Vesuvius

Opinie o Vesuvius

Czy pracownicy w Vesuvius dogadują się między sobą?

Gal anonim

Dziwne pytanie,ale ci odpowiem. Jest jak wszędzie ludzie są różni,ale muszę przyznać że trafiłem na parę zdrowo rąb....... ludzi którzy uprzykrzali mi życie. Trzeba sobie dawać rady, zależy od zmiany i zespołu na który trafiasz .

Grażyna
@Gal anonim

A co takiego robili, żeby uprzykrzać to zycie? :/ Kiepsko, dorośli ludzie..

@Grażyna

Dorosłość to nie ilość lat,tylko stan umysłu. Szkoda gadać, wszędzie są źli ludzie na tym świecie,a ja na takich trafiłem,ale również są też perełki których mogę nazwać kolegami i koleżankami. Poprostu niektórych boli jak komuś dobrze idzie,i starają się uprzykrzyć życie tyle. Typowe wampiry energetyczne, cały czas narzekanie,zamiast po prostu pracować.

@Grażyna

Krótko mówiąc swoim nastawieniem narzekaniem,i negatywną energią wysysali codziennie po trochu że mnie życie. Ale na szczęście przeniosłem się na inne stanowisko i jest super ekipa, idę do pracy zadowolony o ile można iść do pracy zadowolonym hahahaha

Fhi
@Gal anonim

Z moich obserwacji wynika, że negatywne nastawienie i brak chęci do pracy spowodowany jest systemem 4 brygadowym.

Rafał
@Fhi

Mylisz się , negatywne nastawienie wynika wyłącznie z winy przełożonych którzy to w większości są wybierani z przypadku

Lidia
@Rafał

Z przypadku? Czyli jak konkretnie, kto ich wybrał tak właściwie i jaki argument za tym był, bo raczej nie wylosowali?

Rafał
@Lidia

Lidio zapraszam na kawę, wszystko ci opowiem;)

Dariusz

Praca jest ciężka , w hałasie, w szkodliwych warunkach. Do tego wprowadzono system pracy , który jest dla wielu bardzo uciążliwy. Mowa tu oczywiście o systemie 4 brygadowym. Kiedyś przychodziło się do pracy z ochotą kiedy były wolne weekendy!!!!

markus

Najbardziej rozwala mnie system wartości CORE, nic tak nie powoduje ataku śmiechu jak ten wał. Widać to szczególnie w przypadku Respect do pracowników. Szczególnie tych o długim stażu.

@markus

Dziękujemy za Twoją opinię. Jeśli zauważyłeś jakiekolwiek zachowanie oznaczające brak szacunku wobec kogokolwiek, zgłoś to w przyjęty w Vesuvius sposób lub do Działu HR.

@Vesuvius

Naprawdę? Nie pracuję już w tej firmie ale gdyby dalej tam był to co by dało zgłoszenie takiego problemu skoro to dział HR bryluje w tym temacie.

@markus

Ja się tu rozglądam po forum i zastanawiam, czy wysłać do nich CV. ALe oprócz tych firmowych wpisów, są również takie, jak Twoje. Co spowodowało Twoje odejście? Zanim będę aplikował, chcę poznać opinię o warunkach pracy, o zarobkach, o wszystkim, co istotne i wpływa na zadowolenie z wykonywanej roboty. Orientujesz się w temacie?

@Edward

Odszedłem bo psychicznie wysiadłem, zarobki również nie powalały. Nacisk dozoru na fizola jest straszny. Pracujesz ciężko a oni cały czas chcą więcej.

@Edward

Oczywiście , że nie składaj dokumentów w tej firmie. Mój mąż podobno chwilowo zmienił system pracy na 4 brygadowy a końca nie widać. Nie mamy wspólnych weekendów bo musi tyrać w sobotę i niedzielę.

Orf

Witam, Zastanawiam się czy rekrutować na Mistrza produkcji. Ktoś mi coś powie? Jak zarobki? Jak Ludzie na zmianie?

