Opinie o TOMMAX Zaborowski Tomasz w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TOMMAX Zaborowski Tomasz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TOMMAX Zaborowski Tomasz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOMMAX Zaborowski Tomasz w Białystok

Administrator Nowy wpis

W ogłoszeniu firmy TOMMAX Zaborowski Tomasz na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej jest informacja, że zarobki wynoszą 4200 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

R.J Nowy wpis

Ten Zaborowski to (usunięte przez administratora) ma już kilka spraw w sądzie nie daje pracownikom umów ani wynagrodzenia,słyszałem że ktoś mu już obił (usunięte przez administratora)i to zdrowo

dyżurny

Sezon 2013/2014 zakończony. Praca ogólnie fajna tylko szkoda że sezonowa. Ja osobiście mógłbym dyżurować cały rok. Jeżeli chodzi o płace to wszystko jak najbardziej ok. Dodatek za święta, wypłata w terminie więc czego chcieć więcej? Mam nadzieję że Pan Tomasz będzie o mnie pamiętał w przyszłym sezonie.

R.J Nowy wpis
@dyżurny

O czym Ty człowieku mówisz byłem dyżurnym w okresie zimowy nie zapłacił nie wystawił umów sprawa już jest w sądzie ostrzegam wszystkich przed tym zlodziejemmm! (usunięte przez administratora) już zerwali z nim umowy zapłacił 20 tys kary i PIP dowalił mu drugie 20 tysiecy

R bart Nowy wpis

(usunięte przez administratora) skończony cham nie daje umow i nie wypłaca pieniędzy komornicy już go ścigają Panstwowa Inspekcja Pracy Urzad Skarbowy I ZUS PROKURATURA również Tomasz Zaborowski firma Tommax Białystok (usunięte przez administratora) uważajcie na niego!

jaki

Witam serdecznie. Nie wiem ile to jeszcze potrwa, ale póki co firma radzi sobie całkiem nieźle. Miejmy nadzieję , że będą dalej szli tą ścieżką @:) ...

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie TOMMAX Zaborowski Tomasz na stanowisko SZWACZKA MASZYNOWA? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
radek

no właśnie,a oni gdzies te oferty swoje wystawiają czy tylko u nich na stronie gdzieś są bezpośrednio dostepne, bo kiedyś wydawało mi się, ze winnym miejscu w internecie widziałem od nich ogłoszenie i teraz nie wiem co z tym zrobić jednak. Mam nadzieje, ze tutaj bedzie można negocjowac warunki umowy?

Złodziej z PO

Chyba sie za bardzo opier...aliście albo szef za małą łapówke dał bo roboty ni ma.

ktoś

Od października do kwietnia.

ola

Kolejny tępy pijus z firmą "krzak", zatrudniający na czarno. Ludzie powinniście się cenić. Ja miałam 10 zł/godzine na ochronie, a teraz jestem bez pracy. Zgadzacie się iść do pracy za 3,5 zł/godzinę to nic dziwnego, że jakiś imbecyl wygra przetarg. Jeszcze całujecie go po rękach, że macie prace. Gdzie wasza godność. Wstydzcie się!

Rupert

"uja" o czym piszesz ? tu zostaw swoją opinie a nie domysły. Powiem szczerze, że chcę się dowiedzieć czegoś na temat tej firmy (przekazałem CV, rozmawiałem wg mnie nic dziwnego), ale z ostatnich wpisów dobiega jakiś bełkot. Panowie i Panie to jest portal dla osób które chcą wyrazić opinie, a nie opluwać i "kamionować". Powiem, że naprawdę jestem bezstronny i traktuje opinie 50/50 ale tu jest lipa... go work i podobne strony mają pomóc, powtarzam pomóc w tworzeniu opini a nie bawić się w prawo i spr.. pozdrawiam Rupert

NANA

CIEKAWE JAK SIE Z FISKUSEM ROZLICZE JAK ZADNEJ UMOWY NIE BYŁO I INFORMACJI, PODARKOWEJ TO PEWNIE NIE ZOBACZE,A URZĄD SKARBOWY CIEKAWE CO POWIE??

:-)

Jak dla mnie to super firma polecam wszystkim.Dobre zarobki wszystko jak nalezy.Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy.

?

Czy już wiadomo kto wygrał ten przetarg ? Bo ja złożyłam CV i nikt do mnie się nie odezwał.

?

Nie łudzcie sie zostanie góra 5 osób, w tamtym roku brałam udzial w szkoleniach, mam zapewnienia na e-mailach ze praca na 100%. Z 16 osob zostalo 5, Pozniej nawet nie odpisywal na e- maile. (usunięte przez administratora)

aga

szef poradzi: a ja go na oczy nie widziałam przez cały sezon

A czy ktoś z Was zainteresował się ile Pan Tomasz pobiera od Nas "Haraczu" za godzinę pracy? Bo mi wychodzi, że zarabiał na czysto 6,45 zł na godzinie pracy.

ONA

Szkolenie jest bezpłatne- należy przygotować się jedynie z wiadomości które są także dostępne na stronie GDDKiA. Potem oczywiście jest test z wiedzy i przygotowania do objęcia dyżuru. Praca dla odpowiedzialnych ludzi ale kto jest zdyscyplinowany to se zawsze poradzi. Szef jest w porządku- w razie czego zawsze pomoże. Polecam.

ONA

Mi się tam super pracowało- moi zmniennicy godni zaufania. Tylko ci z GDDKia wkurzali.

Wojtek

I stało się.Praca się skończyła a było tak fajnie.Pan (usunięte przez administratora) okazał się całkiem w porządku gość.Co miało być to było czasem wcześniej czasem później ale było.Mam nadzieję że Pan (usunięte przez administratora)wygra przetarg na następną zimę i znów praca będzie.Panie(usunięte przez administratora) niech Pan się nie przejmuje tymi negatywnymi wpisami,pisali to ludzie którzy nie mają pojęcia co piszą,ja tam jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem acha panie (usunięte przez administratora)więcej uśmiechu na twarzy,pozdrawiam Wojtek dyżurny z Orzysza

XXXX

Imbecylem bym Go nie nazwał. Ale zachowuje się jak lekko niepoważny chłopiec w krótkich majtkach. Zostawić ludzi bez kasy na święta to CHAMSTWO. A kasę wzięło się już dawno i wpłaciło na lokatę. A miało być do 10. Może za marzec wypłaci Pan Panie (usunięte przez administratora)w maju co? Niedoczekanie. Dopilnuję tego że jak skończą się dyżury kasa ma być rozliczona bo nie będę latał za Panem bo te pieniądze uczciwie zarobiłem.

janej

Pan (usunięte przez administratora)to po prostu imbecyl i bardzo śmieszny człowiek

Zostaw merytoryczną opinię o TOMMAX Zaborowski Tomasz - Białystok

• Jak się pracuje w TOMMAX Zaborowski Tomasz?

Zobacz opinie na temat firmy TOMMAX Zaborowski Tomasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOMMAX Zaborowski Tomasz?

TOMMAX Zaborowski Tomasz
3.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • ul. Wesoła 13 lok. U4
    15-307 Białystok