OBRUM

Gliwice

Opinie o OBRUM

anonim2 2010-03-24 10:26
Kadra zarządzająca powinna zostać wywalona, nie mam pojęcia gdzie się kształcili (no co nie którzy to nawet bez wykształcenia siedzą na stanowiskach kierowniczych) ale zasada pokazywania palcem a samemu nic nie robienie to już nie te czasy. Marne płace dla siły roboczej odzwierciedlają się w jakością pracy- bo po co wypruwać sobie żyły za parę groszy - dosłownie. Szkoda mi tego zakładu bo moglibyśmy być bardzo konkurencyjni jeśli nie te złe zarządzanie. Dużo można by tu pisać To trzeba przeżyć na własnej skórze.
obrumowiec 2014-03-19 09:25
Ogólnie chamówa i niskie płace. Na produkcji w tragicznych warunkach rodem z lat 80-tych 2 tys. Jako umysłowy trochę lepiej do 3 tys. Ale wycisną z Ciebie soki, kadra zarządzająca bez wykształcenia i bez pojęcia o robocie, lub kierownictwo z wykształceniem górniczym czy lepiej ekologicznym w przemyśle zbrojeniowym, pracownicy to zazwyczaj studenci którzy uczą się dopiero roboty , na produkcji emeryci bez motywacji no i najlepiej się mający w tym zakładzie pociotki prezeza - half life i dobre pieniądze warunek znajomości lub rodzina. Obrum - Niegdyś potęga dziś miernota, pracownicy bez motywacji non stop groźby zwolnień, obciete premie to norma, ustrój w zakładzie postkomunistyczny nieprzyjemna pani w kadrach bardzo oschla i niemila, duza nieprzychylnosc ze strony współpracowników, a wyroby jakie tworzy obrum to złom są ludzie którzy non stop na delegacjach siedzą bo wszystko jest robione na ruskich starociach i niedokładne, śmiechu warte to wszystko, ale są ludzie którzy biorą e tym zakładzie potężne pieniądze i mają się bardzo dobrze
anonim 2014-11-16 18:26
Kadry i organizacyjny - porażka. Puste kobitki, które pokończyły niedawno za obrumowskie pieniądze studi, dziś rządzą ta w sposób bardzo nieudolny. Były dyrektor Pan Henryk Knapczyk, to postać nieugięta, mądra i ambitna. Za jego czasów można było się wykazać i za ciężką pracę odpowiednio zarobić. Szkoda tego niegdyś pięknego przedsiębiorstwa.............
anonim 2014-11-18 17:58
Święta prawda, pracowałam tam, więc mam pogląd na to wsazystko. (usunięte przez administratora) Cieszę się, że tam już nie pracuję.
Pracownik 2014-12-11 14:45
sam podpisujesz sie anonim a piszesz jak pani w kadrach ma na nazwisko brawo !!! bardzo inteligenta musi być z Ciebie osoba !!!
Pracownik 2014-12-18 10:30
Skoro jesteś kretynem to była wredna dla Ciebie... mocny w gębie na portalu i tyle !!! hahah cwaniak jakich dożo !!!
prezes 2014-12-22 11:17
Tak? To może sam(a) opowiesz prawdę o zakładzie pracy chronionej w Obrum i jak wygląda sytuacja pracowników w tym zakładzie - proszę bardzo chętnie wysłucham Twojej opinii
szukam pracy 2015-05-14 10:43
czesc. czy ktoś może wie na jakie zarobki można liczyc jako konstruktor w obrum'ie?
pracownik KE 2015-06-11 12:13
witam, zarobki co najwyżej 2800 netto po kilku latach pracy, na początek 2200-2500 netto czyli tyle samo co w mięsnym na rogu, ale zaszczyt pracowania w postkomunistycznym zakładzie, gdzie pracują sami nieudolni i starzy ludzie ze złymi nawykami. Śmierdzi tam moczem i wilgocią jak na izbie przyjęć w szpitalu nie remontowanym od lat 60-tych idź popracuj troche napewno docenisz następnych pracodawców.
szukam pracy 2015-06-29 14:20
juz wiem. bylem na rozmowie. budynek nie powala - czasy 40-latka :-) podczas rozmowy dowiedzialem sie ze moge zarabiac tyle ile napisaliscie wyzej. szkoda slow... szkoda czasu...
pracownik KE 2015-09-24 17:15
bylem, rozmawialem i sie dowiedzialem. zarobki jak w miesnym - racja. nie dziwie sie ze w konstrukcyjnym same studenciaki.
Pisac 2016-04-12 23:51
Panowie, OBRUM aktualnie rekrutuje programistów, grafików, konstruktorów oraz specjalistów IT. Sporo aktualnych ogłoszeń na stronie. Wymagania do Biura Symulacji pojawią się jutro :) Zapraszam do kontaktu na kadry@obrum.gliwice.pl
pracownik 2016-05-25 13:13
Stawki są ustalane według doświadczenia więc nie są podawane na stronie. OBRUM poszukuje pracowników do Biura Symulatorów- Graficy 2D i 3D oraz programiści i z tego co zauważyłam na stronie są podane wymagania, ale jak ktoś nie chce szukać to będzie siedział i marudził jaki ten świat jest okrutny :/ Ruszcie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z fotela i nie marudźcie !
pracownik 2016-05-25 13:13
Student 2016-07-05 15:32
Dzień dobry wszystkim !
Jestem świeżo upieczonym studentem Politechniki Śląskiej i planuję rozpocząć pracę w firmie OBRUM, mam pytanie do osób już zatrudnionych, na co należy zwracać uwagę na rozmowie kwalifikacyjnej, jakiego rodzaju pytania mieliście wy sami, i może jakieś dobre rady dla początkującego ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
dodam, że planuję pracę na stanowisku KONSTRUKTOR-MECHANIK
dori 2016-07-05 15:40
akurat szukają specjalisty ekonomisty ale tobie jednak tego nie polecam jako młodej osobie bo 2 lata doświadczenia w służbach ekonomicznych musisz jednak mieć
kiki 2016-12-22 22:37
Nie polecam:
- komunistyczna firma
- złe zarządzanie
- niskie zarobki
- atmosfera "nikt nic nie wie/ to do mnie nie należy/ to nie moja działka/ jakoś to bedzie"
- chaos
- można się nieźle rozleniwić i nabrać złych nawyków
- ZWŁASZCZA NIE POLECAM MŁODYM AMBITNYM PRACOWNIKOM
Fornax 2017-01-28 20:24
Czy będzie pl-01?
Hanna 2017-03-07 11:59
@kiki czyli uważasz, że w firmie nie ma możliwości rozwoju pracownika?
Zostaw swoją opinię o OBRUM - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBRUM