Opinie o Czekamet w Czekanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Czekamet. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Czekamet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czekamet w Czekanów

Jakie wartości są cenione w Czekamet?

Rtl

Trzeźwość, punktualność, dystans do pieniądza

Pracownik czekametu
@Rtl

Dystans do pieniądza?? Czyli co za pół darmo pracować?? To cie gościu bawi!! Oddaj część swojej wypłaty na cel dystansu a nie ciągle narzekasz ze można by było więcej zarabiać.

Ok
@Rtl

I jak tu ma być dobrze za niedługo ci trzeźwi i punktualni będę za ryż pracować gratuluję wypowiedzi mistrza.

Hiub
@Pracownik czekametu

Pracujesz za tyle na ile sie godzisz. Nikt cie do niczego nie zmusza.

Kicky deee
@Hiub

A ciebie zmusza ktoś??...

Jojo
@Pracownik czekametu

Prawda jest taka że Czekamet zmienia się na naszych oczach i to nie do poznania, pracy jest brane mnóstwo a pracowników tyle samo może czasem przyjdzie ktoś nowy ale jest to max 1 osoba. Rozwijajmy się ale róbmy to z głową! Najgorsze w tym wszystkim jest to że lewusy i (usunięte przez administratora) zarabiają tyle samo co ci którzy dają z siebie nawet więcej niż 100% wtedy odechciewa się chodzić do pracy.

Hiub
@Jojo

A ty akurat kurła wiesz kto z siebie daje 100 %. Mi tez sie wydaje ze jade na maxa a reszta w ch.. leci. To sie tylko wydaje.

Jojo
@Hiub

Tak? a kim to jesteś kierowca może Żenada...

Zdziwiony
@Jojo

Niech każdy robi swoje a wszystko będzie dobrze tyle w temacie

Pracownik czekametu
@Jojo

Dokładnie zgadzam się jak (usunięte przez administratora) z wypowiedzią JOJO góra bierze pracy w (usunięte przez administratora) a ludzi ciągle tyle samo no niby tam przyjęli na montaż czy magazyn ale prawda taka jest z z montażu co poniktutrzy poszli na inne działy itp... Magazyn no i tu są jaja bo..... Przemilczę to lepiej. Ogulnie góra wie swoje a tak naprawdę pracownicy wiedzą swoje z autopsji i ogromu nałożonej im pracy. Więc tak jak jojo pisał Czekamet zmienia się ale zarobki i ilość ludzi na działach taka sama a roboty coraz więcej i ciągle więcej. No ale to niestety zawsze tak jest ze pracownik jest na samym końcu w rozwoju firm czy firmy najpierw się kupuje sprzęty buduję nowe działy jak niby magazyn czy kupuje samochody a zarobki???.... Jakie były takie są nikt nie pomyśli że ceny w sklepach wzrosły jak (usunięte przez administratora) bo jak nawet dadz np 200 zł brutto podwyżki to i tak nie wyjdzie się na zero przy takiej inflacji.

Magazynier Kamil
@Pracownik czekametu

Piszę jeszcze jako obecny pracownik czekametu i chce się odnieść do twojej wypowiedzi konkretnie chodzi o zdanie "Magazyn i tu się zaczynają jaja" Jakie to jaja? Bo jak dobrze wiesz magazyn składa się z 3 osób czyli wąskie grono i wszyscy jesteśmy zaciekawieni o jakie jaja chodzi albo ewentualnie czyje? Uważam że wypowiadanie się tutaj na temat innych działów przez osoby które nie mają o tym zielonego pojęcia mija się z celem. Ja nie wyrywam zębów i nie udzielam się na forum stomatologii bo po prostu nie jestem dentysta. Jeżeli dla ciebie praca na twoim dziale jest uciążliwa itp. zawsze można ją zmienić i przy okazji uniknąć wypocin na forum a oboje wiemy że muru głową nie przebijemy . Od siebie polecam lekturę słownika ortograficznego na deszczowe wieczory.

@Magazynier Kamil

Zgadzam się. Krowa która duzo wyje daje mało mleka. Pewnych spraw nie przeskoczymy ale po dzisiejszym audycie napewno będzie lepiej VW.

Dido
@Magazynier Kamil

Dokładnie nie ma co wypowiadać się o czymś o czym nie mamy pojęcia jest jak jest niestety odchodzi coraz więcej osób spawalnia montaż a to martwi.

