Vesuvius

Opinie o Vesuvius

Na jakie zarobki można liczyć w systemie czterobrygadowym ?

Kokoseurow3
@Adam

Na w3 lizodupy mają dobrze także jak nim jesteś to zapraszam aplikuj, nie ważne czy pracujesz 3 czy paręnaście lat dobrze dupe obrobisz to dostaniesz najlepsze stanowisko. (usunięte przez administratora)

@Adam

Jeśli jesteś nieudacznikiem i nie masz pomysłu na życie to system 4 bryg jest dla Ciebie.

@Adam

System 4 brygadowy jest dla ludzi , którzy nie mają pomysłu na życie i są niedacznikami. Kto przy zdrowych zmysłach dla kilku groszy więcej pozbawia się Wszystkich Świąt, długich weekendów , imprez rodzinnych,.... W tym systemie będą Ci dawać urlop w tygodniu po to żebyś pracował w weekend.

MK
@Ez

A mnie ten system odpowiada, zawsze tak pracowałem i nie miałem z tym problemów. Wcale nie czuję się przez to nieudacznikiem.

@MK

Bo nie liczy się dla Ciebie rodzina albo siedzisz teraz w biurze i siedzisz na fotelu rozmyślając co będziesz robił w domu. Ludzie na produkcji mają za cel tylko ile ton w niedzielę do przeniesienia im zostało ...

MK
@Ez

Właśnie ze względu na rodzinę wolę ten system, żona też pracuje na zmiany. Dzięki 4 brygadowce mam czas dla dzieci i kiedy żona pracuje mogę się nimi zająć a nie polegać na innych. Przy okazji lepiej zarabiam. Nie uważam się za gorszego od ciebie bo pracuje w innym systemie niż ty.

@MK

Jak masz czas dla.dzieci na 4 brygadówce kiedy pracujesz w niedzielę, wigilię, Wielkanoc? A wolne masz np. w środę do południa gdy dzieci są w szkole a żona w pracy.....

Dobrze płacą

Lo

Ok

Lo

Niezle

Zastanawiam się nad wysłaniem CV jednak doszły mnie słuchy, że w ostatnim czasie odchodzi dużo pracowników z długim stażem pracy. Czy to prawda?

@Kandydat

Napewno nie jest to praca stabilna i na całe życie. Poza tym system cztero brygadowy jest mówiąc delikatnie dla kawalerów lub Ukraińców. Osoby , które chcą mieć weekend w środku tygodnia a chodzić do pracy kiedy normalni ludzie są w domu to zapraszam do tej firmy.

Madafaka

Szlachetny pan, dobrze znany ludziom z v. :)

Edward

Czy tak potężna firma jak Vesuvius Poland pomyśli wkoncu o miejscach parkingowych dla swoich pracowników??? Gdzie są związki ??? Pracuje tu 12 lat i widzę jak ta firma zmierza na (usunięte przez administratora)

Jeśli szukasz bólu pleców, braku możliwości regeneracji przed następnym dniem pracy, ponad 40 stopni na hali w lecie i systemu 4 brygadowego to idź do Vesuviusza. Będziesz pracował w wigilię, w Wielkanoc w weekendy majowe. Nie będziesz miał życia rodzinnego i zdrowia.

A do tego wartości ,którymi się szczycą Ni Jak mają się do rzeczywistości. Nie jest to praca stabilna emocjonalnie !!!

Gg

I zapomniałeś jeszcze jednego ...pieniedzy nie będziesz miał

Gogol
@Gg

I nie będzie

źle. ze strony HR - kompletny brak profesjonalizmu.

2 razy przechodzilem 1 etap rekrutacyjny, nie bede juz sie rozpisywal w szczegolach, zostalem zaproszony ostatecznie na 2gi etap gdzie obiecano ze na przestrzeni nastepnych 2 tygodni dostane odpowiedz nie zaleznie czy pozytywna czy negatywna, minal miesiac i dalej 0 feedbacku. zmarnowaliscie moj czas.

