Opinie o Nea Net w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nea Net. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nea Net o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nea Net w Siedlce

Kamil Nowy wpis

Nie polecam. Internet nie działa praktycznie w ogóle, czasami jak już działała to film który trwa 1.5 h trzeba oglądać ponad 2 h bo się zacina.Obsluga telefoniczna jakąś istnieję ale nic nie umieją zrobić.

Czy nowo zatrudnione osoby w Nea Net otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Hania

Pomoc techniczna nie istnieje.

jack Nowy wpis
@Hania

pomoc techniczna nie istnieje ,po podpisani umowy zostajesz sam ,po zgłoszeniu awari o godzinie 9.00 internet i tv nikt z pomocy technicznej nawet nie odzwonił i nie zainteresował sie problemem do godziny 14.00,sam dodzwaniałemze 4 razy, z próśba czy ktokolwiek zaintereoswał sie problemem ,w odpowiedzi usłyszałem że technicy zajmuja sie problemem wedłu kolejności zgłoszeń i trudno powiedziećwiec kiedy ktokolwiek zinteresuje sie naprawą.

evel

Polecam zarówno Int jak i tv.

Olga Nowy wpis
@evel

Który pakiet?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Nea Net.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ewelina K-L

Zarówno Internet jak i tv super. Polecam.

Z usług firmy Nea Net korzystam prawie od dekady i nie mam do niej większych zastrzeżeń. Owszem, zdarzają się czasem spadki prędkości, czy chwilowe przerwy w dostępie do ich internetu bezprzewodowego, ale nie są jakieś uciążliwe i nagminne. Choć nie jest to internet o zawrotnej prędkości, to bez wątpienia działa on stabilniej i szybciej od internetu mobilnego proponowanego przez wielkich operatorów komórkowych, którzy w reklamach kuszą wielkimi liczbami. A prawda jest taka, że choć mieszkam niedaleko Siedlec, to - przez notoryczny brak zasięgu - nawet nie mam co marzyć o tym bardzo szybkim internecie, bo samo dodzwonienie się gdziekolwiek jest nie lada wyzwaniem. Więc właśnie dzięki Nea Net od lat nie jestem już wykluczony cyfrowo. Jako że dosyć często bywam w ich biurze, to mogę napisać, że zawsze spotykam się z bardzo miłą obsługą Pań tam pracujących. A jeżeli mam jakieś techniczne zapytania dotyczące działania ich sieci, to zawsze otrzymuję rzeczowe odpowiedzi. Na innych pracowników tej firmy również nie mogę narzekać, bo wszelkie awarie na maszcie nadawczym starają się usuwać w miarę jak najszybciej, często przy ciężkich warunkach pogodowych, nie zważając np. na bardzo porywisty wiatr. Już paru osobom poleciłem ich usługi, bo nie jest to na pewno - jak tu piszą niektórzy - firma krzak. Zwłaszcza że dbają o stałych klientów i przy przedłużaniu umowy bez problemów zawsze proponują korzystniejsze warunki za tę samą cenę.

Grażyna
@Paweł

To fajnie że jesteś zadowolony! A ile tych pań tam pracuje? Zawsze jest ktoś kto Cię obsłuży od ręki?

To koniec współpracy.

Witam. Myślę, że pracodawca jest kiepski. Wnioskuję to po kilku przyjazdach do usunięcia usterki. Pracownicy opryskliwi, jak już przyjadą to są zarozumiali, opryskliwi, nie chcą odpowiadać na zadawane pytania. Po złości zostawili mi przyczepioną do kabla gumę do żucia, która odkryłam podczas sprzątania. Nie lubią pytań, przebywania w jednym pomieszczeniu podczas naprawy. Dają do zrozumienia, że jeśli masz czterdzieści parę lat, a oni dwadzieścia, to ty jesteś idiota. Jeśli pracodawca byłby w porządku, to i jego pracownicy byliby uśmiechnięci i kompetentni. Część tych pseudo fachowców pracuje zapewne z braku laku. Stąd ta niefachowość i arogancja. Dlatego decyzja o pracy w NeaNet powinna być mocno przemyślana. Jeśli chodzi o usługi, to czekam końca umowy i NIGDY WIĘCEJ!

Olga
@To koniec współpracy.

Aha? Nie łatwiej by było w tej sytuacji zakomunikować o tej dziwnej sytuacji właśnie pracodawcy? Bo faktycznie jeśli Cię to tu spotkało to niestety przykra sprawa. Zależało Ci na tej pracy? Gdyby nie oni to wciąż chciałabyś tu być? :(

Krzak

Firma krzak nie polecam

Wojtek

Firma dobra pod każdym względem więc nic dziwnego, że konkurencja chce ją oczerniać.

@Wojtek

Firma krzak, ługowski przestań p[isac te komentarze.

Czy urlop w Nea Net jest płatny 100%?

jurek

nie radził bym iść tam pracować pracodawca kłamie jak mało kto ekipa taka sama fałszywa co chwilę nowi potem będziesz miał się zastanawiał po co tu przyszedles

@jurek

Dokładnie

Jaki jest wkład kierownictwa Nea Net w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Masny Ben

Ujemny

@Masny Ben

A tak na poważnie możesz napisać? Jaka jest atmosfera w firmie i jakie są relacje z szefostwem? ;)

Olga
@Masny Ben

XD dobrze wyjaśnione! Ujemny to i tak gorzej niż neutralny. Sugerujesz, że jeszcze celowo rozwalają atmosferę zamiast być biernym?

