Opinie o Runtime w Zgorzelec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Runtime. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Runtime o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Runtime w Zgorzelec

Krzysztof Krawczyk

Witam, W odpowiedzi na zarzuty stawiane mi przez mojego byłego podwładnego pana (usunięte przez administratora), który to próbuje moim kosztem wybielać swoja osobę jak i firmę Runtime Polska mogę tylko powiedzieć że jest to żałosne z jego strony i że ja od czasu jak nie mam nic wspólnego z tą firmą czyli od Września 2013r. nie interesuje się tym co się tam dzieje i nie zamieszczam na temat tej firmy ani osób tam pracujących żadnych komentarzy gdyż osobiście życzę tej firmie jak najlepiej i wiem jaka ciężka jest to wbrew pozorom praca. Co nie wyklucza faktu iż od czasu do czasu odwiedzam to forum i czytam co tam nowego piszą osoby zamieszczające tu komentarze na temat tej firmy. Niestety nie mam też na to wpływu co sądzą o tej Agencji Pracy inni ludzie piszący tu na tym forum . Natomiast mam pewne obawy że osoby tam pracujące oczerniają moja osobę na tym forum podszywając się pod nikami; „ktoś, amm”, i im podobnymi . gdyż do tej pory nikt nie pisał na mój temat na tym forum negatywnie a od czasu jak ludzie coraz częściej zamieszczają negatywne wpisy na ludzi tam pracujących, pojawiły się również wpisy na mój temat. Przypominam jeszcze raz - ja już tam nie pracuję od Września 2013r. Ubolewam że po moim odejściu od tej firmy ludzie tak negatywnie się wypowiadają na temat pozostałych tam pracowników, aczkolwiek pewnie maja częściowo rację gdyż osoby tam pracujące nie mają żadnych ukończonych kursów czy szkoleń w tym kierunku zawodowym i ich niewiedza w pewnych kwestiach może powodować niezadowolenie obsługiwanych petentów.

ammmore

tak pracownicy biurowi im sie nie udają (usunięte przez administratora) nie nadają sie kompletnie do tego typu pracy jedyne co potrafią robić to pisać kłamliwe opinie na temat innych ...

kkkkkk

Rzeczywiści nie wypominam nikomu szkół, a co właśnie robisz.

gość

potwierdzam że kłamliwe pozytywne opinie na swój temat piszą sami pracownicy tej Agencji. Wiem kto ale niestety nie mogę podać nazwiska bo usuną mojego posta :) Jedyne co mogę zdradzić to to ze jest to mężczyzna i kibic własnego ego pracujący w biurze w Zgorzelcu na Armii Krajowej

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Runtime? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
KTOŚ

Potwierdzam wszelkie informacje na temat tej firmy. (usunięte przez administratora)O co chodzi? Znam tę firmę od miesiąca, ale opinie są dla mnie zaskakujące. Tym bardziej, że mąż zaczął u nich pracować i miesiąc temu wyjechał. Mają problemy z wypłacaniem pensji?

tomasz

tez zgadzam się z opiniami powyżej- nie szanuja ludzi !!a pozytywne komentarze pisze ktos z biura !! odradzam, omijać szerokim łukiem, szukaja naiwnych

Alwaro

Pracowałem już przez inne agencje i było zawsze nie tak jak obiecali. Większość napisanych tu opinii nie wiem czy do końca może być wiarygodna. Zawsze jak coś jest nie po myśli można obsmarować jak się chce.Piszcie swoje spostrzeżenia a może to komuś pomoże.W stosunku akurat do tej agencji nie słyszałem aż takiej krytyki żeby przekraczała jakąś tam granicę.Myślę że wszystko jest w normie. Proszę piszcie swoje zdanie.

kazek

Pracuję dla nich już od 2,5 roku i jest ok.Zdarzają się oczywiście jakieś drobne problemy,ale chyba jak wszędzie.Jest ciągłość pracy,wypłata w terminie.Zarabiam średnio 1300-1500 eu.Pracy szukają w rejonie przygranicznym.Więc raczej nie ma co narzekać.Narzekają ci,którym nie chce się pracować.Stawka min.7,00 eu.brutto?Minimum było więcej.Ktoś pisze bzdury.Polecam dla nich pracę na strefie w Wykrotach.Niech wtedy napiszą jakie to mają kokosy.

kristo
@kazek

Pracuję dla nich już od 2,5 roku - hmm 2,5 roku jeszcze wtedy firmy runtime nie było Zgorzelcu, tylko we Wrocławiu, wiec pierwsza bzdura.Zebrałbym kilkanascie osób które potwierdza ze praca jest na chwile, a potem albo przestoje , albo rzucaja osobę w inne miejce , poniewaz dla Gmbh nie jest to opłacalne - tak herr Dirk traktuje Polaków. To nie jest fair ? i mysli ze znajdzie naiwnych. Praktykuje sie również nie zatrudnianie bezposrednio na stanomowisko tyko tylko w charakterze pomocnika po co ? po to aby zmniejszyć stawkę minimalna na godzinę !prosze przyglądajcie sie umową. Podsumowując uwazam ze jakośc obsługi biura jest tez słaba , ale czego sie spodziewac po kasjerce i kibicu :)

krzysztof1262
@kazek

nie pracowałem w tej firmie,patrze tylko na opinie i nasuwa się pytanie do "kazek" czy w niemczech jeszcze ludzie pracuja za takie pieniądze??? jak tak to wiem dzięki komu płace pracowników są co raz to mniejsze a agencje posrednictwa sie obławiają,pozdrawiam.

kazek
@krzysztof1262

Nikt Ci nie każe pracować za takie pieniądze,ale są ludzie którym w strefie przygranicznej takie wynagrodzenie odpowiada.Jeżeli uważasz,że to za mało,to szukaj firmy która płaci lepiej a nie nie udzielaj swoich uwag tutaj.Ta firma płaci np.tak a nie inaczej i komu to odpowiada to dla nich pracuje a jak nie-to droga wolna.

Roman
@kazek

Patrząc na te wszystkie opinie - za jakie pieniądze ludzie robicie?! teraz to standard - około 10 - 10,66 E /godz. Miałem jechać na solary przez Bremen, ale olałem - od kumpla co pojechał wiem, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. A solary w Anglii. Porażka.. Nie polecam nikomu.

tomasz

Może ktoś napisać więcej szczegółów - ja tez mam nieprzyjemne doświadczenia z tą firmą.

Olek

(usunięte przez administratora) Omijajcie tą agencje szerokim łukiem i nie ufajcie ludziom tam pracującym (usunięte przez administratora)

Marian
@Olek

Popieram przedmówcę.(usunięte przez administratora)

Aldonka

Potwierdza się, dziś słyszałam w radio że biorą się już za nie uczciwe agencje i skończy się między innymi inna stawka proponowana, inna stawka stosowana, inne warunki proponowane, inne stosowane co innego na umowie a co innego w praktyce. Nareszcie skończy się wolna amerykanka a pracownik sam sobie.(usunięte przez administratora)

do Barman

jestem ciekawa czy będziesz tak pozytywnie nastawiony , jak Tobie szanowni Państwo z biuro po 2 tygodniach pracy powiedzą , że już dla Pana pracy nie ma, a na pytanie dlaczego usłyszysz odpowiedz nie bo nie - po prostu szkoda gadac.(usunięte przez administratora)

Barman

Byłem u nich w biurze wczoraj i wybieram się dzisiaj z uprawnieniami na wózki. Mają robotę na produkcji jedzenia w Hamburgu za 8,50 euro brutto/godzinę. Może się załapię.(usunięte przez administratora)

Gość okolice Zgorzelca

Potwierdzam arogancję i kiepskie oferty ,nie polecam

słodzik

No właśnie tak różne opinie że nic nie wiadomo.Proszę o więcej i konkretniej.

