Opinie o Czekamet w Czekanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Czekamet. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Czekamet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czekamet w Czekanów

Ten co to liznoł

Firma niegodna uwagi podwyżek brak pracy bardzo dużo pomoc od szefów to rzecz niespotykana nie wiem komu oni pomogli i w czym bo na pewno nie w tym by dostać podwyżkę bazują tylko na premii dają ją kiedy chcą i nie ma wglądu ile by tej premii tak naprawdę mogło być jest to tajne. Ja po prawię roku pracy tam poszedłem do konkurencji i dostałem od razu więcej niż tutaj mógłbym w ogóle przez 10 lat chyba dostać nikt nie stoi mi za plecami kamer za uszami również nie mam a o moggingu w końcu zapomniałem. Co do samej pracy to wszystko jest tam chaotyczne nie ma zaplanowanej produkcji jest produkcja typu chaos, wielki chaos ,jeszcze większy chaos !! Najlepiej jakby każdy miał po cztery ręce i siedem nóg by mógł szybciej chodzić.

Bumelant
@Ten co to liznoł

Firma niegodna ? A dlaczego bo ja znam osoby które chwalą firmę za dobre warunki pracy oraz dobre pensje i premie i wczasy pod gruszą które są od kilkunastu lat są poorostu zadowoleni a w kwestii bezpieczeństwa i higieny pracy poorostu mistrzostwo świata, bardzo dobrze zorganizowana i monitorowania przez kierowników i majstrow załoga jest zgraną ze sobą bardzo szybko informuje prezesów o występujących problemach i jest szybko rozwiązany, szybko i sprawnie!

Kolega

Zobaczymy kto ile i jak wyprodukował . Opóźnienia Wreszcie może zobaczą w systemie ile niektórzy robią i w wezmą się za lebrów którzy chodzą na fajką. Kamery są a i tak stoją przy maszynie i tylko czekają jak kurczoki po ziarno byle pogadać albo się schować jak mały i fajeczka.

Robotny
@Kolega

Firma się dynamicznie rozwija ,są inwestycje dużo nowych pracowników , maszyn poorostu niepohamowany rozwój , techniczny i kulturalny kultury pracy i zarządzania firmą to naprawdę już następna epoka , następny wiek!

Ślusarz

Polecam firmę czekamet. Super pieniądze i atmosfera. Firma się rozwija - kupuje maszyny, rozbudowuje infrastrukturę oraz zatrudnia nowych pracowników. Na plus solidny system premiowania oraz ludzkie podejście do pracowników. Polecam

@Ślusarz

Czy przedsiębiorstwo przyjmuje nowych pracowników kobiety na jakich warunkach i na jakich warunkach i jakie kwalifikacje trzeba posiadać? czy ktoś może napisać jak jest?

Weźcie się za robotę a nie wylewajcie tu swoich żalów. Niszczycie dobre imię firmy i swoje. Co o was myśli rodzina i znajomi skoro niby tak źle tu jest. Co myślą kontrahenci jeśli któryś tu zajrzy. Wygląda jakby jakieś dzieciaki sfrustrowane tu pracowały a nie dorośli faceci.

Szybko

Szybko się pracuje dobrze się zarabia są kilkuset złote premie każdy miesiąc ,co ty piszesz przecież opinie o pracy są pozytywne, ludzie w firmie są szczęśliwi ,i zadowoleni z pracy, ludzie się wspierają mentalnie i fizyczne, pracownicy co się zwolnili kilka lat temu to proszą o przyjęcie do firmy, bo widzą poprawę w zarobkach , zarządzania,i atmosferze ludzie przestali narzekać,bo się poprawiło na lepsze polecam

Wiolka

cześć. Dodali parę dni temu ofertę dla magazyniera i mój chłopak nad nią myśli. dobrze by poszedł teraz od wakacji? I tak czegoś w rejonie będzie szukał a nie widzimy by doświadczenie było wymagane co jest dla nas na plus. Magazyn bardzo rotuje teraz?

Pracownik magazynu
@Wiolka

Bez doświadczenia są najlepsi , robią kilka lat za najniższą, bo się uczą , nie polecam

@Pracownik magazynu

A ja polecam. Dobre miejsce żeby się nauczyć czegoś

Springer. Nowy wpis
@pracownik

Dobry jesteś z tym nauczeniem czegoś, ale powiem ci że masz w tym wielką naprawdę wielką chłopie rację trzeba się dobrze nauczyć jak żyć za tą wypłatę!!! a kolejnej rzeczy jak żyć z wami którzy obrabiacie tyłki za plecami myśląc że ktoś wam coś więcej da a teraz wychodzi szydło z wora dobrze wiecie o czym tutaj pisze. Sami się wykończyliście.

