Opinie o Żabka Polska sp. z o.o (dawniej Małpka S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Małpka S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Małpka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małpka S.A. w Warszawa

Zły i wśkiekły

Na chwilę obecną już sześć miesięcy w plecy. Lokal od miesiąca skutecznie wypowiedziany i nadal siedzą. Prąd i woda odłączone. Mam zamiar przejąć lokal.

poz

Znowu ściema z inwestorem żeby nie wypowiadać lokali!!!!

Raffi

W piątek Małpka podpisała umowę z inwestorem

ktoś

Cudownie reagowaliście i reagujecie na to wszystko...TAK WY WSZYSCY TU PISZĄCY! Które z was kiwnęło choć palcem,aby coś wspólnie zrobić,spotkać się,zadziałać razem-nikt-nikt. Ale do pisania nie pod swoim Imieniem to wszyscy,jacy mądrzy,wstydzę się za was,za wasze wpisy,dajcie już z tym spokój,naprawdę robicie obciach przez duże Z.

Luk Skajwoker
@ktoś

Brawo, głos rozsądku.

Kulfon Czarny
@ktoś

Większość anonimowo komentujących to kiwa palcem ale ... środkowym. Właścicielom nie ma się co dziwić. Czy będzie sklep spożywczy czy dopalaczami to im wszystko jedno. Kierownicy sklepów to inna bajka. Jak w każdej firmie 80% to uczciwie pracujący ludzie i teraz oczekujący wsparcia. Pozostali to udzielający się na forach specjaliści o mentalności taksówkarza, który tylko przez przypadek nie został prezydentem.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Capslock

Mlekovita albo Orlen. W drugim przypadku wystarczy logo z małpy na orła zmienić a kolor się zgodzi bez wielkich inwestycji.

Stasiek

CIEKAWE RUCHY https://www.bankier.pl/wiadomosc/CZERWONA-TOREBKA-S-A-Informacja-o-zawiadomieniu-o-zbyciu-akcji-w-Czerwona-Torebka-S-A-i-rozwiazaniu-Porozumienia-7583979.html

Confused
@Stasiek

Czy wiesz co to dla nas oznacza ?

@Stasiek

Małpki to raczej nie dotyczy , cz torebka sprzedała małpkę obecnemu właścicielowi - fundusz forteam.... kilka lat wstecz .

Żółwik
@Confused

Transakcja była warunkowa z terminem 36 miesięcy na jej realizację, właśnie teraz mija 36 miesiąc (18.04.2018r.), stąd te ruchy, po prostu nie było żadnych 350 mln zł za zakup Małpki, a CZ Torba jest nadal pusta, tymczasem panowie Ś. zabezpieczają swoje interesy przed indykatorami dłużników Małpki.

wojtek
@Żółwik

Przecież oni czyli panowie Ś. sprzedawali Małpkę funduszowi, więc kasę jakąś dostali. Gdyby nie dostali byliby dzisiaj wierzycielem Małpki, więc przed czym mają uciekać ?

Gymbaza
@Żółwik

Panowie Ś mają dość swoich długów a potrzebują kasę na rozwój biosklepów.

JW

Działają tylko sklepy, które zostały sprzedane spółce DP kilka msc temu. Nie zmienili jeszcze logo więc może się wydawać że Małpa SA jeszcze działa. Dla informacji Małpa SA już nie działa, sklepy zostały zamkniete a ten człowiek co z ramienia sądu nadzorował restrukturyzacje złożył wniosek o jej uchylenie w tym tygodniu. W związku z powyższym sąd teraz musi otworzyć postępowanie upadłościowe powołać syndyka itd. Problem w tym że syndyk finansuje swoją prace z majątku upadającej spółki a Małpka nic prócz kilku regałów nie ma.

@JW

tej wielbiciel nie siej fermentu,zadne dokumenty nie zostaly zlozone do sadu o uchylenie restrukturyzacji.Nudzisz sie? to sie rozbierz i pilnuj....

Gondek
@JW

Nie sieją fermentu k.utasie. Nadzorca nic nie złożył. Zadzwoń sobie i nie wprowadzają ludzi w błąd.

