Opinie o More Gruppa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy More Gruppa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie More Gruppa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o More Gruppa w Warszawa

Putin

Ludzie nowi troszkę zamieszania ale kasa jest i to najważniejsze

Zibi

fajna firma ludzie spoko tylko ci z sct sa najfajniejsi

Nikita

Nie polecam bo nie potrzebujemy nowych w pracy,którzy się pną po trupach (usunięte przez administratora)

Prezes

Miłego weekendu życzę :-)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Negatyw

Strasznie to melodramatyczne, ckliwe i w ogóle, ale kolega to poeta i pisarz. Taki ckliwy, wrażliwy typ. A ja chcę, jako dobry kumpel, zmotywować go do dalszych starań by pisał same negatywy. Bo odwieść go się nie da od pozytywnych opinii próbowałem. Wiec ja napiszę negatywa jest beee.

nowypracownik

Nastąpiły zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany, nowa załoga nowa jakość nowa atmosfera.Pensje dochodzą max 2 dni opóźnienia. Pracuje ponad 50 pracowników wiec wychodzą cyklicznie. Zus opłacony, system prowizyjny uzależniony od efektu pracy.Wszystko w tym temacie. Zapraszam do firmy i proszę zadać każdemu z nas czy mamy płacone czy nie. Koniec dywagacji na temat firmy. Pracuje w końcu w niej sporo osób i mogą czuć się urażone. Bo z opinii wynika że brak nam kompetencji i pracujemy za darmo.

Moj Tornister
@nowypracownik

Ja tam od starej części załogi wiem, że nic się nie zmieniło i nadal jest tak samo. Czyli źle :)

Ja sam
@nowypracownik

Prezes się uzewnetrznia :-) Ładnie, bardzo ładnie.

MG
@nowypracownik

Kolejne kłamstwo, 50 osób wcale nie jest w Gruppie, tylko w obu spółkach Prezesa. Co wpis to kłamstwo..... Ech, to pokazuje że nic sie nie zmieniło.

Grażynka
@MG

Nie prawna! Prezes nigdy nie klamie! To swietna firma!

jolka
@Grażynka

Jak zwykle negacja i atak, otóż II oddziały mają lekko 50 osób. Dużo osób zostało zatrudnionych, powstał nowy dział, zwiększono SCT. Firma się rozwija i rozszerza swoje usługi. Zapraszam do policzenia nas -:D Naprawdę dużo zmian na lepsze !!!

Odradzam prace w tej firmie. Pensje nie sa wypłacane w terminie. (usunięte przez administratora) Zwrot kosztów dostawałam po terminie, dopiero jak wymęczyłam u prezesa mailami i smsami. Współczuję wszystkim osobom które w firmie zostały, chociaz skoro nadal tam pracują to chyba taka praca i płaca im odpowiada. Nowych pracowników ostrzegam przed takim pracodawcą, nie dajcie się nabrać tak jak wiele osób przed Wami.

Prawnik

Szanowna Pani Pani w komentarzu opisującym naszych pracowników. Każde zdanie o naszych pracownikach jest dla nas ważne, jeśli można z niego wyciągnąć jakąś fachową opinię, pomocną przy podnoszeniu jakości naszej pracy. Temu służy miedzy innymi rekrutacja by podnosić kompetencje naszych pracowników. Muszę także poinformować Panią że jest dział księgowości oraz dział prawny. Zapraszamy do biura na spotkanie postaramy się pomóc.

Obserwator

A WC w firmie gdzie się mieści? Zadziwiające żeby pracować to niema komu tylko wypisywać na forach

Moj Tornister
@Obserwator

Tak samo jak płacić świadczenia i wynagrodzenia :)

Prezes

witam mam do zaoferowania bardzo fajną pracę woda, słońce, piasek i to wszystko w pracy zatrudnię przy betoniarce. Wszystkie świadczenia i wakacje w jednym.

Pracowniczka

Panie w księgowości nie mają drzwi zaryglowanych, pomagają i udzielają informacji ale trzeba przyjść do siedziby. Ja tam jestem zadowolona i zawsze wszystko mam na czas. Wszystkie świadczenia są ok . Pozdrawiam księgowość -:)

Bogumił

Dziękuje pracownikom firmy w szczególności K(usunięte przez administratora)* za profesjonalne załatwienie mojej sprawy.

mm

Witam - wysłałam cv na stanowiska trenera produktowego. To co mnie trochę niepokoi (zwłaszcza w kontekście wpisów tutaj) to fakt, że firma szuka na to stanowisko kogoś już od początku roku (a to naprawdę proste stanowisko do obsadzenia). Czy ktoś się orientuje jak praca na tym stanowisku faktycznie wygląda? Był ktoś na rozmowie? Obawiam się, że coś jest nie tak i dlatego nikogo nie zatrudnili - bo nikt się nie zdecydował podpisać umowy? Poproszę o jakieś informacje - cały czas pracuję i nie chcę specjalnie zwalniać się na rozmowy, po których się rozczaruję tylko.

snd

nie polecam...

dzieńdobry
@snd

już wstaliście? miłego dnia :-)

Kulturalni

Już się nie dziwię że Ciebie zwolniono, bardzo kulturalni obserwatorzy wątku.

@Kulturalni

Też tak sądzę!

prawnik666

Czy ktoś moderuje te forum?

szukam pracy

Witam jestem zainteresowany pracą jak to wygląda u Państwa. Na jakie stanowiska obecnie jest prowadzona rekrutacja?

Pamelka

Jestem zadowolona z pracy i tyle na ten temat :-D

Andrzej54

Jestem klientem od wielu lat,sporo pieniędzy dzięki tej firmie zarobiłem. Profesjonalnie doradzili mi i za to im dziękuje. Ludzie mili uprzejmi bardzo się starają nie mogę złego słowa powiedzieć.

prokurator
@Andrzej54

Haha ten post jest najlepszy ze wszyst xD Prezesik przeszedł samego siebie xD

robotnik
@Andrzej54

Firma na rynku półtora roku a ty jesteś klientem od wielu lat?(usunięte przez administratora)zadziwiasz już chyba siebie samego :D

Both
@Andrzej54

Super firma to jest. Ja polecam tą firmą. To jest super firma. Super ludzie. Super szef w ta firma bo to super firma. Polecam każda osoba żeby aplikowala to den super firma.

on25

ile realnie można zarobić na słuchawce w tej firmie ? proszę o szybka odpowiedź -mówię o prowizji i czy wypłacana jest z podstawą czy osobno z góry dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o More Gruppa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy More Gruppa?

Kandydaci do pracy w More Gruppa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

More Gruppa
2.2/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Pileckiego 63
    02-781 Warszawa