Opinie o More Gruppa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy More Gruppa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie More Gruppa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o More Gruppa w Warszawa

Opiniotworczy

Spoko to może być u cioci na imieninach a nie w MG. Wielce prestiżową kancelaria finansowa z ofertą sprzedaży plandek do tirow i kilku innych mniej lub bardziej egzotycznych rzeczy. Plus oczywiście obligacje innej spółki Pana szanownego prezesa, które trzeba, że tak powiem oferować potencjalnym nabywcą bo inaczej ani MG ani HG daleko nie zajada. Prezes najchętniej ściąga doradców bankowych, którzy jak wiadomo Maja liczne.kontakty i które.to kontakty mogą się prezesowi przydać. Po wycisnieciu doradca nie jest już potrzebny. Z kontaktów jednak pozostawionych przez niego wycieka się się dalej co się da i jak się da. Oczywiście każdemu nastepnemu doradcy daje się ode.kontakty jako kontakty z.firmy. i ten dzwoni i dzwoni i dzwoni :) Z kasą problemy były są i będą.(usunięte przez administratora)Co do sposobu oferowania przez obecnych handlowców obligacji HG to odpowiedniu urząd się tym zainteresuje. Odradzam każdemu aplikowanie bo niesmak wielki pozostaje.

gex

moim zdaniem jest spoko

inc

nie polecam

nick

Co do wynagrodzeń podstawowych - są one z reguły na czas (poślizgi bywały 1-2 dniowe), inna kwestia co do premii. Po 1sze -w tej firmie trzeba sobie ją samemu wyliczyć, apo 2gie wysłać błagalną wiadomość o akceptację, a później przychodzi czekanie na przelew. Wynagrodzenia podstawowe bardzo rynkowe, narzędzia ok., problem w produktach. Jak pracowałam, to niby wszytko było, ale jak był Klient to się robił problem z umową z Bankiem. Podsumowując - NIE POLECAM

sdf

Ja tam zawsze na czas mam

Bit Box

Kogo zwolnil tego zwolnil. Liczba nie przebije ilosci osob, ktore same sie zwolnily z winy 'prezesa'. Nie ma co.....szacunek xD

zadowolona
@Bit Box

Prezes zawsze ma rację...dlatego nim jest! Ja tam polecam i jestem zadowolona Jak już wspomniałeś każdy ma wolny wybór, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Moim zdaniem jest OK gorąco polecam!

nowypracownik
@Bit Box

Komputer,kasa na czas moim zdaniem wporzo, atmosfera w firmie jak narazie ok bywało gorzej w firmach w których pracowałem.

pozytywny

More Gruppa otrzymała Gazelę Biznesu za 2012,za 2013 też są nominowani.Dodatkowo wszystko wskazuje na to że zostaną laureatami diamentów Forbesa.Więc jak widać zysk jest.Prezes daje radę,a że wymaga- cóż,święte prawo Prezesa

sexi
@pozytywny

MG ma Gazele za 2012 ale to wiele innych firm tez je posiada wiec to nic specjalnego. Prezes wymaga a i owszem ale też niech wypełnia swoje obowiązki i płaci jak należy.. zwłaszcza zaległe zobowiązana finansowe byłych pracowników.

przypadkowy
@sexi

Ale ma te wyróżnienie -"Gazelę Biznesu za 2012" -:)

sprostowanko
@sexi

Nie More lecz Hussar Gruppa !!! Wiec prezes słusznie zwalnia osoby które nie wiedzą nawet tak podstawowych informacji. Szacunek dla prezesa !

sexi
@sprostowanko

Za krótko pracujesz by coś wiedzieć, popytaj wśród osób którym nie wypłaca pensji prowizji na czas. Nie którzy sami odchodzą

Hussar
@sexi

Żadna z firm prezesa nie ma Gazeli Biznesu za rok 2012. Hussar ma tylko i wyłącznie nominację do konkursu "Gazele Biznesu" a to jest duza różnica czy coś się wygrało, czy spełniło się tylko określone kryteria, żeby o cos powalczyć. Ktoś kto zdobędzie minimum olimpijskie nie jest tytułowany Mistrzem Olimpijskim ;)

Prawnik

Ja także szukam i szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym 'wyróżnieniu' co to niby otrzymali. Ktoś coś może wie więcej na ten temat? Bo swoją drogą wyróżnienie za rok 2012, otrzymać w tym samym roku to niezłe osiągnięcie :) Będę wdzięczny za wszelkie informacje nr. Firmy MG ;)

lalka
@Prawnik

Prawnik,podaj maila chętnie co nie co napisze jak to od kuchni wygląda.

cybernetyczny
@Prawnik

(usunięte przez administratora) bardzo proszę,informacja wyróżnieniu.A swoją drogą to piękna przez was wszystkich zazdrość przemawia.Prezes jest przed czterdziestką i z powodzeniem realizuje swoją wizję.Polecam poczytajcie sobie o nim.Zresztą mamy wolny rynek i każdy może pracować gdzie chce.Ja bardzo się cieszę,że spotkałem na swojej drodze takiego człowieka.Warto się od niego uczyć.

dobler
@cybernetyczny

W końcu ktoś mądrze napisał, do krytykowania są wszyscy. Zazdrość i brak pomysłu na sukces to częsta bolączka polaków. Szanujmy się i niech każdy idzie swoją drogą....