@Gondek

Gondek tak sie sklada ze dzwonilam do Sadu i do naszego nadzorcy i poki co zadne dokumenty nie zostaly zlozone.

@Aga

A ja dzwoniłem i dostałem informację, że zostały złożone dokumenty o uchylenie restrukturyzacji. Zresztą teraz to i tak już nic nie znaczy. Upadłość jest pewna więc zobowiązania nie zostaną spłacone bo nie ma z czego.

@JW

Ktos wprowadzil Pana w blad. Dzwonilam rowniez dzis i nic nie zostalo zlozone przez kuratora.

@JW

Nie pisz głupot człowieku, Małpka nadal działa. Zadzwoń do nadzorcy jak masz odwagę. Ale pewnie bedziesz wolał dalej snuć swoje wywody i denerwować ajentów i właścicieli lokali.

@Jurek

Tak? Jak dzwoniliście to podajcie nr tel nadzorcy??? Hmmm ? Nasza kancelaria jest z nim w stałym kontakcie. Człowiek przekazał nam informację że z końcem zeszłego tygodnia był złożony wniosek o wstrzymanie wniosku o restrukturyzacje. Teraz sąd zajmie się rozpatrywaniem wniosków o upadłość. Dziękuję za uwagę.

O
@Jurek

A dodzwonil sie pan do nadzorcy?dziwne ,bo ja od miesiaca nie mogę się dodzwonić na maila też nie odpowiada

@JW

501 068 489 brak mi słów. jak można "złożyć wniosek o wstrzymanie wniosku o restrukturyzację" ?

@O

Na maila to raczej nie odpisze - to potencjalny dowód w sądzie. Dodzwonic się nie jest łatwo - nadzorca sądowy to nie biuro obsługi klienta i pewnie ma mnóstwo innej roboty.

Rafał

Powiedzcie mi czy mam rację, dziś jest 16.04 czyli jeżeli za luty i marzec nie zapłacili to Małpka nie ma już sklepów, bo właściciele lokali umowy najmu skutecznie wypowiedzieli.

Analityk

Tak, masz racje

Stefan

zależy co masz w umowie

@Rafał

Jesli nie zrobili przelewow to zgodnie z prawem mozna wypowiadac umowy

Lebiod

Nie masz racji. Zobacz swoją umowę lub zadzwoń do Pana A

@Rafał

Prawnik już wysłał wypowiedzenie umowy najmu. W umowie mam 2 miesiące zaległy czynsz.

Wielbiciel

I tak minął kolejny tydzień... obiecany inwestor i nadzieja z nim związana blokują racjonalne myślenie. Rada na kloejny tydzień brzmi: RATUJ SIĘ KTO MOŻE!!!

Macewa
@Wielbiciel

Co masz na myśli pisząc o ratowaniu się? Co bys doradził? Co zrobić bo nie wiem co to może znaczyć? Sklep mam zamknięty, działalność zawieszoną, odpoczywam od tego bajzlu a jakiś matoł pisze mi: ratuj się! Może chodziło Ci o RADUJ SIĘ !

@Macewa

Pytasz o radę? Poszukaj innej pracy, zamiast liczyć na obietnice o inwestorze. Banda prestonów mami obietnicami wciagajac ciebie i mnie w dlugi.

Macewa
@Wielbiciel

A Ty dlaczego nie zrezygnujesz?

@Macewa

Własnie sie uwolniłem, a na wypłatę juz nawet nie liczę. Małpa to trup, kasa pusta, a naiwny ten kto wierzy w cuda... i prestona.

Anonim: Małpki są zamknięte, odcPozostało Tobie 4839 znaków. Nick UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małpka S.A. Akceptuję regulamin Dodaj Obserwuj Dodaj opinię Ustaw powiadomienia o nowych opiniach i ofertach Małpka S.A. Subskrybuj Małpka S.A. Wioślarska 8 00-411 Warszawa http://malpka.pl/ tel: 22 439 51 00, Oddziały » Anonim ;odcięli im prąd nie wywiązują się z zobowiązań , zalegają z płatnościami za czynsz , nie odbierają telefonów- kontakt niemożliwy ,

wynajem

Proszę o napisanie kto odebrał lokal Małpce.Jest po 15 kwietnia więc można przejmować lokale!!!!!!!!!!

