Opinie o Kalmedica w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kalmedica. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kalmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmedica w Kalisz

Danuta D.

Pracodawca godny polecania. Zarówno pensja jak i zakres obowiązków mi odpowiada.

Marianna

a skąd masz takie informacje, bo ja pracuje i nie narzekam. Mam umowę od początku pracy a pensja też nie jest najgorsza.

??

Dlaczego usuwacie komentarze ? Dlatego, że były prawdziwe ?

Luidzi

Jaka umowę dostaje się na początku? Czy coś z socjalu macie?

Pielęgniarka

Złożyłam cv, zostałam zaproszona na rozmowę. Rozmowa w miłej atmosferze, możliwość pracy w różnych miejscach- poradnie, oddział, blok. Propozycja zarobków nawet wyższa niż oczekiwałam. Podjęłam prace

Nie ma trudnych pytań

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
danwie

Zapraszamy do naszej firmy - ATRAKCYJNA PRACA W RECEPCJI !!!!

Zainteresowana

Czy firma potrzebuje może pracownika do recepcji?

Wiwat

tu jest super

Hanna

Ważne są opinie dodawane przez klientów i tych jest tutaj sporo. Jak natomiast wygląda praca od strony pracowników? Na jakie umowy można w Kalmedice liczyć, jakie są godziny pracy, czy jakie są warunki socjalne? Na pewno takie aktualne informacje na ten temat przydadzą się innym przy poszukiwaniu pracy.

Pacjent

Jestem pacjentem wielu placówek medycznych, ale obsługa w Kalmedice bardzo miło mnie zaskoczyła. Juz przy rejestracji zostalem bardzo uprzejmie potraktowany jak również udzielono mi fachowych porad i informacji, co swiadczy o profesjonalizmie pracujacych tam osób. P.S. Szczegolne podziekowania za pomoc dla pani "blondynki" z rejestracji

Patrycja

hej, pracowałam w Kalmedice i gdyby nie moja nieco skomplikowana sytuacja życiowa pracowałabym tam nadal... no ale tak się czasami życie układa, że konieczna jest zmiana miejsca zamieszkania... jeżeli szukasz pracy, zastanawiasz się nad zmianą... mogę polecić to miejsce:) fajny zespół, dziewczyny, na które można liczyć, no i wynagrodzenie... :) Pozdrawiam Patrycja:)

Aktualność

Aktualność

Od niedawna  nasz oddział rehabilitacyjny dysponuje najnowszej generacji laserem wysokoenergetycznym oraz mechanicznym drenażem limfatycznym.

Bardzo serdecznie zachęcamy i zapraszamy od Pn - Pt 8.00-20.00

Hanna

@Mojra dzięki, że podzieliłaś się z nami swoją oceną! Atmosfera w miejscu pracy to istotny aspekt. Rozumiem, że atmosfera jest w porządku?

Mojra

Pracuję w Kalmedicy jako pielęgniarka od 2 lat. Mam dobre warunki, fajną ekipę. Polecam aplikowanie do nas! Pozdrawiam

Ola78

Super, właśnie śledzę te opinie, bo mam znajomą, która tu pracuje i sama chciałabym zacząć pracę w kalmedicy. Slyszałam o dobrych warunkach finansowych. Pod jakiego maila wysyłać CV?

LIG
@Ola78

a ja mam do Ciebie pytanie jak wygląda stomatologia na jakim jest poziomie ? np jesli chodzi o wyrwanie zęba ?

danwie

Witam serdecznie zainteresowanych pracą w Kalmedice. Zatrudnimy osoby do pracy w Rejestracji (doskonała oferta pracy np. dla studentów!!!!!, bardzo interesujące warunki pracy). Pytajcie. Pozdrawiam :)

OlgaOg

Warto próbować, osobiście też aplikowałam do kalmedicy kiedy nie było konkretnego naboru. Pracuje tu już dwa lata na stanowisku pielęgniarki i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Warunki finansowe na plus, ludzie także na plus. Nie pracowałam w lepszym miejscu jak dotąd

tobiasz

W tej chwili chyba niestety nie ma żadnych przyjęć do Kalmedici. Szukałem i na goworku i na ich stronie internetowej, ale nie mogłem tam nic konkretnego zlokalizować. Może warto tam podejść osobiście, jak myślicie?

EM89

Ja pracuję w Kalmedicy ponad dwa lata i uważam, że jest to bardzo fajne miejsce pracy. Dobra atmosfera, warunki finansowe coraz lepsze;) Atmosfera jest dla mnie bardzo ważna, a tu praktycznie od samego początku nawiązałam pozytywne relacje.

Olgaa

Super, ja bym bardzo chciała tu pracować, bo słyszałam od znajomej dobre opinie:) nic tylko wysłać cv:0

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmedica - Kalisz

• Jak się pracuje w Kalmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmedica?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmedica?

Kandydaci do pracy w Kalmedica napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmedica
3.6/5 Na podstawie 97 ocen.

Kalmedica