Wer
@Jam

Masz racje jest lepiej brak nadgodzin , a roboty w trzy i trochę ..

Czy można liczyć u was na jakiś socjal? Chodzi o paczki dla dzieci, bony Wielkanoc i Boże Narodzenie karta Multisport?

Czk
@Zainteresowany

Tak wszystko jest, i jeszcze 13-sta i 14-sta pensja i jeszcze 14 dni zakwaterowania z posiłkami w hotelu nad morzem

Abdul
@Czk

Grzecznie zapytał w normalnej szanującej się firmie takie rzeczy są normalne. Odpowiadam nie nie mamy nic z tego co piszesz wczasy i bony zabrane paczek brak nie wspominając o Multisport. Mamy wypłatę i....to chyba tyle.

Jelonek
@Czk

To może jeszcze się znajdą przerwy pięciominutowe które z sześć lat temu zawieszono do końca roku.

Czk
@Abdul

Pierwszy zaczął zartować

Jelonek
@Czk

Zarty zartami a szefostwo czyta i sie denerwuje bo po masówce nikt głosu nie chce zabrac no po za kilkoma osobami ktore nie bo ja sie wyrazic swojego zdania i mowic jak jest (to sie ceni Panowie)

Alo
@Jelonek

Po jakiej masówce???

Pojawiły się nowe oferty na technologa oraz magazyniera. Proszę o informację starych wyjadaczy czy warto aplikować.

Wito
@Zainteresowany

Oferty wiszą od dłuższego czasu sam sobie odpowiedź.

Kicky deee
@Zainteresowany

Wyjadaczu chyba sam wiesz najlepiej jak jest???

Spawacz

Witam. Mam pytanie dlaczego ciągle firma ogłasza się z zapotrzebowaniem na spawaczy? Czy jest taki przemian, czy oferowane stawki to poprostu wabik?

Bezimienny
@Spawacz

Ogólnie jest przemian jak i pieniędzy na start niestety nie ma tyle co oferują w ogłoszeniu zawsze jest ten wiadomo najniższy próg. Drugi niby problem to jak zwykle firma twierdzi że nowy pracownik nigdy nie pospawa tak jak stary.

@Bezimienny

Bo tak jest. Nowy musi poznać produkcje i wymagania nibyjakosci. Czasem zdarzy sie ktos naprawde dobry a czasem taki co spawa gorzej niz kulawy szlifierz ze złamaną ręką ale detali na początku zaden nie bedzie znać.

Przemysław
@Jam

Czy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na odpowiednie szkolenia wprowadzające przed podjęciem pracy w firmie Czekamet? Zastanawiam się, czy pracodawca przeszkala odpowiednio nowe osoby, czy raczej obowiązek ten spada na doświadczonych pracowników.

Igor
@Przemysław

Wszystko spada na pracowników nie kierowników, nie mistrzów, nie brygadzistów tylko zwykłych szeregowych

Igir2
@Igor

A co to takiego ciężkiego spada na Ciebie ? Przewieźć coś z punktu A do B ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Czekamet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Odo

Nie polecam nawet wrogowi. Jeden wielki chaos to chyba dobre słowo by opisać firmę.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Czekamet?

Jam

Laptop, Telefon, metrówka, suwmiarka, kątomierz, mop, przepychacz do sracza. Zalezy na jakie stanowisko aplikujesz.

Mag135

Witam, jestem zainteresowany pracą w firmie. Jakie warunki pracy i płacy dla spawacza można się spodziewać,i czy normy są realne do wyspawania. Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam

Gfty
@Mag135

Z tego co slyszalem to najlepsi zarabiają 5000-6000 na rękę. A przynajmniej tyla dają w ogłoszeniu. Trudno mi sobie wyobrazic żeby stary pracownik mial miej niz oferta dla nowego wiec pewnie tyla zarabiają

Prk
@Gfty

Chyba z 3 miesięcy .

Iwo

Jeśli komuś nie odpowiada praca w dobrej firmie to zawsze może ją zmienić tylko czy uda się znaleźć dobrą?

Ivo
@Iwo

Pracy nie brakuje zobacz ogłoszenia o pracę i zarobki oczywiście zróżnicowane ale da się znaleźć lepsza niż czekamet bez premii itd.