tyrka
@wynajem

ale Ty jesteś gupi

Wynajem bez zapłaty

Wezwanie do zapłaty poszło, kasy oczywiście brak. W tym tygodniu wysyłam wypowiedzenie Umowy Najmu. Nie ma na co czekać. Kasy brak za luty i marzec , oczywiście za grudzień i styczeń też, ale to przecież nie można było wypowiadać, bo są chronieni tą lipną restrukturyzacją. I to by było na tyle. Kiedy przejmę lokal ? Jak oddadzą, ale kwiecień też w plecy. Razem będzie w plecy 5 miesięcy. To już definitywny koniec tej smutnej sieci bez perspektyw. Nie pozbierają się bez lokali. Tak naprawdę to my właściciele lokali przerwiemy tą naciąganą beznadziejną restrukturyzację , na ich własne Małpie życzenie.

Myślący

Sąd nie powinien dawać zgody na restrukturyzacji [przy takim zadłużeniu ],myślę że winny jest sąd który się zgodził na nią .Mam nadzieje że po ogłoszeniu upadłości albo przed, ktoś zgłosi to do prokuratury aby sprawdzić zgodę wydaną na nią.

Zb
@Myślący

Dobrze by było żebyś sam zgłosił..

Alfred
@Myślący

Zdajesz sobie sprawę z tego co napisałeś? Czy ta firma jest Ci winna jakąs kasę? Jezeli TAK, to restrukturyzacja to jedyna szansa abyś w perspektywie czasu ją odzyskał. Upadłość to brak szansy na odzyskanie czegokolwiek.

myślący 2
@Alfred

Ta twoja restrukturyzacja powiększyła tylko zadłużenie !!!!!!!!!! Nikt nie kupi ich przy takim długu !!!!!

Alfred
@myślący 2

Co Ty k...a wiesz o długu... A tym bardziej restrukturyzacji.

WYNAJEM

Czy ktoś z wynajmujących przejął lokal?

W piatek upadlosc zeby im te pieniadze co wisza bokiem wyszly! Tak ludzi oszukac

Lew
@Ania

Jak może bokiem wyjść coś czego NIE MA ? Skąd masz info o upadłości ?

Tepym czlowiekiem mozesz nazwac swoja matke skoro nie nauczyla cie wyrazac sie jak nalezy ;)

@Lew

Prosze skontaktowac sie z nadzorca sadowym...trudno zebym jeszcze przytaknela i poglaskala po glowie mowiac no coz nie maja to nie maja nic nie szkodzi nie jestem zla ze ktos mi OBIECYWAL ze bedzie przelew ktorego nie ma.Kazdy ma zobowiazania i kazdy ma prawo byc zly ze nie otrzymal pieniedzy nie z mojej winy firma sobie nie radzi ja sie wywiazalam z umowy

Wiesz kto

Makówka idź się lecz.

@Wiesz kto

Zaraz za toba

Wiesz kto
@Ania

Siejesz ferment, a palcem nie ruszylas. Pracowników traktujesz jak g*wno, a wyżej (usunięte przez administratora) niż d*pe masz. Pozdrawiam ;)

Rafał

Czy jakies Malpki są jeszcze otwarte? Dzisiaj sprawdzilam w Sosnowcu i Tarnowskich Gorach zamknęli

celeste

W Krakowie Małpka zamknięta

Nowa
@Rafał

Świętochłowice, też zamknięte od jakiegoś czasu

PPs Liczba

warszawa żwirki działa...

Artek
@Rafał

Gdańsk, sklep przy wielkim kole działa

Kolejorz

@Szaleniec

A co? Żabki? Puknij się

Xxx
@Kolejorz

Legnica i Nowa Sol zamknięte.

Myszka

Info z pierwszej ręki- inwestor sie wycofał i próbują sprzedać nas do Carrefoura ale ten żąda od ajentow giga kaucji wiec lipa

@Myszka

Mądry ruch z tą kaucją. Gdyby Małpa brała kaucję od każdego nowego ajenta nie miała by dzisiaj kłopotów. Byli PPSi i ich kasjerzy wyniesli firmę a teraz bidule płaczą i podburzają jeszcze działających na sklepach. I jeszcze ściemniają, że te inwentaryzacje i straty to zaskoczenie i że "wódka i papierosy na pewno sie zgadzają"

Kotek
@Myszka

Od prezesa ?

