Vesuvius

Opinie o Vesuvius

witam pytam po ile godzin sprzataczki pracuja bo 3 godz ida juz do domu a maja placone za 8 godz co one sa lepsze od nas

max
@Ewa

To zwolnij się z Vesuviusa i i idź do firmy sprzątającej a nie płacz.

Wiecie czy Vesuvius udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Xyz

Tak

Wydział karny

Ludzie, na W3 to nawet Ukraina robić nie chce i spier.. do domu po paru dniach, także weźcie sobie to do myślenia. Powiem tak, jak nie zwiększa wypłaty, nie poprawia tego zapylenia, to niedługo kierownik się będzie musiał przebrac i wziąć się do roboty. Smutna, ale prawda. W dodatku naciski na schodzenie z hali o "równej godzinie" tj np. 14:15. Co to ma znaczyc ? Wychodzisz UJ.... Od głowy po nogi, zanim się umyjesz , ubierzesz , odbijasz kartę o 14:30/40. Płacicie za to? Oczywiście, że nie! To jest chory wymysl! Przerwa 30min na W3 powinna być norma! Zanim zajdziesz na stołówkę mija min. 5min, już pomijam kwestie kolejek ,bo to paranoja i dodatkowe 5-10min. Ale oczywiście nikt tego nie widzi i problemu nie ma. Albo się zejdziemy wszyscy pracownicy w grupę i powiemy co jest grane , albo będą nami pomiatać do końca. No niestety...

JkJ

Dzień Dobry Jak wygląda praca operatora produkcji ?Czytając opinie mocno zastanawiam się nad tą pracą.

Zniesmaczony
@JkJ

Bardzo chętnie też się czegoś dowiem.

źle. ze strony HR - kompletny brak profesjonalizmu.

2 razy przechodzilem 1 etap rekrutacyjny, nie bede juz sie rozpisywal w szczegolach, zostalem zaproszony ostatecznie na 2gi etap gdzie obiecano ze na przestrzeni nastepnych 2 tygodni dostane odpowiedz nie zaleznie czy pozytywna czy negatywna, minal miesiac i dalej 0 feedbacku. zmarnowaliscie moj czas.

Doświadczony

Cześć, Jak jest na stanowisku mistrza? Dostałem ofertę, czy warto iść na rozmowę? Nie pytam o szczegóły ale czy finansowo jesteście zadowoleni? Dzięki za wszelkie porady.

@Doświadczony

Byłeś na rozmowie na stanowisko mistrza zmiany? Jak wrażenia? Odezwali się już do Ciebie po rozmowie? Na jaki wydział rekrutowali? Długo trwała rozmowa?

Tak
@Zainteresowany

Pozdrawiam inżynierów z Vulcana, że maja siłę do tej roboty . Powiem szczerze , że po studiach, miałbym większe ambicje niz oni. Hahahaha xD.

Ciekawy

Jaka panuje atmosfera na dziale Utrzymania Ruchu? Jak z możliwościami rozwoju i szacunkiem do pracownika?

Belt

Witam.Na samym wstępie można wyczuć co tam jest.Sama rozmowa kwalifikacyjna pokaże.Juz na rozmowie podchodzą ignorancko.Pytasz i ch o coś a Tam jeden do drugiego uśmieszki.Sa beszczelni już na wstepie

Gbr

Jak widać zamieszczone tu opinie nie napawają optymizmem,warto się zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie,zanim wpadnie się w (usunięte przez administratora)

rzeka

Witaj Patryku cały tydzień sprzątaliśmy żebyś sobie butów nie zabrudził ????????????

tak

100%racji ma kolega ,ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora)

tak
@tak

widzę ze cenzura jak za komuny działa w najlepsze,co z wolnością słowa ludzie....

Men

Powiem krótko praca ciężka, (usunięte przez administratora) brud i zapylenie warunki dramat 3520 brutto a w zamian zadupcasz jak dziki osioł, co chwile normy w górę, presja, stres jeszcze jak dobrze trafisz to przerzucaj sobie po kilka ton dziennie zaraz zdrowie zniszczone

grzechu

Zgadzam się w zupełności z moimi przedmowcami ,praca na w3 to absolutna klapa i porażka.Szczególnie praca na tej nowej linii gdzie nie ma dnia żeby coś się nie chrzanilo.Szkoda zdrowia tam tracić za tą nędzno jałmużnę jaka płacą. Nie polecam pracy tam najgorszej wrogowi.Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

A z jakich powodów są te czystki? Zwalniają osoby które nie ogarniają swoich stołków? Czy są jakieś inne powody?

Co się dzieje w Vesuviusu że, poszukują tylu osób do pracy w tym: planistów, mistrzów? Bardzo dużo jest ukrytych rekrutacji na mistrza. Czy firma się rozwija, czy może są jakieś większe czystki?

KK
@Zainteresowany

Czystki jakich mało.

rzeka

Dziękuję wielki prezesie za premie świąteczna

Cześć, przebyłem rozmowę telefoniczną, która wydawała spoko Nie Wiem na jaki dział chcą mnie dać Ktoś mi powie jakie są na dzień dzisiejszy warunki płacy, premie, dodatki? Bo wiem że to jest na 3 zmiany Warto jechać na drugi etap rozmowy?