@Iwo

Witaj Iwo. Co sądzisz oraz warunkach pracy w firmie Czekamet. Czy wynagrodzenia są na zadowalającym poziomie? Czy pracownicy otrzymują wynagrodzenia na czas? Jak wygląda płatność nadgodzin w soboty oraz dodatki socjalne? Jest tam pełen fundusz socjalny - wczasy pod gruszą itp?

@Iwo

Uważasz, że firma jest dobra? Napisz jakie pozytywne strony widzisz w zatrudnieniu, a co chciałbyś zmienić lub poprawić? Szczegóły dotyczące pracy mogą pomóc innym osobom, które będą aplikować, więc liczę, że będziesz mógł je przedstawić bardziej szczegółowo.

@Iwona

Witam. Pytacie o zarobki... Są zróżnicowane jak ceny cukru w sklepie więc z tego co wiem po sobie to zarobki standardowe bo pracownicy raczej prawdy nie powiedzą ale ogulnie 2500zl to taka stawka na rękę po 3 miesiącach starsi produkcja 2700 itp ja nie powiem bo Góra będzie wiedziała kto pisze a czekamet to nie miłe widziane nie wiem czemu ale tak jest!. Spawacze maja lepiej, magazyn podejrzewam 2700 zł. Socjal nowi maja zero Socjalu przez rok potem wczasy pod grusza około 350 zł I 400 stówki na święta pozatym nic więcej. Wypłaty na czas nie ma już spóźnień soboty 50% aż. Pozdrawiam. Czy to dobrze czy źle sami oceńcie.

@Piotr.

Dzięki, że zdecydowałeś się sprecyzować tę kwestię. Czytając Twój komentarz, nasunęło mi się pytanie. Mianowicie chciałbym wiedzieć, czy możliwe jest, aby po przepracowaniu określonego czasu otrzymać od pracodawcy ewentualną podwyżkę wynagrodzenia? Jestem ciekaw, czy pracodawca potrafi sam z siebie docenić pracownika.

@Marcin

W moim przypadku kierownik (mistrz) itd... nawet się nie domyslił o podwyżkę a co dopiero prezes!!! Normalne jest ze każdy pracodawca chce jak najmniej płacić a inwestować w siebie sorry ale takie życie.

Aneta
@Piotr.

@Piotr. Cieszę się, że odpowiedziałeś. A czy pracownicy występowali z kwestią podwyżki do swojego przełożonego? Zastanawiam się jaka byłaby reakcja, może pozytywna?

@Aneta

A jaka mogła by być reakcja!!!. Najpierw by przełożony powiedział że też i on chce podwyżki a potem ze mamy się cieszyć z tego co mamy już i bez opózńien i to tyle!! Co by jeszcze ktoś chciał? A prezes by zapewne spytał czy jak dostalbym jakąkolwiek podwyżkę to czy więcej zrobię!!! Choć i tak ręce pełne pracy ehhh... Cóż cieszmy się z tego co mamy.

Przemysław
@Piotr.

Jeśli sami nie wnioskujecie o podwyżki, to czy nie dziwi Was fakt, że pracodawca sam nie wychodzi z taką inicjatywą? Na prawdę nikt do tej pory nie wnioskował o zwiększenie pensji?

Czy jest możliwość w Czekamet pracy na część etatu?

jolek

Nie wiem czy jest taka mozliwość, napewno jesli chcesz to w grę wchodzi taka opcja żeby zrobić w ciągu osmiu godzin robotę którą normalnie robi się w 10 godzin i więcej i co ważne nie musisz prosić o pozwolenie.... ;)

Mistrz

Tak ale najlepiej za darmo i jak najwięcej zrobić.

Fafkulec

No ostatnio jest miło, koleżeńsko i bezstresowo. Kupują dużo nowych sprzętów i dają podwyżki nawet kot jakiś grubszy, byle koniunktura się utrzymała.

@Fafkulec

Gdzie ty grubszego jakby kota widział??? Zacznij nosić okulary bo niedowidzisz raczej. Ten kot jest tak chudy że może między szczeblami w płotach na czakanowie przechodzić. Co do sprzętów co masz na myśli 2 wózki widłowe wkoncu i bajer mało jak na razie wykorzystany na kontroli jakości! Niech ludzi przyjmą to firma się rozwinie. Tych co przyjeli to zapiepszaja za 3-trzech albo i więcej. Ale ty grubego kota widzisz!!! To i pewnie zarabiasz.