Nowa
@Emerytowany audytor

Hola, hola. Nie wrzucaj wszystkich ajentow do jednego worka. Podziękowałam malpie 3 miesiące temu,za trzy i pół letnia współpracę i jakoś wszystko się u mnie zgadzało, no i oczywiście kasa za inwenture też się należała :). Więc nie pisz, że wszyscy ajenci rozkradli Małpe.

Jojo
@Emerytowany audytor

Ale tu dupcys fleki, przecież jak po inwentaryzacji są braki to ajent płaci, a jak nie ma za co to dostaje komornika. Gadasz takie pierdoły, że nic tylko leżeć i płakać. Małpka od początku swojego istnienia nie była dobrze zarządzana, nie miała towaru, nie miała dochodów i nie płaciła na czas, dlatego nikt już z nimi nie chce współpracować. A ajenci i kasjerzy pracują tak wydajnie ile im płacą, za tą marna pensję nikomu nie będzie się chciało obrabiać sklepu na błysk, kropka.

jeszcze ajentka
@Emerytowany audytor

Napisz ile Ty wyniosłeś w trakcie audytów???każdy z Was wpisywał AOS wg.tego ile PPS włożył Wam w torby,nie ośmieszaj się,każdy wie jak wyglądały Wasze audyty,pytanie ile Ty wyniosłeś?????łatwo teraz winę za wszystko wylewać na PPS..

Syn Danuty i Janusza
@Emerytowany audytor

Skończ pierd*lić, wygrałem w sądzie sprawę i wykazałem że kos w 2014 roku dobijał mi stany to jeszcze prezes zarządu bezczelnie skomentował "Ajent mógł sam kontrollować swojego przełożonego" więc z tym wynoszeniem się troche stopuj bo papiery i oświadczenia są - bo nie każdy ajent ma złe intencje tumanie pier*olony...

@Nowa

Przepraszam za uogólnienie.

Mazgaj
@Jojo

W Żabce podstawa to 6500, w Małpce podstawa 7500. Jak się komus robić nie chce to ma (usunięte przez administratora) na sklepie i nawet 10000 podstawy na brudasa i leniucha nie pomogą. We Wrocku na Popowicach jest w Małpce starszy Ukrainiec, który mieszka chyba w tym sklepie i ma czysto. I do każdego klienta zagaduje.

Nie audytor
@jeszcze ajentka

To nie lepiej było pracować na sklepie niż do torby audytorowi ładować ?

Nie audytor
@Nowa

Nowa bo jak to mówią „krowa która dużo muczy mało mleka daje” ci co najwięcej hejtuja byli najsłabsi, a tacy jak ty i zarobili i się rozstali bez problemów i premie wzięli i zostawili po sobie miłe wspomnienie, tylko ze ogarnięci PPSi maja w D internetowe żale.

Pepees
@jeszcze ajentka

Nie bredź ajentko. Jeżeli którykolwiek audytor cos dostał od Was w łapówce ( w co nie wierzę ) to zawsze mozna było złosic na koordynator. Pudło.

...
@Pepees

Żadne pudło,ile sam brałeś???podpisz się swym imieniem to ludzie po Tobie pojadą jak po ś...bo nią byłeś,tylko torby pełne dawały AOS na 90% Ty bredzisz!!!!

PPS
@Syn Danuty i Janusza

O którego kosa chodzi?

@...

Napisz przynajmniej inicjały tego co brał lub imię. Ja nic nie brałem ale wolałbym przestrzec innych przed "kolegą/koleżanka" aby nie było gnoju w innej firmie.

Tuman pier*lony
@Syn Danuty i Janusza

Nie wierzę, że wygrałes cos w sądzie i jak udowodniłeś "dobijanie stanów"? Co to znaczy "dobijanie stanów" ? Inwentaryzacje czy WZki ? Wyjaśnij mi Synu Wieprza i Nornicy.

