Opinie o Kalmedica w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kalmedica. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kalmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmedica w Kalisz

wd

:) jeżeli myślisz o zmianie pracy to zapraszamy do Kalmediki. ZATRUDNIMY PELĘGNIARKI. Warunki płacowe najlepsze na lokalnym rynku :)

M77

też jestem zainteresowana pracą tutaj, słyszałam od znajomej, że warunki pracy są bardzo dobre, mam tu na myśli pensje i wypłaty na czas oraz pozytywną atmosferę. od koleżanki pielęgniarki tak słyszałam:)

we.sa

Wypłata zawsze była w terminie, tak jak tu pracuję (kilka lat) nie było jeszcze poślizgu

dw45

W Kalmedice na pewno będziemy przyjmować do pracy. Jeżeli jesteś pielęgniarką/pielęgniarzem, terapeutą zajęciowym, mgr fizjoterapii możesz do Nas przyjść, wcześniej umów się na spotkanie. Szczegółowe informacje uzyskasz na miejscu. Pozdrawiam

Pielęgniarka

Złożyłam cv, zostałam zaproszona na rozmowę. Rozmowa w miłej atmosferze, możliwość pracy w różnych miejscach- poradnie, oddział, blok. Propozycja zarobków nawet wyższa niż oczekiwałam. Podjęłam prace

Nie ma trudnych pytań

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
dw45

To prawda że mamy najwięcej pacjentów ze schorzeniami narządu wzroku i w tym jesteśmy najbardziej wyspecjalizowani, ale rozwijamy się... Nie jesteśmy zamknięci w wąskich kategoriach, chcemy coraz więcej i coraz lepiej... Stawiamy sobie nowe cele i je realizujemy. Tak więc jesteśmy otwarci dla wszystkich, oczywiście, że mamy pewne preferencje, ale "pereł" na pewno nie odrzucimy. Wiec jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w fajnym, ambitnym zespole - to nie czekaj

O.N.A

CV zawsze można wysłać. Potwierdzam, że warunki finansowe są ok. Ekipa także w porządku, wiadomo raz lepiej raz gorzej ale dla mnie bardzo pozytywne jest to, że praktycznie wszyscy traktujemy się tu z szacunkiem i wsparciem. Nie ma jakiejś wrogości, nadmiernej nerwowości w zespole. Chociaż sama praca wiadomo, że bywa stresująca.

dw45

Przyjdź do nas i umów się na spotkanie z Panią Dyrektor w sprawie pracy. Warto porozmawiać :)

JoAn

Tez lubię tu pracować:) trafiła mi się zgrana ekipa, pieniążki nie są najgorsze, więc już w Kalmedicy pracuję ponad 2 lata. I nie zamierzam póki co tej pracy zmieniać na lepszy model;)) Pozdrawiam wszystkich współpracowników!

KK22

Normalna fajna praca w miłym zespole:)

truskawka

ja nie sosnowamama ale się wypowiem, bo też mam doświadczenie w pracy w tej placówce i atmosfera jest fajna. przede wszystkim mam grono swoich koleżanek, które jak jest jakaś ciężka sytuacja to pomogą bez wahania. uważam, że to szczególnie ważne w naszej branży by się wspierać.

Jura94

Czy osoby świeżo po studiach są zatrudnianie? Czy raczej nie ma szans?

S
@Jura94

Spróbuj, złuż cv, mysle ze warto, jak jesteś odpowiednią osobą to będziesz chętnie przyuczona, gorzej jeśli myślisz ze pójdziesz tam sobie tylko posiedzieć, ale z drugiej strony siedzieć to można w domu, a do pracy idziesz żeby sie czegoś nauczyć

sosnowamama

ja jestem zadowolona z warunków, bo to co słyszałam że dzieje się w innych placówkach u moich koleżanek po fachu to masakra.. pieniądze mega niskie a w kalmedicy chociaż płacą niezle..

ania

...nie rozumiem o co chodzi Ci z tym internistą???

Starsza

Potwierdzam, że w Kalmedica czeka się stosunkowo krótko i opieka jest bardzo dobra. Pracuję tu ponad rok, większość personelu to naprawdę porządni ludzie, którzy potrafią się zająć pacjentem na wysokim poziomie.

ania

Wera ale my mamy nie tylko usługi komercyjne, w ramach NFZ również!!! I mimo że w kolejce oczekujących czeka się u nas dość krótko, to wspominałam o komercyjnych usługach, ponieważ ceny są tak przystępne, że nie warto czekać. Kalmedica to dobry wybór...

moni

jak dla mnie całkiem spoko placówka... a co najważniejsze czas oczekiwania na wizytę... Ludzie, jeżeli macie problem, coś was naprawdę boli nigdzie w Kaliszu nie dostaniecie się szybciej do poradni ortopedycznej, wiem coś o tym... na termin czekałam niespełna miesiąc!!! Podejrzewam, że większość społeczeństwa z regionu nie ma świadomości, że w tym miejscu jest sie przyjmowanym tak szybko... Polecam placówkę:)

Ona44

Pracuje tu już półtora roku i miejsce pracy oceniam bardzo pozytywnie. Wypłata jest uczciwa, znam kilka koleżanek po fachu, które w innych miejscach gorzej zarabiają no a u nas standard jest wysoki.

gosc1

Zgadzam sie z dw45, w Kalmedicy atmosfera pracy jest bardzo dobra i są osoby, które potrafią cię weprzeć w trudnej sytuacji, stanąć za tobą kiedy sytuacja nie jest łatwa. Można napotkać na osoby mniej pomocne, ale to jak wszędzie. Ja się bardzo dobrze tutaj odnalazłam i czuję bardzo pozytywną atmosferę w pracy, a to najważniejsze.

Jasia

A jeśli chodzi o stosunek do pracownika? I atmosferę pracy? Zastanawiam się nad złożeniem cv, bo już któryś raz słyszę o dobrych zarobkach w Kalmedicy.

@Jasia

Cześć, pytasz o stosunek pracodawcy do pracownika: wprost proporcjonalny. Jeżeli Tobie będzie zależeć na pracy - przełożony to doceni, jemu też będzie zależeć na Tobie. Atmosfera jest dobra, mamy zaufanie do swoich przełożonych, możemy im o wszystkim powiedzieć. Specyfika tej Firmy jest wyjątkowa. Niejednokrotnie wielu pracowników w sytuacjach trudnych życiowo mogło liczyć na pomoc. Niewiele jest takich miejsc...

gs44

Witam, Kalmedica to porządny pracodawca. Oceniam pracę tutaj jako najlepszą z tych, w których dotychczas byłam. Powyżej 2 tysiące na rękę jest to pensja, która mi odpowiada i myślę, że będę się dalej rozwijała, polepszała swoje kwalifikacje. A miejsce pracy jest ładne, czyste, personel ogólnie miły. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmedica - Kalisz

• Jak się pracuje w Kalmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmedica?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmedica?

Kandydaci do pracy w Kalmedica napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmedica
3.6/5 Na podstawie 97 ocen.

Kalmedica