Johny Nowy wpis

Zakończyłem ten cyrk zwany czekamet. Od samego początku byłem w szoku co tam się działo. Wiecznie pijany pomocnik który musiał plotkować na mój temat. Sam słyszałem jak po wyjechaniu wozem z pieca poszedłem do szatni bo na zewnątrz było zimno. Meldował dosłownie każdy mój krok (wielki pan S...), że teraz pomalowałem, że mam kanapki z szynką i serem, że zapytałem się o to czy o tamto. dosłownie WSZYSTKO. Przed pierwszą wypłata ciągle się mnie pytał kiedy wypłata, inny gość.dodal że jak dostałem umowę powinienem postawić flaszkę, ubranie robocze, stawiam flaszkę, idę na urlop stawiam flaszkę, wracam z urlopu stawiam flaszkę. Ale kiedy się zapytałem czy za przyjście do roboty też stawiam flaszkę ich mina była bezcenna ???????? Pretensje do mnie o to że coś nie siadło na pomalowanej rzeczy a potem się okazało że element był źle no wyczyszczony przez co farba siadała ale po wyjściu z pieca były np takie żółte plamy. Bardzo mnie to zdziwiło że próbowało utrudniać się mi robotę i najlepiej wszystko na mnie zwalić. Ostatnia rzecz bo resztę akcji znacie. Przyszły pewne stojaki do pomalowania, spawacz najpierw mówił że ma iść na czarną drobną strukturę. Potem przyszedł przeprosił za pomyłkę, ma iść na biało. Okej. Czyścimy, idzie prezes pyta się mnie na jaki to kolor pójdzie, ja trochę zdezorientowany powiedziałem że na biało, myślałem że on wiedział. Mówi okej dobra. I byli przy tym wszyscy, bo u nas zmiany się zazębiały na koniec. Maluje. Po chwili przychodzi spawacz, razem z pomocnikiem gapią się na mnie. Pytam co jest. On daje mi telefon. Dzwoni prezes. Ma iść na drobną strukturę. Mnie zatkało bo była mowa że na biało. Nie mogłem wyksztusic słowa. Po chwili dodaje, biała drobną struktura. Podobno te rzeczy zawsze malowali drobną struktura ale nigdy nie zdarzyło się żeby malowanie na biało przypadło akurat mi. A ja w szoku bo nie wiedziałem że jakaś biała drobną struktura wogole istnieje. A nikt mi o niczym nie powiedział. To i tak nic. 7 wieczór. Telefon, ponoć miał to iść na biały mat. Na następny dzień dziwna cisza. Nie wiem dlaczego ale miałem wrażenie że chciano mnie udupic za wszelką cenę. Zaczynam się zastanawiać czy ze mną coś jest nie tak czy ... no właśnie

Zbir

Wesołych Świąt dla całej załogi! Czekamet,ach Czekamet... Specyfika tego zakładu jest dziwna,zabawna i tragiczna zarazem. Tu obok trzech prezesów rządzi FIFA... Pokażcie mi drugi taki zakład pracy... Tu się nie liczy termin zamówienia ale meczyk. Na służbowym komputerze zamiast rysunku produkowanego detalu piłka nożna sobie leci. Obok gościu na fonie zamiast pracowac ogląda i nic mu nikt nie powie.Brygadzisci i kibole z ich ekipy średnio godzine dziennie na gadaniu o piłeczce spędzają. Ale jakby czlowiek był fanem wyścigów ślimaków argentynskich to już nie może... Nie może wrzeszczeć na całą hale że Jerry wygrywa...No to było już śmiesznie. Teraz tragicznie będzie.Prezesi szukają oszczędności gdzie się da. Ale nie widzą że wynik finansowy byłby lepszy gdyby ukręcić tą (usunięte przez administratora)na którą obowiązuje powchechne przyzwolenie w postaci kierownika G. Praca jest planowana tak aby zawsze zostało coś na sobotę... No ale przecież nie ma nadgodzin,więc? Więc jeden z drugim brygadier zawsze znajdzie coś pilnego z czym się nie wyrobiono( między innymi tracąc czas na meczyki). I w sobotę przyjdzie. Ale dorobić mogą tylko wybrańcy których on wyznacza. Nowa osoba nigdy nie przyjdzie bo nie umie, bo coś tam... Oj panowie prezesi tego nie przeczytają. Bo od czytania mają czwartego mistrza który im tej opinii nie przekażę bo... Bo kocha piłkę nożną! No ale rozliczanie kogoś z tego czy przechodząc odezwał się do kolegi przyniesie Wam zyski.Popatrzcie na brygadzistow bo to oni klachaja godzinami a ludzi chcecie sprowadzić do roli niemych robotów. No i jeszcze dziwnie będzie na koniec. Dziwne są zarobki. Brak nadgodzin, brak premii. Pogarsza się sytuacja pracowników a Wy się dziwicie ze tyle reklamacji i strat? Pracownik czujący się częścią czegoś ważnego pracuje dobrze. A w Czekamecie ważna jest tylko piłka nożna i kolesiostwo.

Mysikiszka

Ciekawe wpisy o firmie ale czy to czasem nie jest flustracjia zasobu ludzkiego? można przypuszczać że w nie długim czasie może dość do odejść, jeżeli nie zmieni się na lepsze! Bo atmosfera jest napięty i nerwowa !po prostu siekiery unoszą w powietrzu,a na wiosnę ludzie są bardziej skorzy do zmian! I polepszenia warunków pracy i płacy, oraz satysfakcji!a nie tylko robić pozorowane zmiany i nie które bezsensowne!lub nawet szkodliwe dla firmy i pracowników!

Przejmuje się jak dziecko, pracę zostawiamy w pracy. Bo koledzy lubią piłkę nożną a ja nie....i co z tego kolego, kogo to obchodzi. Dojrzały człowiek nie skupia się na takich pierdolach. Brygadzista bierze sprawdzonych ludzi z którymi dobrze się współpracuje a nie takich żałosnych narzekaczy jak wy którzy psują morale. Prezesi szukają oszczędności bo to ich rola , żeby biznes się opłacał to musi być tanio i wydajnie. Wystarczy zmienić pracę chłopaki a nie płakać jak dziewczyny...

Kunegunda
@Zbir

Dlatego tak jest że kierownik (G) przyszedł z elzabu z firmy w której nic nie wniósł a zostawił jak zostawił więc co można by się spodziewać, tutaj widać że też do tego dążymy, nie my pracownicy lecz kadra zarządzająca a my tylko mamy słuchać sobotę i resztę trzody zarządzającej. Ja dodam od siebie jaka płaca taka praca.

