Opinie o Rookers Piotr Hondowicz w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rookers Piotr Hondowicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rookers Piotr Hondowicz o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rookers Piotr Hondowicz w Częstochowa

Klaudia Nowy wpis

Firma zajmuje się naprawą elektroniki tak? Wymagają do tego dużego doswiadczenia?

Jerzy Nowy wpis

Odebrałem laptopa w piątek z uszkodzonym touch padem. Został on wymieniony a laptop przy okazji tej operacji wyczyszczony i już tak się nie grzeje. Za czyszczenie nie było wzięta żadna dodatkowa opłata gdyż powiedziano mi, iż przy rozbiórce całego laptopa takie usługi są gratis.

Adam K. Nowy wpis

Serdecznie polecam firmę Rookers. Serwis komputerów i laptopów najbardziej przyjazny klientowi z jakim miałem do tej pory przyjemność współpracować. Ekipa świetnie zna się na swojej branży do tego są fajnie zgrani ze sobą oraz mają świetne podejście do klienta. Polecam Adam Kusiński.

Tomek R. Nowy wpis

Oddałem laptopa do sklepu w którym naprawę wycenili mi na ponad 400 zł. Zrezygnowałem i na serwis rookers trafiłem dzięki znajomemu z pracy. Łączny koszt naprawy zasilania jak się dowiedziałem po diagnozie wraz z wymianą zalanej przeze mnie klawiatury wyniósł 200 zł. Polecam i dziękuje laptop działą ponad pół roku bez problemów. Tomek

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Z usług serwisu korzystałam już kilkakrotnie ja i członkowie rodziny - tata,brat, wujek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi jakości oraz cen. Zawsze wszystko było zdiagnozowane/naprawiane w terminach jak ustalaliśmy z Panem (usunięte przez moderatora) i nigdy nie było jakichś dziwnych nagłych dopłat jak spotkałam się w kilku innych sklepach/serwisach. Pan (usunięte przez moderatora) jeśli nie zajmują się pewnym rodzajem sprzętu to mówi o tym otwarcie polecając kogoś kto mi zawsze pomoże i to niekoniecznie z branży komputerowej :) Polecam ze szczerego serca i pozdrawiam Karolina S.

Zostaw merytoryczną opinię o Rookers Piotr Hondowicz - Częstochowa

Rookers Piotr Hondowicz
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Nadrzeczna 53/55 lok. 2
    42-202 Częstochowa