Opinie o Żabka Polska sp. z o.o (dawniej Małpka S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Małpka S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Małpka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małpka S.A. w Warszawa

Uradowany

Witajcie, otrzymałem telefon z małpki. Zaległe pieniądze mam już na koncie, jestem z nimi rozliczony do zera. Z tego co się dowiedziałem od poniedziałku małpka zacznie wypłacać zaległe pieniądze. Także jest nadzieja również dla was :)

@Uradowany

Jest Pan wlascicielem lokalu czy Ajentem?

Jurek
@Uradowany

Z tym telefonem to przesadziłeś.

Uradowany
@Ania

Ajentem

@Uradowany

Napisz proszę, czy w jakiś konkretny sposób próbowałeś odzyskać zaległe pieniądze. Jeśli tak to w jaki?

poinformowany
@Uradowany

kłamstwo jakich w tej firmie wiele :) (usunięte przez administratora)

@Ewa

Witam wszystkich, Jak większość z Państwa jestem również pokrzywdzony przez spółkę Małpka S.A., która do tej pory nie uregulowała swoich zobowiązań pieniężnych nieobjętych restrukturyzacją. Proszę o kontakt mailowy pod adresem: mieszkaniec321@interia.pl osoby, które są w podobnej sytuacji celem wymiany informacji i wspólnego poprowadzenia sprawy.

Mat

Już koniec?

Lotny reporter
@Mat

Niestety koniec,a takie zapewnienia były o świetlanej przyszłości.

poinformowana Ania

Mówiłam wam !! (usunięte przez administratora)( chociaz nie ma skad odchodzic bo przeciez nawet już biura nie maja - statek widmo :) ) NIE POLECAM nawet patrzeć w strone tej firmy bo odbija się to upierdliwą czkawką:) AJENCI - zdecydujecie sie na współprace, nie zapłacą wam i gdzie pójdziecie ? (usunięte przez administratora)do domu i co powiecie ? ze daj pieniążka ? (usunięte przez administratora)

doświadczony
@poinformowana Ania

Niestety prawda. Zostało nieco ponad 10 sklepów. Cały czas sklepy przejmuje bezpośrednio pod siebie Carrefour. Za około 2 miesiące powinien być koniec.

Małpka
@poinformowana Ania

Jezu Honorata przestań żyć ta @. Już wszyscy wiedzą że to Ty.....nie kompromituj sie więcej.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka
poinformowany

OMIJAĆ Z DALEKA !! ta firma to wrak, wyrzucili ich z biura(usunięte przez administratora) w firmie pracuje 5 osob na krzyż gdzie każdy pracuje z domu bo nie ma nawet gdzie pójść do pracy... AJENCI uciekać bo nigdy (usunięte przez administratora) osoby wspolpracujace z nimi to sami desperaci którzy chcą pracować za darmo i robić sobie długi. firma nie placi nikomu wiec upadłość to kwestia czasu i zycze tego by zaoszczędzić sobie i wam tej farsy.

Arch

(usunięte przez administratora) swoich 22tyś do tej pory nie dostałem. Moje sugestie dla Małpka S.A.: JAK NAJDALEJ Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ODDAC KASE

Aaa

Zlodzieje i oszusci. Doprowadzili do bankructwa rzesze ludzi,nie wyplacaja zaleglosci i jeszcze maja tupet dzwonic ze ktos jest im pieniadze dluzny jak oni maja zaleglosc na kilkadziesiat tysiecy dla jednej osoby Moje sugestie dla Małpka S.A.: Zamknac ta mafie

Wierzyciel

Głosowanie wierzycieli tuż tuż! Preston z kolegami liczą na to, że "mniejsi" poszkodowani przegłosują układ, w którym kosztem umorzenia 20-60% ich należności, umarza się po 85-90% długu tych największych. Czyli: my, właściciele lokali, pozwalamy OKRAŚĆ się z mniejszych pieniędzy, żebyście mogli OKRAŚĆ innych z większych pieniędzy. A potem? Zobaczymy, bo i tak nie ma pewności, że wielkie i wspaniałe plany, klepnięte przez doradcę restrukturyzacyjnego Michała G. i sąd, się ziszczą. Nie ma tym samym pewności, że kiedykolwiek zobaczymy swoją należność, niezależnie od wyniku tej całej restrukturyzacji. Każdy miesiąc zajmowania lokalu bez opłaty to kradzież, na którą zarząd Małpki pozwalał, wiedząc, że nie mają (i nie będą mieli!) z czego zapłacić. Dlaczego więc cała "góra" nie odpowie przed sądem - jak zwykli (usunięte przez administratora)

Były ajent
@Wierzyciel

To na co wy czekacie zamiast działać stoicie w miejscu ja już założyłam małpce sprawę karna i przekazałam do firmy zajmującej się sprawa wszystkie dokumenty.