Człowiek z betonu i kukurydzy
@Tuman pier*lony

Dobijanie stanow, na ten przykład na inwenturze 22 puszki napoju, które były cały czas na stanie od inwentury do inwentury, takich indeksow bylo grubo ponad 200 zero sprzedaży tylko wisiały, kamery są - taką ilość towaru musiałabym wynosić paletami... zaskoczyleś audytorze? Pomijając juz fakt ze akceptowanie bez mojej wiedzy doców bo wtedy byl ajent/ajent dostęp do MMarket, włącz myślenie

Tuman pier*lony
@Człowiek z betonu i kukurydzy

Jak mogłes dopuścić, że na stanie wisiał Ci towar, którego nie było na stanie. Wyjaśnij mi to bo tego nie ogarniam. Albo towar mam fizycznie albo nie. Próbowałeś to zgłosić na koordynatora i masz stosowny mail potwierdzający? Wg mnie to niedbalstwo odpowiadającego materialnie za stan towaru. A papierosy na podajniku liczyłeś jak często?

Człowiek z betonu i kukurydzy
@Tuman pier*lony

Fajki i alko się zgadzały, niedbalstwo? Albo jesteś upośledzony albo nie umiesz czytać, jak mogłam doprowadzić? Nie doprowadziłam, rozumiesz co to znaczy że kos wchodzi na sklep potwierdza dokument i wychodzi? Co Ci jest ciężko zrozumieć w tym wyrażeniu ? Albo że w intwenturze dobija ręcznie dodatkowe stany? Zresztą co ja będę tłumaczyła komuś kto był audytorem, braliście w łape a jak nie dostaliście to dopierdal*liście taki AOS że szło w pięty, nara typie :)

Wielbiciel

Jak to możliwe ze MAŁPA nadal egzystuje? Bez utargów, bez pensji dla PPS, bez płatności za media i czynszu za lokale i centrale...

Limbo

Cud, kurw@ ! Cud !

Iza
@Wielbiciel

nie wiesz?...od Prezesa,poprzez całą CL po kierowników płaci im fundusz ,to będą tam siedzieć aż zakwitną...

Król Julian
@Iza

Nikt z Centrali ani kosi nie dostali żadnej kasy z funduszu. zapytaj swojego kosa bo mój ma telefon nawet niezapłacony i dzwoni z priva

....
@Iza

Takich bredni to jeszcze nie słyszałem... Fundusz nie płaci nikomu. Wie Pani jak działają fundusze inwestycyjne ? Pewnie nie. Otóż dla każdej inwestycji jest przewidziany limit finansowy oraz czas inwestowania (w tym okresie fundusz kolokwialnie mówiąc wykłada pieniądze ). Po tym okresie inwestycja ma być przynajmniej samowystarczalna, jeśli się tak nie dzieje fundusz nie dołoży ani złotówki albo zarząd znajdzie rozwiązanie ( co obecnie w małpce ma miejsce ) albo nie.

E
@....

Ludziom trudno to zrozumieć. Tak ja informację, że Sąd oglasza upadłość i trzeba mieć na to środki.

Jeszcze ajentka

Witam-- ludzie spotkajmy się gdzieś,niech każdy dojedzie,złóżmy zbiorowy pozew do sądu,indywidualnie nikt z nas nic nie zdziała,ostatnie co możemy jeszcze razem zrobić,przecież każdemu z nas są winni kasę mi np.14 tyś.Jestem ze środkowej Polski,ale zawsze dojadę jeśli zorganizujemy coś wspólnie.Wiecie,że jak do 15-ego nie podpiszą umowy z potencjalnym inwestorem ogłaszają upadłość,PROSZĘ ZRÓBMY COŚ RAZEM,JESZCZE MOŻEMY.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH.

Monia
@Jeszcze ajentka

Ludzie czy wy nie rozumiecie , ze gdyby doszło dnupadlosci to nic nie dostaniemy ??!! Dostaną ci którym wiszą gruba kasę a nie kilka tysi... nasza jedyna nadzieja to pozytywny rozwój sprawy co jak widać po ostatnim artykule prasowym jest bardzo prawdopodobne i za to 3mam kciuki i wy również 3majcie !!!!

