Opinie o Sohbi Craft Poland w Ostaszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sohbi Craft Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sohbi Craft Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sohbi Craft Poland w Ostaszewo

Bruklin

(usunięte przez administratora) w ,życiu nie pracowałem w większym bagnie a mam 20 lat stażu ,omijać , wkrótce napiszę więcej jak się pozbieram

Ciekawy
@Bruklin

Pozdrawiam cię i współczuję...też tam miałem nieprzyjemność pracować,zmarnowany czas,nic nie mogłem odłożyć,ledwo wiązałem wtedy koniec z końcem ..domyślam się,że po tym syfilis musisz się pozbierać.Życze dużo siły i jak najmniej błędów życiowych...jeśli możesz,opisz tu co miałeś opisać.Jestem ciekawy.

kinia

Opinii było grubo ponad 800 ostatnio...a teraz?Co to jest?

MIK
@kinia

A teraz jest grubo ponad 900

M.J.

Już na rozmowie kwalifikacyjnej pani kierownik produkcji pokazała swoje oblicze a i tak podejrzewam że się hamowała. Nie zatrudniłbym się tam nawet jakby mnie przyjęli. Nie polecam chyba że dla desperatów.

Piosenka warta więcej niż 1000 słów

Arti

(usunięte przez administratora) W SCPL jest podobnie tam też usuwa się niewygodnych pracowników przy pierwszej okazji jak komuś się noga powinie.

@Arti

Niedługo wszystkie nieprzychylne komentarze będą tak wyglądać "(usunięte przez administratora)" i będzie wolno tylko pozytywnie pisać ... chociaż ta piosenka była bardzo pozytywna nie wiem czemu ją zdjęli

Iwona

Nie robię na produkcji i nawet za specjalnie nie wiem o co w tym wierszu chodziło ale zupełnie nie rozumiem dlaczego cały komentarz został zredagowany a nie jego część chociaż tak właściwie nie było nic co należało by z niego redagować.

Zawiedziony

Oddawać hymn sobi !

@Arti

Mój komentarz został CHYBA NIECHCĄCY usunięty więc napiszę go ponownie. Widzę że stare praktyki usuwania niewygodnych komentarzy na gowork wracają. Jeżeli ten komentarz zostanie również usunięty napisze go ponownie i ponownie i będzie to tylko potwierdzało to co powiedziałem

Jakus
@Arti

Tak jest,do bólu.Wytrwałości,pozdrawiam kolegę...

Leszno
Ciekawe

Chciałbym tylko podkreślić że około 20 opinii z ostatnich 2 miesięcy już nie ma na tej stronie (wszystkie negatywne) ciekawe co się z nimi stało hmmm.....

Nacia

Może i mogą zapłacić za usuwanie opinii ale nie usuną swojej mizernej oceny 1,6 jednej z najgorszych na goworku

Monia

Pracowałam w kilku firmach wcześniej i tak zakłamanej i niewdzięcznej jak scpl nie spotkałam to co jest pracownikom przekazywane na spotkaniach to kłamstwa w żywe oczy ludzie są tam traktowani przedmiotowo a jak się pokazuje jakiekolwiek objawy inteligencji to jest się tępionym przez kierownictwo. W zeszłym roku powiedziałam niebacznie swoją opinię na pewien temat (nie były to jakieś żale, frustracje ani narzekania) po prostu neutralna opinia na pewien mało istotny temat. Do końca umowy miałam jeszcze 3 miesiące i po mojej opinii byłam cały czas przekazywana na najgorszą możliwą robotę liderzy byli szczuci przez kierownika aby jak najbardziej mnie gnoili jak tylko się da, były to 3 najgorsze miesiące pracy w pseudo propagandowej rodzinie scpl... cieszę się że już tam nie pracuje omijajcie ten zakład z daleka.

Cypek
@Monia

Bo to prawda,szczera prawda...i mydlenie ludziom oczu super premią...xd...te 2 ją wzięli i podzielili...a reszta won.I w sobotę nadgodziny...nieobowiązkowe,ale wiesz ...bądź,bo będziesz miał pod górę zrobienie...

@sOnIa
@Cypek

Opinie o premii zacznij pisać człowieku jak ją dostaniesz - jeszcze nie wypłacili a Ty już siejesz hejt... a nie wiesz ile nawet dostałeś. Wiesz jest to dla mnie słabe i świadczy tylko o tym że próbujesz Ty nabić firmie negatywnych komentarzy

Shadow30

Niestety,ale muszę się zgodzić z przedmówcami.Bardzo niesympatyczna kadra,choć ludzie z produkcji są bardzo spoko.Jednakże pewien Pan,który ma płacone niemało za uprzykrzanie szaraczkom życia,robienie pod górę,a przede wszystkim odbieranie pod byle pretekstem premii,za tą niewolniczą,i marnie popłatną pracę,potrafi także dać w papiery nagane.No przykre jest to,ale swego czasu więcej do powiedzenia miał nieustannie,i z wysiłkiem nękający dla własnego niespełnionego ego pracownik ochrony,emeryt o pseudonimie Goebbels,niż pracownik.Także zwolniony zresztą.Ale przez swoją firmę.Nie polecam,gorąco.

@Shadow30

Szanowny kolego, Wyjeżdżając do firmy jest znak ograniczenia prędkości którego Ty w swoim nędznym "fokusiku"nie potrafileś lub bardziej nie chciałeś przestrzegać, tak więc nie pisz bzdur ze i uwziął się na Ciebie ochroniarz.On wskazał Ci go palcem,ale dla Ciebie "kozaczka napinaczka" z podgórza to ujma. A teraz pragnę Cię poinformować że to Ty zostałeś zwolniony a ten ochroniarz o którym piszesz odszedł na emeryturę. Co do pracy w SCPL nie jest dobrze ale płacą za wszystko,zwłaszcza za nadgodziny . Pracować trzeba wszędzie a Ty poprostu byłeś cienki.Dopisz może ile czasu spędziłeś na L4.Powodzenia w nowej lepszej pracy.

Xxx

Nie macie chyba ludzie co robić,piszecie bzdurne komentarze,i to osoby mające rodziny i dzieci. Zajmijcie się domem a nie glupotami

Niepolecam

powiem krótko praca fajna chyba że trafisz na produkcję

@Niepolecam

Na produkcji jakos się dobrze pracuje,niewiem dlaczego narzekacie. Praca jak każda inna,tylko trzeba mieć chęci do pracy. A skoro przychodzą osoby nowe do pracy i po tygodniu L4 rzucają to co zrobić. Wystarczy się wdrożyć ????

@Niepolecam

Ponieważ pracuje na produkcji i wiem że to prawda

Believe
@Arti

Ja na szczęście od daaawna już nie,i wiem pamiętam ten KOSZMAR...

Diabełek

Ludzie co wy za bzdury wypisujecie Sohbi to naprawdę fajna firma i nie jestem lizusem to w ramach wyjaśnienia co dla niektórych. Pozwala na sama ze i nie po znajomości ani poprzez łóżko jak ma to miejsce w firmie obok. Wiadomo jak każda firma ma swoje jakieś minusy no ale którą nie ma .A że trzeba pracować A większości się nie chce no cóż. Warto nawet Pan Darek nie jest tak straszny jak to malują

Jaca
@Diabełek

Witam Diabełek,słuchaj orientujesz się jak wygląda tam sytuacja jako magazynier? Ijak zarobki czy z tą sobotą i niedzielą raz w miesiącu wyjdzie się trójkę na łapę chociaż? I czy te 2 zmiany to standard czy chwilowo,bo wcześniej ktoś coś pisał o 4 brygadówce.I jak z dojazdem z centrum Torunia.Z góry dziękuję za jaką kolwiek informacje pozdrawiam ????????

Sycypyly
@Jaca

Chłopie nie pakuj się w problemy szukaj innej firmy tam nie ma przyszłości tam jest murzynownia

Jaca
@Sycypyly

To pierdziele bo miałem we wtorek na rozmowę podjechać,ale za grosze tam pracować na magazynie i jako wózkowy nawet 2,5 k na łapę się nie wyjdzie,za sobote i niedziele nie zarobisz bo dają dzień wolny i do tego dojazd we własnym zakresie a miesięczny kosztuje 120zl .Wyzysk tą firmą jak nic.Dzięki za info pozdrawiam ;)

Obywatel
@Jaca

Daj spokój...trochę szacunku do siebie samego,swoich bliskich i własnego czasu...nie pchaj się na Murzynowie...to dobrze oddaje ten klimat i harówkę tam...

Chris
@Diabełek

Hej kim jest ten pan Darek jakiś kierownik na zmianie

Justyna
@Sycypyly

Co dokładnie masz na myśli? Jest dużo pracy w Sohbi Crafcie? Mogę poznać normy, które trzeba wyrabiać? Czy jest to trudne do zrobienia? Co w przypadku gdy się to nie uda? I czy za ich wyrobienie przyznawane są premie? Podpowiesz co i jak?

Karol
@Diabełek

hehe Dareczek nie jest straszny dobre sobie .... ciekawe kto to napisal chyba juz wiem :) i pewnie wiekszosc osob znajacych firme tez wie czyj to jest wpis

Karol
@Jaca

Jaca dobrze napisane pelna zgoda racja

CXS
@Diabełek

Ty nim jesteś zapewne,może ewentualnie z biura...widać po opinii.Tu jest prawie 1000 (TYSIĄC) opinii prawdziwych,czyli negatywnych...Naprawdę masz czelność tak kłamać mimo tego co napisano dookoła?Kto miał tragedię życiową tam pracować,wie najlepiej co i jak.