Była ajentka

A może są tu osoby u ktorych inwetaryzacja przebiegła nieprawidłowo i codziennie budzą się ze strachem i myślami co dalej ??????

Lusia
@Była ajentka

o jakiej inwentaryzacji mówisz? nikt cię nie rozumie, to jak ma pomóc?

Ajent
@Była ajentka

Tak są i coraz bardziej nie wiedzą co robic

Była ajentka

Witam jak mogę skontaktować się z tą firmą ?? Jest może jakaś konkretna osoba która odbierze telefon ? Pozdrawiam

Ktoś
@Była ajentka

Tam nie ma konkretnych osób

Paulina
@Była ajentka

Jeżeli próbujesz skontaktować się z firmą Małpka, to skorzystaj z danych kontaktowych znajdujących się na stronie firmy w zakładce: Kontakt. Dla ułatwienia poszukiwań dodaję link: http://www.malpkaexpress.pl/kontakt/ Znajdziesz tam również możliwość wysłania wiadomości poprzez formularz.

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szacunek do pracowników i współpracowników oraz uczciwość w obec nich tego brakuje najbardziej tej firmie

Jurek z Bolesławca.

Pomimo podpisanych umów ugodowych nie zapłacili za grudzień.

były ajent

Ludzie nie dajcie się zwariować . Franczyzobiorcą Carrefoura można zostać bez CZAPKI w postaci Małpki. Oni ratują swoje dup...y.Nadal będziecie dostawać wynagrodzenie gwarantowane a Małpka czyli ok.20 osób będzie zabierać resztę a Carrefour płaci od obrotu , wiem bo byłem na takiej rozmowie . Wszystkie bonusy ,premie oraz możliwość regulacji cen zabierze Małpka. Carrefour oczywiście też jest zadowolony bo odpadają koszty i mają jednego partnera franczyzowego, Małpkę . Nie muszą się użerać z kilkunastoma ajentami . I najważniejsza rzecz nie ma takiej możliwości aby kilkanaście sklepów franczyzowych i kilkanaście oddanych innej sieci spłaciło ponad stu milionowy dług.

@były ajent

Chyba jednak na tej rozmowie nie powiedzieli ci wszystkiego... franczyza z carrefour = własny lokal + remont według standardów carrefour + wyposażenie (carrefour może ci je przekazać za opłata ) + kasa na towar, w najlepszym wypadku jakieś 120 tysięcy. Jak już spełnisz wszystkie powyższe warunki prowadzisz całkowicie własny biznes pod logo francuskiego giganta, uhandlowana kasa jest dla ciebie - carrefour nie płaci od obrotu bo to własny biznes jak już pisałem a za taki własny biznes pod ich skrzydłami zapłacić musisz ty w postaci licencji franczyzowej ok 2,0% od obrotu , opłaty za system IT i wsparcie helpdesku oraz jesteś zobowiązany to zakupu towaru od carrefour w ilości ok 80% twojego całego stanu magazynowego. Wobec tego tak możesz prowadzić ten biznes bez cudzej czapki tylko do wszystkiego potrzebne są pieniążki i to dosyć duże. Reasumując małpka nie jest ajentem carrefour a raczej partnerem biznesowym działającym pod logo francuzow, co jest genialanym rozwiązaniem między innymi dlatego ze carrefour ze względu na swoją wielkość ma ogromna możliwość kreowania dobry cen w końcu działają w wielu krajach. Podsumowując, wole prowadzić sklep jako ajent małpki pod szyldem carrefour i otrzymać dobre wynagrodzenie w sklepie z dobrym obrotem gdzie dostanę w pełni wyposażony i zatowarowany sklep niż martwić się o kombinowanie 120 tysięcy złotych na start ,szukanie i wynajem lokalu, który carrefour zaakceptuje - bo nie każdy lokal dostanie zielone światło , oni tez chcą zarabiać na opłacie franczyzowej i sprzedaży towaru tobie , robienie remontu itp.