Człowiek z innej planety

Czy można starać się o pracę!i jakie stanowisko są wolne?

Arek.

Dokładnie masz rację nikt nie trzyma. A jeżeli twierdzisz że nie przez pracodawcę to przez kogo nie ma jak rodziny wyżywić co?? Wynagrodzenie najniższe na rynku premii brak i już nie będzie. Więc jak ci tam tak dobrze to sobie siedź tylko nie twierdź że ci tam tak dobrze skoro wypowiedzenia lawinowo się niestety sypią. Nie wspominając o atmosferze w pracy skoro premii brak,każdy tyra ile może i po co....??? Po to by w sobotę przyjść (usunięte przez administratora)

Czesio

A co będą robić?na operatorów szlifierki!przydaje się pomoc,bo Elzab się wykrusza, a pracy jest coraz więcej a tacy są nam potrzebne do pracy nawet zagraniczni z zachodu na szlifierki!

Anusiak

Praca jest bardzo miła atmosfera dobra organizacja oraz atmosfera która mobilizuje do pracy oraz możliwość rozwoju osobistego i społecznego a co najważniejszego ekomicznego i rotacji zasobu ludzkiego

Czesio
@Zbir

Ostatnio się poprawiło w firmie są podwyżki oraz większy spokój ludzie sat uprzejmi a nawet kierowniki są bardzo mili dla ludzi poprawa jest widoczna gołym okiem tak trzymać

@Czesio

Zgadzam się jest super fajna ekscytująca atmosfera

Maślana
@pracownik

Tak to jest prawdą że super fajna mało powiedziane polecam żeby tak dalej było!

Odporny Nowy wpis
@Zbir

Jest miło i sympatycznie! Ludzi masowo wracają, po prostu garną się bo są dobrze warunki płacowe i po za płacowe

Springer. Nowy wpis
@Odporny

Dobry jesteś z tym wracają kto taki wrócił jakie są dobre te zarobki a co z premią Orle.

Revers

Czwarty zielony bo majstrem go nazwać nie idzie dobrze sprzedaje ludzi To jest taki wielki brat który wszystko doniesie do odpowiedniego pokoju A jak nie doniesie to napisze Macie rację do wszystkich ma pretensje że ktoś na chwilę przystanie i zamieni parę zdań z drugą osobą Za to on (usunięte przez administratora)za plecami może godzinami Jego przychodzenie wcześniejsze do pracy po to aby się godziny zgadzały bo wypadło wolne w tygodniu Zobaczycie po świętach będzie na 12:00 chodził Tym przychodzeniem nic nie wnosi tylko(usunięte przez administratora) ludzi a może tu prezesi niech zaczną szukać oszczędności Bez Soboty w sobotę niech to będzie hasło miesiąca czekametu

Frau

Firma bardzo nowoczesne nastawienie do,zasobu ludzkiego, który zasadzie podlega na rotacji zasub ludzki musie wiedzieć gdzie jego miejsce!zasób jak wskazuje definicja podlega opodatkowaniu i rotacji a sygnalista jest potrzebny bo przekazuje cenne informacje wyrzej! sygnalista może benfity bo działa do dobrą firmy i poprawy atmosfery między pracownikami i kadrą i udoskaleniem produkcji i poprawą jakości a co idzie za tym ogólną poprawą!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Czekamet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

T WN ers

Prezesi są dobrzy dają podwyżki i pilnują żeby nic się nie stało, dlatego zainstalowali komery to dlatego poprawiło się bezpieczeństwo, dbają o firmę i ludzi

Grzeczna.
@T WN ers

Tak dali podwyżki ale roboty. Masz kolejny rok z rzędu inwestycji w prezesów więc podwyżek płac nie ma. Przynajmniej na bilet miesięczny będziecie cię stać będziesz brał przykład z góry i jeździł solarisem.

Praca i ludzie w porządku; stawka mogłaby być lepsza.

Eliza

Długo nie będzie lepsza? Czy do pierwszej sprawy się odnosisz? Są w ogóle prognozy na polepszenie się właśnie finansów? Atmosfera pewnie jest zależna od charakteru i tego kto jak ją odbiera?

Grażyna

A tak 5000 tysi na rękę na początek a później można liczyć na więcej?

Grażyna

E tobie się chyba pomyliło, przecież rozmawiałem z pracownikiem i ma ponad 5000 na rękę i to bez nadgodzin a to zwykły pracownik a co dopiero majster brygadzista kierownik

Tomasz
@Grażyna

Prezesi też Ci tyle mogą obiecać , ale jak już najniższa krajowa będzie ok 4500

Zetka

A beniefity są? W jakiej formie? Multisport, prywatną opieka lekarska , można wybierać godziny i czas pracy od kiedy i ile godzin np 3 godziny 5 godzin pracy?i i kiedy w na jaki dzień?

Z tym garnięciem to możliwe, że od stanowiska po prostu zależy? robotę sama w sobie jak oceniacie? jest jak na każdym zakładzie czy może lżej lub ciężej?

@Grażyna

Zwykły pracownik, czyli na jakim stanowisku? To osoba z dużym doświadczeniem? Taką stawkę otrzymała na start czy później po podwyżkach itp? Ktoś mógłby odnieść się do tej informacji? Rzeczywiście szeregowy pracownik mógłby liczyć na 5000 zł na rękę?

PułTusk

Czy firma przyjmuje zwykłych pracowników?mam pytanie odnośnie zarobków! Można dostać najniższą krajową na początek a później można liczyć!

Bady

W tej firmie zarobki są bardzo niskie gdyż prezesi inwestują w firmę a pracownicy muszą więcej pracować i co ważne donosić aby to wszystko działało dość spójnie.

Estera
@Bady

To jakie w końcu są te zarobki? Bo najpierw są wzmianki o kasie rzędu 5 000 zł dla szeregowego pracownika a teraz piszecie, że zarobki są niskie. To ile szeregowy pracownik może zarobić? Najniższa krajowa czy więcej?

Pracownik Elzab
@Estera

Zarobki tzw.... szeregowy najniższa liga to 3500 brutto.

Zulowy
@Pracownik Elzab

To nie prawda, jest więcej można zarobić kokosy! A praca nie jest zła! Ludzie garną się do firmy cieszko opędzić się od kandydatów na pracowników firmy

Janusz

Praca spoko ,prezesi są szanowni przez mądre decyzje inwestycyjne, i kadrowe, firma dobrze rozwija i szybko pensje są na wysokim poziomie dlatego cieszko dostac pracę w firmie

Obecny pracownik

W mojej ocenie są lepiej i gorzej zorganizowane brygady a co za tym idzie atmosfera jest lepsza lub gorsza na tych działach Zależy to od tego jaki brygadzista jest na danym dziale i jak spaja i rozumie ludzi Są przypadki że brygadzista jest gburem i nie ma odpowiedniego podejścia do ludzi a w tym dziale są fajni ludzie i to burzy atmosferę To samo tyczy się majstrów Są tacy z którymi idzie wszystko załatwić i pogadać o wszystkim a są tacy którzy aż od samego przyjścia do pracy na ich zmianę skręca Jest teraz nowo mianowany mistrz ale moim zdaniem we wszystkich działach skłuca ludzi i kompletnie nie ma do tego podejścia Przez takie zachowanie zaczną odchodzić naprawdę fajni doświadczeni pracownicy Nie wiem co o tym myślicie ale takie jest moje skromne zdanie

Pewnie by nie istniał to prawda ale młodzi radzą sobie dobrze. roboty pełno, nowe maszyny czego więcej chcieć

PułTusk

Młodzi to znaczy po 18?ale jest to niemożliwe bo ludzie w tym wieku chodzą do szkoły! Bo to jest nie możliwe że są prezesami,nima,takiej możliwości!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Czekamet?

Pierwsza umowa na trzy miesiące druga na rok trzecia na stałe Pomogłem?

Zenzel Grażyna

Firma przyjmuje i daje umowy po roku, polecam!świetna atmosfera ps dobre zarobki!wyrozumiali majstrowanie kierownicy i prezesi,

Danuta
@pracownik

Pewnie tak, ale czy nie ma tutaj żadnego miejsca na wyjątki? Gdyby ktoś przyszedł z dużym doświadczeniem to mógłby mieć te na stale szybciej? Podobnie zastanawiam się nad byłymi pracownikami, którzy powracają. Wtedy schemat się zmienia?

@Zenzel Grażyna

Nie samą umową człowiek żyje ....!! I jacy są majstrowie wyrozumiali....!! chyba zarozumiali z kwiatami, nagraniami na nich itp...! Elzab to przeją i wykończy to do końca taka to prawda i nie koloryzujcie sobie. Słupki to sięgnęły już 100% ale w rotacji ludzi,gdyż atmosfera jak i zarobki są poniżej tego co tak koloryzujcie sobie w komentarzach. Widać kłamstwo panoszy się na go work, jak i w samym zakładzie.

Bolek

Przecież to prawda wracają do pracy! szybciej jak się zwolnili!

Pan

Chciałem się zapytać czy to zakład chroniony? Czy mają tam dofinansowanie z pfronu? Jakie są zmiany?

Pracownik.
@Pan

Mamy ochronę 24h siedzi stróż z monitorem i non stop się patrzy w kamery i daje znać prezesom co i jak. Dofinansowań brak z strony pracodawcy,jedynie my finansujemy rozwój firmy brakiem godziwych podwyżek jak na taką światowa firmę.

Ziom

Zawsze możesz ją rozwiązać , nikt nie jest związany umową na zawsze , jest dużo pracy na rynku i często za lepszą pensję, ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Janusze

No tak ale,ale tam jest dobrze bo jest premia!i bardzo dbają o bezpieczeństwo?

@Pan

Firma przyjmuje obcych? i na jakich warunkach!

@Ziom

Firma przyjmuje?i na jakie stanowisko,i ile można zyskać!

Mariusz

Czy to firma czekamet czy już ELZAB bo ciężko ogarnąć to.

XYZ

A w jaki sposób można się skontaktować i czy faktycznie każdy ma bezpośredni dostęp do samego Szefostwa? Po jakim czasie otrzyma się jakiś odzew?

Hejka, jak się pracuje jako specjalista ds. kalkulacji i ofertowania? Nie widzę chyba w ostatnim czasie opinii z tego zakresu tu w komentarzach a właśnie oferta od jakiegoś czasu widnieje na Gliwicką. Wymagania po prostu spełniam wiec ciekawa jestem co oferowane będzie w zmian. jaka stawka? Jest sztywna podstawa czy można negocjować? I co z atmosfera obecnie?

Zdesperowany

Jak to? Preses nie negocjuje?to jest niemożliwe! oferty som pracy nie brakuje podwyżek nie brakuje!pracować i zarabiać!

Ciekawy

Jaki scenarius? Dobry? Czy co?i o jakie warunki chodzi?