Prawnik
@cybernetyczny

I co? Gdzie jest ta informacja?

ola
@dobler

Nikt mu nie zazdrości - urlopu nie miał z 10 lat, nikt nie krytykuje modelu biznesowego ale sposób traktowania pracowników oraz mobbing który w spółce jest na porządku dziennym. Jeśli wypełnia zobowiązania wobec pracownika to OK, ale w sytuacji gdy nie możesz doprosić się pensji a na umowie o pracę dzień 10 miesiąca jest święty i wymaga się że pensja wpłynie na konto - jeśli czekasz kilka dni bo skarbiec pusty to o co chodzi?! jeśli w tej sprawie dzwonisz i Prezes nie odbiera telefonu to coś jest na rzeczy - nie patrzy że masz swoje rachunki do zapłacenia,że trzeba zatankować służbowe auto?! jeśli na zwykłe wizytówki czekasz 2 tygodnie co powinno od ręki być załatwione to szkoda słów - jeśli nie masz wypłacone za zaległy urlop ( po ustaniu stosunku pracy) i zmuszony jesteś wyegzekwować to poprzez Sąd Pracy to to nie jest poważne podejście do biznesu to ludzi, którzy są kapitałem tej firmy bo bez pracowników Prezes daleko nie zajedzie. Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników którzy oddali serce tej firmie a teraz walczą o pieniądze z Sami Wiecie Z Kim ;-)

NoMoreMore

Jeszcze presji napisz gdzie taki Art sponsorowany możemy znaleźć :) (usunięte przez administratora)

SzefWszystkichSzefów
@NoMoreMore

Może się zatrudnisz u nich bo jak widzę masz dużo czasu pisać........

hi
@NoMoreMore

Dziwię się, że ta firma jeszcze istnieje. Wizytówką jest prezes . Wszystko o tej firmie.

SDM

nie polecam

marus
@SDM

A ja polecam - bo tak !

patrolkes

Ja też nie polecam. Zabawa w firmę a nie biznes. I te produkty...joke jakiś. Pseudo holding gdzie jedna firemka robi na drugą. Ktoś w końcu się za to weźmie. Oby jak najszybciej.

KP

nie polecam...

przyszły pracownik

jak z zarobkami????

byly pracownik
@przyszły pracownik

Zarobkami? Nie badz zabawny :-D Przez te min 'zarobki' rzucilem kwitem. ja i wielu wielu innych ludzi. Moja rada: szukaj pracy w innym miejscu.

prawo
@byly pracownik

każdy ma prawo wyboru i odejść jak zarobki nie sprostały oczekiwań.

Gruber

A jak tam 'oddzial' w Poznaniu? Dziala? Wszystko ok? Kasa jest na czas? Czy moze tak samo jam to bylo w Krakowie Katowicach Wrocławiu itp? Czy rotacje co 2-3m nadal sa norma a obietnice zlotych gor wciaz biora gore nad rozsadkiem? Jak tam paleta fantastycznych produktów i grubych tematow do robienia?

pixi i dixy

firma to dno akysz akysz

Barcelona

zdecydowanie odradzam

Bolo

Nasuwa mi się jedno słowo dokładnie opisujące firmę i pracę w niej KOSZMAR!!!

Ramzes

Stanowczo zalecam omijanie tej firmy...

old

Nie polecam...

MiernotaPoliglota

Ja tam byłem za słaby do tego holdinga. Nie nadawałem się do tej roboty. Zawiodłem prezesa i wszystkich derektoruf. Nie sprostałem, nie spełniałem i tak niewielkich wymagań. Bardzo mi przykro i smutno, że nie byłem w stanie spełnić się w tej wspaniałej firmie. Dostałem taką wspaniałą szansę od tak wspaniałego człowieka i...zmarniłem jom :( Żal i ból przepełnia moją duszę. (usunięte przez administratora)Never again tego mora. Never! :D

Zostaw merytoryczną opinię o More Gruppa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy More Gruppa?

Kandydaci do pracy w More Gruppa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

More Gruppa
2.2/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Pileckiego 63
    02-781 Warszawa