Opinie o OBRUM w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OBRUM. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBRUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBRUM w Gliwice

Brak informacji

Pracowałem jakiś czas i dobrze wspominam, do tego typu firm idzie się z pasji do militariów/wojska. Finansowo raczej poniżej warunków rynkowych ale zawsze to kwestia co się robi i jakie ma się doświadczenie. Premie są, nadgodziny też. Ludzie super! O ile o produkcji dużo nie powiem, to Biuro symulatorów, dział Handlu, dział Konstrukcji ogromny plus. Sporo ciekawych projektów. Papirologia przeraża, sporo tego jeśli chce się coś załatwić ale podlegają pod różne instytucje więc może tak ma być. Zarząd (ten formalny i nieformalny) niestety nie potrafią zarządzać, może nie mają wizji ani doświadczenia jak takie przedsiębiorstwa działają na rynku prywatnym ale tutaj mają dużo do poprawy. Ludzi trzeba inspirować, motywować i prowadzić a nie tylko wydawać polecenia i wyciągać konsekwencje, także książka w dłoń i uczymy się. Reasumując, ciekawa praca w ciekawej branży z niesamowitymi ludźmi. Teraz jak dostali mosty MS20 to stabilna sytuacja na lata.

@Brak informacji

To ile tak około można zarobić? Jesteś w stanie podać widełki zarobków? Co do premii, to za co się ją otrzymuje? Jeżeli dochodzi do nadgodzin, to są one płacone jakoś ekstra? :)

Nela Nowy wpis
@Brak informacji

w jakiej wysokości jest ta premia? i jeśli chodzi o nadgodziny, to w przeciągu miesiącu, ile ich tak mniej więcej jest?

Anonim Nowy wpis

Mam pytanie czy po złożeniu dokumentów, zostaliście maila zwrotnego że na ten moment po selekcji aplikacji nie mogą zaprosić na rozmowę rekrutacyjną ?

QW Nowy wpis

Widziałem oferty pracy na stanowisku spawacza jakie są warunki na spawalni? Zostają spawacze wyposażeni w spedglasy? Jakie warunki finansowe

w sieci, a dokładniej na stronie firmy, znalazłam ofertę pracy na stanowisko pracownika biura kontroli jakości. widzę, że oczekuje się od kandydata dyspozycyjności do wyjazdów służbowych. wiecie jak często się one odbywają? i jak długo trwają? można zarobić wtedy coś ekstra niż pracując na miejscu? :) chyba tu złożę CV

przez jaką agencję można tam aplikować?

Do tej pory wszystkie pytania odbijają się bez echa. Mimo wszystko zapytam może w końcu uzyskam odpowiedz. Chodzi mi o to ze szukają osoby na stanowisko operatora suwnicy. W ofercie piszą o pracy poniedziałek -piątek. Jest możliwość wyrobienia nadgodzin? Zależy mi na tym bo moja sytuacja finansowa jest dość skomplikowana i żeby weź niej się wydostać muszę wyrobić jak najwiecej godzin. Przynajmniej teraz. Jest jakiś system premiowy?

dociekliwy

Czy w firmie są jakiekolwiek premie lub pieniądze okolicznościowe?

Chętnie dowiem się czegoś więcej o stanowisku Specjalisty ds. Marki i Public Relations. Jakie narzędzia służbowe oferuje pracodawca? Jakie zarobki? Czy jest to samodzielne stanowisko, czy też kandydat dołączy do kilkuosobowego zespołu? Śmieszka straszącego tutaj tajnościami proszę o milczenie. Firma działa w rzeczywistości rynkowej, stąd potrzeba PR, a nie robienie jej "gęby" na forum.

Witam jaką stawkę netto mogę dostać na początku kariery zawodowej jako mechanik pojazdów ?

Witam!!! Jak wyglada obecna sytuacja na lakierni...atmosfera traktowanie i zarobki??

