Opinie o TOMMAX Zaborowski Tomasz w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TOMMAX Zaborowski Tomasz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TOMMAX Zaborowski Tomasz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOMMAX Zaborowski Tomasz w Białystok

mała

są ludzie motywowani wyłącznie własnym interesem z pominięciem zasad moralnych mają w głowie tylko euforie boskiego uwielbienia

Kierowca

To może trochę więcej informacji o tej odpowiedzialności ?? bo jeżdżę po drogach i widzę co się dzieje. Więc proszę

Skoro nie pracujesz to nie interesuj się naszymi wypłatami bo nic tobie do nich.Stwierdzenie że głupich nie sieją nas obraża.Jak domyślam się też chciałaś zostać dyżurną ale głupich nie zatrudniają.Pozdrawiam wszystkich dużurnych!!!

justyna

To co dymacie już drugi czy trzeci miesiąc i nie dostaliście wypłaty? Głupich nie sieją, głupi sie rodzą. Cały ten temat dróg i ich obslugi to jedne wielkie złodziejstwo, tak wielkie że nawet unia przykręciła kranik.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie TOMMAX Zaborowski Tomasz na stanowisko SZWACZKA MASZYNOWA? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Ala Ma Kota

Panie (usunięte przez administratora) wypłaty miały być do 10 każdego miesiąca a nie po 30 dniach. Mam nagranie na dyktafonie ze szkolenia i odsłuchałam sobie dla pewności,(usunięte przez administratora)y. NIE ŁADNIE. TAK SIĘ NIE ROBI

XXXX

justyna - 2013-01-28 14:22:40 bardzo mi brakuje adresów ap. dopiero wtedy byśmy wiedzieli :kto tak pięknie gra;Nie ap tylko IP. To po pierwsze. Po drugie koleżanko (usunięte przez administratora) taki z Ciebie INFORMATYK że dasz radę namierzyć adres IP bo ja nie sądzę żeby to było możliwe ponieważ adres IP jest dynamiczny i przypisywany danemu komputerowi raz na 24/H i tylko dostawca internetu cyli PROVIDER na polecenie prokuratury lub sądu może to zrobić ale do tego trzeba głowy i sprzętu to nie jest wysłać solarkę na drogę i sprawdzić na GPS aktualne położenie albo napisać głupi komentarz to WYŻSZA SZKOŁA JAZDY. (usunięte przez administratora) Możesz zacząć namierzać. Nie mam czego ani kogo się obawiać a komentarze są anonimowe żeby pracodawca nie mógł się mścić jak będzie coś nie po jego myśli napisane

XXXX

A co będziesz rozliczać jak dostaniesz adresy albo maile? JA POWIEM TAK. NA RAZIE TYLKO JEDNA SPRAWA NAJWAŻNIEJSZA TO WYPŁATY DO 10 KAŻDEGO MIESIĄCA A RESZTA TO PIKUŚ. A GDDKiA TO NIECH MNIE W D....POCAŁUJE JA ROBIĘ SWOJE.

justyna

ta co pracuje

Jeśli nie pracujesz na dotyczącym sprawy stanowisku to jakim prawem w ogóle się wypowiadasz- zostaw wyrażanie opinii innym (tym zainteresowanym sprawą).

kolega

Dostajecie premie za te wpisy czy to nakaz służbowy. Normalnie jak bym czytał księgę pochwał w koreii północnej. Nich nam żyje wieli wódz!!! Możliwość kasowania i edycji wpisow czyni z tej strony kolejny śmieciowy portal. Taka ala ACTA za pieniadze. Dodam że nie jestem ani nie byłem pracownikiem ani tommxu ani gddkia a pracuje w tomaxie mój znajomy i jego opinia jest wrecz przeciwna co do wspołpracy więc chcialem poczytać co inni piszą. No ale tu kraina mlekiem i miodem płynąca. Niech nam żyje wieli wódz!! Tylko niech zupki dowiezie, masakra normalnie.

elo

Pracuje od pozątku akcji Zima w jednym z Oddziałów .Jak dotychczas współpraca z Panem(usunięte przez administratora) układa się bez zastrzeżeń .Jeśli chodzi o prace jest póki co ok.

lala

Witam , pracuję u P.(usunięte przez administratora) już 4 miesiące i jak narazie żadnych problemów , poza małymi minusami za 30 dniowe wypłaty na szkoleniu miały być w terminie 10 dni a nawet wcześniej no i zaplecze socjalne brak art higienicznych mydło papier ręcznik papierowy , miały być jakieś zupki ale ich nie ma , dostaliśmy za to kawe cukier i herbatę ale dobre i to co do pracowników z gddia to w moim przypadku żadnych problemów są bardzo pomocni więc oby tak dalej do końca zimy.Moja opinia jest jak najbardziej obiektywna .

bebe

zgadzam się że opinię można wystawić dopiero po zakończeniu współpracy, a jak na razie to widać wiele niedociągnięć, które mam nadzieję w trakcie pracy się poprawią, ale ludzie z GDDKiA naprawdę starają się nam życie uprzykszyć i za wszelką cene pokazać że sobie nie radzimy, a firma Pana (usunięte przez administratora)- na dzisiaj 4 - mam nadzieję, że za miesiąc napiszę 5

KK9

(usunięte przez administratora)piszecie nawet bym to nazwał wypracowania. Firma jest OK! Ale dużo jeszcze się musi uczyć jak my wszyscy. Bo wyglądało to na poczatku chaotycznie. (usunięte przez administratora) Moja ocena to 3+ w skali (1-6).

Zostaw merytoryczną opinię o TOMMAX Zaborowski Tomasz - Białystok

• Jak się pracuje w TOMMAX Zaborowski Tomasz?

Zobacz opinie na temat firmy TOMMAX Zaborowski Tomasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOMMAX Zaborowski Tomasz?

TOMMAX Zaborowski Tomasz
3.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • ul. Wesoła 13 lok. U4
    15-307 Białystok