Vesuvius

Opinie o Vesuvius

Gohan

Witam aż tak źle jest w firmie czy poprostu znowu narzekanie na wszystko chce wiedzieć jaka panuje atmosfera w pracy i tez to co mówią na rozmowa ze bednefity wczasy pod grusza? Czy premia kwartalne są dobrze płacone

__Blue__
@Gohan

Praca jak praca, trzeba robić swoje. Choć to nie lekka robota. Benefity, wczasy pod grószą jak najbardziej są, ale trzeba się liczyć z Wyzyskiem, Mobbingiem i ciągłymi pretensjami, na miłą atmosfera niema co liczyć. No chyba że jest sie z rodziny, dupowłazem lub konfidentem to wtedy tem korporacyjny szajs cie przyjmie jak swoją ratolosl i bedziesz żył długo i szczęśliwie ku swej uciesze i cierpieniu innych u boku, bo zeby jeden mógł leżeć to drugi musi za niego (usunięte przez administratora) w ,,PRACY" ????????

Niezadowolony

Nie polecam to jest jakas kpina na rozmowę czekałem 40 min atmosfera tragiczna musiał bym być desperatem żeby tam pracować, po przeczytaniu tutaj opiń postanowiłem spróbować teraz się nauczyłem , strata czasu

Gero

Dlaczego tak często zmieniają się tam bhp-owcy?

Revenge

Nie radze tam pracować zwłaszcza na W1. Mistrzowie to ludzie, którzy totalnie nie znają się na robocie, a jedyne co potrafią to przypierdalać się , że robisz za mało nawet jeśli wyrabiasz normę. Na samym starcie zostaniesz okłamany o premiach, bonusach - nic takiego nie istnieje. Zostaniesz potraktowany jak śmieć, żaden mistrz nie przyzna Ci racji nawet jeśli ją masz. Beznadziejna organizacja pracy. Mam nadzieję, że całe W1 upadnie jak najszybciej i te darmozjady zostaną bez pracy.

źle. ze strony HR - kompletny brak profesjonalizmu.

2 razy przechodzilem 1 etap rekrutacyjny, nie bede juz sie rozpisywal w szczegolach, zostalem zaproszony ostatecznie na 2gi etap gdzie obiecano ze na przestrzeni nastepnych 2 tygodni dostane odpowiedz nie zaleznie czy pozytywna czy negatywna, minal miesiac i dalej 0 feedbacku. zmarnowaliscie moj czas.

bk

Masakra, liderzy to podpierdalacze, dla nierobow zza biurek licza sie tylko tabelki, robią jakieś obchody z nudów bo tak naprawdę nie mają pojecia o tej robocie, siedza na (usunięte przez administratora) piszac maile do kolegi siedzacego obok, juz nie wspomne o postawianiu osoby mierzacej czas twojej pracy, ciągle wizytacje osób ktore nic nie wnoszą pożytecznego, drugi kolchoz po valeo,

Michał..

Piecy tyle mają czemu tego nie pala jeszcze.. kierownictwa mistrzów liderów i lekkowlazow

Pan umeczony tam

Złodziej na zlodzieju złodziejem podparty.. Lider nie zna się na robocie ale umie ściemniać !!!

Chacha

Złodzieje jak się odwrocisz nóż w plecy oczy do okola głowy...

Koki

Czytaj to.. !!!!!! Mistrz to złodziej więcej robić do wc nie iść byś nic nie widział co robią obok Ciebie hehe kolega kierownika z jednego wora wyjeci WSTYD POLSKA

mikro

ale każdy ma prawo uważać firmę za solidną, ja też takie zdaniem mam o nich. poza tym jak ktoś szuka pracynto jest ogłoszenie że szukają na stanowisko Inżynier R&D

A ja pracuje tutaj już 6 lat. I złego słowa nie mogę o firmie powiedzieć. Chyba o czymś to świadczy, tak?

prawda prawda
@Tomek

Pani z HR widze że dobrą robote pani wykonuje. Czy za kazdy wpis pozytywny są jakieś premie? Czy tylko chodzi o poprawe wizerunku?

10 lat w ves

i zależy jeszcze to od działu w którym pracujesz.

10 lat w ves

tomek: tylko wtedy gdy brakuje urlopu (moim zdaniem lepiej iść na dzień bezpłatnego w poniedziałek a w sobotę na 100 :D) Na początku każdego roku kalendarzowego kierownictwo wraz z prezesem (pod czujnym nadzorem związków zawodowych :) układa kalendarz urlopów na cały rok: -dwa tygodnie taryfy ( lipiec/sierpień) -zwykle ok. 5-8 dni na święta i długie weekendu (Boże Ciało, majówka, itp.)

