Opinie o SKAN TRANSPORT w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SKAN TRANSPORT. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SKAN TRANSPORT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKAN TRANSPORT w Grodzisk Mazowiecki

Flora

Świat jest różnorodny. Otaczają nas różni ludzie, o rożnych poglądach, osobowości, spojrzeniu na świat. Aby znaleźć szczęście powinieneś rozwijać w sobie tolerancję. Wzmacniaj swoją umiejętność poszanowania czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od Twoich własnych. Ucz się i rozwijaj z różnorodności. Szanuj drugiego człowieka i stosuj prostą zasadę nie robienia tego, czego nie chciałbyś, aby ktoś czynił wobec Ciebie.

SL

Typowy dziad. Auta kupuje stare kilkunastoletnie, opony stare bieżnikowane i nacinane, czesci do tych trupów uzywane i wiecznie się nic nie opłaca. Teraz tutaj to tylko nasi wschodni przyjaciele pracują i siedza w niskich kabinkach bez klimy po kilka tygodni,

Adela

Właściwie we wszystkich kulturach alkohol odgrywał istotną rolę. W przypadku Majów świadczył o społecznym statusie, u Wikingów zajmował centralne miejsce, Anglosasi pili ku chwale upojenia, Aztekowie produkowali pulque z agawy (psuła się w ciągu jednej doby), a europejscy kolonizatorzy nie spotkali w Ameryce Środkowej ani jednego ludu, który „zadowoliłby się piciem samej wody”. Tylko Indianie i Aborygeni nie znali napojów wyskokowych, które zresztą przyczyniły się w dużej mierze do ich eksterminacji.

Franek

Fachowa obsługa i ekspresowy dostawa Jestem pod wrażeniem funkcjonalności. Współpraca z nimi ok. U mnie nie bylo problemów, moze dlatego ze od pierwszej rozmowy umawiam sie z konkretna osoba pod konkretnym numer telefonu ,jedynie za pierwszym razem dzwoniłem kilka razy zanim się dodzwoniłem ale może to przypadek.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SKAN TRANSPORT? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Wcher

Rzetelność to pozytywna cecha charakteru Naszego zawodu, która oznacza solidne wykonywanie tego, czego się podejmujemy. Przejawia się precyzyjnością, dokładnością i poprawnością realizacji zadań, które bierzemy na siebie. Kiedy wiesz, że jesteś rzetelny i co do zasady należycie wypełniasz swoje obowiązki, wzmacnia to w Tobie zaufanie do swojej osoby oraz daje większe poczucie własnej wartości. Wiesz, że inni mogą na Tobie polegać, jak również Ty możesz polegać na sobie.

Kwadratowa Kierownica

Fantastyka kierowcy wiadomo, porusza tyle tematów ile głów ją pisze. Od początków gdy pojawiły sie fora ,pojawiło się wiele jego odnóg. Mądre głowy niekiedy podejmują się prób klasyfikacji: urban fantasy, heroic fantasy, hard SF, fantastyka socjologiczna, New Weird... i pewnie jeszcze dużo więcej. Ale nie chcę, żebyśmy się tutaj bawili w klasyfikacje. Chciałbym zapytać jakie opowieści kierowców lubicie najbardziej, jakie są najbliższe Waszym sercom. Jaki zakres tematyczny cenicie sobie najbardziej? Czy wyprawy do obcych miast, innych krajów, a może coś w stylu tolkienowskiego Śródziemia albo wiedźmińskiego świata , albo jazda na magnesie? Ja chyba najbardziej lubię jednak pochodne tych światów rodzimych kierowców. Mi pasuje każdy rodzaj, byle tylko mnie fabuła wciągnęła. Najlepsza jest różnorodność i to właśnie ją chyba najbardziej cenię w fantastyce transportowej :).

M.K.

Zrobiłem tutaj parę kółek. Szef tutaj to ten co nic się mu nie opłaca, auta się nie oplacają, trasy ze stratą, mechanika nie ma na miejscu bo się nie opłaca, auta stare bo nowe się nie oplaca, trzeba oszczędnosci robić na kierowcach bo się nie opłaca. Firma cierpi na brak ludzi. Teraz to już w wiekszosci Ukraina i Białoruś pracuje. Nikt z naszych nie wsiądzie na takie samochody stare. Tabor to zabytki i pieniędzy też nie zarobisz. Pamietajcie transport się juz nie oplaca. Firma dno.

Wojtus
@M.K.