Ciekawy

A Co z wydziałem W4 co z pracownikami fizycznymi, kadrą zarządzającą? Są masowe zwolnienia ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Przemek
@Ciekawy

Witam mam pytanie ile na początek jako operator się zarabia?

@Przemek

3520brutto .

@Przemek

3520 brutto + dodatki za nadgodziny, godziny nocne, premie, no i obiad w stołówce ????

@Anonim

Do tego należy doliczyć ból pleców i utratę zdrowia.

Gogol
@Ciekawy

Nie

Były Pracownik

Wracam właśnie z Holandii i czytam te ciekawe komentarze na temat Vesuviusza i cztero-brygadowki. Pracowałem tak kilka lat. Nigdy nie będę już pracował w takim systemie. Zabierano mi weekendy , zabierano mi nawet urlop bo miałem przymusowy w tygodniu. Zmarnowałem tak kilka lat swojego życia. Teraz pracując po 8 godzin żyje jak król. Nie muszę prosić prosić o niedzielny urlop na imieniny Taty , chrzest córki czy wyjazd do Zakopanego.

Izzy
@Były Pracownik

Zabierali ci weekend ale ci za niego więcej płacili. Poza tym przecież nikt cię do pracy w tym systemie nie zmuszał xd

As
@Izzy

Ile placili?

Tomasso

Jak wygląda praca na wizo czyli w5 w vesuviusz?

@Tomasso

Normalnie

Kamo

szukają kogoś do działu BHP ponownie od kilku miesiecy.zwolnił się etat bo ktoś się zwolnił czy firma się rozrasta? Praca tylko biurowa czy trzeba kontrolować stanowiska poza biurem?

Damian
@Kamo

Zwolnił się chłopak. Będzie miał lepszą robotę. Większego chaosu nie ma.

@Kamo

Z biura

panna

Hej, szukają kogoś do działu transportu : zwolnił się etat bo ktoś się zwolnił czy firma się rozrasta? Jakie warunki można negocjować? Macie jakieś doświadczenie, opinie, uwagi co do pracy biurowej?

Jak wygląa praca w kontroli jakości? Czy jest ciężka? Wstępnie byłbym zainteresowany ale nie wiem co mnie czeka.

stażystka

Czy ktoś aplikował na stażystę w dziale produkcji i może się podzielić swoim doświadczeniem? Będę wdzięczna

Jacob

Dział Vizo ktoś coś. Mam tam zacząć 14,ale po komentarzach mam teraz wątpliwości.

Norbi
@Jacob

To przyjdź i sprawdź na własne oczy a nie polegaj na czyichś opiniach. Na VISO pracuje moja znajoma już kilka lat i nigdy nie chciała zmienić wydziału. Ja tam nie mogę iść bo czterobrygadówka, ale da się lepiej zarobić to na pewno...

@Norbi

Dzięki za opinie ,masz rację sprawdzę na własnej skórze.

Vizo opini o tym dziale

Szukam pracy

Witam. Zastanawiam się nad pracą w Vesuvius doszły mnie słuchy, że wynagrodzenia wysokie dodatki też całkiem spore + premie + ponoć 1000 zł miesięcznie za system 4 zmianowy prawda to ? Pozdrawiam A

sprytny
@Szukam pracy

To wszystko zależy jaki dział W3 nie polecam, brud, smród, trzeba się przyłożyć, natomiast W1 elegancja francja, lekka robota, kierownicy młodzi w miarę nowi, przymykają oko, na drugiej i trzeciej zmianie już nikt Cię nie kontroluje :)

RZEKA
@sprytny

Bredzisz Nielisz gupot

@Szukam pracy

Faktycznie na 4 brygadowce są całkiem Ok zarobki. Natomiast większość wydziałów pracuje na 3 zmiany. Na 3 zmianach z podstawy masz 2500 na rękę + dodatki, czyli zazwyczaj 2600-2700. Tyle że praca dosyć stabilna, to duży plus.

