Opinie o More Gruppa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy More Gruppa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie More Gruppa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o More Gruppa w Warszawa

Barcelona

Ja też odradzam pracę w tej firmie

Ciocia Grażynka

Jak to nikt nic pozytywnego nie napisze ? :)

Mariot

Te obligo to dokladnie od kiedy sa w ofercie ?? ?

M.

Szkoda sobie jezyka strzepic na ten caly 'holding' na sytuacje tam panujace na jakosc pracy na mozliwosci rozwoju na pseudo szkolenia na kompetencje niby dyrektorow. Stracony czas na tkwienie w tym czyms. Szkoda nerwow zdrowia czasu... Odradzam kazdemu aplikowanie i scieranie sie pozniej z prezesem i jego swita. No more!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

I tak wlasnie jest w more.... Kto tego nie doswiadczy nie wie na czym dzisiejszy swiat malego biznesu stoi... Smutne ale prawdziwe. Zatem przyszly pracowniku przybywaj...doswiadczaj .... Co z tego wyniesiesz Twoje. Ja juz nigdy wiecej...

Lima

Jeszcze istnieje :)

a ta firma jeszcze istnieje?

bobik
@ja

Czytałem że zdobyli wyróżnienie jako najlepiej rozwijająca się firma 2012r.

mamtogdzies
@bobik

wisi mi to -:) oraz ich wyróżnienia

Sisi

Pamiętajcie! 15, 16 sierpnia to dni wytężonej pracy ;D HAhahahaha :D

Jan Wi...

blee--- Najpierw dowiedz się jaka jest róznica między zastraszaniem a przypomnieniem, że używanie inwektyw w stosunku do osoby jest nie tylko karalne ale i świadczy o braku elementarnych zasad kultury. Jeśli to zastraszenie to gratuluje czytania ze zrozumieniem To o czym mówie miało miejsce kilka postów wyżej. Typowy trolling, rozpaczliwy hejting czlowieka(usunięte przez administratora) na bruk bo ,,se nie dal rady". Twoj post jest merytoryczny, na temat firmy, nie uderza personalnie w osobe w sposób (usunięte przez administratora) wiec jest ok. Po to jest to i podobne mu fora.

Jan Wi...

A Tobie polecam jak i wszystkim Państwu wyżej wypowiadanie się merytoryczne bez używania epitetów i stwierdzania nieprawdy. Chwyty ad personam to technika cechująca (usunięte przez administratora), nie posiadających właściwych kompetencji intelektualnych do rzeczowego uargumentowania swojego stanowiska. Pełna anonimowość istnieje tylko w TORze i też nie zawsze dlatego bierzcie odpowiedzialność za to co piszecie.

obserwator

Zabawa w biznes a nie prowadzenie powaznej firmy, prestizowej kancelarii :) Wiecej nie ma co sie rozpisywac bo szkoda czasu i nerwow (usunięte przez administratora) Odradzam kazdemu prace w tej firmie. Stanowczo odradzam.

pracuś
@obserwator

Każdy biznes może być zabawą ale tylko najlepsi traktują swoją pracę poważnie. Potrafią zarabiać. My to potrafimy ! Dlatego u Nas pracują tylko najlepsi.

aEgon

Krotko: Odradzam kazdemu. Szkoda slow.

była

Co prawda byłam tylko na praktykach, ale atmosferę i podejście do mnie zawsze było ok. napatrzyłam się też na to co się działo, było sporo ludzi z przypadku, którzy ściemniali jak tylko się dało, a potem biadolili. Jeden gość był moim zdanie nie na miejscu, opryskliwy typ, dla którego każde moje pytanie było chyba karą.

zuza 26
@była

Po to są praktyki by obserwować i uczyć się ! Ja też musiałam przez to przejść ...

Pseudonim

Ja tylko czekam na 10go i pensję. Spadam z tej firmy jak tylko ją dostanę. To samo radzę każdemu kto tam pracuje !! A z tym stowarzyszeniem to dobra idea !! W kupie sila!

Grrrr

Dokładnie. Odradzam każdemu aplikowanie do tego 'holdingu'.

Znajomek

Za nim zdecydujesz sie na prace w tej firmie zastanow sie ... Czy warto?

W tej firmie nie wiedza co to rozmowa kwalifikacyjna.(usunięte przez administratora)

nick

Opis rozmowy kwalifikacyjnej opisuje całą firmę. Brak słów...

fryzu

jasne;-) wszystkich srok za ogony nie można brać pewne jest jedno - jak masz sprzedawać każdy z produktów to nie da rady , nie jest się alfą i omegą we wszystkim a tu musisz no i (usunięte przez administratora). wszędzie dobrze ale w domu najlepiej;-]

opos - 2013-05-07 15:48:48 chyba ktoś zakończył karierę w firmie i nudzi się w domu:) Stop to powiedz sobie, bajkopisarzu.

Zostaw merytoryczną opinię o More Gruppa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy More Gruppa?

Kandydaci do pracy w More Gruppa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

More Gruppa
2.2/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Pileckiego 63
    02-781 Warszawa