Opinie o PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k w Częstochowa

Firma PRES MEBEL istnieje od 1991 r. Doświadczenie zdobyte przez wszystkie te lata pozwoliło nam na tworzenie mebli zgodnych z najnowszymi trendami. W ciągu kilkudziesięciu lat firma odniosła ogromny sukces na rynku krajowym jak i zagranicznym. Z każdym rokiem zwiększamy dynamikę sprzedaży poprzez wprowadzanie coraz to nowszych modeli i rozwiązań w segmencie mebli tapicerowanych. Jakość i konkurencyjna cena to główne czynniki sterujące naszym rozwojem .

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k w Częstochowa

Yyyyy

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Pomijając brak kultury kadry kierowniczej, lekceważenie pracowników którzy mogliby usprawnić pracę i przerazliwe zimno to przede wszystkim BRAK WYPŁAT W TERMINIE. Od grudnia 2017 są opóźnienia zamiast do 10 wyplaty są 14, 15 a teraz w lutym podobno na raty będą dawać kasę. I oczywiście zero wyjaśnień. Szef - pan i władca. Śmiech przez łzy. Kto musi zostać to z bólem zostaje ale większość bierze nogi za pas i ucieka niczym szczury z tonącego okrętu.

Yyyyy

Bbbbbbb

Odradzam wszystkim pracę e tej firmie. Pomijając brak kultury kadry kierowniczej, lekceważenie pracowników którzy mogliby usprawnić pracę i przerazliwe zimno to przede wszystkim BRAK WYPŁAT W TERMINIE. Od grudnia 2017 są opóźnienia zamiast do 10 wyplaty są 14, 15 a teraz w lutym podobno na raty będą dawać kasę. I oczywiście zero wyjaśnień. Szef pan i władca. Śmiech przez łzy. Kto musi zostać to z bólem zostaje ale większość bierze nogi za pas i uciejam nicztm szczury z tonącego okrętu.

Yyyyyyy...

Tapicer

Normalnie rzut okiem na CV zadanie kilka podstawowych pytań i po sprawie. Przyjdź pan w poniedziałek do pracy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Yyyyyyy...

Bubu

xxxx

Tak jak kolega niżej napisał ja też pracowałem na krojowni i osoba wypowiadająca się ma 100% racji. Wtedy jak pracowałem dzień bez kłótni z pracownikami to dla Teresy(też była zwykłym pracownikiem jak inni, ale to żona kierownika to więcej może tak twierdziła) był dzień stracony. Ona wręcz kochała robić aferę z niczego. A zarobki to 10zł to było parę ładnych lat do tyłu. Za taka prace jak się tam wykonuje i dalej jest 10 zł to masakra, po tylu latach to stawki powinny być 15zl

Ktoś tam

Zgadzam się z przedmówca warunki okropne i przez wiele lat niezmieniane... kiedownictwo masakra tylko nieliczni zasługują na dobre słowo Szef cudowny gość jak dla mnie ale szkoda tylko że otacza się takimi ch.....ktorzy robią co chcą za jego plecami i udają że wszystko jest dobrze. Biuro inna nacja szlachta.. a produkcja murzyni nic nie warci a to przecież dzieki nam pracownikom produkcji się to kreci. Podwyżka? A co to jest? Jak dali zarobić w soboty troche wiecej to zakazali w nie chodzić żeby czasem za dużo godzin nie nastukac. Równość? Tam to nie istnieje jeden chodzi na fajkę co pół godziny drugi za długo stoi przy automacie z kawą...no cóż wierzę w jedno ZŁA KARMA WRACA

były pracownik krojownii

Nie powiem ale od samego początku jak pracowałem w tej firmie a trwało to 5 lat (sam się dziwię ze tyle tam wytrzymałem) traktowali mnie jak popychadło - zero zabezpieczeń i nietrudno o wypadek, niejeden wylądował w szpitalu. Warunki dno, w lato zero wentylatorów i w upały leje się po (usunięte przez administratora) - jak się komuś zwróci uwagę to udają że nie słyszą, a w zimie już nie mówię siedziałem w kurtce kilku bluzach i tak trząsłem się z zimna. Dodatkowo na krojowni non stop awantury i niejaka Teresa uważała się za Alfę i Omegę - kierowała wszystkimi mimo, że była takim samym pracownikiem jak inni dodatkowo jej mąż "wielce wielki kierownik wcale nie lepszy" - oboje się nie myli śmierdziało od nich na odległość i w jednych ubraniach chodzili po kilka tygodni - ohyda! nie wspomnę o traktowaniu pracownika i wypłatach - a podwyżka? nawet nie należy iść - ja się prosiłem rok czasu i dostałem tylko 40 gr na 10 zł. Żenada i dno. NIE POLECAM!

bylypracownik

Tam jak masz znajomości lub jesteś z rodziny to zarobisz. To samo jest z przerwami na papierosa jeden może iść co 30 minut inny tylko na przerwie

bylypracownik

Pracowalem i nie polecam, cala kadra to rodzina, warunki podle w zime temperatura jak na dworze - lato to samo. kasa zadna, juz lepiej trw...

