Opinie o Cec-efekt w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cec-efekt. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cec-efekt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cec-efekt w Zielona Góra

Magda M. Nowy wpis

To cudowne miejsce gdzie zawsze otrzymasz więcej niż to za co płacisz. Poza profesjonalnym zabiegiem tam po prostu pracują Kobiety, które lubią ludzi, przy których czujesz się swobodnie i bezpiecznie. Polecam z całego serca.

aga Nowy wpis

dziewczyny a czy wiele z was korzystało z ich usług, orientujecie sie czy maja moze jakies karnety na kilka zabiegów do wykupienia?

boniek Nowy wpis

Bardzo szeroka oferta kosmetyczna i zdrowotna każe mi myśleć, że zespół osó pracujących nie jest jedno lub dwuosobowu a kilku, może ktoś natknął się na szczegółowe informacje dotyczące charakteru i komfortu pracy w tej świątyni piękna, salon ten przyciągnął moją uwagę a ciekawe zaplecze zabiegowe zainteresowało podjęciem z nimi współpracy, pracuje się tam ryczałtowo?

henio Nowy wpis

hej a jaka jest atmosfera w tej firmie ..pomiedzy wspolpracownikami i w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania.. ktos pomoze doswiadczony jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju w tej firmie.. byłbym bardzo wdzieczny za odpowiedz dziekuje....

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Cec-efekt spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Starka

Cec-efekt czyli centrum estetyki ciała jest tzw. salonem piękności. Firma jest laureatem godła Lider Rynku z 2014 roku. Myślę, że to w głównej mierze sprawa oferty jaką oferują swoim klientom - zabiegi, leki, kurs masażu dla par, peeling - oferta jest naprawdę szeroka i każda Pani coś dla siebie z pewnością znajdzie.

minoo

no wlaśnie można to odbierać i tak ale tez równie dobrze w drugą stronę i dlatego sam się zastanawiam jak to najlepiej zinterpretować.. dobrze by było, gdyby jednak jakiś obecnie pracujący pracownik napisał kilka słów i określił to jak firma sobie radzi, czy przyjmują kogoś do pracy czy na razie nie za bardzo?

Edyta

Dziękuję za miłą i sympatyczną obsługę oraz profesjonalne podejście do pracy, po zabiegach w CEC czuję się zrelaksowana, odprężona Chętnie polecę ten luksus moim znajomym :) Zachęcam wszystkich do korzystania z zabiegów w CENTRUM ESTETYKI CIAŁA U (usunięte przez administratora) i pozdrawiam

alldonka

Nie wyobrażałam sobie że kiedyś trafię w takie miejsce, w którym ktoś bęzie mógł pomóc mi w moich problemach ze skórą. Ale trafiłam z polecenia znajomej na ten salon. I cudowne zabiegi, sama Pani Iwona [usunięte przez moderatora] sprawiła że znowu moja skóra wygląda rewelacyjnie.

wiolka33

Nie sądziłam ze znajde jeszcze kiedyś własnie takie miejsce w którym w dobrej cenie wykonam profesjonalny zabieg, ale również i bardzo miło spędzę czas. Będę wracac na pewno.

wiki

Wreszcie dobry salon do którego udało mi się trafić i dzięki temu naprawde zapomniałam po serii zabiegów co to jest cellulit. Świetne miejsce.

milena_kowalska

Raj na ziemi dla kobiet :) To tego strasznie miły personel, zawsze chętnie służący pomoca i poradą. Ja za kazdym razem kiedy wychodze z salonu jestem strasznie zadowolona.

delicja78

Ja polecam z całego serca zabiegi u Pani Iwony[usunięte przez moderatora] Jestem bardzo zadowolona z efektów, ale i uwielbiam tak chodzić bo człowiek naprawde wypoczywa i wychodzi stamtąd piękniejszą.

nina33

Ja polecam zabiegi u Pani Iwony[usunięte przez moderatora]Obecnie chodzę na zabieg przeciwzmarszczkowy ferulac . Postanowiłam lepiej zadbac o swoja skóre po 35 roku życia.

Zostaw merytoryczną opinię o Cec-efekt - Zielona Góra

Cec-efekt
4.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Wiśniowa 19A
    65-517 Zielona Góra