Jo
@Piotr.

Jeszcze trowalizator, leser cnc i niedługo prasa krawedziowa.

Inny

Jest fajnie przyjaźnie ostatnio, Polecam

Tomasz K operator prasy

Dopóki nie skorzystałem z internetu,nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów.S Lem A teraz kilka zdań od siebie Bardzo łatwo przychodzi wam oplucie kogoś,nazwanie złodziejem,idiotą czy leniem tym łatwiej że robicie to anonimowo.Ja natomiast prosto w oczy powiem wam że jesteście tylko małymi sfrustrowanymi tchórzami o mentalności przedszkolaka.Lecz nie załamujcie się z tym można walczyć wystarczy poszukać sobie jakieś twórcze zajęcie.Poczytać dobrą książkę, zobaczyć jakiś fajny film,pojechać coś pozwiedzać czy wyjść z pieskiem na spacer.Od razu wam samoocena wzrośnie i nie będziecie musieli wylewać swoich żali na forum.Dla tych mniej ambitnych proponuje onanizm może też się uda obniżyć poziom frustracji!

@Tomasz K operator prasy

Czynny udział w dyskusji jest niewątpliwie bardzo istotny, jednak trzeba przy tym pamiętać o pewnych zasadach. Musisz pamiętać, że na forum nie obrażamy, ani nie wyzywamy innych użytkowników - mówi o tym regulamin tego serwisu, do którego Cię odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin Jesteś pracownikiem firmy Czekamet, czy coś innego sprowadziło Cię na obecny wątek?

RtRs
@Iwona

Widzę, że żywo interesujesz się sytuacją w firmie. Pytanie co Ciebie sprowadziło na obecny wątek i czy jesteś pracownicą firmy Czekamet.

RtRs

Lord protektor.

@RtRs

To nie jest odpowiednie miejsce na robienie sobie takich żartów. Powinieneś poważnie podejść do tej kwestii, ponieważ tylko tak pomagasz tym, którzy wchodzą tu, by zaczerpnąć rzetelnych informacji o pracodawcy, jakim jest firma Czekamet. Odpowiesz zatem normalnie na moje poprzednie pytanie? Czym zajmujesz się we wspomnianej wyżej firmie?

to sem ja bohater tłumu
@Iwona

Jeżeli chce ktoś rzetelnych informacji odsyłam do opinii autora ,,na szczęście były Pracownik'' jest to prawdziwa rzetelna i jedyna opinia która powinna się znajdować na tym forum a te 4 gwiazdki w opinii firmy to chyba kupione jak lajki na facebooku

Iwona
@to sem ja bohater tłumu

Nikt tu nie płaci za wystawianie pozytywnych opinii o danej firmie. Dobrze byłoby, jakbyś zawsze pamiętał o tym szczególe. Ponadto odsyłanie do postów użytkowników tak naprawdę niczemu nie służy. Może sam napisałbyś coś pracodawcy, jakim jest firma Czekamet? Jeśli dalej nie jesteś ku temu skłonny, to chociaż powiedz, na jakim stanowisku tam pracowałeś.

Troll

Skończyły się wreszcie wypłaty na raty a to już pokazuje że się poprawiło 2 rok z rzędu pieniądze na święta. Praca jak praca zależy od działu. Największe nieroby lakiernia choć przepraszam Tomek się do nich nie zalicza następni lasery wiecznie nogi na stole (usunięte przez administratora) ruszają tylko po jedzenie. Montaż raczej ciągła praca tymbardziej że co chwilę nowe ręce do pracy są potrzebne . Magazyn po ilości przygotowanych koszów widać że jest co robić, chłopaki zamknięci w swoim kręgu. Spawalnia i szlifiernia pełne ręce roboty. No i wkoncu nie można zapomnieć o największym dzbanie firmy Mistrz Wojtek pazerny na każde 10 gr jeżeli kiedykolwiek ktoś na ciebie doniósł bądź pewny że to Wojtuś jest tak nie poradny że czasem zastanawiamy się czy do pracy nie ubiera go żona. Jedno jest pewne jest lepiej niż kiedyś.