Kwoka.
@Ślusarz

Dokładnie też polecam są maszyny jest zawistna atmosfera bo to się tam liczy podejście do pracowników na najwyższym poziomie (olewanie i udawanie że nie słyszą czasu nie maja itp) też premia jest na mega rozwiniętym poziomie wszyscy chodzą z zarazkami chorobami grypą koroną covid19 itp byle by siano było. A nowi pracownicy no są bo starzy pracownicy przetarli oczy i dojrzeli że można więcej zarobić to podziękowali a i warunki współpracy o ile lepsze mówię wam sam przekonałem się w końcu :):):):):. Nowa siła robocza jest o wiele tańsza więc czemu starym (usunięte przez administratora) mają płacić skoro nowi pod bramą stoją za 3/4 waszej stawki. NAPRAWDĘ NAJWYŻSZY POZIOM WYŻEJ SIĘ NIE DA POLECAM.

Aleksandra
@Kwoka.

To na jakim poziomie te zarobki mieliście, skoro młodzi przyszli i więcej dostali?

Kamil
@Ślusarz

Chyba cię ślusarz od rzeczywistości oderwało ty piszesz o swojej firmie (czekamy) czy o jakiejś wymyślonej z twoich marzeń.

Waldemar Majchrzak.
@Aleksandra

Na zbyt niskim mamy, a co dokładniej ci wyjaśnić w niskich zarobkach??. Że brak na podpaski dla żony. Że brak na paliwo, że brak na żarcie, że brak na bilet autobusowy itp... Prezes i (Wice) prezesik to skompiradla i woła w firmę inwestować nie patrząc na ludzi. Gdzie każdy wykształcony wie że firma to ludzie a oni mają to gdzieś w pupci liczą się słupki (wykresy) i to co ze szkoleń się dowiedzieli. Pozdrawiam wytrwałych pracowników. I oby kiedyś udało się wam znaleźć firmę co odpowiednio zapłaci wam za pracę bo naprawdę robicie kawał dobrej roboty a zero docenienia.

Joda
@Kamil

Jego z nóg zwaliło i bredzi że mu dobrze.

@Waldemar Majchrzak.

Powtarzam. Super firma i zarobki. A Prezes i młodzi super sobie radzą, muszą inwestować w zakład żebyśmy się rozwijali. W takim miejscu choćby do emerytury. POLECAM

zawiedziony
@Ślusarz

ta ,,rozwijać się ? a kto ma się rozwijać?nawet jakby były , ogromne zyski to i tak ludzie dostaną resztki ! tak działa kapitalizm !bo zawsze tak jest i niema co się oszukiwac!

Sebastian
@Ślusarz

Tobie to do emerytury pewnie zostało parę lat i tego pewnie też nie powiedziałeś że masz już pewno rentę więc w tyle masz zarobki w czekamet i masz gdzieś los kolegów co dla nich to jedyny zarobek. I tacy właśnie ludzie pracują w CZEKAMET.PL SAMOLUBY NA RENTACH.

zawistny
@Sebastian

masz rację ! Mają renty samoluby ! żeby nam się dobrze żyło . tabletek się nalykac i zamaskować chorobę żeby dostać premie ,a nie ważne że Kłos zahoruje wazne że są pieniądze!

spawacz
@Ślusarz

jest solidny system premiowania !od kiedy zaczęli się zwalniać pracownicy żeby zatrzymać pracowników bez podwyżek !ale jak będzie większe bezrobocie to premie się ulotnia jak dym z papierosów !

@spawacz

Na czym polega w takim razie ten solidny system premiowania?

Huy
@spawacz

Zostaną. Niby czemu mialyby sie ulotnic

Adi777
@Ślusarz

Co ciekawego powiesz o dziale z krawędziarką

@Adi777

Powiem jedno , zarobki marne , i właśnie połowa krawedziarzy złożyło wypowiedzenia

Ślusarz

Nie zgodze się. Zwalnia się dwóch a nie połowa. I nie dlatego ze tu są złe zarobki tylko dlatego ze tam lepsze

Z 7 3 to dla ciebie jest 2 , pała z matematyki

Tak? To się zorientuj lepiej

@Ślusarz

To niby w jaki sposób Wy się tutaj rozwijacie? Jakie macie możliwości?

Irena
@Krystyna

Rozwijają się prezesi ????

Maniek
@Ślusarz

Tak system premiowy weź się rozpędź a ściana cię znajdzie. Nie dość że płace marne premie były pierwsze dwie a potem ani widu mi słychu to jeszcze ta atmosfera i ludzie w firmie ... Pewien brygadzista S..... Faworyzuje tych co donoszą jak on sam z resztą jednym słowem raj dla (usunięte przez administratora) a ci co są przeciw takiemu systemowi są szekanowani

Urszula
@Irena

No a w sumie to czemu nie? Chyba każdy powinien? ;p

@Maniek

Do góry nikt nie musi donosić bo od tego jest S i pewnie z tego ma profity , a z liczeniem to niestety on ma największe problemy na swoim dziale.

Ślusarz

Pan S jest poprostu waszym przełożonym i na tym to polega że w sprawach zawodowych konsultuje się z szefostwem. Dla szarego robotnika to zawsze będzie kapowanie dlatego jest zwykłym robolem. Musicie go słuchać i wykonywać jego polecenia, co w tym dziwnego?

Kąkol
@Ślusarz

Nikt ci nie broni tam być do emerytury więc zacznij pracować. Ale nie wprowadzaj w błąd innych gdyż to nie ładnie jeśli tobie pasuje to nie znaczy że innym będzie też pasować.

Bez
@Ślusarz

Już się skończyły święta w firmie!teraz nastąpi proza życia!ratujta kto może!

novy
@Ślusarz

Jestem umówimy na rozmowę kwalifikacyjną z kierownikiem czy ktoś musi mi podpowiedzieć co mówić i jak się zachować żeby dostać pracę żeby przyjęli bo jestem zdesperowany żeby mnie przyjęli bo nigdzie mnie nie chcą,

@novy

Jeśli nigdzie Ciebie nie chcą , to Czekamet Cię przyjemnie , tutaj biorą wszystkich chętnych do pracy , tylko nie licz na kokosy , ciut więcej od najniższej, a na obiecują i obiecują ale to potrwa kilka lat zanim się wywiążą z obietnic , nie polecam tej firmy , prezesi z choinki urwani , miszcz "Wielki brat " dba o bezpieczeństwo, obserwuje na monitoringu. Polecam Ci szukaj dalej pracy.