Maja
@Orf

I jak tam? Rekrutowałeś tam? Jak wyglądała rozmowa?

źle. ze strony HR - kompletny brak profesjonalizmu.

2 razy przechodzilem 1 etap rekrutacyjny, nie bede juz sie rozpisywal w szczegolach, zostalem zaproszony ostatecznie na 2gi etap gdzie obiecano ze na przestrzeni nastepnych 2 tygodni dostane odpowiedz nie zaleznie czy pozytywna czy negatywna, minal miesiac i dalej 0 feedbacku. zmarnowaliscie moj czas.

Obywatel

Dawniej była jedna babeczka która ogarniała dwa przelewy w miesiącu, nigdy kasa się nie spóźniała. Obecnie człowiek nie jest pewien czy na 10tego każdego miesiąca hajs mu przyjdzie. Jest to mocno średnie ...

@Obywatel

Dzień dobry, wynagrodzenie w Vesuvius Poland jest wypłacane regulaminowo z dołu, w dniu 10-tego każdego miesiąca i nigdy się spóźniało. Zapewniamy, że tak też będzie w przyszłości. A przy okazji „Babeczce, która ogarniała 2 przelewy w miesiącu” i wszystkim innym, którzy przyczyniają się do tego, abyśmy mieli dobrze policzone wynagrodzenie, bardzo dziękujemy za dodatkową pracę związaną z wdrożeniem nowych przepisów w tak krótkim czasie :) Z wyrazami szacunku Vesuvius Poland Sp. z o.o.

@Vesuvius

Z tym "Dobrze policzonym wynagrodzeniem" to poszliście po bandzie...

Irkawy
@Vesuvius

Co znaczy „regulaminowo z dołu”?

@Irkawy

Dzień dobry, wynagrodzenie wypłacane „z dołu” oznacza, że za styczeń otrzyma Pan/Pani wynagrodzenie w lutym. Z wyrazami szacunku, Vesuvius Poland

@Vesuvius

Czy pod postem podpisze się konkretna osoba reprezentująca firmę, a może wolicie nadal rozmywać odpowiedzialność na boota o imieniu "Z wyrazami szacunku Vesuvius Poland Sp. z o.o."?

Janusz
@Piotr

A ty czemu się z imienia i nazwiska nie podpiszesz?

@Janusz

Bo zadaje pytanie a nie udzielam informacji. Podpisze się jeśli mi wyjaśnisz po co Ci są potrzebne informacje o mojej osobie.

Janusz
@Piotr

Twoje po nic. Natomiast jeżeli piszesz na profilu publiczny firmy to musisz się z tym liczyć, że będzie to podpis Vesuvius Poland, a nie jednej osoby, tak obecnie działa się na rynku. Jeśli chcesz uzyskać informacje konkretnie od tej osoby to idź i się zpaytaj na żywo. Na pewno dowiesz się szybciej niż pisząc anonimowo tutaj, szkoda czasu na ciągłe siedzenie na goworku.

@Janusz

Dziękuję za wyrażenie Twojego zdania. To jest Twoja opinia, a ja cały czas czekam na odpowiedź mojego pracodawcy.

@Piotr

Pracodawca to Vesuvius Poland Sp. z o.o., który odpisał powyżej. Jeżeli ciężko ci to zrozumieć to polecam sprawdzić w umowie. Tam masz dokładnie napisane jak się nazywa twój pracodawca. Jeżeli liczysz na odpowiedź konkretnego pracownika to zgłoś się do niego bezpośrednio, ponieważ jest to oficjalna strona przedsiębiorstwa, a nie konkretnego pracownika. Czego nie rozumiesz?

Zniewolona
@Marcin

Umowa zawiera podpis osoby reprezentującej pracodawcę!!!!!

