Opinie o More Gruppa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy More Gruppa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie More Gruppa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o More Gruppa w Warszawa

Donald Tu

A jaki miernik prawdy ma moderator? Jest bogiem który na podstawie tego co ktoś napisze wie co jest prawdą a co nie. każdy może napisać i nie ponieść z tego tytułu konsekwencji.Jakby tak źle było to firma by się nie rozrastała i nie funkcjonowała. Ale to jest demokracja każdy woli zniszczy coś kto coś zbudował w tym kraju .Zostaną same dyskonty będzie wszystkim lepiej!

pan pracuś

Czytam te opinie i smiac mi się chce. Firma More Gruppa "przerobiła" przez ostatnie dwa lata kilkudziesięciu pracowników. Znaczna większość z nich odeszła sama, przez fakt że standardy pracy w firmie odbiegały znacznie od normy rynkowej. Pensje nie były płacone na czas, nie mieli gdzie się podziać bo biura były w mieszkaniach na Kabatach, koszty za wydatki słuzbowe były zwracane przez bardzo długi czas, telefony były namierzane także po godzinach pracy a ilość maili i sprzecznych ze soba decyzji i poleceń była bardzo duza. Do tego smsy i telefony po godzinach pracy, w nocy i standardowo w weekendy to norma. To fakt jest nowe biuro, ale nie sadze aby pozostałe rzeczy się zmieniły. To że ktoś próbuje tutaj rozmywać informacje i wpisuje jak mu tam dobrze pokazuje jak w firmie musi byc źle skoro zarząd i pracownicy wpisują tu komentarze by znaleźć kogoś do pracy. Ja na miejscu osób które planują rozpocząć prace zastanowiłbym się dwa razy. Może część komentarzy ze strony jest przesadzona, ale niestety dla MG osoby które dodaja tu omentarze piszą prawdę czy to się komus podoba czy nie. Gdyby te komentarze nie były prawdziwe to moderator juz dawno usunąłby je ze strony, ponieważ MG usilnie próbuje się ich stąd pozbyć pisząc do gowork bardzo ładne maile, twierdząc że ludzi piszą tu nieprawde i wpisy nalezy usunąć. Z tego co mi wiadomo Państwowa Inspekcja Pracy przez ostatnie dwa lata odwiedzała firme ponad 20 razy. To chyba samo świadczy za siebie. Może warto się tam wybrać i dowiedziec się jakim pracodawcą jest MG zanim rozpocznie się tam pracę.

konrad

Super firma !!!!!!!!!!!!!

Doda

System jest prosty podstawa + prowizja

Koleś z SCT

Jestem za a nawet przeciw

telemarketer

Tragedii niema da się przeżyć -:)

Pracujący

I wcale nie jest to wazeliniarstwo tylko opis tego co widzę teraz.

Pracujacy

Dajcie spokój nie jest źle jak pracuje, mam pieniądze na czas i wszystko jak w porządku.

robotnik

Ja zamiast obserwować postanawiam działać. Bardzo prosze o kontakt wszystkie pokrzywdzone lub czujace sie oszukane osoby. Prosze o kontakt takze osoby, ktore w jakis sposob walczyly o swoje i np przegraly lub walka zostala im skutecznie wyperswadowana (usunięte przez administratora) Prosze o kontakt osoby, ktore w tej chwili wystapily z powodzctwem lub nosza sie z zamiarem wystapienia. Jak to mowia w kupie sila. 》》》 nomoremore.nmm@gmail.com 《《《 Pozdrawiam i nie dajmy sie aby nas oczerniano jacy to bylismy afeee.

TAMARA I OLEK

Obserwuje te forum i nasuwają się następujące wnioski. Jest to forum jednego Pana który wylewa swoją frustrację i robi to w sposób arogancki. Wnioskuje także z treści wypowiedzi że taki sam poziom kultury reprezentował pewnie również w pracy. Skoro nie szanuje swoich byłych kolegów i osoby które przejęły obowiązki i pracują nadal. To proszę nie obrażać osób na tym forum. Nie każdy jest tak doskonały jak Pan... Pracuje w tej firmie i naprawdę sporo pozytywnego widzę, fakt dużo się zmienia ale na lepsze.

Asia
@TAMARA I OLEK

Zenujace wazeliniarstwo...

fx

Adam jaki dzial? Manager czego? stanowisko?

Witam, dostałem propozycje rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko managera, chciałem zapytać jakie warunki finansowe oferowane są na tym stanowisku

zdziwiony

Ale że konsultanci tutaj zaglądają...LoL :-D

konsultant

Proszę pytania kierować przez stronę firmy. Udzielimy wszelkich informacji. Służymy pomocą Tel.: 661 385 666

LC

Nie ma nic wspólnego, poza osoba prezesa który pracuje w jednej ze spółek LC.

klient

Witam. Mam pytanie bardziej do byłych pracowników bo prawdopodobnie będzie bardziej obiektywnie. Czy firma More ma coś wspólnego z bankiem Getin? Czy jest zależna od którejś ze spółek Pana LC ? Przedstawiono mi ofertę obligacyjna. Jednak nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Dziękuję.

DJETA
@klient

z Bankiem nie jest związana lecz z firmą windykacyjną która jest spółką Pana L.Cz.

dział prawny

Zapytaj poprzednie osoby które pracowały w tzw. "kancelarii prawnej", jaki tam jest dział prawny [ludzie bez uprawnień, kancelarie które kończyły z dnia na dzień współprace z ta firmą]. Głównie bieganie po sprawach które założyli byli pracownicy i takie tam... ;)

Dominik

Rekrutujemy na rożne stanowiska i działy. Jak jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu.

jest dział

Jest dział prawny, oj mało poinformowany tylko do krytykowania wiedza duża. (usunięte przez administratora)

Szczęśliwy_bo_były

Kolego, że się tak spytam, w jakim dziale? Nie ma żadnego działu prawnego. Tam jest tylko sprzedaż. Wszyscy mają sprzedawać, bo potrzebna jest KASA. (usunięte przez administratora).. Ciekawe, kiedy ktoś napisze o tej firmie książkę ;)

byly
@Szczęśliwy_bo_były

Otoz to. Kazdy ma gonic obligo bo jak nie to mejla dostanie - o polnocy, pierwszej w nocy i nad ranem tak przed szosta jeszcze raz :)

Zostaw merytoryczną opinię o More Gruppa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy More Gruppa?

Kandydaci do pracy w More Gruppa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

More Gruppa
2.2/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Pileckiego 63
    02-781 Warszawa