Opinie o Okulus Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Okulus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Okulus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okulus Sp. z o.o. w Kalisz

Gdy teraz przyszło mi powiadomienie o komentarzu na forum to myślałam, że ktoś ostatecznie ustosunkował się w końcu do tego ostatniego zapytania. Kiedyś już myślałam nad zatrudnieniem się przy rejestracji, ale ofert nie było widać. Do teraz chyba tak jest? czy to już praca na umowie na czas nieokreślony?

pacjent Nowy wpis

w grudniu 2023r miałem operacje prawego oka na zaćme bardzo dobrze w styczniu 2024r drugie oko też bardzo dobrze muszę przyznać że personel jest na wysokim poziomie lekarka która mnie operowała profesjonalistka klinika na medal.

A napiszecie mi proszę coś więcej o tych całych wymogach, które zostały wspomniane w ostatnim komentarzu? Co tam takiego do sprzątania jest, że po 50 zł można byłoby komuś liczyć? Ktoś w ogóle te prace nadzoruje, jest na to czas w trakcie pracy?

byl tam widzial Nowy wpis

tam ciagle ogloszenia wisza do sprzatania potrzebuja naiwnych kobiet moja tam robila to umowa smieciowa wymagania jakby placili co najmniej 50 zeta na reke JAK CHCESZ SIE NAROBIC NIE ZAROBIC to droga wolna bo oni mysla ze glupich znajda uwazajcie i nie dajcie sie (usunięte przez administratora) bizmesmenom jak z koziej (usunięte przez administratora) traba wyzyskiwaczom niech (usunięte przez administratora)[wlasciciela] wskoczy do sprzatania no i 16.80 brutto

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Okulus Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
pacjent

Mają specjalistyczny sprzęt.Dobrych lekarzy.W rejestracji natomiast niesympatyczna obsługa,słabe podejście do pacjenta.

Gabriela

We wpisach zauważyłam, że jeden pacjent próbował się skonsultować... Jednak bez odzewu. Na głównej stronie widnieje Oferta pracy dla rezydenta okulistyki. Proszę o wyrażenie opinii ze współpracy. Oferta miała być aktualna od połowy listopada, lecz wciąż widnieje na stronie. Czy to znaczy, że przyjęcia wciąż są możliwe? Jakie zarobki wynikają z zatrudnienia?

A.R.

Polecam ośrodek, jestem po operacji przepukliny. Jak to przed operacją mialem pełno obaw i stresu, ale jest tak miły personel, że od samego wejścia czuć pozytywną atmosferę i widać, że zespół jest zgrany. Wszystko od początku było wyjaśnione i po operacji również. Pozdrawiam

K.S
@A.R.

Witam. Jaki doktor operował Ci przepukinę? Możesz opisać jak to wyglada tam po kolejki ? Pytam bo tez mam umówiony zabieg już niebawem i trochę się obawiam jak to będzie… pozdrawiam.

Aneta

Posypało się mnóstwo pozytywnych opinii ze strony klientów, a czy znajdzie się jakiś pracownik, który mógłby przybliżyć nam warunki pracy w tym miejscu? Szczególnie chodzi mi o pracę na recepcji, chciałabym aplikować i zastanawiam się czy warto. Wiecie jakiej stawki i umowy mogę się spodziewać? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

Krystian

Całe życie mieszkam w Kaliszu a nie wiedziałem, że w Okulusie operują coś innego niż zaćma. Najkrótsza kolejka do chirurga dzięki czemu jestem po operacji żylaków. Wszystko zagojone bez żadnych problemów. Oceniam na 6 z plusem za czas, przemiły personel i poczucie, że jestem/ byłem w dobrym rękach od samego początku aż do końca leczenia.

Anetttta

Szybko dostalam się do okulisty. Pani doktor Izabela pomogła????

Milena

Chyba z 2 lata mialam guzek na powiece aż w końcu postanowiłam się go pozbyć. Poszlam do Okulusa, pan doktor mi to wyciął i w końcu juz się nie wstydzę swojego oka. Pięknie zagojone. Daje ocenę 5!

Mama Piotrusia

Dziękuję całemu zespołowi, w szczególności Panu doktorowi za zoperowanie synka. Będę polecać Państwa

@Mama Piotrusia

Spoko tak dziw i sprowadza ;)

Joanna

Szybko, milo i bezboleśnie. Mialam operowany halux. Balam się bardzo, ale jak się okazuje niesłusznie. Pierwsze wrażenie juz na izbie przyjęć bardzo pozytywne. Przyjemne i czyste sale. I przede wszystkim to, że jeszcze tego samego dnia mogłam wrócić do domu! Bardzo sobie chwalę cały zespół. Dziękuję Państwu bardzo. Pozdrawiam. Joanna W.

Robert

Super klinika, super zespół, super " naprawiono " mi kolano. Nawet nie wiedziałem, że w tym ośrodku są przeprowadzane operacje. Ładne, czyste pokoje. Krotki czas oczekiwania i w końcu mogę wrócić do ulubionego sportu.

