logo ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej

ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej

Zabrze

Opinie o ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej

Mojżesz 2012-03-02 09:49:41
chyba opisujesz przeszłość w tej firmie...
zupełnie nie wspomniałeś o masakrycznie "wysokich" pensjach dla zwykłych pracowników
były pracownik 2012-09-25 22:01:02
Jeśli chodzi o wynagrodzenia - bardzo chaotycznie - jeśli nie jesteś tam gdzie trzeba, pod kim pod kim trzeba ciężko liczyć na dobre pieniądze. Gigantyczne widełki na stanowiskach. I niestety duże przepychanki personalne, czasem bardzo nieprzyjemne.
Plusy - dla naukowców piszących artykuły - możliwości fajnych wyjazdów. Ogólnie przyzwoite miejsce dla początkujących, wynagrodzenie na czas, urlopy bez problemów.
świadomy 2012-11-08 18:50:50
ta "firma" to relikt komunizmu w naszym kraju
nie dajcie się oszukać i nie kupujcie u nich tak ja zrobiłem. na towar czekałem ponad 3 miesiące chociaż miał być od ręki.
gdy dostałem urządzenie od razu było uszkodzone, serwis "natychmiastowy" przyjechali po 3 miesiącach i chcieli mi wystawić fakturę mimo, że sprzęt był na gwarancji!!!
pracowników pewnie podobnie oszukują jak mnie.
gin 2013-04-05 20:28:43
To wszystko co napisane jak najbardziej się zgadza, [usunięte przez administratora] Parę osób próbuje realizować wyłącznie własne interesy kosztem innych i ślizgają się na ich plecach, sami nie mając większych wartości, o uczciwości i etyce już nie wspomnę. Firma to własność Skarbu Państwa, a rządzi prywata, której wcale nie zależy ani na nauce, ani na dalszej przyszłości Instytutu, byle wyrwać coś dla siebie ! Przydałaby by się porządna, szczegółowa kontrola, szkoda tej załogi (nie wszystkich) i ich ambicji, wartości, które przynieśli ze sobą. To co w tej chwili mogą obserwować nie uczy niczego dobrego, wręcz odwrotnie.
zbyszek 2014-12-15 13:24:43
uwaga na tą firmę źle płacą na początek obiecuje nie wiadomo ile a dostajesz 1600 na rękę tera poszukują operatora wycinarki gdzie indziej płacą 3500 na rękę nie dajcie się oszukiwać
anonim 2015-05-11 14:06:29
Firma upadajaca, zarobki bardzo marne, nie polecam.
Wieksza czesc jeszcze mlodych ludzi za rok/dwa stamtad ucieknie.
juro 2016-05-18 21:51:35
posiadaja strone internetowa wiec na jrozsadniej bedzie raczej jak wejdziesz na nia i sobie poczytasz, moze beda miec jakies oferty a jak nie to wyslij im maila z zapytaniem.
Zostaw swoją opinię o ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej