brak logo

Sohbi Craft Poland

Ostaszewo

Opinie o Sohbi Craft Poland

MG 2010-10-17 21:24:51
Firma dostała Polskiego kopa i za rok będzie najlepszą tłocznią w Polsce
alka 2010-11-15 22:44:31
[usunięte przez moderatora] . Wykorzystuje się ludzi z okolicznych wiosek. Wyjątki są ale w większości wypadków pozytywnie nie można się wypowiedzieć.
anonim 2010-12-14 19:08:30
By�o spoko przy czterech brygadach..teraz, przy jednej - KI�A.. wiele obiecuj� nic nie daj�.
anonim 2013-06-01 19:16:21
ktoś może polecić tą firmę? gdzie w ogóle mieści się siedziba, bo nigdzie nie ma info, ani strony www.Jakie zarobki oferują? są jakieś szkolenia dla pracowników bez doświadczenia? Jaka atmosfera w zespole?
Alek 2016-04-22 13:53:31
Witam, z tego co czytałem na stronie nie poszukują obecnie nikogo do firmy, ale można mimo to wysłać CV. Chyba spróbuję, może za jakiś czas się odezwą :)
szczęśliwy bo były 2016-07-22 16:03:56
Nie polecam pracy w tej firmie, a pracowałem na kierowniczym stanowisku przez kilka lat. Japończycy patrzą przykręcić śrubkę i wycisnąć z pracowników jak najwięcej, ale to jest zrozumiałe - przyjechali tu robić kasę. Najgorsi są polscy szefowie, którzy zamiast stać murem za załogą, wolą trzymać palec w tyłkach japońskich po łokieć. Zarobki są słabe, system motywacyjny praktycznie nie istnieje, a ocena roczna to jedna wielka kpina, która zamiast zagrzewać pracowników do pracy służy jedynie uświadomieniu im jak są fatalni i dlaczego z własnej winy dostają podwyżkę, która nie pokrywa nawet inflacji, jeśli jakąś dostają. Spory potencjał firmy marnowany jest przez niekompetencję i upór ludzi na najwyższych stanowiskach. Jedynym plusem jest wypłacanie pensji na czas, ale to powinien być standard, a nie coś, o czym warto pisać. Także jeśli macie możliwość pracować gdzie indziej, zdecydowanie powinniście skorzystać, a Sohbi omijać szerokim łukiem.
Zostaw swoją opinię o Sohbi Craft Poland - Ostaszewo
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sohbi Craft Poland