Witam. Jestem kierowca i otwieram działalność transportowa na dwa samochody typu sprinter maxi i oczywiście jako " swiezak" potrzebuje namiarów na jakieś zlecenia na terenie kraju i nie tylko. Stawek nie zamierzam mieć wygórowanych aczkolwiek konkurencyjne :) Gdyby ktoś zechciał zaufać i zaoszczędzić to zapraszam. Przewioze wszystko i wszędzie :) Pozdrawiam

FRESTO z Bydgoszczy
@Wojtus

PISZĘ PO MAM PROBLEM!!! Skorzystatalem z leasingu na samochód. Do dnia dzisiejszego spłacilem znaczna czesc wartości samochodu, ale niestety z powodu drobnych opóźnień - firma leasingowa żąda zwrotu auta. Leasingodawca na pewno postępuje zgodnie ze swoją umową (nawet nie podejmuje próby kwestionowania) ale czy jest uczciwym wobec klienta zrywać z nim umowę gdy wykonał już znaczna część świadczenia??? CZY MOżE KOTś MI POMóC?

Krzysztof P.
@FRESTO z Bydgoszczy

Dużo kierowców wzięło auta w leasing i założyło własną firmę, ale do zeczy .... . Pytanie zasadnicze - czy wypowiedzieli umowę? Mają takie prawo, w przypadku opóźnienia z płatnością chociażby jednej raty leasingu. Na ogół firmy zabezpieczają się w ten sposób, że zobowiązują klienta do zapłaty rat, nawet w przypadku nieotrzymania faktury (np. na podstawie planu płatności) i tym samym zabierają argument, że faktury nie było. Firma ma prawo odmówić przeniesienia prawa własności przedmiotu leasingu, jeśli w związku z tą konkretną umową występują zaległości płatnicze. Większość firm żąda wygórowanych odsetek, można się przed tym bronić, ale nie chcę pisać o tym na forum. Prawda jest taka, że firma leasingowa będzie miała szereg argumentów, które znajdą uzasadnienie w postanowieniach umownych. Nie widzę podstawy do zawyżania wartości końcowej, ale nie znam dobrze warunków umowy, kiedyś czytałam, mogło się coś zmienić. W grę może wchodzić także należność za bezumowne korzystanie w okresie od dnia planowego zakończenia umowy do dnia dzisiejszego. Konkludując - jeśli wystąpiły zaległości czy jeśli wypowiedzieli umowę, to jako właściciel mają prawo żądać zwrotu. Moja rada - bierz prawnika, siadajcie do stołu i negocjujcie, weryfikujcie co zapłacone, co do zapłaty. Dogadacie się. Jeśli możesz usuń nazwę firmy z postu, bo to nie jest dobry wstęp do przyszłych rozmów z tą firmą

Madziar
@M.K.

Szef robi rzeczy nadprzyrodzone, jego wyobraźnia nie ma granic. Do tego powinien pisać powieści sf. Bajkopisarz. Auta dramat. Kasa żadna.

Grandes

Jakiś czas temu korzystałam z usług . Nie miałem na co narzekać - sprawna i fachowa obsługa, ceny także przystępne. Polecam z czystym sumieniem

Ola

Ja mam całkiem miłe odczucia ze współpracy z firmą, obsługa telefoniczna ; Pani bardzo miła przekazała potrzebne informację.

Wiktoria

Opinia tanio szybko solidnie cały czas kontakt ze spedytorem ,polecam .. .

Vital

Ja z firmy jestem bardzo zadowolony ,szybko sprawnie, kontakt super, przy ostatniej dostawie powiedziano mi że się lekko opóźnia ale w całości naprawdę duży pozytyw .Polecam.

Irina

Ja mogę powiedzieć że spełnili moje oczekiwania. Towar zgodny z zamówieniem dotarł w całości , bez żadnych przykrych niespodzianek. Termin dotrzymany chociaż ciężko się do nich dodzwonić.

Bgr
@Irina

Ukraina i Białoruś nie kumatsa telefon. Nie paniemaju pan....

Border

Miałam dostawe towaru, wszystko w porządku, godzina owszem troche przeciagnięta ale tłumaczyli się ogromem pracy, ja jestem zadowolona ze współpracy i polecam znajomym

Dona

Transport dotarł mimo kiepskich warunków pogodowych,ekipa fachowa kontakt bez najmniejszego problemu. Kierowca uprzejmy. Ja mogę polecić te firmę innym .

T.R.A

Jedna z bardziej konkurencyjnych firm do których dzwoniłem, współpraca z nimi jak najbardziej pozytywna .

Szoszon

Dziad pierwsza klasa. Transport się nie opłaca. Wiecie o co chodzi?