mieszkaniec zgorzelca

Witam, nie polecam tej agencji nikomu bo osoby tam pracujace są niekompetentne, chamskie i nie znaja sie zupełnie na swojej pracy , podobnie jak spawacz miałem z nimi do czynieia raz i nigdy wiecej nie zamierzam z nimi miec nic wspólnego. PS. Wiem od znajomego ze pozytywne opinie które znajduja sie na tym portalu na temat tej firmy sa nieprawdziwe i pisane przez pracownikow tej ze agencji pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

słodzik

Witam wszystkich piszących. Mam pytanie może orientujecie się czy jest szansa uzyskać u nich pracę nie znając języka Niemieckiego. Proszę napiszcie jeśli ktoś wie coś na ten temat.Z góry wielkie dzięki za odpowiedz.

zatrudniony przez runtime

Witam. Tak czytam te opinie i szczerze się dziwię. Pracuję u nich od prawie roku. No może nie do końca u nich tylko w firmie-siostrze, czy córce(wszystko jedno) GFA. Odpowiedziałem na ich ogłoszenie w internecie. Po dwóch dniach zadzwonili do mnie. Sprawdzili niemiecki i zaprosili do biura, bo jestem ze Zgorzelca. Przyszedłem po tygodniu z certyfikatami spawacza na rozmowę. Wszystko mi wytłumaczyli, powiedzieli ile będę zarabiał i po kilku dniach (chyba trzy) już podpisałem umowę. Wyliczyłem sobie, że będę zarabiał ok 1100-1200 euro na miesiąc i dlatego się zgodziłem. Teraz w styczniu podpisałem umowę na czas nieokreślony i dostałem podwyżkę. Zaznaczam, że nie płaci mi Runtime, bo oni zajmują się znajdowaniem ludzi do pracy, tylko ich spółka córka GFA i dlatego dziwię się, że Runtime komuś pieniądze jest winna. Mało tego! Poleciłem im kolegę elektryka, który został zatrudniony przez niemiecki Runtime, gdzieś tam koło Hamburga i pojechał montować solary do Anglii za 3000 euro netto na miesiąc z darmowym zakwaterowaniem. Napisał mi, że jest bardzo zadowolony. Przyjedzie w kwietniu to zamieszczę coś więcej o tym. Pozdrawiam i nie wszystko jest tak jak co niektórzy piszą.

spawacz

w piątek zamieściłem opinie na temat tej firmy i dziwnym trafem znikneła!!!!!!!! wiec jeszcze raz przestrzegam wszystkich przed tą psełdo agencją płacą jak (usunięte przez administratora)7euro brutto za prace spawacza - (usunięte przez administratora) po 2 tygodniach dzwoni i mowi ze pracy juz niema z aroganckim tonem w głosie a na pytanie dlaczego praca sie skonczla skoro obiecywał ze bedzie na dzługi okres zatrudnienie - brak konkretnej odpowiedzi z jego strony. od pozostalego personelu zatrudnionego w tej firmie czlowiek nic sie nie dowie tak jakby osoby tam pracujace mialy własny świat (totalnie zakręcone). Ja i moi koledzy po fachu z okolic zgorzelca omijamy tą agencje szerokim łukiem bo zostalismy właśnie w tak hamski sposob przez nich potraktowani. Nie wiezcie w jakes okresy próbne - czegos takiego nie ma w tej firmie jak sie zgodzisz pracowac za 7 euro to tylko tyle dostaniesz i nie masz szans na wyższe zarobki. Ogolnie agencja ta nie cieszy sie zbytnia popularnoscia i zaufaniem w naszym miescie !!!!!!!!!!!!!!!!

do spawacz

zgadzam się z przedmówcą

Zostaw merytoryczną opinię o Runtime - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Runtime?

Zobacz opinie na temat firmy Runtime tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Runtime