Opinie o Pectore-Eco Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pectore-Eco Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pectore-Eco Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pectore-Eco Sp. z o.o. w Gliwice

Czy Pectore-Eco Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

s.p Nowy wpis

jedna z najgorszych firm, jeżeli chodzi o zatrudnienie. (usunięte przez administratora) odmawiając pracownikom dni wolnych od pracy i płacąc groszowe stawki. To nie jest najgorsze, najgorsze jest to, że musisz się pocić i wynegocjować urlop nie wtedy kiedy chcesz, tylko wtedy kiedy im to pasuje. (usunięte przez administratora)Odradzam puszczania radia w biurze, Pani prezes tego nie lubi. Bardzo za to lubi narzucać się pracownikom swoimi humorami. Zdaję sobie sprawę, że wybraliście kierunek studiów, który jest raczej eklektyczny i chcecie pracować w zawodzie, mimo wszystko, trzymajcie się od tej firmy z daleka - popracujcie parę miesięcy, dodajcie sobie firmę w cv i UCIEKAJCIE. Specjalne ostrzeżenie dla potencjalnych pracowników sekretariatu: nie warto, nie warto, nie warto... uciekaj, gdzie cię nogi poniosą... :)

Aleksandra Nowy wpis
@s.p

Tak życzliwie odradzasz, że aż ciekawa jestem na ile osób to podziałało. Nie rozumiem kwestii odradzania przyuczania się w biurze, bo podobno tego tu nie lubią. To człowiek ma udawać, że wie co robi czy jak?

Monika Nowy wpis
@s.p

Zastanawiam się czy na pewno mamy na myśli tą samą firmę.. Pracuję w Pectore Eco już dłuższy czas i nie przypominam sobie abym musiała się napocić przy negocjacji urlopu, a wybrany termin urlopu chyba w większości firm trzeba ustalić z pracodawcą i dostosować do innych pracowników i ilości pracy więc nie rozumiem co w tym takiego dziwnego :) W firmie panuje miła atmosfera, radio gra przez cały czas trwania pracy, a pójście na L4 to normalna sprawa, czasem każdemu się zdarzy. Nadgodziny zdarzają się wszędzie, tutaj również, ale każda dodatkowa godzina jest rozliczona. Polecam pracę każdemu kto chce się dużo nauczyć, nawet jesli dopiero skonczył studia. Realizowane tematy projektów są bardzo ciekawe i w krótkim czasie można zdobyć wiedzę i doświadczenie na wielu polach. Zespół tworzą ludzie, którzy są bardzo w porządku, a czas spędzony w pracy przebiega w przyjemnej atmosferze. :)

Kamila

Ktoś napisał że czasami się zdarzają nadgodziny. Powiedzcie mi, czy jak już je faktycznie macie to czy ich dużo jest? I czy wtedy jakoś lepiej są te godziny płacone, czy jak to wygląda? ;)

Igor

@A. To fajnie, a grafik jest stały czy często są zmiany?

A.
@Igor

Grafik jest stały 8-16, jednak czasami trzeba popracować w nadgodzinach.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pectore-Eco Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jaki dress code obowiązuje w Pectore-Eco Sp. z o.o.?

A.

Nie ma narzuconego dress-codu. Dziewczyny najczęściej chodzą w spodniach jeansowych oraz eleganckich bluzkach. Zdarza się jednak, że są w zwykłej koszulce, czy bluzie.

Magda

Pracowałam w firmie przez jakiś czas, dziewczyny z którymi realizowałam projekty były w porządku, atmosfera ok, jak na warunki na Śląsku w innych firmach płacili dobrze.

Ela

Moim zdaniem atmosfera jest w porządku, wszystko było zgodnie z umową.

Dorota
@Ela

Podzielisz się jakimiś szczegółami o pracy w Pectore-Eco? Widziałam, że szukają teraz osobę do oprogramowania ArcGIS. Znasz warunki umowy?

Darek

Jakie są zarobki w firmie na ten moment ? Czy ktoś z pracowników powie coś na temat umowy która oferuje pracodawca?

Jerzy

Nie warto podejmować współpracę z tą firmą. Bardzo słaba jakośc wykonywanych zadań. Nieskończona ilość poprawek.

Dorota

Twój wpis nie przedstawia Pectore-Eco w korzystnym świetle, jednakże szanujemy je, ponieważ sporo mówi o funkcjonowaniu firmy. A czy mogłabyś uzasadnić, czym konkretnie spowodowana jest Twoja opinia o firmie? Czy sytuacja, o której napisałaś, dotknęła Cię w sposób bezpośredni? A jeśli rzeczywiście zatrudniona byłaś w tym miejscu, to może powiesz jeszcze, jakiego rodzaju umowy proponuje pracodawca nowym pracownikom?

Natalia

@nie(z)godna, pracowałaś w tej firmie? Jakich sytuacji dotyczy Twój wpis? Co zaliczyłabyś do plusów pracy w Pectore-Eco? Jaka jest obecnie sytuacja w firmie Pectore-Eco w Gliwicach? Jeżeli są wśród nas inne osoby, które również chciałyby się podzielić swoimi opiniami o tej firmie, zapraszam do komentowania.

Czy dobra praca jest powodem, że przestaliście pisać na forum? Czy firma normalnie działa?

nie(z)godna
@Piotr

Jeżeli nie szkoda Ci cennego czasu w swoim życiu w którym mógłbyś zarabiać konkretne pieniądze nie uwłaczając przy tym własnej godności (usunięte przez administratora)Jeżeli posiadasz z takie poczucie humoru jakie panuje w ekipie i potrafisz rozmawiać na tak dziwne i infantylne tematy nie myśląc przy tym że to może z tobą jest coś nie tak. To firma działa normalnie i powinieneś starać się w niej o zatrudnienie rozpoczynając wspinaczkę po drabinie kariery oraz rozwoju.

nicknick

Natalia a szukają tam asystenta bo sama szukam podobnej pracy?

Bylam tam na rozmowie i warunki placowe sa smiesznie niskie, rozmowa nieprofesionalna, nie polecam

onomatopeja

Pracowałam jakiś czas i szczerze nie polecam. Atmosfera w pracy słaba, kierownictwo beznadziejne. Ekspertyzy przygotowują pracownicy zaraz po studiach. Poza tym wynagrodzenie żałośnie niskie.

irek

nie zrażaj się tym tylko spróbuj wysłać do nich swoje cv @ania

...

Ogolnie jest slabo. Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej i propozycja placy marna. Nie polecam. Konkurencja daje wiecej.

biba

Zarobki to porażka. Za taką robotę płacą 1600-1700 zł na miesiąc + tzw premie (czyli wypłacają raz w roku nadgodziny, które się przesiedziało)

@biba

Nie wiem co jest porażką - ale warunki z każdym ustalają indywidualnie - jeśli komuś nie odpowiada może się po prosu nie zgadzać na dzień dobry. Mnie odpowiada to że mogę się rozwijać - nigdy nie odmawiają szkoleń a jak chcesz dofinansowanie na studia to też bez problemu.

szukam_pracy

ktoś jest w stanie powiedziec jakie są zarobki w firmie ?

pec_tore

Praca w tej firmie to ciągłe nadgodziny, oczywiście niepłatne. Plus obowiązkowe "zadania domowe" na weekend. W pracy panuje atmosfera sekty - dosłownie. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pectore-Eco Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Pectore-Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pectore-Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pectore-Eco Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Aleja Przyjaźni 7 lok. 2
    44-100 Gliwice