Złożyłem wypowiedzenie po kilku latach pracy. Do pracy muszę przyjść dużo wcześniej żeby na hali odbić w roboczym ubraniu kartę. Po ciężkiej, często pod wielką i niesprawiedliwą presją pracy muszę odbić kartę 15 minut po 8 godzinach. Tzn w pracy średnio oficjalnie według systemu jestem prawie 8,5 godziny. Potem oczekiwanie na prysznic . I wychodzę po 9 godzinach. Dramat. Następnie muszę dojść do parkingu na drugim końcu kompleksu..... Do tego dochodzą maseczki, w których wiele osób się po prostu dusi.

Bo to prawda

Obyty

Cześć! Chciałem się dowiedzieć czegoś nt. pracy w tej Firmie. Chciałby ktoś z pracowników podzielić się swoją opinią? Aktualnie aplikuję na stanowisko mechanik-operator. Pozdrawiam wszystkich :D

Ur
@Obyty

Albo nic nie robisz przez całą zmianę albo masz dużo roboty. Zazwyczaj to pierwsze. Pamiętaj , że pracujesz również w niedzielę i święta co dla większości jest nieporozumieniem.

Karol Wielki

Skończcie wreszcie z tym paskudnym fioletowym kolorem na postach, który zasłania całe zdjęcie! Nie da się na to patrzeć, żadna normalna firma nie dodaje takiego paskudztwa, które zasłaniałoby najważniejsze. Lepiej nie dodawajcie nic, niż takie coś. Nie wiem kto robi te psoty, ale kompletnie nie ma gustu.

Edek
@Karol Wielki

Mnie się tam podoba

Mnms

Wreszcie coś na plus premie świąteczne i podwyżki od nowego roku. Może będzie coś lepiej...

@Mnms

Jak Ty to nazywasz podwyżkami to musisz chyba pracować w dziale HR... Pracuje tu 12 lat i żal patrzeć na to co tu się odwala...

Merry
@Edward

To skoro ci tak źle to co tam robisz od 12 lat? Jesteś masochistą czy masz syndrom sztokholmski? XDD Przecież teraz pełno pracy, jeszcze z twoim doświadczeniem to wszędzie cię przyjmą.

Mądrzejszy Edward
@Edward

Jeżeli ktoś się cieszy z tego, że dostanie podwyżkę to czemu odbierasz mu tą radość? Co ci zrobił ten człowiek? Plujesz jadem tylko dlatego, że ktoś inny jest zadowolony i ma mniejsze oczekiwania finansowe niż ty... Żal. Nie każdy do szczęścia potrzebuje tylko pieniędzy, może ktoś ma jakieś inne wartości w przeciwieństwie do ciebie. Dobrze piszą, jak ci tak źle to przecież możesz iść do innej firmy i zostać tam jakimś dyrektorem. Na co czekasz?

Gbr

Ta firma to psychiatryk i totalne (usunięte przez administratora) idealne miejsce dla kapusiów,(usunięte przez administratora)oraz (usunięte przez administratora) którzy muszą robić na wyżej wymienionych .Nie polecam szczerze tego miejsca nikomu.

@Gbr

Pracują tam osoby niestabilne psychicznie, mówię o zwykłych pracownikach nie szefostwie. Dziwi mnie , że szefostwo z tym nic nie robi. Pracownicy obgadują się nawzajem, czasami czuje się jak w serialu na wspólnej, niby dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci. Powinny być dodatkowe badania od psychologa przed przyjęciem.

@Gal anonim

Szanowni Państwo, w takich sytuacjach niezmiennie zachęcamy do wyjaśnienia problemu z przełożonym bądź kontakt z działem HR. Z wyrazami szacunku Vesuvius Poland Sp. z o.o.

worker
@Vesuvius

Wspaniale, że Dział HR jest obecny na tym forum. Proszę o rozwiązanie problemu z dzwonieniem do pracowników po ich godzinach pracy a także w weekendy. Takie sytuacje są nagminne, a pracownicy nie dostają wynagrodzenia za te nadgodziny.

