Opinie o PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k w Częstochowa

Firma PRES MEBEL istnieje od 1991 r. Doświadczenie zdobyte przez wszystkie te lata pozwoliło nam na tworzenie mebli zgodnych z najnowszymi trendami. W ciągu kilkudziesięciu lat firma odniosła ogromny sukces na rynku krajowym jak i zagranicznym. Z każdym rokiem zwiększamy dynamikę sprzedaży poprzez wprowadzanie coraz to nowszych modeli i rozwiązań w segmencie mebli tapicerowanych. Jakość i konkurencyjna cena to główne czynniki sterujące naszym rozwojem .

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k w Częstochowa

Paulina

@były pracownik, od jak długiego czasu wynagrodzenia pracowników, którzy pracują w firmie PRES MEBEL wypłacane są w ratach? Dlaczego w ogóle obecnie wygląda tak sytuacja, że firma nie ma możliwości wypłaty całości wynagrodzenia w danym dniu? Opisz, czy wiesz, dlaczego tak się dzieje.

Firma ta to firma upadająca, niestety nie było w niej osoby zarządzającej z kwalifikacjami, która potrafiłaby poprowadzić ją a może utrzymać w sukcesie jaki osiągnęła. Za dużo się chciało mieć a niestety nie było kim zarządzać. Wypłaty są płacone na raty, zero szacunku dla pracowników, nawet tych, którzy budowali tę firmę z p. Hadrysiem....nikt dla niego się nie liczy, a przy zwolnieniu nie ma odwagi i klasy jako szef podziękować za współpracę. Ogólnie nikomu nie polecam pracy tam, a w obecnej sytuacji to chyba jest więcej zwolnień niż przyjęć......

Paulina

@???, pamiętaj, że Twoja wypowiedź na temat wynagrodzeń za pracę w firmie PRES MEBEL może być pomocna dla osób, które przeglądają wątek główny tego forum, dlatego jeżeli zdecydujesz się, jednak na podzielenie tymi informacjami to czytelnicy tego wątku będą Ci na pewno wdzięczni. Czy ktoś z Was może wypowiedzieć się jeszcze na temat warunków pracy, które oferuje firma PRES MEBEL zatrudnionym pracownikom?

???

Nie będę się rozpisywał na temat wypłat bo to temat rzeka. Pracowałem tam cztery lata i mogę powiedzieć że to co ludzie piszą to święta prawda. A co do rozmowy z właścicielem firmy. Człowiek ma wywalone na wszystko. A kadra kierownicza bierze z niego przykład. I tyle w tym temacie.

Tapicer

Normalnie rzut okiem na CV zadanie kilka podstawowych pytań i po sprawie. Przyjdź pan w poniedziałek do pracy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Paulina

@???, nie rozumiem, dlaczego uważasz, że mój tok rozumowania jest dyskusyjny. Jestem tutaj, aby uzyskać, jak najwięcej merytorycznych i prawdziwych informacji na temat pracy w firmie PRES MEBEL. Kolejna sprawa to to, że nie życzę sobie, abyś mnie obrażał, ponieważ jest to niekulturalne oraz niezgodne z zasadami, które panują na forum gowork.pl. Skąd posiadasz informacje o tym, że firmy nie stać na pracownika? Rozmawiałeś na ten temat z szefostwem firmy, czy są to tylko Twoje domysły? Jesteś w stanie to jakoś uzasadnić?

???

Paulina pomysl czasem co piszesz to nie boli. Po prostu gościa nie stać na pracownika i tyle. Tobie też radzę zmienić pracę,bo twój tok rozumowania jest dyskusyjny.

???

Paulina pomysl czasem co piszesz,to nie boli. Twoj tok rozumowania jest dyskusyjny. Albo firmę stać na pracownika albo nie. Jak można opisać dlaczego pracodawca nie płaci wynagrodzenia?

Paulina

@Dolores, a wiesz czym mogą być spowodowane rzekome opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia przez firmę PRES MEBEL swoim pracownikom? Czy jest to pierwsza tego typu sytuacja, że pracodawca wypłaca wynagrodzenie w tak zwanych ratach? Opisz, jak wygląda ten problem. Może jest to tylko chwilowy zastój, który da się rozwiązać, tylko potrzebna jest rozmowa?

Dolores

Nie polecam pracy w tym zakladzie wyplaty na raty, juz jest 16 a czesc pracowników dalej będzie z wyplat,

Paulina

@Zwyczajny robol, nie wiem, dlaczego uważasz, że jestem pracownikiem biura w firmie PRES MEBEL. Zmartwiła mnie sytuacja, którą opisałeś, dlatego chciałam, abyś sprecyzował informacje, które zawarłeś w swoim poście. Jakie czynniki wpływają na to, iż otrzymujesz wypłatę wynagrodzenia nie w całości? Pracodawca argumentował w jakiś sposób zaistniałą sytuację?

