Opinie o More Gruppa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy More Gruppa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie More Gruppa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o More Gruppa w Warszawa

creator

Niezłe warunki dobra forsa jak ktoś chce to może spokojnie pracować i zarabiać hajs.

ssss

Firma ok nie mam zastrzeżeń.

Rami

Jak sprzedaż idzie a ostatnio idzie (sic!) wypłata jest na czas. Ja nie mam powodów do wieszania psów na Mora aktualnie chociaż nie wybiegam znacząco w przyszłość ze swoimi osądami bo może być różnie. Ale daje radę.

FDelR

Nie dzęki spasuje z handlowaniem:0 To robota dla tych którzy studiowali politologie albo coś równie ambitnego i mają wyjście albo tyrac w tym albo odwiedzać MOPS. Chociaż zgodzę się, że wymaga wiele wysiłku. Prawda o tej firmie leży pewnie po środku, chociaż i tak płacą nieżle i można się troszkę migać albo nauczyć sprytnie delegować

FDelR

No na przykład TY byś zrobił wszystko :) boje się myśleć co:) Niech żyje liberalizm rynku pracy nie umiesz pracować nie dostajesz kasy tak być powinno:) Chcesz naciągnąć pracodawce wylatujesz na zbity pysk sorry gregory life is brutal. Sielanka będzie wtedy jak ludzie zrozumieją, że z pustego nawet Salomon nie naleje więc pensje będą jak firma będzie przynosić zysk a nie funkcjonować jako instytucją wypłacająca ekwiwalent komuś za sam fakt że niestety zdarzyło mu się urodzić:)

Rami

Wszyscy teraz narzekają na trudy i znoje pracy a prawda jest taka, że przez ludzi przemawia frustracja, lenistwo czy może brak talentu do tego typu pracy. Praca w More daje satysfakcje zarówno pod wzgledem finansowym i umożliwia rozwój. Inne firmy z tego sektora jak ktoś wcześniej słusznie zauważył wykorzystują nowy narybek na maxa dlatego wole MG

xyz

Pracowałem tam i generalnie nie jest żle. Targety można ogarnąć pieniądze są dobre. W związku z przeprowadzką musiałem zrezygnować ale współpracę z More Gruppa uważam za więcej niż dobrą.

Barti

Widziałem filmik z tej konferencji, gdzie firma zaprezentowała fajnie jeden z produktów, który wprowadza na rynek. Też zastanawiam się nad złożeniem tam swojej aplikacji bo wiele firm z branzy finansowej traktuje pracownika jak przedmiot.

Nimue

Solidny pracodawca, umowa o pracę, sensowna liczba zadań do zrealizowania, dobra komunikacja wewnątrz zespołu i ludzkie podejście do pracownika to wg. mnie cechy które charakteryzują tę firme. Ludzie notorycznie wypisujący negatywy woleliby siedzieć na [usunięte przez moderatora] i dostawać kaskę za nic. Polecam :)

Gosha

Ja ze swojej strony mogę polecić tą firme. Dział szkoleń się rozwija więc można poszerzać kompetencje i uczestniczyć w ciekawych projektach.

Artto

Ostatni miałem przyjemność uczestniczyć w konferencji dotyczącej bankowości gdzie byli m.in ludzie z tej firmy prezentujący VTM. Bardzo zainteresowała mnie ta prezentacja i zastanawiam się nad podjęciem współpracy z tą firmą gdyż ta branża ma spore możliwości rozwoju. Jak to wygląda od wewnątrz?

Damashec

Witam, mam podjac wspolprace z ta firma. (usunięte przez administratora)??? Dzieki

zxcv

trzeba przyznać, że macie niezłą rozrywkę dyskutując na tym forum. ale co to wnosi??

darek

lelek - 2013-02-21 13:03:34 no chyba nie za darmo, bo z tego co piszą powyżej jest podstawa + prowizja - jak w każdej firmie o takim profilu działalności...jeśli ktoś pracuje czyli sprzedaje to otrzymuje pensje i to podejrzewam, że nieraz dość pokaźne (biorąc pod uwagę rodzaj produktów) zamieszczacie komentarze, które są nieobiektywne i przerysowane przez co zniekształcają obraz firmy...opinie wydają się być raczej pozytywne, ale chyba warto osobiście się przekonać jakie są realia.

taka prawda

może niezadowolonych skierujemy do zapoznania się z forami i opiniami o najbardziej znanych i "szanowanych" instytucjach finansowych. jak tam traktuje się pracownika, a już na pewno takiego, który nie do końca wywiązuje ze swoich obowiązków czyli nie sprzedaje...

gala

karin - 2013-02-26 10:30:15 zaletą pracy w małej firmie jest brak tej całej otoczki korporacyjnej. większa swoboda działania....dla wielu to istotne.można dać coś od siebie, wykazać się inwencją, a nie tylko działać wg sztywnego szablonu. myślę, że to dobre miejsce dla ludzi z ambicjami i pomysłem na swoją ścieżkę zawodową.

karin

Pirania

morowa girl - 2013-02-24 16:22:16 Hmm a ja mam umowę o prace, kasę regularnie na koncie, spotkań 5-7 ogarniam do 14 raporty zazwyczaj wyśle przed 17, i o 19 jadę na Zumbe. Wiec o co chodzi? Że trzeba pracować dać coś z siebie ? Czasy,których nie pamietam były jakie były i nie wrócą łącznie z powiedzeniem" czy sie stoi czy sie leży 1000 zł sie należy". Spotkania w terenie, czy stacjonarne?

Marcin - 2013-02-22 11:13:07 W sumie prawda. Wystarczy spojrzeć na inne fora, aby zobaczyć jakie jest podejście u osób w stosunku do pracy w banku: - millennium bank - city handlowy Czy jakikolwiek inny. Ktoś mądrze zauważył, że opinia powstaje zróżnicowana od tego czy udała się współpraca w firmie czy nie.Ciekawa lektura, można poczytać jakie są interpretacje osób względem danych sytuacji i możliwości zatrudnienia w instytucjach. Płynie z tego wniosek, że nie warto w żądnym banku szukać zatrudnienia. Np. czytaliście opinie o millennium bank? Nie dość, że piszą że zarobki są słabe to brak możliwości awansu?

morowa girl

Zostaw merytoryczną opinię o More Gruppa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy More Gruppa?

Kandydaci do pracy w More Gruppa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

More Gruppa
2.2/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Pileckiego 63
    02-781 Warszawa