RED
@Nowy

Poświęć te 2h i zobacz co ci powiedzą. Praca tam jest zależna od wydziału i linii na którą trafisz. Będziesz miał szczęście to biedzę dobrze i możliwe że praca ci spasuje, a jak będziesz miał pecha to cóż, ból pleców gratis i narażenie na zapylenie. (usunięte przez administratora) nadgodziny 100% i premie( z nimi bywa różnie). "Najgorsze" wydziały to W3, W2, Viso/Vapex.

Grim

Pamiętam, mam nadzieję że to nie cenzura... i że kolbami w drzwi nie załomocą.

Vasyl

Należy im się. Przeprosiny im się nie należą! Pani z Hr, mistrzowie, jedni warci drugich.

__Blue__

Do nowego narybku. Pracowałem w Vesuvius'u na W3 ładnych parę lat dopóki nie wys...em kręgosłupa. Po czym usłyszałem że to nie ich wina i kazali mi spadać bo wraków nie potrzebują. Taka jest polityka firmy więc się radzę zastanowić nad swym losem jak tam wejdziecie bo będzie przegrany. Przed bramą jest niewidzialny napis ,, Witamy Was" a za bramą ,, Mamy Was" :D:D:D

Honorata
@__Blue__

Żaden pracodawca nie powinien dyskryminować pracownika ze względu na stan zdrowia. Nie myślałeś, by zgłosić się sprawę odpowiedniej instytucji? Zawsze należy walczyć o swoje.

@Honorata

Walczyłem. Prosiłem, chodziłem, groziłem, ale jak kierownik śmieje ci sie w twarz i mówi ,,Niemożliwe" i że on nie jest nic w stanie zrobić, a lider z majstrem za plecami wyzywa i mówi ci żeś jest pionek i nikt a majster sie śmieje bo taka macie polityke ( wyniki za wszelka cene ) to w końcu trzeba sobie dać spokój ( szkoda tylko że już zdrowie jest zszargane ). Ile ludzi sie zwolniło bo nie wyrabiało psychiczne za mojej kadencji to aż straszne. Macie piękną otoczkę jaka to nie wspaniała firma Vesuvius, a w środku zgnilizna i (usunięte przez administratora)praca. Nie piszcie bdur że szanujecie pracownika bo to czysty fałsz!!!

Robert
@__Blue__

Rozumiem, że nie wspominasz pracy w firmie zbyt dobrze. Jednak każda informacja dotycząca zatrudnienia jest bardzo istotna, więc napisz na jakiej umowie pracowałeś i czy była długoterminowa?

@Robert

Pracowałem już na umowę bezterminową, prawie 10 lat. Jak mam wspominać dobrze lata spędzone w Vesuvius'u skoro o mało nie zostałem kaleką i ciągle moja praca była opatrzona nerwami i ciągłym stresem? ( Już nie mówię że u was mobbing to standard życia). Pozdrawiam

Robert
@__Blue__

Dziesięć lat to faktycznie długi staż pracy. Czy wynagrodzenie było na dobrym poziomie i mogłeś podczas zatrudnienia liczyć na podwyżki?

@Robert

Po prawie 10 latach zarobiłem (bez nadgodzin) 2500zł. Mniej niż jest teraz na wejście. Jak nie macie układów to nie liczcie na kokosy. Więcej wydacie na lekarzy (kręgosłup, rak, pylica, itd.) niż zarobicie. choose your destiny :) ;). Powodzenia.

opat 1

praca bardzo ciezka ,zapylenie bardzo duze i szkodliwe było sprawdzanie na aparatach zapylenie smiech na sali ustniki byłe z czujnika były zaślącychepione(usunięte przez administratora)dla pracownika liczy sie sztuka .Wiecej rządzących niż pracujcy chnowa linia,nowy kierownik zmiany na gorsze,kierownik,majster.inżymier,lider,potem ty wszyscy żądzą i cie poniżają ludzi nowi odchodzą non stop,problemy z kręgosłupami,przepuklinami wszyscy to maj a w (usunięte przez administratora) liczy sie sztuka .surowce szkodliwe dla zdrowia jest to na tablicach i workach powinno byc płacony dodatek szkodliwy a nie jest ,2550zł nie jest wart tej pracy.Wydział W3

W3
@opat 1

W tym kraju nigdy nie było i nigdy nie będzie dobrze taka smutna prawda. (usunięte przez administratora)

jacek123

Wszystko pięknie ładnie na zdjęciach i w rozmowach ,tak naprawdę wykorzystywanie i upokarzanie,nikt o Tobie nie myśli i się nie interesuje,praca do utraty tchu,a i tak ciągle źle i mało,,taka prawda!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vesuvius - Skawina

• Jak się pracuje w Vesuvius?

Zobacz opinie na temat firmy Vesuvius tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vesuvius?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 21 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vesuvius?

Kandydaci do pracy w Vesuvius napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vesuvius