@Jeszcze ajentka

Wszyscy tu pisza spotkajmy sie zrobmy cos...przeciez sa tu podane kontakty wiec zaczac by trzeba od skontaktowania sie meilem a nie tylko na forum zrobmy cos ale nikt nic nie robi:-//

Joanna
@Jeszcze ajentka

Również jestem prowadząca ten mafijny biznes i bardzo chętnie spotkam sie z każdym kto nie jest tchórzem by rozprawić się z bestialskimi oprawcami.

Kapłan
@Joanna

Joanno jak prowadzisz mafijny biznes to lepiej nie mów o tym głośno. Pamiętaj drogie dziecko zawsze jest pora żeby się nawrócić.

Zirytowany
@Jeszcze ajentka

Spotkajmy się z byłym prezesem Panem LLLLLLLLLL. Niech on nam odda nasze pieniądze, w końcu to za jakiego kadencji doszło do tego co jest, a on sam poszedł w długą....

Lolo
@Kapłan

Dobrze Ty się czujesz?NAWIEDZONY MAŁPĄ!

Kapłan
@Lolo

Dla ciebie tez jest nadzieja Lolo.

Leo Staff
@Zirytowany

@Zirytowany. Szacun. Dokładnie tak trzeba zrobić. Niech lelek oddaje zdefraudowaną przez siebie i jemu podległych ludzi kasę. Czemu tak późno mu podziekowali?

niedzwiadek
@Jeszcze ajentka

spotkajmy sie z zakopcu na gubalowce, upieczemy kielbaski z malpki i piwko z malpki, zaprosmy tez malpiszonow z ub, sedziow oszustow i nadzorcow z wsi... ach piekny jest ten kraj ulozony i zarzadzany przez wsi i ub i kgb.

Mieszkam nad sklepem
@niedzwiadek

Następny oszołom, który wszędzie widzi oszustów a pewnie sam wpierniczał hot-dogi nie nabijając ich na kasę. A fajeczki pewnie również brał z podajnika a potem obciążał kasjerów. Koleżanka pracowała u takiej ajentki co wychodząc do domu zawsze brała małpeczkę ze sobą i nie nabijała na kasę. A potem był lament na inwentaryzacji, że niby pracownicy kradną i obciążyła wszystkich po równo. Tydzień później był u niej PIP.

Iza

Nie odzyskamy już niczego,nawet grosza,byłam u prawnika,dzwoniłam do Ultimate(ściągają takie długi jak nasze)na wszystko za późno,gdybyśmy zaraz, jak ogłosili restrukturyzację zgłosili tą sprawę do sądu odzyskalibyśmy 80% zaległości w ten piątek ogłaszają upadłość to na wszystko jest za późno nikt nie zrobi już nic.LUDZIE ODZYSKUJCIE JESZCZE WEKSLE BO NAM NIE ZWRÓCĄ A JESZCZE MOGĄ NAS OBCIĄŻYĆ WYPISUJĄC SUMY Z KSIĘŻYCA.

Znudzona
@Iza

Coz za bzdury... wesksle moga byc i sa tylko zabezpieczeniem w sytuacji kiedy ajent ma zobowiazania wobec firmy, rece opadaja jak sie czyta takie rzeczy... nie wiem tylko w jakim celu, zeby wzbudzic zainteresowanie swoim postem?

Przemek
@Iza

To tak nie działa. Weksle zabezpieczają firmę przed kradzieżami ajentów i są uruchamiane dopiero po ustaleniu zobowiązania. W naszym przypadku jest odwrotnie, to firma zalega Nam z płatnościami za faktury.

Anka
@Znudzona

Nie wypowiadaj się lepiej,znudzona Pani weź się lepiej za robotę!inie truj!!

Znudzona
@Anka

Prawda nie jest tu mile widziana.. .aczkolwiek nikt nie bedzie mi mowil co mam robic.

.....
@Iza

Każdy weksel jest podpisany w obecności notariusza i zawiera deklaracje wekslowa , która jasno mówi ile i kiedy można wpisać. Wiec droga Pani.... sytuacja o której Pani pisze nie może mieć miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o Małpka S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Małpka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Małpka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małpka S.A.?

Kandydaci do pracy w Małpka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małpka S.A.
2.1/5 Na podstawie 542 ocen.

Małpka S.A.