@worker

Szanowny Panie, zapraszamy na spotkanie na żywo w celu przybliżenia nam szczegółów – prosimy o bezpośredni kontakt z wydziałem HR, aby umówić termin rozmowy. Dołożymy starań, aby wyjaśnić problem. Z wyrazami szacunku Vesuvius Poland Sp. z o.o.

@Vesuvius

Szczegóły macie na wszechobecnych w firmie grupach whatsupp. Wystarczy porównać godziny korespondencji z godzinami pracy. Telefony pracowników mają sporo smsow wpisanych od pracodawcy w weekendy. (usunięte przez administratora)

Szanowny Panie, przeanalizujemy sytuację. Żałujemy jedynie, że nie zgłosił Pan tego wcześniej i o problemie dowiadujemy się z komentarzy. Z wyrazami szacunku Vesuvius Poland Sp. z o.o.

@Vesuvius

To właśnie świadczy o tym jak potrzebni jesteście w tej firmie ! Udajecie że nic nie widzicie i o niczym nie wiecie !

@Vesuvius

Na jakim etapie jest wspomniana analiza?

Szanowny Panie, odpowiednie działania naprawcze zostały wdrożone niezwłocznie po zapoznaniu się komentarzem powyżej. Z wyrazami szacunku, Vesuvius Poland Sp. z o.o.

Gbr

Kto wymyślił ten system wynagradzania pracownika na podstawie jakiejś oceny ten był niestabilny emocjonalnie.Po co na wydziałach są te wydajnosciomierze i te kamery skoro ludzie rzetelnie pracujący dostają czwórki albo nawet ich nie dostają a liderzy i inne lesery spoufalone z majstrem dostają piątki,szustki.

kmwtw
@Gbr

Masz rację, oceny są narzucane przez wyższe kierownictwo nie majstrów. Wydział ma złe wyniki to choćby skały srały pracownicy nie mogą mieć dobrych ocen. Więc nie ma powodu się starać

@kmwtw

Szanowni Państwo, każdy, kto czuje się niesprawiedliwie oceniony ma możliwość odwołania – gwarantuje to nasz Regulamin Pracy. Z wyrazami szacunku Vesuvius Poland Sp. z o.o.

Edward

Zasmiecacie forum jakimiś pierdołami by ukryć problemy firmy ?! WSTYD! dlaczego kasujecie komentarze?

robert
@Edward

zeby latwiej naganiac sobie (usunięte przez administratora)

kandydat do pracy

Niestety wbrew informacją zawartych na stronie internetowej firmy (np. wartości firmy lub podejście do pracownika) rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Pracownice działu HR podczas rozmowy o pracę z kandydatem zachowywały się w bardzo nieprofesjonalnie. Bardzo niski poziom rozmowy, słownictwa, tendencyjne pytania, negatywne nastawienie do kandydata wręcz atakowanie kandydata. Powyższe bardzo źle świadczy o pracodawcy. Żaden pracownik który nie ma przysłowiowego "noża na gardle" na pewno nie zechciałby pracować dla tej firmy. Jeżeli HR w taki sposób zachowuje się podczas rozmowy rekrutacyjnej mogę jedynie wyobrażać sobie w jaki sposób pracownicy są tam traktowani . nie polecam !

@kandydat do pracy

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że rozmowa rekrutacja nie spełniła Pani/Pana oczekiwań. Przeprowadzając rozmowy z każdym kandydatem zawsze korzystamy z puli tych samych, standardowych pytań i staramy się zachować maksimum profesjonalizmu, a także życzliwości. Staramy się, aby poczuli się Państwo u nas dobrze i wynieśli z tego pierwszego kontaktu jak najbardziej pozytywne odczucia. Jeśli zechce się Pani/Pan podzielić z nami bardziej szczegółowymi spostrzeżeniami z rozmowy rekrutacyjnej (np. które pytania uznał/a Pani/Pan za tendencyjne czy atakujące), to będziemy wdzięczni i na pewno weźmiemy to pod uwagę. Prosimy o kontakt na adres komunikacja@vesuvius.com

8h biegania tragedia
@kandydat do pracy

A no przyjdzie nowy do pracy przerobi do przerwy i ucieka tyle na temat (usunięte przez administratora)

Operator

Czy poszukują suwnicowych? Ile można zarobić?