Krystyna

Na jakie stanowiska biorą tutaj wszystkich chętnych do pracy? Czy kobieta też jest w stanie znaleźć posadę dla siebie? Co takiego jest w stanie firma naobiecywać pracownikowi i ile lat musi minąć, aby zaczęto wywiązywać się z obietnic? Takie mam pytania do Twojego wpisu

@Ślusarz

Nie widzę bieżących opinii o pracy w logistyce a właśnie wisi oferta na dział zakupów oraz zaopatrzenia. Jeśli dodatkowo mam doświadczenie w branży moto to mogę liczyć na wyższa stawkę? Nie ma podanych widełek a była wzmianka o tym w mile widzianych. Jaka jest teraz sytuacja na dziale i w sumie czemu ktoś jest potrzebny? Rozwój czy rotacja?

Marcin.

W skrócie w tym zakładzie rozwijają się tylko prezesi i hmmm firma też lecz kosztem pracowników. Zero podwyżek premie tylko jakieś tam śladowe. Nie polecam.

Rysiek
@Marcin.

Czy ta oferta odnośnie logistyki, o której jest mowa wyżej była może teraz niedawno wznawiana? Widzę, że ogłoszenie ma być ważne jeszcze przez 25 dni. Co z tym premiami, co oznacza sumarycznie, że są śladowe? Napisane jest, że zależą od doświadczenia, w jakim sensie? Im mam więcej stażu tym więcej zapłacą?

Hm
@Rysiek

Ta od stażu no od doświadczenia?no bardzo powiązane?a premie są śladowe i jeszcze długo będą bo firma stawia na rozwój a wiadomo że inwencję kosztują! A technika jest droga a więc wiadomo jak jest! Trzeba się rozwijać żeby się nie cofać! wiadomo że trzeba uzbroić się cierpliwość żeby było lepiej za kilka lat!?

Rysiu
@Hm

Na rozwój mówisz? No w tej ofercie dla logistyka są wpisane szkolenia podnoszące kwalifikacje. Ciekawi mnie przy tym o jakich konkretnie może być tu mowa? Czy jest jakiś specjalny program, który musi zrealizować każda nowa osoba na dziale?

Tik tak
@Rysiu

Program jest ramowy , rozwój jest szybki , niekontrolowany, szkolenia są od zawsze jak przetrwać ,i odnieść sukces na miarę możliwości i potrzeb uwarunkowania genetyczne na wysokim poziomie

Odchodzący

Ja nie polecam! rotacja i niby rozwój, pracowałem kilka lat , coraz większą biurokracja , dużo audytów, coraz większy bałagan ,i papierologia , organizacjia pracy jest coraz gorsza wszechobecny bałagan , sprzeczne decyzje , i nerwowa atmosfera, a że kierowników i majstrow jest więcej to potęguje bałagan i najgorsze jest to że się pogłębia i nikt na tym nie panuje!

byl

Co ty mówisz!! zawsze jest mało, mało, ,ale jak ruszy!a kadry kierowniczej zawsze brakuje bo to widać z doświadczenia elzabu za mało kadry kierowniczej i jakie smutny efekt ! formy brak a tak dobrze się rozwijała po prostu potentat, czyli wnioski a zatrudnić więcej kadry kierowniczej b więcej kamer c więcej inwestować w nowe technologie , zawsze mało!,

Zarządzający

Majstrow prezesów nigdy za wiele bo mają dużo na głowie a pracownika można przyjąć nowego a o majstrow trudno a brakuje kierowników i zastępców o to jest taka prawda

@Zarządzający

Po miesiącu już tych wspomnianych kierowników nie brakuje? Chce się upewnić, bo jak patrzyłem teraz po ofertach to żadnej na takie stanowisko nie wypatrzyłem. Pewnie i tak bym się nie dostał ale myślę nad tokarką u was. Bieżący stan maszyn ktoś by mi opisał? Ogólnie to jest sporo ofert na inne stanowiska, to naturalne dla firmy czy teraz jakoś trzeba więcej osób?

Zastępca

Co ty mówisz? Kierowników brakuje! Maszyny są na bieżąco naprawiane i serwisowanie , kierownicy bardzo dbają o maszyny!a jest mało kierowników a maszyn dużo! Musi to jak ruszy, to tak u nas nie wygląda,

Żigolo

I to jest merotyczna odpowiedź, a firma jest dobra więc sama się obroni od szkodliwych opini firma ma dobrą jakość i dobre finanse dla robotników i nie ma się co martwić o dobre imię firmy a różne opinie tylko ja umacniają bo prawda jest najważniejszą cechą dobrze prosperujących mmiędzynarodowych firm na rynku lokalnym i światowym firmie pracują wysokiej klasy specjaliści z zakresu obróbki i kierownictwa i utrzymania ruchu nie martw się firma ma dobrą markę i nie takie wszczasy dała rady przetrwać,

Opak

Opinie są dobre warto pracować i brać premie i nadgodziny ! Praca spokojna i bardzo dobrze płatna bardzo dobrze zorganizowana przez kierowników i prezesów którzy dbają o bezpieczeństwo pracy , którzy monitorują cały czas żeby pracowników się nić nie stało oraz o zadowolenie oraz organizację pracy B-)

Marcin.
@Opak

A jakie premie...? Na którym dziale praca spokojna...? Jeśli możesz wytłumacz co według ciebie znaczy spokojna....? Bardzo dobrze płatna ....? 4500 brutto to dobrze płatne...!! Mijasz się z prawdą niesamowicie.

