatywnych opowieści o tej firmie , lecz jak nie zaryzykuje to się nie dowiem . Martwi mnie tylko fakt, iż większość wpisów jest o Doradcy a nie ma nawiązki o pracy Rekrutera, na jakiej podstawie dostaje wynagrodzenie i czy faktycznie jest łowcą głów :))) oraz czy trudny bardzo jest ten II etap rekrutacji??? trzymajcie kciuki, może to będzie moje 5 min i wyrwanie się od starej pracy :)))

giermo

nie denerwuj się. Jeśli spełniłeś warunki umowy, to na pewno zapłacą:) ja się cieszę, bo już mam kolejne dwie poliski podpisane i w końcu sobie kupię w kwietniu ultrabooka :D trzymam kciuki za Wasze postępy w pracy :)

giermo

Tak, Noble wypłaca i podstawę i prowizję. Produkt "Pewna Emerytura" to produkt MetLIFE Amplico i najniższa składka jest 180 zł a nie 200zł. Ja sprzedaję produkty ubezpieczeniowe i daję radę. Z najniższą składką sprzedałam 2 polisy dla Amplico i dostałam właśnie podstawę i prowizję, w sumie wyszło na rękę prawie dwa i pół tysiąca. Najtrudniejszy jest według mnie pierwszy krok, ale jak już sprzedasz jeden produkt, to potem idzie, bo ludzie się polecają nawzajem i jest OK. No a jak nie wyjdzie, to też nie ma żadnego ryzyka, po prostu nie przedłużają z Tobą umowy. Ja nie zamierzam rezygnować, bo widzę, że to nie ściema i warto się starać, mimo że jest ryzyko, że dostanie się mniej kasy. Ale można też dostać więcej i to mnie motywuje. W razie jakbyś miała jakieś pytania, podaj swój numer gg albo maila, to się odezwę. Pozdrawiam pracujących.

fajna

Pewna Emerytura to Produkt Met Live Amplico - z najniższą składką 200 zł. Inne firmy w podobnym produkcie maja składki od 120-150 zł w zależności jak mieszkasz w dużym mieście to jest szansa na zainteresowanie a wmniejszych miejscowościach 200 zł to ogromna kwota. Wszystko zależy czy jestes dobra w sprzedazy-kiedyś Amplico nie słynęło z dobrej opinii dzisiaj czy to ważne. Na rynku jest teraz recesja ludzi nie mają kasy i raczej szukają kredytów niz form zabezpieczenia Ale nie to jest ważne ważne jak szybko i ile i czy wogóle Noble wypłaci Ci prowizję??????

Miśka

Witam. Byłam na rozmowie o prace na stanowisko doradca finansowy w NFS. Wszystko ładnie pięknie. praca home-office nie najgorsze rozwiązanie. podstawa fajna.martwi mnie jedno przez okres próbny mam sprzedawać produkt pod nazwą Pewna Emerytura.namawiać ludzi żeby odkładali dodatkowa kasę na emeryturę. Czy ktoś się już tym zajmuje bądź zajmował dla nich? Proszę o jak najszybsza odpowiedz.

obecna

Były, powtarzasz się :D Wypłatę dostałam, połowy już nie mam (bo wydałam :D ). nie chcesz, to nie wierz, Twoje prawo :D przeskanować Ci wyciąg z konta? :P powiem jeszcze raz, jak ktoś jest (usunięte przez administratora) wołowa, to nie będzie się nadawał do sprzedaży polis. Jak ktoś jest choć trochę, to sobie poradzi i będzie zadowolony! :)

bubuś

bękart - 2013-03-18 14:55:34 chce Ci się kopiować? :D miłej zabawy! Twój pracodawca będzie z Ciebie zadowolony :D ja się tylko zastanawiam skąd biorą się ci niezadowoleni "byli" pracownicy, skoro NFS dopiero od 2013 prowadzi tak szeroko zakrojoną rekrutację :P Nie chce mi się powtarzać tekstów o konkurencji, ale jesteście tak śmieszni, że to szok. (usunięte przez administratora)jakiego wpisu dotyczy twoja riposta???? to przykład jak NFS bezrefleksyjnie wycina wpisy. forum - hymn pochwalny na cześć NFS, rzeczywistość forum wyglądała inaczej ale wycięto jakieś 6-7 stron. zresztą logo NFS najlepiej świadczy o sterowaniu opiniami ciekawe jak długo będzie widoczny ten wpis???

były

Do bękarta. Widać, że to ty pisać nie potrafisz. Pytałeś skąd są ci nie zadowoleni pracownicy, więc ci odpisałem: z rekrutacji październikowej, listopadowej itd. Najpierw myśl, później pisz. Tak będzie o wiele łatwiej.

bękart

Do Byłego. Napisałem - "TAK SZEROKO ZAKROJONĄ rekrutację" a nie rekrutację w ogóle. Widać, że nie czytasz ze zrozumieniem. Nic dziwnego, że umowy zlecenie są dla Ciebie niejasne :D

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Finance Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Noble Finance Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Noble Finance Service Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Noble Finance Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 235 ocen.

Noble Finance Service Sp. z o.o.