Jaszczur

Pseudo zakład nie polecam najgorszemu wrogowi. Kierownictwo zachlane nie szanują ludzi, wulgarni, bez szczelni np. nie jaki (usunięte przez administratora) nadgodziny nie płatne 50%, soboty za normalną stawkę . Na zakładzie panuje chaos i zero organizacji, żadne zasady nie są tam przestrzegane ma być robione i nie ważne jak. Ważne żeby zeszło. W Częstochowie jest tyle zakładów pracy gdzie ludzi jeszcze szanują. Tylko desperaci tam idą i znajomi Prezesiny, która również nie szanuje ludzi. Pamiętaj pan Hadryś szanuj ludzi bo sam zaczynałeś od składania mebli w garażu i handlowaniu na ryneczku !

Kris

Nawet nie wiem od czego zacząć W firmie panuje spory chaos nie wiesz czego i kiedy zabraknie. Co oczywiście nie interesuje kierownictwa, masz robic i koniec. Jeśli liczysz na jakikolwiek rozwój czy awans, a nie jesteś krewnym/znajomym prezesa to możesz przestać liczyć i wracać do zapieprzania za max 10 zł za godzinę. Warunki pracy są kiepskie, od czasu do czasu kierownik chodzi po stanowiskach i wszystkich co jedzą na przerwie "zaprasza" do stołówki. Stołówki, w której są 4 stoliki po 4 krzesła. Na ok. 150 osób na hali. Tak samo ma się sprawa z kiblami, wiecznie rozwalone, 2 toalety i 2 pisuary. Na ok. 150 osób na hali. O ich stanie nawet nie mówię, bo można się domyśleć. Praca jest ciężka, ale zależy od stanowiska na którym się pracuje, i od znajomości z panem prezesem. Przemiał ludzi w firmie jest tak duży, że tylko krewni i znajomi lub masochiści wytrzymują tu dłużej niż 3 miesiące. Wyjątek stanowi tapicernia, która nieźle zarabia więc nie ma powodów do narzekania. Soboty sa pracujące, chociaż czasem zdarza się wolne, zależy kto i jak spier***i zamówienia. Nadgodziny i soboty nie są płacone extra. Doprosić się o jakąś podwyżkę często graniczy z cudem, dostaniecie max 50 gr do godzinówki albo "będzie kiedy będzie" na odpi***ol. Zimą temperatury na hali spadają nawet do 3-5 stopni a latem jest taki skwar, że nie da się wytrzymać. Doprosić się o jakiś wiatrak też jest ciężko, woda niby jakaś jest ale to 1 baniak gdzieś daleko, a poza przerwą nie można tam iść bo zaraz leci na was OPR za opuszczenie stanowiska pracy. Ogólnie uciekają stąd wszyscy, nawet ukraincy. Od czasu do czasu magazyn jest tak przeładowany, że wszystko stoi, a jak stoi to lepiej żebyście umieli dobrze udawać, że coś robicie. To jeszcze cud, że kierownictwo nie wysyła pracowników którzy mają extra przerwę do czyszczenia kibli.

xxxxxxxxx

Pracowałam chwilę i nigdy na pewno tam nie powrócę. połowa kierowników to (usunięte przez administratora) którzy przychodzą do pracy pare dni w tych samych ubraniach.. tak wygląda kierownik? chyba nie. Materiały kupowane po 3 zl, zeskazowane, a wina i tak spada na pracownika. nie polecam nikomu, kto nie liże (usunięte przez administratora) i mówi prawde jest zwolniony :)

karolek gumolek

karolek gumolek

Podpisuje sie pod wszystkim co napisano wyżej. Dodam jeszcze że cała firma obstawiona ludźmi z rodziny i to nie tylko kierownictwo. Pracownicy zatrudnieni na tych samych warunkach ale jak im zwrocisz uwage do masz gwarantowaną rozmowe z szefostfem, bo obraziłes???: corkę, zięcia, teścia, brata, siostrzeńca, syna najlepszego kumpla, narzeczoną syna i kogo tam jeszcze Pan Hadryś zatrudnia. Nie dość że pracownicy z rodziny są niekompetentni, to jeszcze uprzywilejowani. Nie muszą robić sobót, sprzątać po sobie, słuchać polecenia brygadzisty, pracować- wszystko trzeba po nich poprawiać. Zarobki to ok. 9-11 zł/h a soboty za gołom podstawe. Zimą potwornie zimno, w czasie deszczu woda leci na maszyny, bo kilka lat nie potrafią naprawić kominów wentylacyjnych i załatać dziór. Na podwyżki dla pracowników nie ma co liczyć, praca dobra na przeczekanie- zawsze brak pracowników, więc i o pracę nietrudno, bo wszyscy uciekają. NIE POLECAM!

tapicer

Pracuję jako tapicer i zarabiam dużo nie musze wyjeżdżać za granice i zostawiać rodziny żyć na dwa gary. Polecam firmę . Warunki pracy takie jak wszędzie tak to jest w Polsce pracodawcy jeszcze nie nauczyli sie dbać o pracownika.

Paulina

W serwisie GoWork.pl możecie znaleźć aktualne oferty pracy PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k: http://www.gowork.pl/praca/pres-mebel-sp.-z-o.o.-sp.k;pr?account=test Które z tych stanowisk najbardziej Was interesuje?

Dorota

Zostaw merytoryczną opinię o PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k - Częstochowa

• Jak się pracuje w PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k?

Kandydaci do pracy w PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k
1.9/5 Na podstawie 66 ocen.

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k