Olgierd

Pracowałem jako kierowca i postanowiłem przesiąść sie na własna ciężarówkę. Transportem zajmuję dzięki, albo jak kto woli, przez ojca. Odkąd tylko pamiętam pod naszym domem stała jakaś ciężarówka. Najpierw tata miał swoje samochody, potem niestety nie wyszło i musiał przesiąść się za czyjąś kierownice. Gdy bylem maly, chyba w wieku 6 lat, tata pokazał mi film Konwój Byłem zafascynowany i tak mi zostało do dzisiaj. Później jak tylko mogłem jeździłem z nim i coraz bardziej zakochiwałem się w ciężarówkach i transporcie. Od dziecka wiedziałem co będę robił i od zawsze było to właśnie jeżdżenie własną ciężarówką.Teraz nauczony doświadczeniem być może wybrałbym inną drogę . Po liceum zacząłem studia w trybie dziennym na Uniwersytecie. To była moja osobista ambicja, a i chęć zabezpieczania przyszłości – w przypadku gdyby jednak nie udało mi się pracować w swojej firmie zawsze mam możliwość pracy w transporcie, i to nie tylko za kierownicą. Jednakże często myślę, że trzeba było skończyć technikum samochodowe i dokładnie nauczyć się budowy samochodów, co pozwoliło by lepiej radzić sobie z awariami. Początki były trudne, choć miałem już tyle przygód, a i ciągle właściwie je mam, że sam uczę się tej budowy na bieżąco. Oczywiście w jednej ręce trzymając klucz, a w drugiej telefon połączony z tatą, który naprawdę dobrze zna się na samochodach.

Problem w tym, że jeżeli się trzymać umowy - Firma leasingowa winna rozwiązać ze mna umowę . Ale wtedy chciała pieniądze. I chętnie przyjmowała. Ale dopiero gdy doszło do wykupu (za 1%) zablokowała transakcje. Przez cały czas zapewniali, że te monity to błąd systemu i zostaną wyczyszczone - nic takiego się jednak nie stało. Brak kontaktu. Nie ma z kim rozmawiać. Nie ma z kim się spotkać. Dla mnie to wyłudzenie - a wyłudzenie to nieuczciwość

Borys

Ja bym się chyba nie podjął otworzenia własnej firmy no chyba że bym był niezadowolony ze swojej obecnej pracy to by trzeba byłoby kombinować.

Zapobiegliwy Reksio

Powiem wam ze ja to mam swoje zdanie na temat tej roboty .Zawod kierowcy , to profesja starzejące się, które potrzebuje wiele uwagi. Osoby decydujące się na te pracę kierowcy muszą liczyć się z tym, że jest to praca trudna i wymagająca poświęcania, ale jeżeli zaangażujemy się w pełni, możemy odczuć też wiele satysfakcji. Ze względu na trudny charakter pracy bardzo ważna jest dobra organizacja, działanie zgodnie z planem i profesjonalnym podejściem do auta,Prócz kwestii zadaniowych, bardzo ważne jest odpowiednie nastawienie. Praca ta wymaga wiele empatii, cierpliwości oraz umiejętności radzenie sobie ze stresem, jednak stosując się do kilku poniższych wskazówek nasza praca kierowcy może stać się przyjemna, zarówno nasz czas jak i spedytora będzie upływał w miłej atmosferze,Poczucie odpowiedzialności za stan auta , które w związku z wiekiem potrzebuje uwagi w codziennych czynnościach, może być przytłaczające. Jeśli sprawujesz dozor nad autem, pamiętaj o następujących wskazówkach, które pomogą ci podołać trudnościom dnia.Planuj każdy dzień – ustalony harmonogram czynności sprawi, że poczujesz kontrolę nad swoimi działaniami. Zapisz, które czynności wykonujesz sam, a które z pomocą swojego mechanika.Staraj się wspierać spedytora, nie wyręczając go. Jeśli Twoje umiejętności pozwalają na wykonywanie drobnych napraw, nie zniechęcaj się do tego. Zachowanie sprawności technicznej jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia kierowcy.Intensywna jazda jest niewskazana, ale spokojna - jak najbardziej. Jeśli twoje auto jest malo dynamiczne z powodu jakiś dolegliwości znajdź sposób, aby je pokonać. Pomóż swojemu autku zachować sprawność – wzmacniaj jego witalność dobrym paliwem.Musisz pamiętać tez o sobie ,nie lekceważ u siebie oznak przemęczenia. Jeżeli obowiązki załadunku spoczywają przede wszystkim na tobie, w pewnym momencie będziesz potrzebowała odpoczynku. Więc staraj się tak zorganizować plan dnia, żeby wygospodarować, choć chwilkę czasu na relax. Jeżeli udaje ci się znaleźć trochę czasu n, zrób coś dla siebie, poczytaj książkę, gazetę, posłuchaj muzyki lub idź na spacer. Przygotuj się i dowiedz jak najwięcej o aucie i czasie jazdy, o zagrożeniach mandatem, dzięki temu praca będzie łatwiejsza.

Zostaw merytoryczną opinię o SKAN TRANSPORT - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w SKAN TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy SKAN TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKAN TRANSPORT?

SKAN TRANSPORT
2.5/5 Na podstawie 270 ocen.
  • Gospodarcza 22
    05-825 Grodzisk Mazowiecki