PPS
@były ajent

Wynagrodzenie gwarantowane do tego wynagrodzeni od obrotu , a ze pod carrefour otwierane są tylko dobre sklepy ,gdzie dobre ceny to podstawa ,to i obroty wysokie a straty małe , a co za tym idzie dobre pieniążki dla nas. Widać ze obecny zarząd ma głowy tam gdzie trzeba i podejmuje odpowiednie decyzje, szkoda tylko ze nie pojawił się wcześniej , pewnie uniknęlibyśmy nerwówki , która nas spotkała przez poprzedników.

Obserwujący
@Zainteresowany

Nie produkuj się, nie ma sensu , niektórym nie wytłumaczysz pewnych kwestii , nie dla wszystkich białe jest białe a czarne czarne :) „były ajent „ pewnie narozrabiał , nie chcą z nim współpracować i jest mu przykro, że firma odradza się z korzyścią dla wszystkich.

@Zainteresowany

Oczywiście nie masz racji bo są trzy rodzaje carrreforów i ja otrzymałem propozycję gotowego lokalu ,plus kredyt kupiecki . Nie zdecydowałem się ze względu na duże rozmiary sklepu i nieciekawą dzielnicę.A jak myślisz małpka wyłoży 120 tysięcy na każdy sklep? Nadal będzie oszukiwać ajentów ,każe wziąć kredyt . Dla ciekawości w mieście w którym mieszkam został zamknięty ostatni sklep careffora tego typu ze względu na obroty które generował . Partnerem biznesowym nie może być dla takiej sieci ktoś kto nie posiada nic i 100 milionów długu u dostawców którzy nie współpracują z carefforem , u właścicieli lokali które nie nadają się na careffora ze względu na rozmiary. Proponuję napiszmy coś za kilka miesięcy , moim zdaniem nie powstanie żaden sklep małpki pod szyldem careffora tak jak przy kupnie Piotrów i Pawłów też chętny był careffor i co i d....upa.A co do kreowania cen to tylko na produktach własnych reszta jest taka jak wszędzie.

@Obserwujący

Muszę Cię zmartwić ale odszedłem sam i to w ostatniej chwili i bez długu wobec Małpki i z wypłaconymi wszystkimi pieniędzmi co jak się zorientowałem jest nie lada wyczynem . Nie mam zadłużenia wobec pracowników, zusu i urzędu skarbowego. Odszedłem bo było mi wstyd klientów opowiadając im te głupoty o restrukturyzacji przy pustych półkach . Nie miałem już siły gadać z właścicielem kamienicy o sytuacji jaka jest wspaniała .Ogólny (usunięte przez administratora) regały już zniszczone ,strefa kafe wołała o pomstę do nieba ,przewalanie jakiegoś zniszczonego towaru z innych sklepów a najlepsza była Pani H..onorata z kontrolingu , przyjechała na kontrolę to ją wyśmiałem , już nie robiła zdjęć nie wyciągała przeterminów i generalnie nie wiedziała co odpowiedzieć na moje pytanie . Za co teraz bierze pieniądze . Nie chciała zrobić AOS-u

@były ajent

Honorata????ona jeszcze struga bałwana????brzydka zakomlpleksiona jędza

Utyl
@Ala

bez jak!! H dalej pracuje?

Xyz
@były ajent

ale pierdoły opowiadasz... Honorata urodziła dziecko i jest od roku na L4 aktualnie macierzyńskim więc nie mogła jeździć i robić zdjęć. Bajki opowiadaj dzieciom na dobranoc

Alexis

Oszustami można nazwać co niektórych ajentów, osobiście pracowałam w małpce gdzie do tej pory nie otrzymałam swojego wynagrodzenia. Jak stwierdziła Pani Ajentka "nie oddam Ci pieniędzy bo niby jak mi to udowodnisz" . W zasadzie to wgłębiłam się w ten temat i znalazłam jej byłych pracowników którym zalega z wynagrodzeniami i jakim prawem wypowiada się o zarządzie i oczernia ich od oszustów skoro sama jest jeszcze gorsza. Karma wraca, wcześniej czy później ale wraca. A udowodnie Ci w ten sposób że mam świadków że pracowałam u Ciebie i jestem w posiadaniu twoich wszystkich wiadomości do mnie. Także do zobaczenia w PIPie.

