Opinie o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sempre Farby Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sempre Farby Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

morsik

kolego na temat tej firmy szkoda słów, chcesz to próbuj wszystko szybko sie tak zmienia, że niczym wyjdziesz z gabinetu rozkoszy zadowolony, to za chwile świat się zmienia na twoja niekorzyść. wielka nie wiadoma, co dalej, decyzje bardzo szybko sie zmieniają, tak jak i rządząca władza, minuta jest ok druga, lepiej nie zaczynać.

ostatnie i ich duża cześć jest nieprawdziwa jeśli ktoś chce się dowiedzieć jak się pracuje w tej firmie jako przedstawiciel handlowy niech czeka na prawdziwe opinie

mały

a gdzie mój kumpel ze świętokrzyskiego?segragecja śmieci?

regionalny
@mały

Jak to gdzie jest zabrał go były dyrektor, do nowej firmy. po co miałby chłopak się stresować,

zdziwiony_

Kolego "zdziwiony" nie siej fermentu i nie wprowadzaj w błąd ludzi czytających to forum . Świętokrzyskie ma wyniki i to bardzo dobre o niebo lepsze niż analogicznie rok do roku... podać Ci cyfry hehe???? Nie wiem po co piszesz takie brednie ale może Jesteś niedowartościowany i tu nadrabiasz hm? Jak masz pisać to pisz prawdę a nie głupoty i opieraj się na faktach nie bajkach które Ci się przyśniły.Pozdrawiam serdecznie.

Pracownik Biurowy

pytania może i na miejscu sposób rozmowy może i ok ale nie miało nic wspólnego z późniejszą rzeczywistością. Pogarda i zrzucenie człowieka do podłogi

poprzednia praca zakres obowiązków

Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
benek

Kolego adam jestem ciekaw kolejnego wpisu... na marginesie jak nie znasz sprawy i faktów nie wprowadzaj ludzi w błąd swoją niewiedzą :-) Pozdrawiam

killer

szukaja nowego samobojcy na dolny slask hehe

koksu

"serwisant" serwisant Automatyk na początku zarabia TYSIĄC PIŃĆSET STO DZIWIŃCSET :)

serwisant

Witam, ile zarabia na początku serwisant Automatyk w SEMPRE?

Bandzior

Tak kolego W i W zawsze kiedy do firmy ściagają ludzi z konkurencji to się cieszą jak dzieci, a mamy ich,oni się wystukają z info a później aut, masz przykład ostatnio kolegi (usunięte przez administratora)juz nie ma, a tak byli zachwyceni nim. tera jest świeża krew na firmie, znowu się wystukają z klientów, i znowu bedzie zmiana.

qwerty

(usunięte przez administratora) nie zwracajcie uwagi na niego. Swoją drogą faktycznie ciekawie jak jest w firmie?

OLO

Jak masz udawac madrego to wylacz komputer i idz rozwiaz krzyzowke, na zdrowie Ci wyjdzie. Ludzie czekaja na sensowne odpowiedzi a nie na takich prostakow jak Ty...

Milioner

Na okresie próbnym stawka MILION . Potem Milion + Premia Nadgodziny wypłacane z góry przed robotą , można wybrać walutę Euro lub USD. Co dzień o 12.00 catering z obiadem .Menu wcześniej wisi na Tablicy Ogłoszeń Firmy. Samochód służbowy w trzecim dniu pracy zatankowany do pełna .Bony SODEXO co dzień na zakończenie pracy do odbioru U kierownika ochrony .Coś jeszcze???

Domin

Panie " xxxxxxxxxxxx " właśnie sie zapytałem jakie są stawki i sie nadal nie dowiedziałem ... Czy mógłby mi ktoś powiedzieć ? :)

xxxxxxxxxxxx

Masakra jak sie wam praca nie podoba to ją zmiencie a nie piszcie tu głupot... macie tą strone to piszcie najważniejsze rzeczy tzn. zarobki itp. i koniec a tu widze że jakiś pieprzony pamiętnik zbiorowy piszecie

Domin

Dzis do Mnie dzwoniła kobieta z kadr i z tego co tu wypisujecie to w firmie wieje bryndzą :) Tak na marginesie chciałbym sie dowiedzieć Czy jest tam praca jako wózkowy i chciałbym sie dowiedzieć jakie są stawki :) Dziekuje i Pozdrawiam :)

OLO

Moze ktos sensownie napisac jakie sa stawki, czy praca w weekendy, nadgodziny, jaka atmosfera itd? bo kazdy pitu pitu a zero szczegolow na temat czego zostala stworzona ta strona.

jar

Tacy to ustawić się potrafią.(usunięte przez administratora)

klient

no widzę duże zmiany,oj nie dobrze, widzę że bardzo szybko pozbyliście się (usunięte przez administratora) długo nie pociągnął, szkoda, ale jest nowy ciekawe na jak długo? powodzenia, czas chyba na zmianę dostawcy, bo co sezon, to kto inny. do następnego, mam nadzieję że chodź ten nowy bedzie częściej u nas łodzią pływał:)

baltona

kurcze,- ktoś w tej firmie już nie pracuje a dalej na kontaktach widnieje, i reputację mi psuje

pracownicy

Dzięki kolego 111111 że nagłośniłeś sprawę bezpłatnych urlopów w firmie Sempre teraz nie odważą się nas (usunięte przez administratora) do ich brania chociaż w tą zimę będziemy mieli więcej kasy. Pracownicy Sempre.

Zostaw merytoryczną opinię o Sempre Farby Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Sempre Farby Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sempre Farby Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sempre Farby Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sempre Farby Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sempre Farby Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Gen. J. Kustronia 60
    43-301 Bielsko-Biała