Baran
@Marcin.

Jak się pracuje formie?jak wyglądają zarobki? czy na okresie próbnym jest pensja średnia krajowa i jak wyglądają premie i inne dodatki?i jaka jest atmosfera!

@Baran

Średnia krajowa nie osiągalna raczej nigdy w tej firmie, ale obiecują od lat.

Ten co to liznoł

Bubu
@Ten co to liznoł

Opinia ta jest że stanem faktycznym! Chaos i chaos pogania chaos, tak to u nas wygląda!

Dyfer
@Ten co to liznoł

Pomagają jak umieją , kamery są tylko do bezpieczeństwa firmy i pracowników żeby się nikomu nic nie stało !to nie prawda że ktoś stoi za plecami to jest pomówienia ,chaosu tam nie ma wszystko jest dobrze zorganizowane,jak w szwajcarskim zegarku ludzie są szczęśliwi i zadowoleni ????oby tak dalej! Żeby prezesi dalej tak dobrze zarzadzali jak dobrej pory

Dyfer star 700
@Dyfer

Takich właśnie nam potrzeba.!!! To nam się spodoba. Co byś po podwyżkę się nie starał przyjść to będziemy już zachwyceni!!.

Hugo
@Dyfer

Chłopie! Robiłem widziałem chaosu nie ma?! Bo już się tego czytać nie da wieczny chaos był jest i będzie chyba że robisz na portierni to tam napewno chaosu nie masz.

zly
@Hugo

Opinia godna uwagi, bardzo merytoryczna ,a z tym chaosem to trochę przesadzasz jaka prawda może jest ale w niewielkim stopniu,

Pracownik parterowy.
@zly

To skąd te zaległosci...? Macie taki luz że robicie kiedy chcecie...? Chyba cię od rzeczywistości oderwało.

As
@Pracownik parterowy.

Każdy pracuje i robi co każą robić musisz szybko i dobrze bo zwolnią!

Parterowy
@As

Po twojej wypowiedzi widać że macie warunki obozowe w zakładzie pracy. Brakuje już wam chyba tylko łańcucha do nogi. A czy do toalety możecie raz wejść czy kilka razy..??? A z tym dobrze to chyba trochę na bakier macie co..?? Zapewne każdy będzie zwalał winę na każdego nie na siebie jak to zwykle bywa. A przyczyna może leżeć zupełnie gdzie indziej.... Ale już się tym zajmą ten łańcuch to tylko przenośnia kamery już macie po hali też chodzą obserwują więc tylko czekać na wprowadzenie nowych metod wychowawczych panowie. Pozdrawiam i życzę wam jak najlepiej :)

alfabeta
@Parterowy

Dzięki za życzenia! chyba tak źle nie będzie bo mamy wyrozumiałych prezesów! kierowników do rany przyłóż! Dobrze się dzieje to dlatego jest coraz lepiej ludzie chętnie się zatrudniają !a załoga jest stabilna a atmosfera jest wyśmienita ! atmosfera się ostatnio bardzo poprawiła,pensje są dobre są premie wczasy itp

Zawiedziony
@Parterowy

W nie ma źle są kamery ale dla bezpieczeństwa ludzie są zadowoleni z kamer bo czują się bezpiecznie i doceni bo szefowie widzą cieszą się że ludzie dobrze pracują,i można czasami dostać premie które są bardzo obfite pracownicy cieszą że prezesi dają premie!

Uwięziony
@Parterowy

Tak to u nas nie wygląda, są warunki obozowe ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, dobra organizacja,i pracy i atmosfera w pracy jest postawa dobrej egzystencji firmy i symbiozie między firmą i zarządem, kadrą pracowniczą, co prowadzi do rozwoju firmy w danym roku oraz symbiozy między firmą a pracownikami oraz dalszej integracji między firmą a siła roboczą w firmie, firma się rozwija zastraszającym tempie , oraz jest coraz lepsza Organizacja pracy wzorowania na lepszych rozwiąż aniach chińskich na poziomie światowy

Bumelant

Prasa

A jak wyglądają zarobki na prasie krawędziowej?

zdziwiony
@Prasa

Praca cieszka zarobki jak gdzie indziej nie zwalają z nóg, ludzie skorzy do pomocy ,

To ile teraz tej premii? Możecie mi napisać?

novy
@Nowy

Ludzie są zdezorientowani sytuacją panującą w sytuacji braku kadr która jest spowodowana brakiem przejrzystość która panuję firmie brakiem motywacji i informacji o stabilności i dobro społecznej i robotniczej która jest zależna od sytuacji i przyjmowania nowych robotników którzy pracują w firmie i wytężając dobra konsumpcyjne i produkcję i motywacje pracy!

zadowolony
@Prasa

Firma rokująca na przyszłość,za kilka lat można się spodziewać podwyżek na poziomie krajowej gwarantowanej , teraz nie jest źle ludzie pracują nie uciekają tylko garną się nie można się, opędzići od ofert pracy dużo wynagrodzenia na wysokim poziomie nawet nadgodziny są kierownictwo nie musi się już martwić o kadrę produkcyjną bo pracowników jest pod , dostatkiem,ludzie garną się jak muchy do miodu jest w kim wybierać w ostatnim czasie firma się rozwija a z firmą ludzie w firmie którzy są pracownikami produktywnymi i bardzo zaangażowani i bardzo usposobieni pozytywnie bezkowlitowi i apolityczni i dbający o dobro firmy

Prężny

Nie warto omijać bo są premie no i oczywiście są dobre warunki socjalne, pracownicy się trzymają wakatów w firmie bo jest dobrze, firma jest dobrze postrzegana przez pracowników i otaczające środowisko lokalne i biznesowe oraz samorządowe które współpracują nad poprawą sytuacji firmy oraz o dobrostan pracowników fizycznych i umysłowych ????