Martin
@Alexis

Czyżby mowa o Pani Kasi? Jeśli tak to też u niej pracowałem , i nie doczekałem się reszty pieniędzy. Mam nadzieje że te 600 zł poszło jej w tyłek. Nie pozdrawiam

Agarro
@Alexis

Mi obcinała pieniądze po każdej wypłacie , po 200, 300 zł i zebrało się około 2 tys, też nie oddała. Zmieniłam pracę i mam nadzieje że już nie spotkam więcej takich ludzi na swojej drodze.

Agata
@Alexis

Ja byłam zastraszana przez tych ludzi i obrzucana obelgami. I zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy na wyższe szczeble. Niektórzy myślą że są bezkarni a wszystko może się zmienić.

Tomasz
@Alexis

Taka powinna pójść siedzieć za swoje machloje finansowe. Więc bardzo dobrze że małpka się zamknęła, nikogo wiecej nie oszuka i nie napasie tyłka. Pozdrowienia z podłogi

Dezet
@Alexis

Też mnie oszukała, złodziejka i oszustka. Powinna zgnić w więzieniu.

Daniel

Karma do niej wróci .

Oszukana
@Daniel

Oby, na tyle ludzi co oszukała. Sama pewnie jeszcze okradała sieć. Teraz tak się nisko stoczyła że pracuje na bazarach , mam nadzieję że też nie zobaczy wypracowanych pieniedzy.

Elwira

Podpowiedzcie jak się pracuje, jaka umowa jest podpisywana z pracownikiem?

@Elwira

Ciężko stwierdzić o co Pani chodzi

Ala

Bardzo Państwa proszę czy ktoś ma numer do nadzorcy sądowego?potrzebuje pomocy prawnika ale to będą kokejne koszty które poniose a nikt nie chce ze mną rozmawiać i nikt nie odbiera telefonu,prosze o pomoc ,była ajentka

Pan Michal Gornicki tel znajdze Pani na necie

@Ania

Dziękuję

Info przyjaciel

10 sierpnia X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, zawiadomił, że w toku przyspieszonego postępowania układowego Małpka S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie (sygn. akt X GRp 2/18) dnia 21 czerwca 2018 r. został złożony spis wierzytelności i spis wierzytelności spornych. Spisy można przeglądać w czytelni Sądu przy Czerniakowskiej 100 A. W przyspieszonym postępowaniu układowym dłużnik może zgłosić zastrzeżenia co do umieszczenia wierzytelności w spisie wierzytelności.

Jurek z Bolesławca

Chyba się troszkę pośpieszyłem z tym drinkiem. Lokal co prawda odzyskałem, ale pieniędzy, pomimo zawartego porozumienia i harmonogramu spłat, niestety nie ma. I znowu zaczęła się zabawa "w głuchy telefon".

Jurek z Bolesławca

W dniu 10.o8. odzyskałem lokal. Należności zaległe mam rozłożone na 12 rat. Porozumienie podpisane przez przedstawicieli "Małpki" oraz Pana Michała G.

Zniecierpliwiona
@Jurek z Bolesławca

Interesuje mnie na jakiej podstawie odzyskał Pan lokal. Czy trzeba było podać Małpkę do sądu, czy się dogadaliście. Niestety należę do tej grupy wynajmujących.

@Zniecierpliwiona

Wypowiedziałem za potwierdzenim odbioru zgodnie z umową na koniec czerwca.Po nawiązaniu kontaktu ok.2o. lipca ustalone zostały warunki rozwiązania.W piątek przyjechał przedstawiciel"Małpki", podpisaliśmy porozumienie. Dzisiaj zabrali całe wyposażenie,posprzątali.A teraz idę sobie zrobić drinka.Powodzenia.

@Jurek z Bolesławca

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Ala

Witam,czy jest tu osoba chętna mi pomóc napisać pozew do sądu o wypłatę należnych zaległych faktur?z umowy ajencyjnej

Stefan
@Ala

Przeczytaj info z wiadomości handlowych lub skontaktuj się z nadzorcą zanim wrzucisz pieniądze w błoto

Zostaw merytoryczną opinię o Małpka S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Małpka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Małpka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małpka S.A.?

Kandydaci do pracy w Małpka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małpka S.A.
2.1/5 Na podstawie 542 ocen.

Małpka S.A.