Cwhbbjkoz
@Troll

Widzę, że ocena i krytyka współpracowników przychodzi Ci łatwo. Może minąłeś się z powołaniem i to Ty powinieneś pełnić funkcję mistrza w naszym zakładzie? A może nim nie jesteś i nie będziesz bo nie potrafisz w oczy powiedzieć drugiej osobie co o niej myślisz tylko smarujesz anonimowo swoje frustracje jak baba żale przed okresem. Zauważ też, że czymś innym jest konstruktywna krytyka a czymś innym fałszywe obrażanie konkretnie oznaczonych osób, które można zidentyfikować z imienia i nazwiska. Przyszło Ci do głowy, że publiczne obrażanie ludzi godzi też w ich rodzine? Przypuszczam, że o tym nie pomyślałeś bo jedynym pustym dzbanem w naszej firmie jesteś Ty sam.

Ron202
@Cwhbbjkoz

Wojtek szef do tej pory żałuję decyzji że zrobił cię mistrzem więc lepiej sobie daruj taki wpis może nikt z nas nie zostanie mistrzem masz rację bo jak mam mieć takie relacje jak ty z załogą to dziękuję. Jeden się nadaje drugi nie proste. Żadnych rzeczy nie można załatwić a od tego też jesteś nie tylko od donoszenia. Pozdrawiam

Troll
@Cwhbbjkoz

Jeżeli moja opinia kogoś urazila przepraszam za nią chodziło o poruszenie niektórych osób by wkoncu ruszyły z miejsca i zrozumiały że Czekamet budujemy wszyscy nie tylko pojedyncze jednostki i by pracować również wtedy kiedy szef nie patrzy. Może i jestem dzbanem ale jak widać wywołało to poruszenie i każdy zastanowi się teraz nad sobą pracownicy oraz mistrzowie krytyka dla nikogo nie jest miła ale czasem to jedyne wyjście by zmotywować. Powtarzam jeżeli ktoś czuje się urażony Przepraszam.

@Troll

Koledze pomyliła sie krytyka z obrabianiem (usunięte przez administratora). Posatynuj przez 8 godzin aluminium albo zmierz się z nawalem obowiazkow ktore maja mistrzowie wtedy mozemy porozmawiac. A puki co wygląda to tak że obraziles wiele osób i raczej nie mozliwosci tego odkrecic... no chyba ze zabierzesz głos podczas zebrania i pokornie się ukorzysz przepradzajac kolegow.

@Rtl

pewnie odwagę ma jak jest prawie anonimowy

@pracownik

I tak wszyscy się domyslają więc mam nadzieje, że mu przynajmniej głupio. Ale przeprosiny przyjmuje, Pan Bóg kazał wybaczać

Fghjkgh
@Troll

Zbyt duzo powiedziales zeby zwykłe przepraszam wystarczyło,zastanów sie sam czy jesteś wielkim budowniczym firmy.

Rita

Faktycznie sytuacja w firmie polepszyła się szef w końcu pamięta też o pracownikach na święta i daje przynajmniej 400 zł permi tylko szkoda że szef nie wie że dział laserowców zabrał sobie dodatkową premię na święta w postaci blachy nierdzewnej (w dużej ilości) A pewne osoby ich jeszcze kryją jak by nigdy nic .

Gizmo
@Rita

C. K ?

Sauron

W tym roku na święta znów będą pieniądze po 400 zł dla każdego więc firma idzie do przodu. Wkoncu prezes zainteresował się cwaniakami na zakładzie czyli lakiernią i wielkim brygadzistą który pracuje 3h z 8 przez resztę czasu obśmiewa innych chłopaków i myśli że nikt tego nie widzi. W perspektywie 6 lat dużo zmieniło się na plus a wypłaty wkoncu płacone w całości.

BIG Brother
@Sauron

Brygadzista lakierni uważa się za "święta krowę" jest nietykalny

Makita

zostałem i sie oplaciło, czekamet się fest rozwinąl w ten rok czytam te wszystkie komenatarze tez moje i twierdzę że i tak żaden komenatarz czy w ogole ten portal nie jest w 100% zgodny z prawda, jesli ktoś się zastanawia nad pracą Tu to niech sam sobie wyrobi opinie, a nie jakiś portal do wylewania frustracji (to co w komentarzach powinniscie mowic wprost swoich przelozonym!!!!)