10 lat w ves

za nadgodziny płacą w terminie. chyba, że brakuje urlopu to wtedy odrabiasz 1 za 1. jeżeli skończy się limit kwartalny nadgodzin (ok. 105) i jesteś na prośbę pracodawcy to do odbioru 1,5 h za 1 przepracowaną.

Koko

A na jakie zarobki można liczyć? Jako operator 3k da się wyciągnąć? I ile "władza" zarabia?

pracownik jeszcze normalny

"Niezależne forum pracowników firmy VESUVIUS SKAWINA" na pracownicy.tk to miejsce dla przydupaców i wazelinarzy to włażenia do duuu.....py szefom wielkim menagerom buhhhahhha i oczywiści dla przewodniczących :niezależnym" związkom zawodowym

Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to tylko wierzchołek góry lodowej. Kiedyś parowałem tam, dziś już na szczęszcząc w innej firmie. Teraz jak patrze na to wszystko z perspektywy czasu zastanawiam się jak mogłem tam wytrzymać tak długo. Atmosfera - każdy na każdego donosi, współpraca to hasło na kompetencje, komunikacja emailowa nawet jak koleżanka siedzi przy biurku naprzeciw Pranie mózgu - menagerowie mylą że są wielkie guru, a w najprostszej sprawie nie wiedza o co chodzi w projektach i na każdym kroku wpada za wpadką. Mnie byłoby wstyd przed swoim podwładnym że nie wiem o czym mówię, wykazując się brakiem wiedzy w zakresie swoich obowiązków i technologi produkcji. Zdarza się tak że procownik produkcji ma większą wiedzę z zakresu procesu produkcyjnego niż kierownik produkcji lub jakości. Nie mówiąc już o menagerach R&D (to już temat rzeka - kompletna porażka). Jak chcesz pracować 1.w domu wariatów, 2.lubisz być poniżany, 3. na każdym kroku mieć pranie mózgu że niby korporacja to szczęście a twoim największym marzeniem to integracja z współpracownikami którzy utopili by cię w łyżce wody (zresztą tak jest na każdym kroku będą cie pod......lać do szefa) 4. pracować na najniższej pensji za coraz to wyższe obowiązki 5. po 1 roku poczujesz frustacje , drugiego załamanie, trzeciego wściekłość, czwartego - nienawiść do siebie że jesteś w sytuacji bez wyjścia a piąego znienawidzisz siebie że pozwalasz na traktowanie w taki sposób TO MUSISZ POPRACOWAĆ W VESEVIUSZU ps. dla osób które nigdy nie pracowały w korporacji może wydawać się to wyolbrzymione i przesadzone byłego pracownika, bo przecie z zewnątrz firma to raj dla pracownika tak jest przedstawiana. Dla niedowiarków i lubiących ekstremalne wrażenia to jest praca. Jedyni plus w to jest motto "co cie nie zabije to Cie wzmocni". Po takim doświadczeniu w tej pracy nic juz nie jest straszne :)

number 1
@były pracownik

W pełni popieram!!!

Ve

Karty benefit przydatne bo po takim tyraniu kilkadziesiat ton dziennie to wszystko boli dotego calkowity brak szacunku ze strony kierowniczej jestesmy dlanich robolami do zajechania

taki jeden

Witajcie Co powiecie o zakładzie w Gliwicach? Byłem na rozmowie i zaproponowali dośc dobrą kasę. Warto przechodzić z innej firmy? Jak wygląda socjal? Jest wogóle? Piszą że jest. Pozdro

Kiks

Witam W Skawinie już po raz kolejny widze ogłoszenie na Mistrza Produkcji, byłem na rozmowie za pierwszym razem i wg mnie wszystko było OK. Jednak dostałem informacje , że mają kogos lepszego itd. Ale potygodniu z nowu w internecie widze tą samoą oferte

Luna
@Kiks

Mistrzowie szukają jak coś zwinąć by nikt nic nie widział .. nie mają na chleb !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vesuvius - Skawina

• Jak się pracuje w Vesuvius?

Zobacz opinie na temat firmy Vesuvius tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vesuvius?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 21 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vesuvius?

Kandydaci do pracy w Vesuvius napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vesuvius