Zainteresowana

Witam, myślę o podjęciu pracy w tej firmie .. ostatnie wpisy są z dosyć dawna .. ciekawi mnie czy praca tam jest stabilna, jakie jest wynagrodzenie na początek , czy jest możliwość rozwoju ? Będę wdzięczna za odpowiedź

Maja

Dziwna ta firma, bo widzę że dużo osób tutaj ma pytania na temat tego jak funkcjonuje, a nie widać żadnych konkretnych odpowiedzi od pracowników. Spojrzałam na ich zakładkę "kariera" i zainteresowały mnie tam możliwości odbycia stażu lub praktyki. Z tego co piszą, wymagane jest bycie absolwentem/uczniem szkoły technicznej. Czy mam rozumieć, że jeśli nie jest się po szkole technicznej, nie można podjąć tam praktyk/stażu?

kontrwywiad
@Maja

To jest firma wojskowa więc nie licz na info. Udzielanie informacji podchodzi pod zdradę a chęć ich uzyskania pod szpiegostwo przemysłowe

Halina
@kontrwywiad

Naprawdę to jest aż tak restrykcyjne? A nawet gdy się zapyta firmę prywatnie wprost o pewne rzeczy? Również nie ma na co liczyć?

kontrwywiad
@Halina

A po co Ci prywatnie pytać, po co Ci pewne rzeczy wiedzieć, a po co Ci te informacje

Halina
@kontrwywiad

Zależy kogo by co interesowało, po prostu zastanawiam się czy dosłownie jakakolwiek przykładowa informacja jest nie do wydobycia. ;) Szpiegiem nie jestem, spokojnie. ;)

x
@Halina

każdy tak mówi. Kontrwywiad czuwa

Robert

Witam i o zdrowie pytam ;-) Myślę o zmianie roboty, więc weryfikuję oceny pracodawców. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Gliwic. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie OBRUM? Czy dobrze płacą? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Robert

Wiooletta

Stan spółki odzwierciedla stan budynku, w którym OBRUM się znajduje - podupadająca, przerdzewiała postkomuna. Dodałabym jeszcze zacofanie (tak 20-30 lat) i ogólnie panujący chaos. Jeżeli jesteś osobą, która wyzbyła się już w życiu resztek entuzjazmu i chęci do pracy, a interesuje cię raczej słodkie lenistwo i stabilne zatrudnienie na bardzo przeciętnych warunkach w firmie z brakiem perspektyw, to OBRUM jest dla ciebie idealnym miejscem "pracy"! Szczerze odradzam każdemu, kto posiada w życiu minimum ambicji. Obecnym, narzekającym pracownikom nawet nie współczuję, bo czynią to miejsce właśnie takim jak opisałam powyżej.

@Wiooletta

Czysta brudna prawda ...smuteczek

Konti

Witam.Jak wygląda praca kontrolera jakości w tej firmie, atmosfera, kierownik-dyrektor itd.itp. Dziękuję.

Emilia
@Konti

Dostałeś może tę pracę? Jesteś w stanie się podzielić odpowiedzią na te zadane przez Ciebie pytania? Serio taki chaos tam panuje jak to zarzuca komentarz niżej?

Mariia

@Wiooletta to chyba tutaj nie polecasz za bardzo aplikować co ?

Eli

Na pracuj.pl szuka kierownika kontroli jakości. W jakim przedziale zarobki? Tak niskie jak wymagania?

Kamil

Żadni pracownicy się nie wypowiadają, brak negatywnych opinii to chyba warto aplikować, ktoś wie czy szukają obecnie kogoś do pracy?

Hanna

Widziałam, że OBRUM to placówka badawczo-rozwojowa. Powiedzcie, czy mają aktualne oferty pracy dla inżynierów? Będę wdzięczna za każdą informację.

Indrid Cold

Na jakim poziomie kształtują się zarobki w dziale logistycznym?

Zostaw merytoryczną opinię o OBRUM - Gliwice

• Jak się pracuje w OBRUM?

Zobacz opinie na temat firmy OBRUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OBRUM?

Kandydaci do pracy w OBRUM napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OBRUM
2.1/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Toszecka 102
    44-117 Gliwice