Nicky kicky.

Zakład co najmniej dziwny 3-ech prezesów, 3-ech majstrów mała trzódka pracowników,a roboty w cholerę zarobki słabe jak by inaczej a premia 90 zł no,no,no można się wykazać. Jest tam taka gra psychologiczna pod tytułem rok inwestycji gdzie ów prezesi inwestują w zakład a pracownikom obcina się premie a o podwyżce to zapomnij. Pozdrawiam prezesów firma to tylko według was maszyny oby tak dalej chopy.

Młody
@Nicky kicky.

Firma oferuje rozwój osobisty i satysfakcję z pracy można się rozwijać umysłowo i fizyczne firma oferuje szkolenia na bardzo wysokim standardzie europejskim firma szczególnie polecana dla pracowników młodocianych którzy są nastawieni na karierę zawodową i kulturę pracy i rozwój ekonomiczny pracownika , firma dba o zadowolenie klientów i pracowników! firma dba o wizerunek i o środowisko naturalne .W ostatnich lata bardzo prężnie się na rozwija się inwestycje w maszyny i materiały,a także w kadrę bardzo się poprawiło ,

Stary.
@Młody

To znaczy że premii mieliście więcej niż 90 zł. Podwyżki też regularnie dostajecie to fajnie tam macie. A tak na serio to o jakiej ty kadrze piszesz że się rozwija jak produkcja ledwo dyszy....? Zaległości to w ogóle nie ma albo są za pewne jak w każdej firmie (małe). Ludzi na produkcji (magazynku) macie pod dostatkiem to gratulacje pewnie niedługo będziecie firmą pod banderą (firma roku). Pisz obiektywnie a nie jak ty byś chciał by tak było.

Brak
@Stary.

Pieniądze nie są najważniejsze ,warzna jest satysfakcja z wykonywanej pracy, czy jest dobrze wykonana i firma jest dobrze postrzegana !to jest tak zwana wartość dodana!

Zezujacy
@Nicky kicky.

Firma o wysokich parametrach technicznych , jest dobrze zarządzana przez prezesów, dlatego jest dobrze zarzadzana bo jest kilku prezesów, kierowników, mankamentem firmy jest brak wystarczającej liczby pracowników kadry niższej kierowniczej bo brakuje kilkunastu majstrow,brakuje tesz kilkunastu zastępców kierowników, jest wystarczająca liczba pracowników fizycznych, ogólnie firma się rozwija,i jest dobrze postrzegana przez otaczające środowisko biznesowe i polityczne i samorządowe i środowisko lokalne

Koń

W firmie dzieje się bardzo dobrze coraz więcej pracy , inwestycje są coraz bardziej przemyślane, i ludzie są coraz bardziej zadowoleni z firmy bo można dobrze zarabiać, prezesi dbają o pracowników,jak by było więcej prezesów to by więcej dbali o firmę,są dobre premie,wszczasy pod gruszą

Nicky kicky.
@Koń

Koniu pamiętaj że praca jest dla ludzi a nie ludzie dla pracy jeśli chcesz harować całe życie i później mieć worek chorób i nie mieć na lekarstwa to sobie ty pracuj tak a jak nie masz co robić więc piszesz głupoty jak to dobrze zarabiasz i zwalasz robotę na innych. Może poopowiadasz trochę bajek czym tak dbają prezesi o pracowników. Co chodzą i klepią cię po barku czy może co innego dostajesz od nich w nagrodę. Ludzi niestety brakuje na każdym dziale a tych co mają to ich niestety nie szanują więc ludzie się zwalniają a później trzeba harować za dwóch albo trzech takich leni jak ty.

byl
@Nicky kicky.

Dlaczego są usuwane komentarze? Przecież jeżeli nie są obraźliwe tylko przedstawiają jak jest sytuacja to jest dobre bo można wyciągnąć wnioski i reagować, na sytuację i zareagować i wprowadzić środki naprawcze co skutkuje poprawą atmosfery i wzrost efektywności i poprawy wizerunku na rynku oraz okolicznej społeczności ludzkiej która będzie zadowolona ze współpracy z biznesem, oraz z lokalną władza,

@byl

Odpowiedzi są usówane z względu pisania prawdy która w oczy kole świętej Trójcy jakimi są ów prezesi. Pracy jest o 180 %wiecej a premia o 3/4 mniej I widzicie da się no da a co będą się zwalniać a gdzie pójdą. Takie myślenie właśnie mają.

Zdrowy organizm

Pracownicy nie piszą na GoWork tylko są zatroskani o przyszłość firmy i żeby firmą była dobrze zarzadzana bo obecnie jest za mało mało kadry kierowniczej bo brakuje zastępców kierowników, majstrow ,i samych prezesów musi być więcej bo mają dużo obowiązków służbowych i nie dają rady z notlokiem obowiązków służbowych i są zdezorientowani co przekłada się na sytuację firmy a ogół ludzi zdezorientowana sytuacja w której się znaleźli się żeby poprawić sytuację należy potroić liczbę kadry niższej wyszej kierowniczej a następnie ściągnąć ludzi z rynku pracy szczególnie z ościennych miast i wiosek

Zostaw merytoryczną opinię o Czekamet - Czekanów

• Jak się pracuje w Czekamet?

Zobacz opinie na temat firmy Czekamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czekamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 19 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Czekamet