Alicja

Jeżdżę z mamą do Okulusa na zastrzyki (AMD). Mama ma prawie 80 lat i poprawil się jej wzrok. Rzeczywiście sa dni kiedy jest sporo osob w przychodni, ale nie przeszkadza nam to bo widzimy poprawę. Uważam, że jak ktoś jest niezadowolony " z tłumów " to może trzeba zmienić miejsce leczenia? Poza tym dla mnie i mamy licza się efekty A te sa zadowalające. Pozdrawiam zwłaszcza tych narzekających.

Gosik
@Alicja

Też mam AMD i też chodzę tu na zastrzyki. Zgadzam się z Panią, najważniejsze żeby były efekty ????

Krzysztofa

Jestem po operacji zacmy w tym ośrodku. W końcu znowu dobrze widze na prawe oko. Już Jestem zapisana na drugie. Polecam z czystym sumieniem. Raz, ze dobrze operują a dwa na termin czekałam bardzo krótko. Pozdrawiam, Krzysztofa

korcia

Pandemia a na korytarzu przed gabinetami człowiek na człowieku. Bałagan totalny. Panie w recepcji udzielają sprzecznych informacji. Wszyscy pacjenci umówieni na15.00 a w korytarzu tłok. Starsza pani wychodząca ledwo żywa. Konsultacja przed zabiegiem 3 godz.!!!

boena65

Przepracowałam w firmie Okulus 9 lat i nie uważam aby opinie wyrażane powyżej pokrywały się z prawdą. Odkąd pacjenci nabyli większych praw niż leczący lekarze niestety problem relacji lekarz-pacjent narasta z miesiąca na miesiąc. Pacjenci mają szeroki dostęp do internetu w którym wyczytują rady na temat swoich dolegliwości nie biorąc pod uwagę że jako ludzie jesteśmy anatomicznie zbudowani tak samo tylko jako pacjenci nasze organizmy są bardzo różne i nie należy utożsamiać danej jednostki chorobowej do jednakowego leczenia u wszystkich. Następna sprawa to termin w jakim zgłaszamy się po poradę do lekarza okulisty. Pacjenci przez wiele lat nie korzystają z wizyt u okulisty a w momencie bardzo złego widzenia lub ostrego bólu oka i głowy przychodzą i uważają że lekarz to" czarodziej" i za pomocą" czarodziejskiej różdżki" wyleczy ich oczy. Często jest tak że już jest za późno na wyleczenie a jedynie można przyhamować dalszy rozwój choroby. Więc za czym wydamy opinię o leczących lekarzach uderzmy się sami w piersi czy przypadkiem sami nie zmarnowaliśmy sobie szansy na wyleczenie. Po nadto lekarz to też człowiek i może mieć lepsze lub gorsze dni a jak jeszcze widzi pacjenta "pieniacza" przy rejestracji a później w swoim gabinecie to wiadomo nastawienie dystansowe no bo trudno być miłym dla kogoś kto na "dzień dobry" rzuca niestosownym tekstem i jest nastawiony "anty". Tak lekarze jak i pozostały personel to nie niewolnicy od których wymaga się całkowitej empatii a samemu pokazuje się "słomę w butach"ale "Ja Pan"i mi się należy. Chcecie szacunku okażcie go personelowi z którym macie styczność.

nbv
@boena65

A kiedy mamy iść,kiedy terminy odległe na nfz. Uważa Pani,że wszystkich stać na prywatne wizyty!?

nbv
@boena65

Pacjent ma prawo być zdenerwowany a wy-lekarze swoje humorki zostawcie w domu,albo nie przychodżcie do pracy,bo tylko krzywdę robicie pacjentom. Dobrze,że już Pani tutaj nie ma.

bhgt

Właśnie próbuję zarejestrować się do ortopedy i przez głupie cyferki kodu dostępu nie mogę.Juz po dwa razy zwoniłam do rodzinnego i specjalisty, złapanie połącenia graniczy z cudem i oczywiście termin przyjęcia mi się przedłużył a noga boli!!!.Ja byłam zdeterminowana i rozumiem, co do mnie mówią a co mają zrobić te osoby,którym brak cierpliwości i wiedzy!? Zróbcie coś z tym. Bądżcie pierwszymi,którzy mają te wszystkie kombinacje cyfrowe zintegrowane.

iza

Nie ma nic gorszego niż wizyty z dzieckiem u dra Goździewicza. Najpierw 2-3 godzin oczekiwania w stłoczonej poczekalni (za mało krzeseł), lekarz ZAWSZE się SPÓŹNIA, bezczelnie odpowiada, że miał operacje i nawet nie próbuje przeprosić. Wizyta trwa pół minuty. Każe przez 3 dni kropić oczy atropiną, a potem nawet w te oczy nie zajrzy. Tylko czytanie liter z tablicy. Tempo błyskawiczne. Cóż, trzeba nadrobić spóżnienie. Wiem, co piszę, bo w tym roku miałam z dzieckiem 4 wizyty. Za każdym razem spóźnienie od godziny - 2,5 godz. I buta lekarza!

Zostaw merytoryczną opinię o Okulus Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Okulus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Okulus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okulus Sp. z o.o.?

Okulus Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Częstochowska 71-75
    62-800 Kalisz