Opinie o Nea Net w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nea Net. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nea Net o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nea Net w Siedlce

Tomek N

Internet bardzo sprawnie mi lata polecam. Obsługa bardzo miła

Weshai

Nie polecam nikomu! Żenada.

Katarzyna

fachowa obsługa w biurze szybko i przyjemnie polecam

wczesniej miałam vectre gdzie nigdy nic nie mozna było załatwić dogadac.... teraz wszystko jest błyskawicznie szybko.... internet działa bardzo dobrze

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Nea Net.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

prawdziwy swiatłowód działa błyskawicznie POLECAM

Mam tv na nowym świecie i nie zamieniłabym tej telewizji nigdy na świecie poniewaz mozna kanały ogladac kilka dni do tyłu ,internet jest tak szybki ze nie wnikam i megbajtów bo porostu wystarcza ,napewno polecam

Maciej

POLECAM !!!!byłem w szoku ze można mieć w siedlcach łącze powyzej 300 megabitów które aż tak zapierd*** .........bierzcie w ciemno to jest faktycznie światłowód a nie jakiś dziadowska neostrada

Była klientka

Słaby przesył danych bo na umowie napisane "do"i podana prędkość, więc twierdzili, że wywiązują się z umowy. Szef do klientów na "ty " mówi. Jak jakaś awaria była to jak udało się dodzwonić to nigdy nie przyjechał nikt od nich jak się umówili.

marek

działa dobrze polecam

Jarek K

mam światłowód od nich w domu leci ponad 100 megabitów awarii narazie niebyło wiec polecam

Katastrofalne podejście do klienta i słaba sprawdność intenertu. Wogóle nie polecam. Szoda nerwów.

xinzhao

Utraty połączeń od godziny 24.00 do 3.00. Lecz wszystko śmiga ładnie działa. Polecam

opiniodawca

Dno, zero profesjonalizmu. Książę burak - słoma z trepów wystaje. Lipa, dno. Porażka. Powinny być punkty ujemne.

klient

Jak wyżej, niestabilny internet, spadki prędkości, zrywanie połączeń. Prosisz o kontakt kierownictwa i nic. Mówią na infolini, by reklamować, ale to "coś" co miało być internetem co któryś dzień nie działa prawidłowo. Trzeba by siedzieć i co chwilę pisać, a chyba nie oto chodzi. Bardzo wolno też działają serwisując internet. Lipa

nea net to totalna porażka, utraty pakietów, spadki prędkości, ciągłe zrywanie połączenia, zdecydowanie nie polecam

@1231

odkad podłaczyli światłowód działa bardzo szybko ogólnie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Nea Net - Siedlce

• Jak się pracuje w Nea Net?

Zobacz opinie na temat firmy Nea Net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nea Net
2.7/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Chmielna 8
    08-110 Siedlce