Donaldinio

Duże są kolejki na obiedzie, długo się czeka?

@Donaldinio

Pracownicy poszczególnych Wydziałów przychodzą na obiady w wyznaczonych godzinach, w związku z tym czasem kolejki są krótsze, czasem nieco dłuższe, ale nigdy nie dotarły do nas żadne zażalenia dotyczące długiego oczekiwania na posiłek. Staramy się, żeby ten proces przebiegał tak sprawnie, jak to tylko możliwe.

Kakal
@Donaldinio

Około 20 minut

Jerry Perry

A jak jest z normami? Ciężko jest je wyrobić?

Ktoś
@Jerry Perry

Zależy od wydziału i mistrza

@Jerry Perry

Pamiętaj , że norma to często do przeniesienia od kilku do kilkunastu ton dziennie.

NICK

Który wydział najłatwiejszy?

Zdziszek
@NICK

Nie ma łatwych/trudniejszych wydziałów. Każdy ma swoją specyfikę. W pracy najważniejsza jest atmosfera na zmianie w danym zespole i dlatego trzeba to sprawdzic osobiście będac w środku firmy aby się przekonać.

W3

Krótko i na temat, praca bardzo prosta, lecz wymagająca. Oczywiście zależy od stanowiska, ale na W3 jak ktoś trafi na zasyp, lub pakowanie, potrafi dziennie po 30,40ton dziennie przerzucić, recznie;) Oczywiście są manipulatory do przenoszenia worków, lecz zazwyczaj one nie działają tak jak powinny, lub w ogóle ????. Pracuje tu 3 lata i na tym wydziale nie ma mowy o nudzie, 8godzin mija momentalnie. Niestety, kwestia wypłat. Jak dla mnie, na tym wydziale powinno się zarabiać minimum 4000 na rękę. Nie ma co ukrywać, praca jest bardzo ciężka fizycznie, w dodatku pył unuszacy się na hali też nie sprzyja zdrowiu :) szczerze? Mniej się u robisz na budowlance, a weźmiesz conajmniej drugie tyle wypłaty co na start oferują ;) Pozdrawiam i nie życzę sobie usuwania mojego komentarza , gdyż nikogo nie obraziłem, tylko wydałem swoją merytoryczna opinie. Pozdrawiam i w nawiasie napisze do firmy, na prawdę pomyślcie o pieniądzach, bo z tego co widzę to W3 się wykrusza i to totalnie.

Szafa
@W3

A jak jest z tymi zaległymi nadgodzinami? Czy firma wypłaciła je wreszcie pracownikom?

Pegaz

Nie polecam pracy w tej firmie starzy pracownicy nic nie robią tylko gnoją nowych ludzi . Co najlepsze kierownik o tym wie ale siedzi cicho . Jedna wielka szajka ..By tylko cię zgnoić żebyś odszedł ..

Lustro

Według jednego z bardzo wysoko postawionych kierowników „ludzie oddają krew bo im się robić nie chce”. To zdanie pokazuje podejście firmy do życia i zdrowia.

Pik
@Lustro

Rzeby jej nie potrzebował po wtedy pójdę do pracy zachce mi się robić

Zostaw merytoryczną opinię o Vesuvius - Skawina

• Jak się pracuje w Vesuvius?

Zobacz opinie na temat firmy Vesuvius tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vesuvius?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 21 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vesuvius?

Kandydaci do pracy w Vesuvius napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vesuvius