Ostrzeżenie

Omijać z daleka tę firmę. Nikt kto ma odrobinę ambicji i szacunku do siebie nie będzie tam pracował.

Nikt ważny
@Ostrzeżenie

I żałuję że tam się za trudniłem jedzą po nowym pracowniku jak chlera i za długo tam nie będę bo jak mam iść tam to mam takie nerwy i czuję się okropnie nawt psychiatra mi nie pomoże hah bo pracują tacy manedzerowie nie zgrani masakra zwykłego polecania nie umia znałeś i to czuje ze jestem tu ostatni raz w pracy.

@Nikt ważny

I tak się czuje !!! Konkretne zero

Divoc

Potwierdzam...

@Ostrzeżenie

Najlepiej siedzieć w domu i nic nie robić. Potraficie narzekać,a szkoda że niektórzy co przychodzą nowi do pracy to jej wogole nie szanują. Praca jest mega spoko

Ytz
@Ostrzeżenie

Ale wstyd,1.6 gwiazdki...no ładnie.Wiem bynajmniej,żeby omijać dalej jak najdalej i z daleka...

Nbvc
@Piotr

Uciekaj,nie ma sensu...życzę siły,oraz lepszej pracy jak najszybciej.

Nbvc
@Ostrzeżenie

Inspekcje pracy i zamknąć to...otworzy się nowa firma,nowi ludzie,może będzie dobrze...

Chudy

Nie szukajcie opinii na temat SCPL administracja Gowork i tak usuwa te negatywne więc niestety prawdy się nie dowiecie musi wam wystarczyć ocena 1,6 (końcówka 0,6 jest celową próbą podniesienia opinii przez kierownictwo aby się nie najeśćwstydu opinią równe 1)

Dobre XD i jak zawsze trafione w dyche

Ma.

Zawiodłam się... na tej stronie już nawet nie warto zamieszczać komentarzy bo i tak usuwają, całkowity brak bezstronności

Była

Niegodna polecenia firma, manipulacje i okłamywania pracowników na każdym kroku.

Krótko mówiąc bo wiele można napisać; przemiał ludzi jak w maszynce do mielenia, nowy pracownik jeszcze nie zdąży się zaaklimatyzować a już go zastępują następnym, jeśli nie jesteś wybitny w tym co robisz to wywalają od razu bez chwili zawahania. Toksyczne mikrozarządzanie firma dla ludzi bez uczuć, (usunięte przez administratora)

M.

W Sohbi jednak pracują najlepsiejsze dziewczyny pod słońcem - dzięki za czekoladę na dzień chłopaka!!!

Julia
@M.

Haha, widzę, że spoko atmosfera tam chyba jest? Zawsze jest tak miło? :P

@Julia

Pewnie że zawsze-jedynie smutasy narzekają!

@Julia

Raczej żadna Julia nie pracuje w sohbi

@Xxxx

Xxxx chyba też nie...., zdradzę Ci tajemnicę - mogła się podpisać inaczej niż ma faktycznie na imię.

@M.

I masz z tym jakiś problem ?

Robert

Wymagają znajomości angielskiego?

Sycypyly
@Robert

Ani znajomości, ani znajomość angielskiego???????? Potrzebują silnych nie koniecznie mądrych ????

hahaha
@Sycypyly

Dokładnie. A najlepiej żebyś łykał całą propagandę o "rodzinie"

Bronia
@hahaha

Czy wam sie ludzie do reszty nudzi? Nie macie co robic w domach, dorośli a sieją ferment. Nie podoba sie praca zawsze mozna iść do innej,co to za problem. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w Sohbi. Praca zla nie jest,a narzekacie.

Netr
@hahaha

Propagande o rodzinie...jak w sekcie,albo Korei Płn...xd

@Sycypyly

Hej @Scypyly, na pewno są jakieś działy w Sohbi Craft, w których znajomość języka obcego będzie plusem. Może na przykład Marketing? Jest tutaj ktoś z tej części firmy?