Paulina

@Zwyczajny robol, a co takiego dzieje się w firmie PRES MEBEL, że wymagałoby to sprostowania przez właściciela? Posiadasz może jakieś ciekawe informacje w tym temacie? Podziel się z nami swoją wiedzą w tym temacie, aby każdy mógł zapoznać się z obecną sytuacją firmy.

Zwyczajny robol
@Paulina

Może wam z biurowca pracodawca płaci wynagrodzenie w całości. Nam pracownikom z produkcji taki przywilej skończył się kilka miesięcy temu. Kierownik działu mówi że jest wszystko pod kontrolą. A tu z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Co myśleć w takiej sytuacji? Zaskocz mnie Paulina:))

Zwyczajny robol

Panie Hadrys co się dzieje w pańskiej firmie? Pracuje u Pana już dłuższy czas,i zaczynam się martwić. Ludzie nakrecaja się na wzajem,kogo w końcu słuchać? Wyjdź pan do ludzi i powiec jak jest naprawdę. Z całym szacunkiem pracownik pańskiej firmy.

Paulina

@kolorado, z tego co napisałeś to wypoczynek popsuł się już po okresie gwarancyjnym dlatego trudno mieć pretensję do firmy PRES MEBEL tym bardziej, że nie wspomniałeś jak wyglądała konserwacja wypoczynku. Możesz przybliżyć czy wypoczynek nie był nadmiernie eksploatowany? Jeszcze chciałabym, żebyś przybliżyła kwestię jakości obsługi klienta, o której wspomniałaś. Możesz dokładnie opisać co takiego nie podobało Ci się w obsłudze?

kolorado

odradzam wszystkim zakupu wypoczynku , gdyż wypoczynki są byle jakiej wartości bardzo niesolidnie wykonane i wytrzymują tylko dwa lata i trzy miesiące ,po tym czasie rozpruwają się szwy a producent nie chce w żaden sposób ponieść jakiejkolwiek odpowiedzialności pomimo diametralnej fuszery jaką wykonał ,wypoczynek powinien starczyć na więcej lat i nie powinno dochodzić do sytuacji rozpruwania się szwu. Co zatem doradza producent - kupić sobie materiał oraz poszukać tapicera ,który po tak krótkim użytkowaniu będzie na nowo poprawiał wykonane fuszery. nadmieniam że wypoczynki nie są tanie . Uważam że absolutnie gwarancja dwu letnia jest zdecydowanie za krótka i to powinno się zmienić a sposób w jaki obchodzi się z klientem przekracza wszelkie ludzkie normy.

Paulina

@Andrzej Pomorski, Twój obecny wpis jest bardzo krótki, zachęcam Cię do bardziej obszernej opinii w temacie firmy PRES MEBEL, chętnie dowiemy się od Ciebie aktualnych wieści dotyczących tego pracodawcy! @adi, w swoim komentarzu piszesz o wypłatach na raty, czy możesz udzielić nam dokładniej, z czego wynika ta sytuacja? Proszę Cię także o opinie na temat warunków pracy w firmie PRES MEBEL, Twój kolejny wpis w tym wątku będzie dla nas niezwykle istotny.

adi

nie polecam pracować w tej firmie wyplata na raty kierownictwo robi co chce z pracownikami dużo obiecują a potem zwalniaja

Sergiej Napletow

Jo żech chcioł powiedzieć blet, zimno trohe jest ale firma ogułem jest bardzo przyjazna pracownikom. czuje sie tu naprawde dobrze blet, przyjemnie sie tu pracuje, som tu mili ludzie. kierownictwo dobrze dobrane,swietnie wypelniają swoje obowiazki bleć. widać ze firma sie rozwija zarobki tez sa spoko blyat.

Andrzej Pomorski

Fajnie. Nie no spoko firma jest.

Yyyyy

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Pomijając brak kultury kadry kierowniczej, lekceważenie pracowników którzy mogliby usprawnić pracę i przerazliwe zimno to przede wszystkim BRAK WYPŁAT W TERMINIE. Od grudnia 2017 są opóźnienia zamiast do 10 wyplaty są 14, 15 a teraz w lutym podobno na raty będą dawać kasę. I oczywiście zero wyjaśnień. Szef - pan i władca. Śmiech przez łzy. Kto musi zostać to z bólem zostaje ale większość bierze nogi za pas i ucieka niczym szczury z tonącego okrętu.

Yyyyy

Zostaw merytoryczną opinię o PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k - Częstochowa

• Jak się pracuje w PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k?

Kandydaci do pracy w PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k
1.9/5 Na podstawie 66 ocen.

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k