Opinie o Bowel-Pol Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bowel-Pol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bowel-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowel-Pol Sp. z o.o. w Częstochowa

andrew

a moze ktos napisac ile sie tam zarabia?

a jakie listy mu pozostały do pisania??

liliana407

Moze mi ktos napisac jak wygladaja realia w tej Slawie? Moj maz pojechal tam do pracy i choc jest odporny na czyjes zaczepki, zastanawiam sie czy bedzie mial pracec (usunięte przez administratora)

trzeci

młody polak, szczerze to ja Ci współczuję. :) Praca tam, jak każda praca, ma swoje plusy i minusy. Nikt przecież nie mówił, że będzie łatwo i przyjemnie. Wynagrodzenie w tej firmie wcale nie jest najgorsze, ale... trzeba dać coś od siebie, pracą. Pieniądze są na czas, a to najważniejsze. Pracuję już tam kilka dobrych lat i nigdy nie widziałem, aby w pierwszych dniach, nawet tygodniach, kazano nowemu pracownikowi robić/wyrabiać tyle co staremu. Specyfika tej pracy jest taka a nie inna i nie każdy się do niej nadaje. Czy na chłodni nie było żadnych ocieplaczy? Nie wierzę, że nie. Może czasami wystarczy po prostu zapytać któregoś z brygadzistów(lub magazyniera). Na oddziale, w którym pracuję kadra(mam na myśli brygadzistki) są uprzejme i na pewno pomogłyby. Nomen omen. Pracę polecam, ale dla wytrwałych, zawziętych i chcących odpowiednio zarobić. P.S. Co to jest destylator? i co on robi na jeliciarni? : ... Pewnie stoi i ja go nie widziałem.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bowel-Pol Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku електрик/elektryk?
henio 34

(usunięte przez administratora)dluższy czas pracuje w bowel-pol ikasa jest na czas nigdy nie oszukali mnie nawet na zlotuwke.Tylko trzeba pracowac (usunięte przez administratora)Polecam ta firme tylko trzeba pracowac i wykazac sie.

pol 22

Witam! Proszę niech ktoś napisze jakie są stawki, i jak z noclegiem i posiłkami. chodzi mi o Kutno. Dzieki.

olo
@pol 22

W Kutnie niema tej firmy ale jest Jarpol to jest nowa firma co do mieszkania to już ci pisze po prostu BAJKA i posiłki też są tak jak w Bowerpolu.Co do pieniędzy to weś zadzwoń do firmy i dowiesz się chyba trochę lepiej niż w poprzedniej Bowerpol jest też w Szczecinie iw STARACHOWICACH I TAM TEŻ SĄ DOBRE WARUNKI.Znam też tam ludzi.

grab56

Czyli jedna wielka przegrana firmy Bowel Pol,zreszta tego mozna bylo sie spodziewac,takiego balaganu organizacyjnego chyba nie ma nigdzie indziej.

bronek
@grab56

Nie zauważyłem żeby byli przegrani, z tego co wiem to wiedzie im się świetnie. Jak ktoś nie chce pracować to nie będzie. Ja w tej chwili pracuje u nich i wierzcie mi, że o ludzi nie muszą sie zbytnio starać. Także ludzie szanujcie pracę bo akurat oni wypłacają na czas. Jeszcze się nie zdarzyło że nie dostałem wypłaty. No chyba że lepiej na kase do Tesco za 600 zł za 13 godzin

luter

Oczywiscie ze jest ciezko z praca ja to wiem ale, ale jezeli ktos zapierdziela bo chce by byl wiekszy uzysk to chyba warto docenic taka osobe, byla potrzeba to i sie robilo 15 godzin szlo sie do domu i po 3 godzinach snu szlo sie do pracy i siedzialo nawet 17 godzin. Ludzie przyjda zawsze do pracy ale jak widza co sie dzieje i za jakie pieniadze to rezygnuja, co z tego ze za tydzien jest tzech nowych jak nic nie umieja, a po wyplacie tez juz ich nie ma. Co pół miesiaca zmiana wynagrodzenia, to jest porazka jedna wielka. Kto pracował w kutnie to dobrze wie o czym mowa, na kazdym oddziale jest inaczej jak mowilem wczesniej. A ludzie w delegacji nie maja juz placone za mieszkania sami maja placic za nie.