Patryk

Pod koniec ubiegłego roku rozpocząłem pracę na dziale produkcji w firmie Sohbi Craft Poland. Starałem się wykonywać obowiązki jak najlepiej, bo na pierwszy rzut oka praca nie sprawiała negatywnego wrażenia. Jednak ze strony niektórych pracowników spotkały mnie przykre sytuacje, ponieważ nie umieli przekazać mi czego oczekują ode mnie, nie dostałem żadnych sygnałów z ich strony jakobym robił coś nie tak i nikt wprost nie zwrócił mi uwagi. Po jakimś czasie dotarły do mnie informacje, że po zakładzie ktoś rozpowiada że cytuję: " mam dwie lewe ręce do roboty, do niczego się nie nadaję, nic do mnie nie dociera itd.". Okazało się, że te plotki rozsiewał pracownik który próbował mną pomiatać i dyrygować w bezczelny i chamski sposób a ja odpowiedziałem mu, że na coś takiego sobie nie pozwolę. Nie mógł znieść, że mu się postawiłem i z zemsty rozsiewał plotki aby mi zaszkodzić. Wiele osób uśmiecha się do Ciebie i są bardzo mili, jednak za plecami potrafią się wyśmiewać i obgadywać. To jest na porządku dziennym szczególnie w stosunku do nowych osób. Najbardziej przez "starszą kadrę" lubiane są osoby podobne do nich, a więc bez wykształcenia lub z podstawowym, z mniejszych miejscowości o prostackim usposobieniu. Jeżeli szukasz normalnej, zdrowej atmosfery pracy zachęcam do spróbowania w Apatorze, PTO lub Tensho. Jeśli wybierzesz Sohbi to przygotuj się na to ,że będziesz musiał lub musiała, że się tak brzydko wyrażę "wchodzić w tyłek prostakom" czyli podlizywać się tym ludziom, dawać sobą pomiatać, najlepiej spuścić głowę i udawać tępaka. Jeżeli masz swoje zdanie to niestety ale jesteś tępiony lub tępiona, i to najczęściej "za plecami". Sama praca nie jest ciężka i kierownictwo bardzo sympatyczne. Jednej kierowniczce opowiedziałem o tych sytuacjach i zwróciła pracownikom uwagę. Oczywiście nic to nie dało a nawet było jeszcze gorzej. Jeżeli nie ma dla ciebie znaczenia z kim pracujesz to sobie poradzisz, ale jeżeli lubisz pracę w fajnej atmosferze to ostrzegam: dużo fałszu, obłudy i prostactwa, więc lepiej po prostu spróbować gdzie indziej. Ja obecnie pracuję w Automitiv GSM, też są różni ludzie ale atmosfera jest bardzo pozytywna i z każdym można się dogadać, a jeśli masz swoje zdanie to możesz je swobodnie wyrazić bez ryzyka, że ktoś się na ciebie pogniewa.

Stary Pracownik
@Patryk

Coś w tym jest. Pracuje w tej firmie kilka lat i jest ogromny problem z komunikacją. Jeśli robisz cos źle to nikt ci nie powie dowiadujesz sie z plotek. Nic nie mówią oficjalnie chyba że w ostatniej chwili. Tak samo jest z czterobrygadówką. Miało być na 3 miesiące a trwa już pół roku i oficjalnie cisza. Tylko plotki chodzą że jednak na stałe i wszyscy będziemy tak chodzić. Ludzie mają dosyć co widać po atmosferze w pracy szkoda że góra tego nie widzi albo nie chce widzieć.

Witaj
@Patryk

Witam cię...no prawie wszystko się zgadza,ale..kierownictwo nie jest fajne,uwierz mi....może 1,2 brygadzistów,o ile Grzesiek jeszcze tam pracuje,bo od dawna się przymierzał aby uciec,jak swego czasu cała produkcja...Także polecam inne firmy,wymioenione przez ciebie.Pozdrawiam.

@pomocny
@Witaj

No i załatwiłeś kolegom Grzegorzom rozmowę :D

Poziomka
@@pomocny

A niby dlaczego?Bo napisałem,że jest wporządku?To żle?No...chyba że teraz dostanie reprymende,że nie ma być ludzki dla pracowników,że ma być podły i fałszywy,jak co poniektórzy,to roumiem...bo nie czaje zbytnio o co biega.

@Patryk

Cześć @Patryk, a jakie wynagrodzenia Ci zaoferowali? Powiedziałbyś, że wypłaty w Sohbi Craft są konkurencyjne na rynku? Wybacz, że dopytuję, ale to też istotne.

@Stary Pracownik

Bardzo interesujący problem, czy próbowaliście na przykład złożyć grupową skargę na owych rozsiewających plotki i złośliwych współpracowników? Zastanawiam się, czy chęć zmiany działy, uzasadniona problemami z innymi pracownikami byłaby rozpatrywana w Sohbi Craft?

Bożena

Cześć, jak wygląda kwestia praktyk w Sohbi Craft? Wiem, że o ile duża część firm organizuje staże, to nie wszystkie są zainteresowane praktykantami. Jak to wygląda w tej firmie i czy osoby tak zatrudnione mogą się czegoś nauczyć?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Sohbi Craft Poland?

Stary Pracownik

A co chcesz zostać liderem? Bo poszukują nowego słyszałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Sohbi Craft Poland - Ostaszewo

• Jak się pracuje w Sohbi Craft Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Sohbi Craft Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sohbi Craft Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sohbi Craft Poland?

Kandydaci do pracy w Sohbi Craft Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sohbi Craft Poland