Haha

Haha to było poytanie retoryczne?

Czy trzeba mieć wykształcenie w branży?

Beata
@Marek

Bardzo dobre pytanie. Również jestem ciekawa odpowiedzi. Czy udało Ci się uzyskać zatrudnienie w firmie? Daj znać jakie są wymagania do podjęcia zatrudnienia w firmie.

Mirek
@Marek

Nietrzeba być z branży ale trzeba mieć zapał do pracy i lubić komputery i routery sporo instalacji kabli... Na rozmowie dali mi router do konfiguracji oraz zasilacz buforowy do złożenia. Robią szkolenia z światłowodów. Polecam

Feliks

Szkoda, że na forum pracowniczym aktywni są jedynie klienci, chyba, że to konkurencja tak inspiruje?

Janusz
@Feliks

Widać że komentarze to pogadanki konkurencji. Która się ośmiesza tymi oszczerstwami i działa w myśl zasady zucic gownem może się coś przyczepi.... Ja mam swiatlowod od nich wszystko działa normalnie. Pozdrawiam

Kuba

Obsługa miła, ale niekompetentna. Od samego początku nie mam u siebie wartości, które mam w umowie. Równie dobrze mógłbym zamówić internet 3 razy wolniejszy i wyszło by na to samo tyle, że taniej. Technicy nie są w stanie naprawić zwykłego problemu i z 30 deklarowanych minut robią się 4 godziny, sytuacja powtarzała się za każdym razem, nie była to jednorazowa wpadka. Internet jest stabilny, jest to jedyny plus do czasu kiedy przestanie działać i będziesz musiał zadzwonić żeby naprawić usterkę.

ręka boga
@Kuba

ja jako klient przygotowuje się do tego by pomóc zadbać firmie o klientów jak należy. ciekawe jakby pan prezes zatrudnił hydraulika do założenia C.O. a w zimę działałoby co 2 dni... jest lato, a internet co 2-3 minuty traci całkowicie łączność(niezależnie od pogody), jeśli okaże się, że antena nadawcza jest założona na budynku użyteczności publicznej zobowiązuje się do działań mających na celu likwidację ów urządzenia. albo gramy uczciwie, albo wcale. do końca sierpnia firma ma podjąć działania, które poprawią sprawność ich usługi, albo przechodzę do ofensywy. peace.

LI
@Kuba

Żeby naprawić usterkę, to najpierw trzeba mieć porządek w dokumentacji sieci, mieć odpowiedniego kierownika technicznego no i przede wszystkim mieć porządek w instalacji. Nie chciałbyś zobaczyć tego co się dzieje z drugiej strony Twojego kabla :)

@Danuta, dzięki za opinię, ale wypowiadasz się z punktu widzenia klienta. @Krystian, jesteś zadowolony z pracy, piszesz, że to dobry pracodawca. Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać o warunkach pracy jakie oferuje firma? Jakiego rodzaju umowy o pracę są podpisywane z pracownikiem na początek? Czy pracownik może liczyć na zniżkę na internet firmowy? Czy są poszukiwani instalatorzy, którzy wykonują usługi u klienta w domu? Można liczyć na premie lub szkolenia? Zachęcam Cię do zostawienia bardziej szczegółowej opinii.

@Ll, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej na temat firmy? Dlaczego masz taka opinię? Jak jest atmosfera w pracy i relacje z przełożonym? Czy byłeś z nich zadowolony? Pracodawca dodaje do wynagrodzenia bonusy w postaci premii, szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe lub pakietu socjalnego? Zachęcam Cię do dodania bardziej szczegółowej opinii o firmie.

Krystian
@Marta

Bardzo dobry pracodawca piszcie prawdziwe opinie, ja nie mam nic do zarzucenia.

Danuta
@Marta

kompetentni pracownicy, zakładali mi internet, wszystko działa także ja polecam

Widzę, że większość opinii pochodzi od klientów Nea Net - Wasze zdanie również jest bardzo ważne, bo też składa się na obraz firmy, ale może zechciałby się wypowiedzieć także któryś z pracowników Nea Net? Jak wygląda praca w tym miejscu? Czy widzicie dla siebie jakieś perspektywy rozwoju w tej firmie?

Ll
@Marta

Daruj sobie prace w tej firmie serio;)

Igor

Nea Net to firma z opinia dobrego pracodawcy ale niestety jeszcze sie taki nie urodził żeby wszystkim dogodził!!!

NeaNetToSZAJS

Nie polecam iż internet wolno chodzi, zasięg zostaje przerywany, co chwilę jest jakiś problem z WiFi i innymi rzeczami związanymi z internetem. Pomimo wymienionego routera jest ciągle to samo czyli zrywanie połączeń z czym wiąże się nieumożliwianie grania w przeróżne gry. Ogólnie to nie polecam tej firmy. Przyjeżdżają niby zrobić ten internet ale i tak nie dochodzi do żadnej poprawy.

Tomek N

Internet bardzo sprawnie mi lata polecam. Obsługa bardzo miła

Zostaw merytoryczną opinię o Nea Net - Siedlce

• Jak się pracuje w Nea Net?

Zobacz opinie na temat firmy Nea Net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nea Net
2.7/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Chmielna 8
    08-110 Siedlce