alex24
@luter

Hahaha śmieszne bo jestem delegacyjny i pierwsze słysze że trzeba opłacać mieszkanie. Wszystko jest za darmo mieszkanie , śniadania , obiady i jeszcze zwracane mamy za zjazdy do domu. Widzę że ktoś tu się nie nadawał do roboty.............i sobie zmyśla jak czytam to śmiać mi się chce jak tępych ludzi mamy na świecie

grab56

Standardem w firmie Bowel Pol jest na pewno nie placenie ludziom za przepracowany czas.Mnie to spotkalo i dlatego wiem co mowie.A w razie interwencji,nasluchacie sie wielu nie sympatycznych,odpowiedzi na pytania dotyczace w koncu wlasnych naprawde ciezko zarobionych pieniedzy.Firmy Bowel nie polecam nikomu jako miejsca pracy.

minia

to się dobrze bawią.

gafe

To ta firma jeszzcze istnieje? Myślałam, że roznieśli ją sfrustrowani i wykorzystani pracownicy. Jak widac w częstochowie porowadzą rekrutację - pewnie do starachowic :) Pomyślcie logicznie, jedziecie z miasta w którym nie ma pracy do miasta, w którym jest JESCZE WIĘKSZE bezrobocie i liczycie, że zarobicie 2tys?? Ludzie.

olo
@gafe

zarobicie 2 tyś a może i więcej i to nie wszystko macie mieszkanie i posiłki w pracy ta praca to nie przedszkole bo co niektórzy to myślą że jak są w innym mieście to są na wakacjach,jak się pije za dużo a póżniej się nie przychodzi do pracy to takich gagatków zwalniają a co do STARACHOWIC MASZ RACJE DUŻE bezrobocie z tym że jak się komuś CHCE PRACOWAĆ LEKKO NIE JEST ALE MOŻNA ZAROBIĆ/TAM PRACUJĄ KOBIETY W RÓŻNYM WIEKU I TO różnie po kilka a nawet kilkanaście lat jestem ze starachowic teraz pracuje w KUTNIE

WOJTEK

witam czy ktoś może napisać o pracy w kutnie wynagrodzenie i po ile godzin sie pracuje i inne z góry dziekuje

grab

w zupelnosci sie z toba zgadzam,mnie zwolnili po 3 tygodniach takze bez podania przyczyny.(usunięte przez administratora)

proxy

Widocznie faja z Ciebie!!!!!!!

pawel

Dzięki chłopaki za opinię.Więc daje sobie z nimi spokój.

Rol

aha i to co ci ludzie pisza ta jakies bzdury owszem sa łatwe stanowiska ale jest ich bardzo malo ja pracowalem tam przez rok tylko w innej firmie w momencie gdy przejal mnie bowel pol nie wytrzymalem 2 miesiace oszusci wykozystuja ludzi aha jakie 2 tysiace?? tyle dostaniesz jak znasz sie na robocie reszta ma 1600zl i obiecanki ze bedzie lepiej a jezeli chodzi o delegacje to wsazystkie te osoby zostaja do konca czyli nie 8 h a po 12 - 14 h mowie o Szczecinie

A ile się zarobi w Szczecinie? 2000 na rękę? i Czy w każdą sobote się pracuje czy co drugą?Proszę o odpowiedz

calimera.335

Czy chodzi o Barbi ? Jesli tak to szkoda chlopaszka ,ktorego zwolnili przez nia. Ona dalej jezdzi i daje d... !!! A on zostal bez niczego !!!!

cris78

(usunięte przez administratora) bylem 2 tygodnie na chorobowym (usunięte przez administratora)a zaplacili mi tylko za 10 dni i to 500zl chociasz powinienem dostac wiecej nie polecam pracy w bowel-pol w szczecinie dabie.

Dominik

Nie wiem jaka jest stawka za godz.ale te 2000 o których piszą to jest za prace 8 godzinną. Jak trzeba zostać dłużej to się więcej zarabia. A to jest taka praca że nie da się jej nagle rzucić tylko trzeba swoje skończyć. I dlatego wychodzi czasami 12-13 godz. Dodam jeszcze jedno. W tych czasach gdzie naprawdę trudno o prace nie powinniśmy narzekać, bo mamy tą kasę na czysto. Opłacony nocleg, jedzenie. Ja praktycznie nie tracę nic. Uwierzcie mi nie wszędzie tak jest. W ostatniej robocie musiałem sam zapewnić sobie spanie.

normalną rzeczą jest, że aby zarobić pieniądze to trzeba na nie zapracować. Praca jak każda inna tylko, że w delegacji. Nie mogę powiedzieć złego słowa na firmę Bowel-Pol, bardzo mili i kulturalni ludzie, mówią szczerze na czym praca polega a nie mydlą oczy jak wiekszość pracodawców.

Zostaw merytoryczną opinię o Bowel-Pol Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Bowel-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowel-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowel-Pol Sp. z o.o.?

Bowel-Pol Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 76 ocen.

Bowel-Pol Sp. z o.o.