Pravownik
@sprytny

Przyjdź i popracuj na jednej z linii W1. Tak całą dniówkę. Pot zaleje Ci... a luz na 2/3 zmianie był, ale dwa lata temu. Pozdrawiam

Szukam pracy

Jak wygląda sytuacja na systemie uda się dostać 4 na rękę?

cezar
@Szukam pracy

tak wyjdziesz 4k lekko na rękę ale jak dodasz wypłaty z dwóch miesięcy ;) jak jesteś niebieski to nie zostaniesz na nadliczbowe bez doświadczenia

Pik

Nie wszyscy pracują w systemie 4 brygadowy Więc czysta wyplata

Były
@Szukam pracy

Omija szerokim lukiem wydział W3, niewolnicza praca za 2500zl netto. Chyba że masz problem z nadwagą ???? Ja schudłem w 5 miesięcy 6kg.

8h biegania tragedia
@Szukam pracy

Daj sobie spokuj gdzie poco za (usunięte przez administratora)

@Pik

W systemie 4 brygadowym Drogi Kolego nie masz życia rodzinnego. Z jednej strony Vesuviusz mówi o Szacunku a z drugiej strony pozbawia ludzi tego co najcenniejsze Rodziny!!!! Powód systemu 4 brygadowego jest zawsze taki sam. Żądza pieniądza

Lolek
@Ez

Pracuje w systemie czterobrygadowym chociaż mam rodzinę. Nawet ten system bardziej mi pasuje bo jest lepiej płatny, a i dla dzieci mam więcej czasu w tygodniu.

Kolomolo

A czy może ktoś się wypowiedzieć jak to jest w dziale zakupów?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Vesuvius?

Niestety nie. Do nas na w3 przenieśli człowieka, który za to, że w sposób grzeczny wyrażał swoje zdanie na temat pracy dwóch operatorów na 3 maszyny. Nie liczą się ludzie tylko słupki i pieniądze.

As

Tak jak tego gościa z jakości. Kabaret.

pÓżniej

Cóż skoro się nie wyrabiasz i jak sam wspomniałeś nie spełniasz oczekiwać pracodawcy to co się pÓźniej dziwisz że Ci nie przedłużyli ?

Kolomolo

WItam, widzę że poszukują kupca, czy ktoś z tego stanowiska może sie wypowiedzieć jaka wyglada wynagrodzenie na tym stanowisku?

XxX

Co piątek wolne nie z naszej winy a z naszych urlopów śmieszne urlop powinien być dla pracownika nie dla pracodawcy jak nie ma roboty to postojowe w piątki i tyle w temacie!!!

Ustawa
@XxX

Ustawa weszła ze pracodawca moze ciebie wyslac na caly urlop i nic nie masz do powiedzenia

XxX
@Ustawa

Za przeproszeniem CH.. nie ustawa , ma prawo Cię wysłać na obowiązkowy urlop jeśli masz zaległy!!! Poczytaj dokładnie!!!!

8h biegania tragedia
@XxX

Myślałem że trafie w fajne miejsce a tu tragedia wydział w5 viso i nie tylko ja tam jest (usunięte przez administratora)rozmawiałem z różnymi ludzmi na stołówce i każdy narzeka że normy już na maxa ludzie padają i jeszcze chcą więcej op 8 miesiącach sie podałem i kolerzanka też pracujemy w valeo i jest o niebo lepiej i wynagrodzenie też lepsze nie polecam tej firmy z daleka od niewolnictwa horror ludzie szkoda załatwiać pracy codzienie ktoś przychodzi i po 2 dniach już uciekają

rzeka

Dlaczego Natalia odeszla

ale
@rzeka

bo to była największa porażka tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Vesuvius - Skawina

• Jak się pracuje w Vesuvius?

Zobacz opinie na temat firmy Vesuvius tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vesuvius?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 21 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vesuvius?

Kandydaci do pracy w Vesuvius napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vesuvius