@Makita

To już następna opinia, z której jasno wynika, że sytuacja w firmie Czekamet zaczęła się poprawiać. Zdradź Nam proszę, jak długo pracujesz już dla tego pracodawcy. Wiele osób po tym poście może zechce tam aplikować. Wiesz może, czy aktualnie potrzebują nowych pracowników?

Iwona

@Świeżak Bardzo się cieszę, że praca w firmie Czekamet Ci odpowiada, jednak Twoja ostatnia wypowiedź jest zbyt ogólnikowa. Proponuje zatem, żebyś w następnym poście podał nam jakieś konkrety o tym pracodawcy - jak wygląda atmosfera, zarobki itp. Możesz to dla nas uczynić? @anonymous Twierdzisz, że było by lepiej, jakbyście mieli trochę wyższe pensje. A czy prowadziliście już rozmowy na ten temat z Dyrektorem firmy?

coca-cola

Kto ma sie upomnieć o 100% za soboty? Jak tam same dzbany pracują. Nikt mądry nie pracuje za takiego grosze.

Hbbjw

Tee wypraszam sobie

@coca-cola

Z Ciebie był taki spawacz że cię wyje....

Sprite
@Hbbjw

Kolego ty jako dzban lizales pupke zielonym, a pamiętaj jak ktoś pracuje za najniższą krajową ma rodzinę to każdy grosz się liczy.

Baca
@coca-cola

Tak komentowac i obrazac kolegow moze tylko ktoś kto byl za cienki do tej roboty. Czekamet to nie kilometry spawów albo gięcie jednego elementu przez caly rok. To przedewszystkim złożeniówka i kombinowanie czyli trzeba myśleć. Jeżeli nie dałeś rady to zawsze możesz pomachać łopatą może pomoże ci to na problemy z twoim dzbanem.

Spawacz
@Baca

Może i racja aczkolwiek góra nie kwapi się konsultowac z pracownikami, tylko biorą najgorsze gówna do roboty, bo im komputer wyliczył ;)

@Spawacz

Czy to opłacalne to już ich problem, ryzyko i koszty. Gdzieś muszą być produkowane takie pierdoły, taka luka na rynku. Mnie osobiście zależy żeby wypłata była na czas i pensja trochę podskoczyla...a produkować mogę nawet widły do ciepania gnoju

Świeżak

Jest dobrze :-)

Mars

Widzę, że znowu na forum wrócił anonimowy sfrustrowany malkontent, na dodatek podszywający się pod inne osoby. Może lepiej udać się do Prezesa i tak po ludzku porozmawiać o swoich oczekiwaniach i problemach... może uda się dojść do kompromisu... no ale to trzeba mieć chociaż trochę odwagi. PS. "Najgorszy ptak co sra we własne gniazdo". Im szybciej zrozumiesz to powiedzenie tym mniej szkody wyrządzisz swoim współpracownikom.

Gallanonim
@Mars

A da się z prezesem po ludzku ????

Hbbjw
@Gallanonim

Prezes też czlowiek.

@Mars

Na forum są po prostu osoby nie bojące się prawdy i mówiące prawdę prosto taka jaka jest bez owijania w bawełnę tak jak to mieli w zwyczaju szefostwa i inne sekretarki kompromisem jest uczciwe rozliczenie się z załogą a nie ciągle Kłamanie w żywe oczy szkoda tutaj tych ludzi co boją się zmienić zakład najwidoczniej dla nich w tej firmie zatrzymał się czas a prawda jest taka że dopiero stara zaloga ze spawalni zaloga która była tam najlepsza zaczęła robić tam porządki niestety chłopaki mieli już dość poszli do uczciwych firm gdzie teraz mają się dobrze a wy te ,,gniazdo'' czy jak to tam nazywacie nadal trzymajcie na powierzchni praca za pół darmo no w końcu pracujacych tam ludzi można porównać tylko do ameb

Wenus
@Mars

Trafna metafora, całkowicie zgadzam się z jej sensem ale... Jeżeli już cytujemy to nie "najgorszy" a "zły" i nie "sra" a "kala" (nie mylić z naszym wspólnym dobrym kolegą :) ) - "Zły to ptak co własne gniazdo kala" - William Shakespeare: "Komedie".

Zostaw merytoryczną opinię o Czekamet - Czekanów

• Jak się pracuje w Czekamet?

Zobacz opinie na temat firmy Czekamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czekamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Czekamet